Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 17 z 34 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #401
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Jak skrócić czas pracy.

    takie są najgorsze....no ale cóż klient to klient



  2. #402
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    mi ostatnio czas skrócił się o ok godzinkę już nie 3 tylko 2-2,5 no chyba że skomplikowane zdobienie to już inna sprawa kiedyś to i 6 i więcej potrafiłam robić
    a moje marzenie to 1,5 h



  3. #403
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    u mnie tez juz lepiej do 2,5 godziny,chociaz nieraz jak sa skomplikowane,lub robie czysty french to dlugo schodzi,bo musze wszystko dopiescic
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #404
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    ja przecietnie 2 godziny wiadomo ze jezeli zdobienie jest dosc łatwe to nawet 1,50 ale jak zdobienie jest jakies ekstea z bajerami to 2,5 . z kolei słyszalam ze korekte ze zmiana wzorku ktos robił 40 min i wo to raczej mi ciezko uwierzyc nawet jak uzywac frezarki do szybszego ściagnieca materiału to paznokcie musiały byc albo bez zdobienia albo niedokładne .

  5. #405
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    tak w temacie ale trochę nie na temat (nie wiedziałam gdzie to umieścić):
    u mnie ostatnio była Pani na pedicurze (było co robić oj było), w sumie zajęło mi to 1,5 h (minimum dobrego pedicuru to podobno godz)...powiedziała mi że w jednym z salonów robili jej 0,5 h to co oni tylko pomoczyli i poudawali że ścierają?...tragedia...była wogóle zdziwiona że robię peeling (nie wiedziała co to) i powiedziała też że nikt nigdy tak dobrze jej stóp nie zrobił (a ja nie robiłam nic nadzwyczajnego)...



  6. #406
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    u mnie pedicure trwa od 1godz do 1.40 ... przeciez samo moczenie zajmuje ok 15 min to w 40 min to chyba jej tylko nogi umyli :-)

  7. #407
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    też tak pomyślałam....



  8. #408
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    no bo jak inaczej .... 40 min pedicur ....nierealne

  9. #409
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci

    nawet nie 40 - 30 zobaczyli w salonie starsza kobietę to w kulki polecieli...nie wiem jak tak można (no ale to już rozmowa w innym temacie)



  10. #410
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Jak skrólić czas pracy.

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    ja tez sciagam mase frezarka bardzo skraca czas pracy moim zdaniem.
    bez niej psciagnanie pilnikiem zajmowalo mi okolo 2h a teraz max frezarka 20min
    tylko teraz zastanawiam sie nad kupnem karbidowego freza bo slyszlam ze sa lepszei nie rozgrzewaja plytki
    kochana frez karbidowy fakt jest swietny (tylko jego uzywam do sciagania masy) ale to nieprawda ze po nim plytki sie nie nagrzewa...jak przytrzymasz dluzej w 1 miejscu albo kilka razy przeciagniesz pod rzad w tym samym miejscu to owszem czuc cieplo i mozna sparzyc pazura

  11. #411
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Jak skrócić czas pracy.

    Ja pazurki wykonuje najdłużej do 4 godzin <ostatnio mi się tak zdażyło> chciałabym skrócić swój czas pracy, bo boję się, że klientki się zrażą i uciekną!

  12. #412
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Jak skrócić czas pracy.

    Ja jestem ślimak chociaż z tego co tutaj wyczytałam robię pazurki mniej więcej tyle co Wy (plus minus 3h) już ze wszystkim (cover, zdobienia, układanie cyrkonii, itp). Tymczasem moje znajome które też się tym zajmują nie przekraczają 1,5 godziny chyba po prostu za mało i za krótko pracuje

  13. #413
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: Jak skrócić czas pracy.

    Mnie się ostatnio zdarzyło robić brokatowego frencha z malowaną koronką (!) (farbką) na każdym paluszku - 1,5h - tylko dlatego, sądzę, że klientka mi się umówiła na tak późną porę (przed świętami korzystałam z urodzaju i brałam wszystkich jak się dało ) że miałam siiiiilną motywację, aby wracać już do domu Choć oczywiście to również i kwestia wprawy, nie mogę jednak sądzić, że mam dużą - za mało paznokci zrobiłam.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  14. #414
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Jak skrócić czas pracy.

    to duzo zalezy od dnia
    ja robie czasem czystego frenchza 1,5 godz a czasem 2
    nie mam na to wplywu zalezy jaki mam dzien

  15. #415
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Bardzo mnie ucieszyło to co tutaj przeczytałam Dziewczyny! Podbudowałyście mnie! Robię pazury ok 3h i myślałam, że strasznie długo, zaznaczam, że nie mam frezarki. A tu taka niespodzianka...nie ja jedna hihihi... no daję radę i w 2h zrobić, jak klientka nie zmienia zdania co 5 minut i zdobienie nie wymaga akrobacji cyrkowych

  16. #416
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mi tak z 2 -3 schodzi czasami nawet 4 jak mamie robię na nóżki zwykle 1 godzinka bo french robię albo jeden kolor .. nie bawię się we wzorki

  17. #417
    No to..wpadłam Avatar xena607
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    To jednak łapię się w normach

  18. #418
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    No ja lapki mam tak 2-2,5-3h i gotowe, zalezy jakie zdobienie

    Raz w życiu zrobilam frencha bialego i pod spodem wzor z brokatu i cudem 1,5h mi zajeło ale to tylko raz mi sie udało

    Ja nie marze o 1,5 h ale zeby kazde lapki w 2h byly gotowe
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  19. #419
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    A mi nadal schodzi max. 3 godzinki. ALE kupilam ostatnio dodatkowa lampe takze najprawdopodobniej zejde z czasem- przynajmniej mam taka nadzieje
    The world is mine

  20. #420
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja zeszlam nareszcie z czystym frenchem na szablonie z prostym zdobieniem farbkami ponizej 2 godzin
    tylko dlatego ze zaczelam inaczej robic tzn inaczej utwardzac w lampie robie naprzemiennie lapki i nie utwardzam calkowicie zelu tylko zamrazam w trakcie zamrazania jednego palca nakladam zel juz na drugiego i tak przemiennie przy utwardzaniu ostatniego utwardzaja sie wszystkie inne dzieki temu oszczedzam ok 15 minut trzymania rak w lampie

    nie wiem czemu ale szybciej idzie mi z akrylem, ostatnio jedna reke z dlugimi edziami zrobilam w 40 minut

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #421
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja jak robiłam tylko na sobie na początku to tak 6-5 godz

    potem coraz mniej, w tej chwili sobie samej robie tylko konkurswe takie dość wymyślen i zajmuje mi to 3-3,5 godz z dużą ilością kwiatków akylowych to 4

    u klientek to wygląda tak że czy to żel czy combo (bo całych akrylowych to nie chcą) to od 2 do 2,5 godz zalezy co chcą

    choć ostatnio nie wiem jak to sie stało, ale mojej Ani z tymi problematycznymi paznkciami zdjemowałam całe stare i zakładałam nowiuteńkie na formie (afkrs ) french z cyrkoniami 1,5 godz w szoku byłam

    zauważyłam że zaczełam sie wyrabiac szybciej wtedy kiedy miałam nawał klientek- a więc praktyka bardzo dużo daje

  22. #422
    Rozkręcanko Avatar Kaja21
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Widzę, że większośc podobnie robi 2-3 godz mi w sumie tak samo jak zakładam całkiem nowe tipsy i dużo zdobienia to 2-2,5
    a uzupełnienie żelu to niecałe 2 godz.
    Ale niestety jak robie sama sobie to 3 a czasem nawet 4 bo lubię się bawić i eksperymentować na sobie

  23. #423
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja robilam dopiero 2 razy 5 godzin mi zeszlo ,ale wiem ze za rok (oczywiście przy duzej ilosci cwiczen)napewno wyrobie sie w 2lub 3 .To tak jak z praca na akord ,kiedys byłam na pakowaniu ogorkow w Niemczech i w pierwsze dni pakowalam 100 sloikow na godzine ,po miesiacu 220 Trening czyni mistrza i wierze w to że mozna zrobic ładne pazury w 1,5 godziny.
    Wypysia

  24. #424
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Na pewno zejdziesz z tego czasu jak zaczynałam robiłam krótko (bo bez kursu, bez żadnej wiedzy - czyli nieprawidłowo), po kursie zajmowało mi to nawet 4 godziny (bo w końcu była krzywa itepe) a teraz, czyli po niecałym roku od zakończenia kursu robię frencha z drobnym zdobieniem lub odnowę w 2:15 - 2:30 czyli nie jest już tak źle a na pewno jeszcze z tego czasu zjadę. Duże znaczenie mają jednak produkty na których pracujemy.

  25. #425
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Mi wykonie pazurków zajmuję od 2 do 3h
    Ostatnio byłam w szoku kiedy koleżanka z klasy obnosiła się z faktem, że RZEKOMO siostra zrobiła jej pazurki w 20 MINUT ŻELOWE ... byłam w szoku ! sama tura w lampie ...3 razy (jeśli ma lampę na obie dłonie) zajęłoby 9 minut , a gdzie przygotowanie płytki, wypiłowanie tipsa ,nałożenie ozdób SZOK Spojrzałam się krzywo i poszłam hehehehehehehehehe
    Ostatnio edytowane przez paznokietki000 ; 14-05-2010 o 22:40 Powód: pomyliłam literki :P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •