Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 26 z 34 PierwszyPierwszy ... 16222324252627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 626 do 650 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #626
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał emila Zobacz post
    Z PB pure white, gorąco polecam jeśli koś lubi malować frencha i mega biel
    PerfectBeauty wszystko do paznokci - CRYSTAL Pure White 30g
    też mysle kupić rzadki żel pod nabłyszczacz ale nie wiem czy dam radę , ogólnie mam problemy z frenczem a robię pazurki już 3 lata z przerwami
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    to jakaś psudo-stylistka pracowała w tym salonie

    w tyłek za nieukrywanie dużych cytatów / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 16-07-2011 o 12:51

  2. #627
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Pseudo to może nie skoro zapowietrzeń nie było, ale może robiła na akord... aby więcej zarobić ...

  3. #628
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał zosia_29 Zobacz post
    Pseudo to może nie skoro zapowietrzeń nie było, ale może robiła na akord... aby więcej zarobić ...
    chyba jednak pseudo, bo skoro nie odsuwala skorek, a nie bylo zapowietrzen, to chyba musiala ostro po plytce pilowac no i gruba linia wlosa tez nie swiadczy dobrze, ale to moje domysly
    mamie mojego chlapaka babka robi w godzine dopelnienie, nic sie nei zpaowietrza, chociaz sklamie, jesli powiem, ze pazury mi sie podobaja
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  4. #629
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Tylko dziewczynki zauważcie u mnie 50 minut było, ale klientka miała już wzorek spiłowany, sama spiłowała w drodze w autobusie, bo jej się spieszy zawsze. Także tylko zmatowiłam odrost, odsunęłam skórki i reszta jak zawsze od nowa. W czwartek french z kamuflażem na naturalnej płytce 1h20minut , wczoraj french na szablonie z kamuflażem 1h30 minut. Ogólnie uważam, że czas w salonie to do 2 godzin na pazurki jest bardzo dobry, zadowalający. Ja nie opracowuję szkieletu przy brokatach i innych abstrakcyjnych zdobieniach, a french na szablonie robię metodą podkład na naturalną płytkę, na to na szablonie jajo cover i doklejam budującym białym, zdejmuję formę i buduję clearem i dopiero opracowuję. Nie ma możliwości przepiłowania frenczyka Czasem robię rzadkim żelem, ale to tylko pod nabłyszczacz, tylko, ze nie znalazłam takiego w miarę taniego i aby się ładnie utwardzał w lampie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #630
    No to..wpadłam Avatar celina_celina
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Hihi.... o 2 godzinach to ja mogę na razie pomarzyć
    Dziś robiłam swoje pierwsze paznokietki akrylowe i zajęło mi to zaledwie 9 godzin
    Celina

  6. #631
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Celinko... pocztaki sa zawsze oplakane... i to regola, wiec nie tylo u ciebie ale i u kazdej z nas
    Glowa do gory... klep na sztucznym paluchu po kila dziennie i zobaczysz ze potem na sobie czy na kims pojdzie ci szybciej
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  7. #632
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Mi frencz zajmuje zazwyczaj 3h, czy to nowe pazurki czy odnowa, ale bardzo rzadko robię, więc to wina braku wprawy, a chcę dokładnie zrobić. Zaczęłam pazurki robić 3 lata temu jakoś i czas od początku taki sam. Z frezarką cały czas walczę, powolutku, bo boję się, że paluszki przypiekę jak za mocno przycisnę. Ostatnio chyba ze 4h siedziałam bo musiałam całą masę spiłować z brokatem (ktoś inny robił pazurki) i ta masa taka twarda była, że masakra... Nie wiem na jakich żelach kobieta pracuje, ale ja bym padła trupem przy odnowach. Fakt, że bardzo ładne były i zero zapowietrzeń po 7 tygodniach. Pewnie frez z PB ma to się twardością nie przejmuje hihi.

  8. #633
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał celina_celina Zobacz post
    Hihi.... o 2 godzinach to ja mogę na razie pomarzyć
    Dziś robiłam swoje pierwsze paznokietki akrylowe i zajęło mi to zaledwie 9 godzin
    to faktycznie rekord forum chyba....ja skracam czas tak, że robię jedną czynność na wszystkich pazurkach po kolei np. piłuję 1,2... 10-y nakładam formy 1,2... 10-ą itd. chyba już pisałam, ale ja robię 1 do 1,5 h... ale zdarzają się stylizacje które zajmują mi 3-4 h
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  9. #634
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja ostatnio bije rekordy i w godzine czterdziesci minut robie frencha :0 kolorowe np na skos przez plytke jeszcze krocej, ale to tylko akryl. Z zelem jak dawniej, co najmniej 2 godziny.

  10. #635
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Czyli przy prostych zdobieniach zajmuje to mniej czau przy bardziej fantazyjnym zdobieniu stosunkowo więcej

  11. #636
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    A ja dzisiaj pod koniec dnia już padałam na twarz...W ciągu dnia klientek nie brakowało a pod wieczór trafiła mi się jeszcze jedna niezapowiedziana klientka. French + cover + cieniowanie brokatami + wzorek na każdym paznokciu....Ledwo widziałam na oczy...Zeszło mi się 3 godziny Masakra....
    The world is mine

  12. #637
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Sobie robię paznokcie baaaaaaaaaaaaardzo długo ,nawet nie powiem ile,bo trochę śmiech, ale na swoją obronę mam to, że zawse dążę do perfekcji i coś tam mi nie pasuje . Klientki 2-2,5h.

  13. #638
    Wczytuje się Avatar martusia23
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    ja mam podobnie sobie robie dlugoo...troche zabawy przy tym mam...ale klientka tez tak srednio 2-2,5 h takze chyba nie jest tak ze

  14. #639
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Paznokcie robione od nowa zajmują mi ok 2h. A 3h ze ściągnięciem starej masy. Czyli godzine zajmuje mi ściąganie żelu :/ a chciałabym tak w pół godziny się wyrobić...

  15. #640
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Sylwia, mi też zawsze ściąganie starej masy wykluczało wyrobienie się w czasie. Jeśli będziesz mogła sobie pozwolić na większy wydatek, to polecam zakup frezarki, u mnie to pomogło
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  16. #641
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał Askar Zobacz post
    Sylwia, mi też zawsze ściąganie starej masy wykluczało wyrobienie się w czasie. Jeśli będziesz mogła sobie pozwolić na większy wydatek, to polecam zakup frezarki, u mnie to pomogło
    Ja już miałam kupować frezarke od koleżanki za grosze, ale stwierdziłam, że jak na razie to nie ma sensu, bo jak robię paznokcie 3-6 razy na miesiąc to to mi się póki co nie opłaca. Niedługo chce się trochę rozreklamować, może będzie więcej klientek, więc może wtedy. W sumie dużo osób pytało mnie czy zrobię im paznokcie, ale odmawiałam, bo się cykam... Mam tak po jednej klientce, której za cholerę żel nie chciał się trzymać, dopiero po czterech poprawkach powiedziała mi, że żel jej po prostu odpada w całości. I jakos tak się zraziłam...

  17. #642
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    eee to jedna na 1000 tak bedzie miała... tak nie mozna sie zrażać glowa do góry, frezarka skrócila moj czas o pol godziny i teraz juz niewazne czy nowe czy uzupelnienie w 1 godz się zmieszcze
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #643
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    eee to jedna na 1000 tak bedzie miała... tak nie mozna sie zrażać glowa do góry, frezarka skrócila moj czas o pol godziny i teraz juz niewazne czy nowe czy uzupelnienie w 1 godz się zmieszcze
    Ładny czas... Ja taki osiągnę za 10 lat... Masz rację - po warsztatach u Evelyn biorę się do roboty

  19. #644
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    U mnie jest to zależne od stylizacji...Wiadomo, im dłuższe i bardziej zdobione paznokcie tym więcej czasu mi to zajmuje. Ale np ostatnio zrobiłam paznokcie (te które w metamorfozach wstawiłam) -ogryzki- w 2,5 godziny. Wiem że długo, ale porównując np do ubiegłego roku robiłam ok 3-4 godziny. więc jest znacznie lepiej
    Sama się zdziwiłam że zajęło mi to tylko 2,5 godziny i od razu się lepiej poczułam Czyli jest dla mnie jeszcze nadzieja
    Problem mam niestety z przygotowaniem pazurka i z podkładaniem i docinaniem formy Tzn, zajmuje mi to bardzo dużo czasu... Staram się strasznie dokładnie przygotować płytkę i dosłownie IDEalniE podłożyć formę, po 10 razy docinam itd, i przez to tracę czas... Ostatnio 40 minut tylko na to poświęciłam
    Ale moim zdaniem to wszystko jest kwestią wprawy...Gdybym robiła pazurki codziennie a nie 2-3 razy w miesiącu to doszłabym do wprawy.

  20. #645
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    U mnie rowniezzalezy od stylizacji
    French czy brokatowe sredni 1-1,5 godz
    Szpice wymyslane 2,3 - 3 godz.....

    Juz mysle ze bardziej czasusobie nie dam skrócic

  21. #646
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    To i tak mega czas, jak bym była zadowolona żeby się wyrobić w 1,5 godziny z frenchem, a tak zajmuje mi to 2 h, z odnową 2,5 h

  22. #647
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja na razie wolę nie patrzeć na zegar
    Ale mam nadzieję, że będzie szło coraz lepiej i coraz szybciej
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  23. #648
    No to..wpadłam Avatar Sieciunia
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    249

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja czesto jak robie nie patrze na zegarek. Czesto czytam, zeby pilnowac czasu, ale jak patrze jak sie slimacze to sie tylko denerwuje i stresuje i gorzej mi idzie. Patrze na koniec roboty ile mi zeszlo
    Zapraszam do komentowania mój blog mój album

  24. #649
    No to..wpadłam Avatar lukasiatko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    granica ...
    Postów
    169

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja ze zdobieniem robie 2 godz ,a zwkly french do 1,5 godziny ...Znam taka co robi 45 mntylko ,ze zapiernicza akrylem ,jednak zel potrzebuje wiecej czasu .

  25. #650
    Nałogowiec Avatar ducek07
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    658

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ze zdobieniem robiłam robiłam swojej siostrze koło 4 godzin, a bez 2-3. Nic i tak chyba nie przebije tego jak swojej koleżance robiłam paznokcie 7 godzin wszystko przez to, że papierki (to się chyba nazywa forma ) się nie kleiły ;/ Ale teraz mam inne i o wiele szybciej praca idzie
    "Powietrze pachnie, jak malinowa Mamba,
    Nikt nie przeklina, nikt nie mówi karamba"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •