Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 24 z 34 PierwszyPierwszy ... 14202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #576
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    zalezy jeszcze jakie zdobienia, mi zajmuje całosc do 2h
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  2. #577
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja oczywiscie nie potrafie robic szybciej sama sobie Mi zajmuje to roznie, ale zauwazylam ze na frencha ( przy usmiechu ) schodzi mi duzo dluzej niz na zwyklych np. brokatowych
    Ja robie caly czas sama sobie, lewa lapke 2 h a prawa 2,5 h i rozkladam na dwa dni I od czasu do czasu dwom kolezankom za free bo na ich produktach a ja przy okazji cwicze
    Jednej robilam wczoraj i wiecie jak jest jak sie robi pazury w domu, gdzie sa male dzieci...Zeszlo mi ok 4 h bo tu musiala isc, tam musiala isc itd...
    Powiedzialam jej, ze nastepnym razem ma se sama tipsy przykleic i obrobic a ja cala reszte
    Podziwiam Was za takie czasy, ktore robicie ale wiadomo, ze na tipsach jest dluzej niz na formach, tylko ja nie umiem, nie polubilam sie z forma No i wprawiona reka tez robi swoje
    Agnieszka

  3. #578
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał Anna Gorońska Zobacz post
    ja buduje po 4 paznokcie jedynie kciuki osobno.wcześniej wykonuje malowany od reki french na tipsie.i wszystko idzie szybko i sprawnie..duże znaczenie ma to , ze ja już nie muszę skupiac sie na tym gdzie co jest bo od dwoch lat wszystko mam w tym samym miejscu co do centymetra wiec jak cos biore nie trace cennych sekund na sprawdzenie czy dobry produkt.jak macie jeszcze pytanie chętnie odpowiem..
    Oj co do pytan to ja mialabym mnostwo do ciebie Odnosnie organizacji pracy-ja tez mam wszystko w tym samym miejscu, brokaty i ozdoby posegregowane kolorami itp ale no nie udaje i sie zrobic frencha z kamuflazem w mniej niz 2 godziny No niby mi tak nie zalezy zeby bylo szybciej ale czasami komus innemu zalezy na czasie. Powiedz, jakich wskazowek np. udzielalas swojej pracownicy? Ja chyba za dlugo te moje pazury ogladam, z jednej, z drugiej strony.....
    Ostatnio edytowane przez izago1 ; 04-04-2011 o 21:26

  4. #579
    No to..wpadłam Avatar Anna Gorońska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mrowino k.Poznania
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    izago a jaka metoda nakladasz french?malujesz?czy np malujesz i przecierasz?a jakiej gestosci masz zel do french?

  5. #580
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    mnie zrobienie paznokci zajmuje ok 2,5 godziny ale zauważyłam ze jak się przyłożę i nie gadam non stop to zajmuje mi to 1,5 godziny ... ale ja raczej się czasem nie przejmuje przeważnie proszę dziewczyny żeby zarezerwowały sobie ok 3 godzin ... wole żeby wcześniej wyszły niż mam się potem stresować że coś nie dokładnie wyjdzie. Jeżeli chodzi o budowanie paznokcie to ja buduje wszystkie na raz (takimi etapami) i pracuje na żelu średnio gęstym.

  6. #581
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    To jest faktycznie istotne, od frencha dużo zależy. Ja np kiedyś najpierw malowałam a później przecierałam linię czystym pędzelkiem i to trwało dłużej bo wykonywałam więcej ruchów, teraz maluje od razu jednym ruchem i do lampy, no i jest o wiele szybciej, dzięki temu zajmuje mi to 1,5h

  7. #582
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Tarara 1h50min. french Ale się ciesze
    The world is mine

  8. #583
    No to..wpadłam Avatar Anna Gorońska
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mrowino k.Poznania
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    candynails ja robie dokladnie tak samo maluje i do lampy bez przecierania..i wtedy idzie to szybciej...
    tylko troszke trzeba pocwiczyc i wprawic sie aby byl ladny ...

  9. #584
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Anika, gratuluję!
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  10. #585
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    wiadomo Aniu, to na pewno nie jest dobra technika dla początkujących, ale początkującym można wszystko wybaczyć, nie muszą szybko robić pazurków, ćwiczenie czyni mistrza

  11. #586
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ania, no to ja robie wlasnie inaczej-gestym zelem bialym 4 paznokietki, przecieram i do lampki, kciuki na koncu. Jakbym miala malowac to musialabym rzadszego uzyc no ale wtedy czterech bym nie dala zrobic bo pierwszy by sie rozplynal wiec z czasem chyba na jedno wychodzi.... Kurcze, musze rozgryzc ta zagadke

  12. #587
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Uch ja dziś miałam istną huśtawkę czasową pierwsza klientka przyszła do mnie po 2 mies, byłam pewna ze już dawno nie ma pazurów, a tu zonk, były wszystkie, ale 2 złamane niemal w połowie wraz z naturalnymi, usuwanie tego trwało dobrą godzinę, a po zdjęciu robiłam nowe pazurki, french z kamuflażem i cóż, całość zajęła mi 3,5h! Klientka zachwycona bo była pewna że nic nie da się zrobić z tymi uszkodzonymi. Druga klientka dopełnienie żelu + lakier 1h10min nie mogłabym umawiać każdej klientki co godzinę, nawet nie co dwie, bo jedna przychodzi do mnie z połową pazurów po 2 miesiącach i chce nowy set a druga chce tylko dopełnić pazurki więc wiadomo że inny czas

  13. #588
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Jak założyć własny salon?

    Mnie french na naturalkach zajmuje do 1,5h, bez zdobień. A potrafię malować farbkami i sypać brokat nawet do 3h. Generalnie z rozkładaniem i składaniem sprzętu /bo u klientki pracuję/ zdjęciem poprzedniej stylizacji, całość zajmuje mi 3h bite. Ale nie mam za bardzo wyszukanych zdobień.

    Zauważyłam też, że im częściej pracuję, tym ręka jest bardziej wprawiona i coraz mniej czasu potrzebuję na jedne pazurki. Rekord - french na naturalkach bez covera 1h. I niczego nie pominęłam. Chwalę się, wiem, już w którymś poście, ale jestem z siebie mega dumna.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  14. #589
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Jak tak czytam niektore wypowiedzi to tylko sie wkurzam... Niektore dziewczyny tu pisza, ze zaczynaja z czasm 4 godziny, albo po krotkim czasie robia 3... Juz nie mowiac, ze co druga dziewczyna sie tlumaczy, ze sobie robia 4 godziny, ale sobie to dluzej... Przeciez to wiadome, jedna reka podkladasz forme, pilowac sobie tez niewygodnie i w ogole zajmuje to wiecej czasu bo po prostu jest trudniej.
    Ja sobie robie kolo 4 godzin, ale jedna reke! Na ogol na dwa dni. A komus.... 1,5 roku od kursu a ja zrobilam tak malo setow, mam nadzieje, ze to wina tego wlasnie.. wprawy. Kiedys 5-6 godzin, a nawet wiecej., Teraz 4 godziny zwykly frencz czy latwe zdobienie. Odnowa ostatnio 6 godzin. I tak sobie mysle, ze przy tych czasach fajnie by bylo fotki zamieszczac. Niektore dziewczyny robia dluzej, niektore maja naprawde fajne czasy, ale jakie paznokcie z tego czasu wychodza
    Ja wstawie z czasem:
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    I powiem Wam, ze nie wiem juz co robic. Nie mam duzo pilowania na koniec. Robie 1 na 1 (zel) wydaje mi sie, ze najwiecej czasu opracowanie plytki, szkielet, frencz, bo juz nawet koncowa budowa clearem idzie sprawnie... mam nadzieje, ze to wprawa ale chetnie poczytam jakies NOWE rady, bo do wypisanych juz sie stosuje
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  15. #590
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a masz frezarkę ?

  16. #591
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    teoretycznie, a konkretniej mam, ale frezik tylko do skorek lub do przygotowania plytki, na frez z PB mnie nie stac jescze, nie zwrocilo by mi sie zreszta, bo na ogol mam jednorazowki, a nie odnowy
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  17. #592
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    to możesz nawet to zrobić zwykłym frezem albo nakładką ścierająca.. bo dwie godziny p0iłować to na prawdę nie ma sensu



  18. #593
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ale czemu tak długo zajmuje Ci piłowanie?
    tyle czasu opracowujesz masę? żel czy akryl?

    edit: doczytałam zdejmowanie starej masy.

    Czyli zamiast wykosztowywać się na frez z PB poszukaj tutaj:
    http://www.dentalshop.com.pl/index.p...id=736&cid=236
    http://www.frezdent.pl/product.php?id_product=488
    lub mandrel i nakładki - na jeden set co prawda schodzi więcej niż 1 sztuka (przynajmniej przy akrylu), ale zawsze to tańsze rozwiązanie i można nabrać wprawy przez zakupem tego "właściwego" frezu.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 07-07-2011 o 15:59


  19. #594
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Mi pomógł pewiem artykuł. który czytałam nie pamiętam kto był autorem. Chodziło o zmierzenie czasu każdej wykonywanej kolejno czynności i wtedy wiadomo co robi się najdłużej. Ja ustawiałam sobie budzik w telefonie na 2 godziny i dopóki nie zabrzęczał wiedziałam, że mam dobry czas, ale jak zabrzęczałto automatycznie zwalniałam z pracą i zajmowało mi to 2,30 godziny. Takim oto sposobem przyśpieszyłam swoją pracę i frencz z coverem na naturalnej płytce robie w 1 godzinę i 30min z malowaniem i ciekawszym zdobieniem do 2 godzin Może warto spróbować mi pomogło

  20. #595
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja o tym pisałam sprawdzanie kolejnych etapów rzygotowanie płytki, nakładanie, opiłowanie i czynności wykańczające typu zdobienie oliwka itp Fajnie że sie przydało



  21. #596

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja jestem ślimak ale zgadzam się że im większa praktyka tym czas pracy się skraca widzę po sobie z miesiąca na miesiąc a jeszcze powiem że przed ciążą robiłam ładne pazurki i dość szybko , myślałam że to jak jazda na rowerze i jak robiłam pierwsze po przerwie to szooook 4.5 godziny :O skórki zalane , zero budowy :/ więc myślę że czas wykonania bez praktyki nie ma nic do jakości paznokci

  22. #597
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja jak zaczynałam całą przygode moje pierwsze frenche trwały 5 godzin ! a ostatnio w 4 godziny zrobilam 2x french + na jednym malowana panterka, a na drugim wtopione owocki fimo.

    Widze u siebie mnóstwo niedociągnięć, ale pocieszam sie tym ze nie mozna miec wszystkiego od razu i faktycznie widze różnice... a że trzeba na to troszke poczekac, no to cóż.. nie ma lekko

    ________________________________________


  23. #598

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    natalia ale na pewno z każdym dniem tych niedociągnięć coraz mniej

  24. #599
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    no tak jest lepiej, ale coś wolno mi idzie poprawianie tych błedów

    ale staram sie..

    ________________________________________


  25. #600
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał Sieciunia Zobacz post
    teoretycznie, a konkretniej mam, ale frezik tylko do skorek lub do przygotowania plytki, na frez z PB mnie nie stac jescze, nie zwrocilo by mi sie zreszta, bo na ogol mam jednorazowki, a nie odnowy
    Ja mam frez z PB za 140zł i co, wcale cudów nie uczynił, jest dobry do dokładnego usunięcia żelu z płytki bo nie "parzy", ale kapturki ścierne rulez choć ja masę i tak ściągam 40 min-1h, masakra

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •