Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 1 z 34 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Jolu musze Ci powiedziec ze w polskich salonach jest podobnie... najczesciej klientki sa umawiane co 1,5 h co jest dla mnie awykonalne, bo w takim czasie nawet zwykłego frencza nie mozna porzadnie zrobic, juz nie mowiac o tym ze lubie poszalec na pazurkach Dlatego mi pozostaje praca w zaciszu domowym z własnymi klientkami

  2. #2

    Domyślnie

    Szok, jak słysze, że niektóre kobitki chwalą sie że robia pazurki tylko 1,5h, to zaraz mam wyobrażenie jak te pazurki muszą wyglądać...
    A bywają takie osoby co sie tym chwalą i obnoszą

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Szok, jak słysze, że niektóre kobitki chwalą sie że robia pazurki tylko 1,5h, to zaraz mam wyobrażenie jak te pazurki muszą wyglądać...
    A bywają takie osoby co sie tym chwalą i obnoszą


    Ej no kurde teraz to aż się głupio poczułam ... Ja robię pazurki w 1,5 h ze zdobienie do 2 godzinek ...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4

    Domyślnie

    Uważasz że nie masz sobie nic do zażucenia, co do wykonanych przez siebie prac w 1,5h? Jak się dłużej siedzi to pazurki zawsze są ładniejsze i lepiej dopracowane a 1,5h to zdecydowane za mało. Np french w takim czasie hmm nigdy nie będzie taki jak powinien. A ze zdobieniami to różnie bywa, bo są te mniej i badziej skomplikowane, osobiście nigdy nie idę na czas a na jakość i widzę po swoich pracach, że te wykonane w krutszym czasie nie są do końca takie jakbym chciała
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 07-04-2009 o 01:52

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Dziewczyny ja frencha krotkiego robie w 1,5h na szablonie i nie mam mu nic do zarzucenia,z dluzyszym frenchem do dwoch i 10 minut by wygladal na prawde dobrze jesli chodzi o klijentow,swoje troche dluzej,nie tak latwo zrobic sobie samej prawa reke..wydaje mi sie ze tylko pozostaje trening ktory z czasem skroci nasza prace,ja na poczatku paznokcie robilam do trzech godzin a nawet dluzej i nie bylam z tego powodu zadowolona,dniami i nocami siedzialam przy pazurach,od samego poczatku podnosilam sama sobie poprzeczki i byly wiwaty i porazki najwazniejze sie nie poddawalam bo wiedzialam ze jak sie chce to mozna wszystko..i jak najbardziej jet wykonalne pieknego french w 1,5h

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Uważasz że nie masz sobie nic do zażucenia, co do wykonanych przez siebie prac w 1,5h? Jak się dłużej siedzi to pazurki zawsze są ładniejsze i lepiej dopracowane a 1,5h to zdecydowane za mało. Np french w takim czasie hmm nigdy nie będzie taki jak powinien. A ze zdobieniami to różnie bywa, bo są te mniej i badziej skomplikowane, osobiście nigdy nie idę na czas a na jakość i widzę po swoich pracach, że te wykonane w krutszym czasie nie są do końca takie jakbym chciała

    ale właśnie tu o to chodzi że mi nie chodzi o to żeby jak najszybciej skończyc, po prostu tak robię , przecież nie będę specjalnie sobie roboty przeciągac i się gramolic tylko dlatego żeby dłużej robic..wiadomo że ze zdobieniami to idzie wolniej ... W sumie to i tak mi się nigdy nie śpieszy bo robię w domku tipsy i tak czy siak umawiam sobie klientki co 3h żeby miec czas na ogarnięcie i chociaż chwilkę na relaks.
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja robie paznoikcie 2 h jesli do chodza do tego kwiatki to do 2.5

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Kwiatki sa wogole bardzo pracochlonne jesli maja wygladac pieknie czasami zajmuje to o wiele wiecej czasu jak zrobienie calej stylizacji..

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Mi zrobienie frenchyka zajmuje też ok 1,5h, jeśli do tego dochodzą kwiaty akrylowe to do 2h się przeciąga. Myślę,że to kwestia wprawy. Pazurki robię ponad 4 lata. Na początku zajmowało mi to ok 4 godz :/ , ale tak jak mówię, Trening czyni mistrza i nie mam nic do zarzucenia swoim pracom, klientki są zadowolone , tipsiki sie mocno trzymają.
    TIPSY ŚWIDNICA

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    Dziewczyny ja frencha krotkiego robie w 1,5h na szablonie i nie mam mu nic do zarzucenia,z dluzyszym frenchem do dwoch i 10 minut by wygladal na prawde dobrze jesli chodzi o klijentow,swoje troche dluzej,nie tak latwo zrobic sobie samej prawa reke..wydaje mi sie ze tylko pozostaje trening ktory z czasem skroci nasza prace.i jak najbardziej jet wykonalne pieknego french w 1,5h

    skoro uważasz, że możesz wykonać piekny french w 1,5h to ok
    ale moim zdaniem realia są nie co inne (i nie mowa tu o kruciutkich pazurkach)

    dzidzia ja nie pisze, że masz robić z wymuszeniem dłużej pazurki, bo to byłoby śmieszne Nawet jak ma się wprawę, to dokładosc i precyzja zawsze wymaga czasu i nie pisałam, że 3 czy 4 h ale nie 1,5h

    annie82
    Wielokrotnie czyta się że ktoś pisze, że nie ma sobie nic do zażucenia, tłumaczenie, że klientki są zadowolone, to żaden argument, bo klientki często nie mają pojęcia jak powinien być prawidłowo technicznie zbudowany pazurek. A sama wytrzymałość, to nie wszystko, wiele razy widziałam pazurki które świetnie sie trzymały, ale technika pozostawiała wiele do życzenia

  11. #11
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    najlepsi mitsrzowie potrafia w niespelna godzine wykonac dlugiego pieknego frencha ...wiec mozna..

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    najlepsi mitsrzowie potrafia w niespelna godzine wykonac dlugiego pieknego frencha ...wiec mozna..
    he he widzę, że przejmujesz taktykę, byleby za wszelka cenę postawić na swoim

    jednak mowa nie była o mistrzach

  13. #13

    Domyślnie

    No muszę przyznać że ciężko się nie zgodzić z żadną z waszych wypowiedzi

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    przedłużanie paznokci to nie maraton, skupiamy się na tym by jak najlepiej wykonac usługę a nie jak naszybciej, oczywiście czas jest ważny ale nie kosztem gorszego wykoniania i słuszne jest powiedzonko gdzie człowiek się śpieszy tam się diabeł cieszy!
    mnie zrobienie paznokci zajmuje minimum 2 godz chyba że jest to jakis krótki frenczyk, czy brokacik opruszony to wtedy mniej, ale zazwyczaj robię odnowy więc 2,5 godz ze zdjęciem starej masy
    rzecz jasna jesli mamy wprawę i robimy kilka rączek dzienie schodzi nam to sprawnie
    Zapraszam na mojego bloga

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    to nie tak aby racja stala po mojej stronie ale jezeli zaczynamy temat to nie wykluczajmy szans ktore sa mozliwe..... i po to jet forum abysmy poruszaly wszystkie tematy ktore moga bardziej zachecic dziewczyny do dzialania...po to jest te forum..czyz nie...

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    oczywiscie że jest mozliwe zrobienie paznokci w 1,5 h a dlaczego nie?
    tak jak napisałam wyżej jesli ktos ma wprawę i robi sporo rączek to śmiga
    ja wiem sama po sobie jak się śpieszę to nic dobrego z tego nie wyjdzie, ja robie rzadko pazurki zazwyczaj koleżankom wiec przy tym rozmów jest massssa w dodatku obok biegają dzieciaki a to nosek wytrzec, a to pic dać ...stąd schodzi mi zawsze dłużej ale jestem pewna że gdyby to była moja codzienna praca 1,5 godzinki to byłby normalny czas
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #17

    Domyślnie



    każda z was ma swoje racje i nie wydaje mi się żebyście przekonały się nawzajem czy porządne zrobienie paznokci powinno trwać 2 czy 3 godziny
    Annamon masz rację forum jest po to żeby dyskutować

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    to nie tak aby racja stala po mojej stronie ale jezeli zaczynamy temat to nie wykluczajmy szans ktore sa mozliwe..... i po to jet forum abysmy poruszaly wszystkie tematy ktore moga bardziej zachecic dziewczyny do dzialania...po to jest te forum..czyz nie...

    no właśnie
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  19. #19
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Popieram annamin Jezeli w ciagu 1,5 godziny potrafi zrobic piekny french, to nie wiem dlaczego od razu "wjeżdża" sie od razu na jakosc jej wykonania. Kazdy ma tu chyba prawo wyrazic swoje zdanie, wiec po co od razu to negowac. Bylo pytanie i jest odpowiedz.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post



    Annamon masz rację forum jest po to żeby dyskutować

    Najwazniejsze, że jest z kim

  21. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Najwazniejsze, że jest z kim

    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #22

    Domyślnie

    Na miejscu klientki naturalnie im krócej tym lepiej, mi by się nie chciało kwitnąć za każdym razem po te 2,5 - 3 godziny, no chociaż czego się nie robi dla urody ? tak ?

  23. #23

    Domyślnie

    no właśnie czego się nie zrobi dla urody... chociaż jak mi na kursach robiła dziewczyna jedną rękę to myślałam że se w łeb strzele ,nie jestem stworzona do długiego siedzenia w bezczynności , no chyba że tu na forum ale , no ale tu się cały czas coś dzieję tak więc cieszę się że sama sobie pazury robię
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Kurcze widze ze wywołalam burzliwy temat ale jak najbardziej zgadzam sie z Seqoyą. Dla mnie wykonanie nawet czystego frencza w 1,5 h jest niemozliwe i nie sadze zeby było to z powodu braku wprawy... Poprostu lubie byc dokładna, a jak dojda do tego jakies spoznienia klientki, wyjscie do ubikacji czy tympodobne to uz na pewno nie da sie tego wykonac Ale jesli potraficie - ok, ja tego nie bede negowac

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Ja kiedyś ponad 2h robiłam zwykły french teraz zajmuje mi też to tak z 1,5h. Gdy trzeba było zrobić jakiś bardziej skomplikowany wzorek to trzeba bło posiedzieć czasem z 3h lub dłużej. Nie wiem czemu ale ja zawsze myślę co klientka czuje gdy to tak długo wszystko trwa i później się denerwuje... Ale staram się aby wszystko wyglądało pięknie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 15:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •