Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 27 z 34 PierwszyPierwszy ... 17232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #651
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    2 dni temu zrobiłam frencha w 1h 20min Nareszcie Ciekawe czy można zejść jeszcze niżej z czasem Tzn. Widze, że niektóre dziewczyny wyrabiają się nawet do godzinki czasu, ale nie wiem z czego miałabym jeszcze czasowo zejść
    The world is mine

  2. #652
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Daj spokój, 1h20min to rewelacja Zazdroszczę

  3. #653
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Gęste żele bardzo przyspieszaja pracę, za jedyn razem nakladasz na 4-5 palców i do lampy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #654
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Tak gęste żele i nie walić żelu na grubo tylko z rozmysłem układając krzywą wtedy też prawie nie ma piłowania...

  5. #655
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Zosia - święte słowa , ja ostatnio stosuje się do tej zasady - oglądam gdzie ile dołożyć żelu a nie walę na oślep no i jak jest większy "przerób" to w 1,5 się wyrabiam z frenczem plus jakieś naklejki czy proste zdobienie

  6. #656
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    Tak gęste żele i nie walić żelu na grubo tylko z rozmysłem układając krzywą wtedy też prawie nie ma piłowania...
    Prawda, prawda
    Niestety (stety ) póki co pracuje na żelu bardzo rzadkim chociaż jeszcze do niedawna pracowałam na żelach gęstych. Jakiś czas temu postanowiłam nabyć rzadki żel. Czasami coś tam się wyleje, ale wydaje mi się, że praca na rzadkim żelu przyśpieszyła moją prace. Przy rzadkich żelach poprostu trzeba się szybciej uwijać
    The world is mine

  7. #657
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Dlatego ja pewnego dnia nabyłam rzadki żel biały i kładę go na zmytą warstwę dyspersyjną i to przyspiesza mojego frenczyka, którego nakładam sondą i od razy formuję perfekto uśmiech, a nie bawię się w przecieranie. Co do frezarki ehh beznadziejnym frezem cudu nie dokonasz. Wczoraj odnowę frencza zrobiłam w godzinę, a dzisiaj nie wiem czemu robiłam uzupełnienie, tylko, że była tam folijka i piłowałam samą końcówkę, to tak jak zawsze czyli równo 2 godziny. Nie wiem od czego to zależy, ale wiem, że do tego potrzeba wprawy i frezu karbidowego, który mam nadzieję do mnie jedzie już Poza tym niskie obroty jak na razie i wyczajenie sprawy
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 24-08-2011 o 21:39 Powód: byczki
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #658
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Sztynka mozesz na[pisac dokladniej jak robisz, tzn kiedy przemywasz, budujesz itd... zawsze mnie zastanawilo, ze czy cos takiego sie trzyma
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  9. #659
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Sieciunia normalnie jedziesz ze szkieletem na to cover jajo i to przemywasz. Na tym malujesz frencza właśnie rzadkim. Budujesz i dalej znasz Wsio się trzyma elegancko 5 tygodniCzasem też pod nabłyszczacz maluję i też się trzyma.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #660
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    JA dziś zrobiłam odnowę po 6tyg. french /co prawda bez covera, bo klientka sobie nie życzy/zajęło mi to 1,20 min. Drugie z końcówką brokatową, przedłużeniem i delikatną malowanką na wszystkich palcach 1,45 i trzecie /odnowa po 6 tyg/z końcówką brokatową na frenchu z rozpędu walnęłam w godzinę.
    Jakim cudem u tych klientek zawsze jadę godzinę szybciej? Nie wiem. Przecież covera nie nakłada się godzinę.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  11. #661
    No to..wpadłam Avatar Maremi
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Cork IE
    Postów
    223

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Kochane moje pierwsze pazurki (skorki itd, tipsy, zel i ozdoby) zajely mi uwaga 7 godzin . teraz jest lepiej / 3h / wciaz dopiero sie ucze, ale po tych pierwszych 7 godzinach bylam podlamana

  12. #662
    No to..wpadłam Avatar lukasiatko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    granica ...
    Postów
    169

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał Maremi Zobacz post
    Kochane moje pierwsze pazurki (skorki itd, tipsy, zel i ozdoby) zajely mi uwaga 7 godzin . teraz jest lepiej / 3h / wciaz dopiero sie ucze, ale po tych pierwszych 7 godzinach bylam podlamana

    Nie martw sie ja swoje pierwsze paznokcie robilam 6 godzin a na dzien dzisiejszy 2 godziny max!

  13. #663
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Chciałabym robić pazury w 2h... Ale jak tak wszystko nakładam i lampa i nakładam i lampa to mi się wydaje, że nijak nie jestem w stanie zejść z moich 3h. Nie wiem czemu się tak z tym grzebie. Nawet naturalki jak robię to równe 3h. Najlepsze jest to, że przy odnowie też wychodzi 3h, a ostatnio przedłużałam pazurki to 2,5h wyszło. Nie wiem o co kaman, jak siadam do pazurów to czasoprzestrzeń się załamuje, bo mi sie wydaje że minęła godzina a mijają 3

  14. #664
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    dziewczyny w związku z tematem - polecam najnowszy numer gazety Paznokcie
    obecnie jest w druku , wyjdzie w 10.2011

    pisałam artykuł krok po kroku odnowa z frencha na french kolor z one stroke w 1,15h
    bedzie bardzo duzo zdjec krok po kroku z opisem
    artykuł pt"Czas to pieniądz"

    i jedna uwaga - naprawde dobry szkoleniowec pokaze Wam co i jak zrobic, by przyspieszyc prace I CO NAJWAŻNIEJSZE BY NIE UCIERPIAŁA NA TYM BROŃ CIĘ PANIE BOŻE JAKOSĆ WYKONANEJ USŁUGI !

    grunt to indywidualne szkolenie, najlepiej dwie modelki - jedna na zalozenie frencha na formie, druga na odnowe frezarką
    bo jak macie jechac gdzies iles tam km, to trzeba zrobic porządne i odbyć profesjonalne szkolenie
    podczas ktorego niejednokrotnie mozna sie wiecej dowiedziec, niz przez podstawowe wielodniowe, lub kilka lat pracy

    instruktor musi miec ukonczony kurs pedagogiczny takie jest moje zdanie
    to , ze ktos robi super paznokcie nie jest jednoznaczne z jego umiejętnością sprzedania wiedzy (albo z umiejętnością i chęcią a to dwie rózne sprawy)


    i jedna rada - dobrze, jak instruktor często sam się szkoli i swoje szkolenia prowadzi - które są zlepkiem wiedzy z lat praktyki, wielu wystylizowanych paznokci codziennych, użytkowych nie gazetowych to na bank bedziecie zadowolone

    a km to nie rzecz straszna
    właśnie klikam z Ukrainy 1800 km od domu
    jutro czeka mnie podróz do domu - z granicą ok 33h cała podróż
    chyba wezme na wierzchu tipsy i na granicy w wolnym czasie bede nowe wzory malować

  15. #665
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    zgadzam sie z w 100 % ... mialam okazje byc na takim jednym szkoleniu ,gdzie dziewczyna robila piekne paznokcie a po skonczonym stazu nauczylam sie tyle co nic ,ale dopiero pozniej zrozumialm ,ze w zasadzie zupelnie nie umiala podejsc do uczennic i chyba tak do konca nie chciala nuczyc ,tylko raczej zarobic pieniazki
    magik to w takim razie czekamy na te "graniczne" dziela
    a chinki tam robia paznokcie w 35 minut .... mam taka konkurecje obok siebie a jak sie do niej idzie na np. uzupelnienie ,to dziewczyna bierze kopytko podwadza pazura ,odrywa i robi od nowa ... ...... ......

  16. #666
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    odnosnie czasu to zeszlam na 2 godz, czysciocha frenchowego, to chyba dobrze, nieno i oczywiscie czekan na artykuł

  17. #667
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    asiekfr co ona robi? o jesuuu boli pewnie jak cholera...jessssuu..az mnie ciarki przeszły...szok poprostu..

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  18. #668
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Asiu

    szanuje swój czas, moim klientek, szanuje moje dobre imię na które 9 lat pracowałam i teraz je wciąż pielęgnuje, i uważam, ze czas to pieniądz , ale co za dużo to niezdrowo, a mówiąc dobitniej - "świnia nie zje"
    i robienie paznokci w 35 minut to nie lekka, ale ogromna przesada, tym bardziej, ze słyszałam jak to wygląda, ze strony higieny, relaksu dla klientki i ogolnie całokształtu - ja takiemu czemuś stanowczo mówię NIE

    u nas klientki odpoczywaja, mamy przepyszną kawę, TV, wciąż nowe wzory bo wciąż się szkolimy
    - my szanujemy ich czas (jak mam 5 minut spóżnienia zawsze dzwonie i powiadamiam) i tego samego oczekuje od drugiej strony

    moja jedna uczennica robi paznokcie w 45 minut, więc niby uczeń przerósł mistrza (chociaż, ja mistrzem nie jestem, ale dla wyobrażenia sytuacji) i wiem, ze klientki od niej uciekają i długo jej kariery nie wróżę, bo wiem, że naprawdę nie robi ładnych paznokci (a kiedyś, 3 lata temu robiła)
    tak szybko chce zrobić klientke, i klientki to czują, ze idzie na ilość nie na jakosć, strasznie boli je przy piłowaniu starego żelu, że mają dość takiej kosmetyczki i szukają nowej - a wiecie, ze klientki nie chętnie zdradzają stylistkę, więc jak juz zdradzą to nie wrócą

    poza tym powinnam niedługo napisać ABC stylizacji i kontaktu z klientem, bo też sporo nowych klientek jak mi się żalą, jak były traktowane to można książke napisać - i jak są w szoku i mówią wychodząc, ze pierwszy raz odpoczeły, nawet nie wiedziały kiedy je wypiłowalam, i że jestem "magicznie" szybka, delikatna i zą zachwycone paznokciami - I O TO CHODZI !

    nie jest sztuką zrobić klientke raz, 2-3 .... ale ją utrzymać i być opiekunem jej dłoni klilka lat
    my jesteśmy jak ginekolog lub stomatolog ... dobra, zeby nie było

    - nie można być zbyt pewnym siebie, moja mamusia zawsze mówi, ze pokorne ciele dwie matki ssie ;-)
    ale każdy żyje i pracuje wedle swoich zasad i sam sobie ścieli łózko i śpi z kim chce

    to tak już pół żartem na koniec, ale w każdym żarcie, jest troszkę "żarcia"
    pozdrawiam Magda

    p.s. a odn tego kopytka i tego co Asiekfr napisała, to juz wole nie komentować, bo zaraz kolejne wypracowanie mi wyjdzie

  19. #669
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Magik masz rację tylko, że stylistek z prawdziwego zdarzenia jest naprawdę niewiele bo większość chce szybkiego zarobku i łatwego.... więc te które się szkolą i zaskakuja klientki czasem wykonania pazurków i estetyką, utrzymaja się na rynku, reszta moim zdaniem wyleci z biznesu...

  20. #670
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    to moje poczatki narazie jak robie wole wolniej a dokladniej... wiadomo z biegiem czasu zlapie tempo

  21. #671
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi dzisiaj udało się z 2 godz do 1,5 godz (paznokcie żelowe, cover, końcóweczka biała)dlatego że klientka bardzo się spieszyła, a efekt był identyczny! Noralnie jestem dumna, klientka była zadwolona bo nawet napiwek zostawiła

  22. #672
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    rok temu jak zaczynalam przygode z zelkami to zajmowalo mi to 3-4godziny , teraz 2godzinki do 1,5h raczej nie zejde bo jestem taka ze wszystko musi byc dokladne a jak sie spiesze to mi nic nie wychodzi

  23. #673
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja sobie wole robic te moje prawie dwie godziny i mam przynajmniej satysfakcje ,ze robie tak jak trzeba i klientki wracaja ... moja chinka sasiadka ,niech robi jak chce i niech kleji te biale tipsiory a klientki moze tez w koncu otworza oczy na pewne sprawy

  24. #674
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    WSZYSTKIE mamy takie samo zdanie - można by w koncu zrobic spotkanie forumkowe co wy na to?
    ja mam mozliwosc latem mam lesniczówkę, zmieszczę okolo 30 osob z noclegiem ;-) to by dopiero była impreza (robiłam kiedys taki zlot z forum mężatek, niesamowita impreza była)

    i wracając do tematu

    ja nigdy w trakcie pracy nie patrze na zegarek, nie znoszę robić z zegarkiem w reku, dlatego nie lubie jak mi sie klientkia spoznia bo wtedy musze nadgonic czas

    a tak na spokojnie w pracy - robie juz wszystko automatycznie, ogolnie jestem szybka baba chyba
    i klientki (nowe) są w szoku i nie nadążają za mną

    a tak jak mówisz Zosiu - na pewno w pewien sposób każdy odczuwa kryzys i te najbliższe 2 lata zweryfikują kto jest prawdziwą stylistką a kto pseudo
    róbmy swoje najlepiej jak potrafimy, lepiej nie patrzyć na innych i iść do przodu
    serdecznie Was pozdrawiam

  25. #675
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    na samym poczatku jak zaczelam robic paznokcie to pamietam ze strasznie dlugo robilam komus naszczescie byly to kolezanki i rodzina wiec byli cierpliwi robilam je jakies 4 godziny paznokcie robie jakies 1,5 roku tyle ze bez kursow.
    A teraz jak robie komus paznokcie to mieszcze sie od 1,5 do 2,5 godziny zalezy jakie kto ma pazurki i co mam wykonac. mysle ze taki czas jest chyba okej
    A jak sobie robie to lepiej nie wspominac o czasie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 13:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 15:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •