Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 25 z 34 PierwszyPierwszy ... 15212223242526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #601

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    no tak jest lepiej, ale coś wolno mi idzie poprawianie tych błedów

    ale staram sie..
    jak każda z nas i dlatego nasze prace są coraz ładniejsze a czas, jak ktoś się tylko z tego żywi jest faktycznie ważny, ale jak się ktoś w to tylko BAWI to można się trochę "pobawić "

  2. #602
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Dopiero, gdy nauczyłam się pracować frezarką /mam frez z Asto za jakieś 70zł do żelu, zielony/ to skróciłam czas zdejmowania poprzedniej stylizacji.Wczoraj właśnie robiłam taką odnowę z przedłużeniem 3 pazurków i zajęło mi 2,15h. Z tym, że bez frencha, ale brokat, mini cętki w 2 kolorach i farbka. Nie mam fotek zgranych...pokazałabym.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  3. #603
    Nałogowiec Avatar lenanails
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kąty wrocławskie
    Postów
    448

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    w tej chwili pazurki robię do 2 h zależy co, z formą jeszcze mi za długo idzie bo 2 i pół godziny. Moim zdaniem wszystko zależy od wprawy ale mam koleżankę która kiedys pięknie robiłą pazurki ale zajmowało jej to 4 h bo wszystko musiałą dopieścić każdy szczególik

  4. #604
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja uzywam kapturków sciernych, nakladek do frezarki. Ale pilnikiem tez mozna sciagnac mase w pol godzinki. Masy nie siągamy do czysta przeciez, nawet jak ktos sie chce pozbyć zelu i wrocic do swoich pazurkow(bo ja zelowa) zostawiamy warstwe aby zrosła z paznokciem.

    Ja tez pisalam o budziku

    Każdy etap roboty trzeba podzielić na etapy, aby wychwycić błąd zbyt dlugiego czasu i cwiczyc.

    ja wiem dokladnie ile mi co zajmuje:

    zalozmy ze nie mamy stylizacji na plytce:

    przygotowanie plytki(odsuniecie skorek, zmatowienie, odtluszczenie, podlozenie formy, primer)-15
    minut

    baza czyli bonder- 4,5 minuty

    szkielet- 8minut

    kamuflaz-10 minut

    koncowka frenchowa- 1o minut

    warstwa budujaca- 8 minut

    zdjecie form i utwardzeie pod spodem(warto, bo czesto nieprzezroczysta forma nie rpzepuszcza promieni uv i pazurki pod spodem w czesci bialej sie nie utwardzaja) - 5 minut

    przetarcie cleanerem i opiłowanie - tu roznie od 15 do 25 minut zalezy jaka dlugosc, jaki kształt i jaka niespodzianke klientka zgotowala nam w lampie(np zel sie rozlal i wisza sopelki)

    wyrownanie powierzchni blokiem, albo pilnikiem o mniejszej gradacji - 2 minuty

    zdobienie(zakladam, ze standard, czyli skromny wzorek na czterech pazurach obu rąk)- 10 minut

    gloss- 6 minut

    oliwki nie liczę

    wychodzi srednio godzina czterdziesci

    czasem wychodzi mi wiecej o 10 minut, a czasem jak jestem wypoczeta trochę mniej.

  5. #605
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja w sobote robilam frencza akrylowego na formie do 2 kreski z kamuflazem i powiem wam ze zrobilam to w niecale 2h, nawet klientka byla w szoku bo sie okazalo ze robi paznokcie juz 12lat i miala byc instruktorem i to nie zebym patrzylana zegarek zeby prace podgoni po prostu normalnie przy tym ciagle gadajac z klientka bo byla super

    a zelik tez sciagtam frezarka nie wyobrazam sobie inaczej
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  6. #606
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Tak właśnie myslałam, ze to Emila jest autorem tego artykuliku ważne że mi pomogło co prawda z budzikiem ale czas znacznie się poprawił

  7. #607
    Rozkręcanko Avatar Blite
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Strzelin k. Wrocławia
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja ostatnio robiłam pazurki znajomej. Przyszła późno po południu, myślę, dużo mam czasu, spokojnie się ładnie zrobi.
    Gdzie tam!
    Znajoma wyszła z jedną zrobioną dłonią, bo robiłam jej ją ponad 3 godz (moja druga w życiu stylizacja, zgodziła się być moją ćwiczeniówką) Byłam załamana, że tak długo, że katastrofa, że się nie nadaję. Większość czasu zajęło mi piłowanie. Bo dałam za dużo akrylu (spieszyłam się, schło, bardziej martwiłam się o kształt uśmiechu niż grubość warstwy myśląc - "a spiłuje się").
    Następnego dnia przyszła, a ja mądrzejsza o doświadczenie, przemyślałam to co i jak robiłam. Wzięłam się do pracy.
    I co?
    Efekt porażający! Drugą rączkę zrobiłam w godzinkę z małym hakiem, w dodatku o wiele ładniej od poprzedniej (wzorek to był kolorowy frencz z kropeczkami farbką, na obgryzionej i połamanej płytce, krótkiej i krzywej)

    Tak więc ćwiczyć, rozmyślać nad błędami i starać się już przy budowie zrobić jak najlepiej, aby potem piłowanie nie zajmowało nie wiadomo ile. Mi pomogło

  8. #608
    Rozkręcanko Avatar dorota_pazurki89
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    looo matko to ja to jakas katastrofa bo mi sie zdaza ze nawet robie pazurki 3,5godz ehhh ale moze to dlatego ze wole zrobic wolniej ale dokladniej i zeby kazdy byl zadowolony a jak podoba sie osobie ktorej robie to i mi od razu poprawia sie humorek ;D ale mam nadzieje ze im lepiej bedzie mi szlo i dojde do wprawy to i czas sie skroci...

  9. #609
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Najwazniejsze to ćwiczyc, ćwiczyc, ćwiczyc...

  10. #610
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja chyba juz skrociłam swoj czas pracy bo ostatnio zrobilam pazurki na konkurs, zrobilam zdjecia, wybralam potem zdjelam i zrobilma 10pazurkow mojej modelce do chodzenia i zajeło mi to 6 godz czyli cos ok 3godz na zrobienie tych ostatnichjesem z siebie dumna

  11. #611
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    To mi tak schodzi średnio 3-4h, ale ciężko mi zejść z tego czasu bo nie mam za bardzo na kim ćwiczyć A boję się już wyjść "do ludzi", żeby się nie zbłaźnić ani nie mieć problemów jakby było za długo albo coś nie wyszło... Na razie mam 2-3 osoby na których ćwiczę, a i tak robię im pazurki co 2-3 tygodnie żeby nie wypaść z wprawy przez długie "nicnierobienie" :/
    Mówcie mi Gosia

  12. #612
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ja robilam wczesniej kolo 6 godzin, wiec bralam pieniazki za material tylko. Wydaje mi sie, ze teraz sie troche wprawilam, wiec podwyzszylam z 30 do 40 zl tez czekam jescze z wyjsciem do ludzi, bo musze skrocic czas i pozbyc sie zapowietrzen, ciesze sie, ze chociaz sie nie lamia.
    Wczoraj robilam odnowe, ale z coverowych migdalkow na te coverowe migdalki, ale troche inne : wstawiam, zeby bylo wiadomo o co chodzi.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    z tych (2 odpadly, bo siostra dlubala w zapowietzeniach, 2 musialam zdjac) zrobilam te
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    w 3,5 myslalam, ze to slaby czas bo jednokolrowe pazurki robi sie szybciej, ale przypomnialo mi sie, ze wczesniej robilam jednokolorowe w 4 h, takze moze nie jestem stracona jeszcze
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  13. #613
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja dzisiaj robiłam uzupełnienie ze zmianą wzoru w 2,5h średnio założenie pazurków zajmuje mi od 2-3h ale za każdym razem widzę, że jest coraz lepiej;p

  14. #614

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a ja się pochwalę 1.5 godziny haha pierwszy raz tak krótko fakt że zwykłe migdałki z covera i pokryte żelem z drobinkami ale długo skórki odpychałam bo to takie obgryzki mojej babci były zdobień brak bo babcia by "DZIWNIE" wyglądała ze zdobionymi szpcami albo czymś takim więc proste krótkie migdałki, ale efekt zadowalający
    jestem z siebie dumna jutro foto

  15. #615
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    A ja dzisiaj rekord, pazurki uzupełnienie (klientka przyszła ze spiłowanym wzorkiem), więc tylko matowienie, primer i jazda z żelem, czyli frencz biały z kamuflażem, a na 4 pazurkach czerwona końcówka, plus wzorek czarna farbką. Pazurki krótkie , no może zwykłe salonówki i mój czas 50 minut
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #616
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    gratuluje, swietny czas, ciekawe czy dojde do chociaz 2 razy dluzszego
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  17. #617
    No to..wpadłam Avatar wys.margo
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    sztynka, rzeczywiście świetny czas Zazdroszczę
    Mówcie mi Gosia

  18. #618
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A ja dzisiaj rekord, pazurki uzupełnienie (klientka przyszła ze spiłowanym wzorkiem), więc tylko matowienie, primer i jazda z żelem, czyli frencz biały z kamuflażem, a na 4 pazurkach czerwona końcówka, plus wzorek czarna farbką. Pazurki krótkie , no może zwykłe salonówki i mój czas 50 minut

    niezły czas mi to zajmuje 2 h przecietnie, a napiszcie czy roicie najpierw szkielet przed białym i go opracowujecie ? ja robie raz z opracowaniem a czasem bez i nie widzę różnicy bo i tak na koniec więcej piłowania mam

  19. #619
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja zawsze opracowuję szkielecik jakos bez nie idzie mi robienie frencza...

  20. #620
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja kiedyś opracowywałam, ale teraz mam biały żel pod nabłyszczacz i jest o wiele szybciej

  21. #621
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a jaki to żel ?

  22. #622
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Z PB pure white, gorąco polecam jeśli koś lubi malować frencha i mega biel
    PerfectBeauty wszystko do paznokci - CRYSTAL Pure White 30g

  23. #623
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a ja wczoraj kulezance frencha ze zdobieniami 3,5 godz... to i tak dobrze bo kiedys robilam 6 i do tego nie mam frezarki i piluje az pot sie po doopce leje
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  24. #624
    No to..wpadłam Avatar gosia666
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja dzisiaj wlasnie robilam pierwsze przedluzenie paznokci na formie po kursie - tylko na jeden kolor i kilka cyrkonii dalam i zajelo mi to rowne 3 godziny efekt zadowalajacy nawet dostalam 10zl napiwku
    wczesniej robilam mamie tylko zel na nat. plytke tez jeden kolor i cyrkonie i zajelo mi to 1.45 min wiec chyba nie jest tak zle

  25. #625
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja kiedyś byłam u pewnej stylistki, która robiła paznokcie w godzinę, pierwsze robiła mi na tipsie french do tego wzorek stempelkiem, ale skórek nie odsuwała w ogóle, żelu dawała grubo przy skórkach i na linii włosa, co do krzywej to się nie wypowiem, bo wtedy nie miałam o tym pojęcia i nie pamiętam jak z tą krzywą było,
    drugi raz też się wyrobiła w godzinę włącznie ze spiłowaniem poprzedniej masy, ale gdy było dość cienko żelu to podważała i odrywała, ale jak łatwo odchodził, potem nałożyła znów grubo żelu na mojej naturalnej płytce, brokat po skosie z palcem w słoiczku plus wzorek na końcu malowany lakierem, wyrobiła się w godzinę,
    więcej do niej nie poszłam, ale wiem ,że miała dużo klientek , dodam ze piłowała pilnikiem, paznokcie trzymały się bez żadnych zapowietrzeń, aż sama się dziwie...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •