Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 11 z 34 PierwszyPierwszy ... 78910111213141521 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #251
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja dziś robię odnowę. klientka miała pierwszy raz i była w nich na weselu, ponoć 2 złamane a wszystkie skracamy, zobaczymy ile czasu wyjdzie

  2. #252
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał jolanta Zobacz post
    (...)Pamietajcie to jest reczna robota a nie maszynowa.
    święta racja...
    Cytat Napisał sylwia-p_86 Zobacz post
    (...)
    Jak zakładam pazurki na formie to bu zbudowaniu szkieletu opiłowywuje go dlatego,że jakoś mi lepiej wizualnie,a tu jest błąd bo na tym się traci 15-20min...
    ja też przy budowaniu i po zdjęciu formy opiłowuję, bo jak kiesyś mało opiłowaywałam to wychodziły szerokie szpadle, a teraz przypiłuje bardziej "w trapez" i po nałozeniu następych watsw wychodza równe kwadraty a te 15 czy 20 minut nikogo nie zbawi, zwłaszcza kiedy będzie leipij zrobione

  3. #253
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    u mnie z czasem to różnie bywa, jak nie paplam za duzo to 1,5 h założenie nowych pazurków na tipsie, a odnowa do 2 h, mówimy o prostym zdobieniu, bo jak robię szpice, na formie w akrylu z bogatym zdobieniem i kupa kwiatuszków akrylikowych to tak 3-4 h. najdłużej robiłam pazurki 6 h bo mi się klientka upiła, masakra nikomu nie polecam





  4. #254
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja rowniez mniej wiecej 2 godz, pilowanie jest dlugie, ale fakt ze klientki po cvhinkach przyzwyczajone sa do 40 minut, nie wiem jaak one to robia

  5. #255
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    robiłam tą odnowę 2 godzinki, ale z wielkim paplaniem itp ale powiem wam,ze teraz jak nie musze się śpieszyć, to jest lepiej, jak woszczur napisała "a te 15 czy 20 minut nikogo nie zbawi, zwłaszcza kiedy będzie leipij zrobione"
    a najlepsze było to że klientka powiedziała "kurcze lepiej tak nie w salonie jak robisz, i pogadać można i ze wzorkiem pomarudzić", także jestem zadowolona

  6. #256
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    eej ale te 15-20 min co sie oszczędzi na piłowaniu szkieltu nie oznacza,że będą dennie zrobione...jesli ładnie i 'czysto' szkielecik się zrobi to i lopat nie bedzie

  7. #257
    Rozkręcanko Avatar garadiela90
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Ostatnio poszłam do babeczki, która zajmuje się stylizacją paznokci już 11 lat... Zrobiła mi odnowę w 1,5 h... ale ta odnowa wyglądała tak, że zostawiła mi mojego starego frencha, na to nałożyła budującą warstwę i namalowała mi swojego frencha lakierem do paznokci (co strasznie mnie zbulwersowało) dodała malutkie hologramy na sam koniec i skroiła mnie 90 zł ;D
    Na dodatek paznokcie zaczęły zapowietrzać mi się po kilku dniach...

  8. #258
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Cytat Napisał garadiela90 Zobacz post
    Ostatnio poszłam do babeczki, która zajmuje się stylizacją paznokci już 11 lat... Zrobiła mi odnowę w 1,5 h... ale ta odnowa wyglądała tak, że zostawiła mi mojego starego frencha, na to nałożyła budującą warstwę i namalowała mi swojego frencha lakierem do paznokci (co strasznie mnie zbulwersowało) dodała malutkie hologramy na sam koniec i skroiła mnie 90 zł ;D
    Na dodatek paznokcie zaczęły zapowietrzać mi się po kilku dniach...
    o matko lakierem ja bym jej po 1sze nie zapłaciła, po drugie znalazła cos co zaciekawiłoby sanepid i przyszła z reklamacją... wiem franca jestem, ale nienawidzę takiego... no to nawet nie mogę znaleść odpowiedniego słowa żeby to określić dziadostwa i to w 1,5 godz i 90zł no nie

    tu powinna byc mota :mdleje:

  9. #259
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    jestem w głebokim szoku a człowiek ma kompleksy i skrupuły nooo

  10. #260
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    u mnie tez 90 w salonach za odnowe biorą, przy frenczu nowym 130 powiedzmy. powiem tak, może to była pani z tych, które uważają że już wszystko potrafią i osiadła na laurach i zatrzymała się na latach 90tych? zdarza się. no nic, będziesz wiedziała żeby więcej tam nie iść

  11. #261
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    o w morde...za takie byle co policzyla 90 zl i jeszcze pewnie byla cala w chmurkach bo w/g niej dobrze zrobila...co za baba...eh...w zyciu nigdy bym do nie wiecej nie poszla...malo tego poszlabym do jej szefowej i powiedziala pare slow znajac mnie i moj niewyparzony jezor

    mi kumpela jak robila pazury to jakies 2-2,5 h...zalezy co chcialam najwiecej czasu zajmowalo jej pilowanie no i mi rowniez najwiecej czasu pochlania to cholerne pilowanie w planach oczywiscie mam kupienie frezarki, moze mi to szybciej pojdzie

  12. #262
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja to chyba dzis pobiłam swój rekord... zrobiła french atakiego ja zwykle robie z gadką 3-3,5h w 2h15' czujecie w szoku jestem... ja zgram zdjęcia na komputer to wam pokaże metamorfoze w jakich laska pazurach chciała o sślubu iść, dopiro ją świadkowa na pazury u mnie namówiła

  13. #263
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Znam dziewczynę która robi paznokcie w 1h15min-1,5 h (frencz) i naprawdę jest zrobiony starannie i profesjonalnie, więc dać się da To prwnie kwestia robienie frenczy, robienia i jeszcze raz robienia. Ja osobiście poświęcam dużo czasu na paznokcie, bo zależy mi na dokładności. Czas zależy od zdobienia.

  14. #264
    Debiutantka Avatar emilusia23
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    bydgoszcz
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Paznokcie robie kilka lat zajmowało mi to do 3h a teraz zaczynam prace w salonie na naprawde wysokim poziomie wlascicielka jest instruktorem, zkoleniowcem. Jak narazie mam robic paznokcie kolezanka zeby wykorzystac zdobyte juz informacje na temat ich zdobien zebym mniej wiecej robila takie zdobienia jak one i french na ich poziomie. ale nie wiem co we mnie wstepilo i robie tak wolno ze szok dzisij robilam french 2 rece 4h/ WSTYD normalnie one robi atam takie cos z zamknietymi oczami i zajmjue im to gora 2h. Nie wiem dlaczego w domu robie tyle a u nich w salonie jak slimak nie weim juz co mam wymyslic... zeby skrocic czas staram sie produkty miec przygotowane wszystko na swoim miejscu ale jak na zlosc jest lepiej ale nie az tak :? ajkbym tego chciala musze dwie rece robic w gora 3h to juz jest zajeb... gora bo i naczej moge sie pozegnac z prac bo nie sadze ze klientki bea chcaly siedziec tyle czasu- uciekna po polowie

  15. #265
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    po pierwsze to sie nie stresuj przecież to jest niezła presja, ale jeżeli szefowa jest dobra to na pewno się u niej wyszkolisz, a jak nie to nie ma sensu pracować w tak stresującym miejscu:
    najważniejsze to się nie porównywać, nawet twoja szefowa robiła kiedyś paznokcie 4 godziny

  16. #266
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Ja pierwsze robilam 5 godz.teraz zajmuje ni 2-3 godz.
    Ale jedna taka znajoma stylistka miesci sie w 45 minutach.

  17. #267
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał emilusia23 Zobacz post
    Paznokcie robie kilka lat zajmowało mi to do 3h a teraz zaczynam prace w salonie na naprawde wysokim poziomie wlascicielka jest instruktorem, zkoleniowcem. Jak narazie mam robic paznokcie kolezanka zeby wykorzystac zdobyte juz informacje na temat ich zdobien zebym mniej wiecej robila takie zdobienia jak one i french na ich poziomie. ale nie wiem co we mnie wstepilo i robie tak wolno ze szok dzisij robilam french 2 rece 4h/ WSTYD normalnie one robi atam takie cos z zamknietymi oczami i zajmjue im to gora 2h. Nie wiem dlaczego w domu robie tyle a u nich w salonie jak slimak nie weim juz co mam wymyslic... zeby skrocic czas staram sie produkty miec przygotowane wszystko na swoim miejscu ale jak na zlosc jest lepiej ale nie az tak :? ajkbym tego chciala musze dwie rece robic w gora 3h to juz jest zajeb... gora bo i naczej moge sie pozegnac z prac bo nie sadze ze klientki bea chcaly siedziec tyle czasu- uciekna po polowie
    Dokładnie niema co się stresować , wiem że to łatwo mówić, ale trzeba sobie tak powtarzać.
    Napewno też bardziej sie starasz i robisz wszystko o 100% bardziej dokładniej a przez to wolniej, ale sądzę że z czasem emocje opadną i będzie ok
    Powiem Ci tak jeśli miałby ktoś robić paznokcie długo ale perfekcyjnie to nie widze w tym problemu.
    Powodzonka
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  18. #268
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Ja po tygodniu 2, 3 klientek dziennie (halloweenowy szał) z 3 -3,5 zeszłam na 2,15.
    Na żelu UV, akryl nadal 3 godz.

  19. #269
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    nie pamietam kiedy tu ostatnio wpisywałam mój czas (nie chce mi sie wertowac tematu )
    ale jak zeszłam z białym frenchem z coverem i brokatem i do tego 4kwiatki akrylowe z bulione na 2,5 tak na niżej zejśc nie umiem

  20. #270
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    Mi sie schodzi do max. 3 godz. Ale wierze, ze jak popraktykuje wiecej to pazurki bede robila szybciej :-) Jak to mowia: ,,Nie od razu Krakow zbudowano" :-)

  21. #271
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    heh a ja dalej trzymam sie z dluzszym pierdzeniem w stołek ok 3-3,5 h i nizej to tylko mozaika na naturalkach
    0k.2 h ...

  22. #272
    No to..wpadłam Avatar goska197512
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    no niestety ja też przy 3-ce się trzymam i nie wiem jak bym sie starała to szybciej na tym etapie się nie da

  23. #273
    No to..wpadłam Avatar Yasumi
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    woj.mazowieckie
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    mi roznie schodzi z robieniem pazurkow-przewaznie 2-3,5 godziny i to zalezy jeszcze kto na te pazurki przychodzi,bo jak jakas znajoma ,z ktora sie rzadko widuje ,to i 5-6 h potrafie dyndac-a to siusiu,papierosek,gadu-gadu ,cos trzeba przekasic ,bo kobiecina czesto gesto jedna czy druga zaraz po pracy przylatuje glodna,wiec trzeba nakarmic....ot nic nowego...hihihi
    zreszta niewazne jak dlugo,wazne zeby bylo porzadnie,dokladnie i by na drugi raz znowu do nas wrocily

  24. #274
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja to siedzę nad paznokciami ze trzy godziny i też zależy od tego komu się robi te paznokcie. Bo jak robimy z Goonis pazurki, to siedzimy pół nocy nad zdobieniami
    mojej mamie też potrafię pół dnia paznokcie robić

  25. #275
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    zgorzelec
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    komuś to tak ze trzy godziny a sobie to nawet pięć i więcej zależy co mi przyjdzie do głowy a że dopiero zaczynam staram się nie śpieszyć żeby było dokładniej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •