Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 3 z 34 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #51
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    o matko ... mnie by chyba cos trafilo

  2. #52
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Nail pro 3/2008

    Wyścig z czasem....

    Brak czasu to problem który dotyka nie tylko stylistów , lecz także klientki . Co zrobić , aby pracować szybciej ? W dzisiejszych czasach żyjemy w ogromnym pędzie , pochłonięci pracą oraz codziennymi obowiązkami . Ciągły brak czasu powoduje , że mamy go za mało również dla siebie . Poniżej opisujemy kilka sposobów na opisanie szybkiego Nail Designu .

    Większość naszych klientek to osoby zapracowane , często prowadzące własny biznes , zajmujące się domem i wychowaniem dzieci . Dlatego liczą na szybką i profesjonalną obsługę . Doświadczenie pokazuje , że wykonanie stylizacji paznokci trwa około dwóch godzin , dlatego powinniśmy koniecznie zagwarantować klientce jak najlepsze i jak najszybsze wykonanie usługi . Aby skrócić czas naszej pracy , możemy wprowadzić kilka zmian technicznych , które docenią nasze klientki .

    Płynna praca ...


    Jaki profesjonaliści powinniśmy zgłębić tajniki możliwości produktów , na których pracujemy i śledzić wszystkie nowości na rynku , również na te , które pozwolą skrócić czas naszej pracy . Jeśli przedłużamy lub dopełniamy paznokcie masą akrylową , nauczmy się pracować materiałem szybkoschnącym . Zyskamy możliwość szybszego wykonania usługi . Jeśli przedłużamy paznokcie za pomocą tipsa , sięgnijmy podczas jego opracowywania po płyn do usuwania tipsów . Jest to preparat , który nałożony za pomocą pędzelka w niewielkiej ilości na plastikową powierzchnię tipsa zmiękcza ją i powoduje łatwiejsze i szybsze opracowanie . Dzięki niemu unikniemy mozolnej pracy oraz nadmiaru pyłu , który pojawia się przy standardowej obróbce . Pamiętajmy , że używając płynu do usuwania tipsów musimy zachować jeden kierunek piłowania , dzięki czemu tips będzie się wałkował , co znacznie przyspieszy pracę .

    Urządzenia ...

    Kolejnym ważnym i nieodłącznym elementem niemal każdego stylisty paznokci jest frezarka , która zdecydowanie przyspiesza wykonanie stylizacji . Dzięki różnym grubościom i kształtom frezów możemy szybko i efektywnie opracować tak masę akrylową jak i żelową . Frezarka bardzo mocno wypiera tradycyjne opiłowywanie paznokci pilnikami . Mając do dyspozycji różnej grubości frezy, możemy wymodelować paznokieć , a także go wypolerować. Frezarka oferuje bardzo wiele możliwości zastosowania , poza samym modelingiem paznokcia możemy wykonywać różnego rodzaju otworki w wolnym brzegu paznokcia , co dodatkowo uatrakcyjni ich wygląd .Frezarka znacznie skraca czas pracy , potrzebny do perfekcyjnego wymodelowania paznokci . Jeśli stylizujemy paznokcie masą światłoutwardzalną , warto sięgnąć po dwie lampy . Dzięki temu utwardzenie nałożonej masy następuje nawet dwa razy szybciej . W zastępstwie tradycyjnych lakierów możemy zaproponować klientce malowanie kolorową masą żelową . Co prawda taki zabieg jest droższy , ale dzięki niemu zaoszczędzimy czas oraz uzyskamy zadowolenie klientki m ponieważ masa żelowa zdecydowanie dłużej utrzyma się na paznokciu . W celu przyspieszenia wysychania lakieru koniecznie użyjmy preparatu przyspieszającego wysuszanie . Dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w profesjonalną suszarkę do manikiuru z możliwością suszenia obu dłoni jednocześnie . Jeśli wprowadzimy powyższe zmiany techniczne w rytm naszej codziennej pracy , przyniesie nam ona jeszcze większą satysfakcję . Wysoka jakość wykonanej usługi połączona z krótkim czasem realizacji jest kluczem do sukcesu , czyli zadowolenia klientki .


    Opr. Klaudia Wieczorek- Trener La Femme


  3. #53

  4. #54

  5. #55
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    haha ale ci zrobiła o matko ! ale chyba jak zobczyłaś ze nic nie odpadło to ulżyło co nie ?

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    to mnike chyba nikt nie pobije
    robilam ostatnio sasiadce paznokcie-polce.
    bardzo pocily jej sie rece az sie lalo i pow jej ze moga jej sie nie trzymac
    po godz dzwoni telefon
    jej mama i mowi ze karolina jest niezadowolona bo jej odpadaja paznokcie
    ale narobilam larma
    pisalam dokolezanek stylistek prawie ryczalam
    takiec os mi sie jeszcze nie zdazylo
    nol to przyszly na reklamacje do poprawy.patrze na pazury a one cale
    wiec pytam o co im chodzi a ona zejej chacza na dole bo sa ostre
    myslama ze padne
    spystalamjej czemu powiedziala mi ze jej zeol od0pada.a ona mi ze musiala mi zle powiedziec
    no myslalam ze padne

    no to ładnie ,ale miałam podobną sytuacje ,zadzwoniła do mnie dziewuszka że ma wszystkie tipsy zapowietrzone i już jej odlatują ,a minął dopiero tydzień od założenia , ja w szoku ,już zawału prawie dostałam...
    Jak przyszła to się okazało że miała malutkie zapowietrzenie na jednym pazokciu ... taką to tylko wziąśc za kudły i natrzaskac!
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  7. #57

  8. #58
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    hehe dzidzia z ciebie to bojowa kobita hehe jak i ze mnie ... najgorzej to ze mna jechac autem jak mi ktos wyjedzie, zajedzie albo inne cuda... wtedy to takie epitety leca ze az sie sama boje heheh

  9. #59

    Domyślnie

    dobrze że ja prawka nie mam
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #60
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    a juz calkiem nie moge z dziewczynami ode mnie z grupy ... hehe kiedys mi jedna gada : - ale pod maske algowa to mam polozyc gaze ? .... a mnie krew zalala ....

  11. #61
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Widzę że natchnełam inne dziewczyny Dzięki

  12. #62
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    czesc do dyskusji dolaczam i ja
    pamietam pierwsze paznokcie - 4godz to byl dla mnie szok i rozczarowanie-brakowalo mi nerwow- denerwowalam sie ze tak dlugo, ale chcialm zeby byly ok, a nie tylko na moment, w dodatku spilowac plytke nie jest ciezko.. czy tez zrobic komus rzeznie z naskorkow...staralam sie jak umialam najlepiej wiec bylo dluuuugo
    teraz w zaleznoci co- prosty wzorek czy opruszony tips 2h jakis zakrecony wzorek nawet 3, 3.5h
    hehe ale jednak nerwy byly musze przyznac, chcialoby sie szybciej, dokladniej a tu gory nie przeskoczysz hihi
    teraz jednak robienie paznokci to dla mnie relaks i pewnego rodzaju zabawa
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  13. #63

    Domyślnie

    a no się nie przeskoczy, ale skoro to dla ciebie relaks i zabawa to spokojnie z kilka godzinek możesz przy tym siedzieć bez zmęczenia

  14. #64
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    gorzej jak sie ma dużo rzeczy do zrobienia np w domu a tu same paznokcie zajmują Ci pól dnia

  15. #65
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    9

    Domyślnie

    Witam, ja dopiero raczkuje jeśli chodzi o robienie paznokci i bardzo martwiłam się, że tak długo mi schodzi jednak lepiej poczułam sie jak byłam na targach kosmetycznych i obserwowałam jak pazurki robią mistrzowie...i powiem wam ze oczywiscie były one bardzo ładne, ale robili je napraaaaaaaawde długo...

  16. #66
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Lepiej robic wolno i dokladnie niz szybko i na odwal.Tutaj angielki jedna reke robia 45 minut,trajkocza przy tym i wogle nie patrza na to co robia.Bo tak jest kulturalnie a ze pazury pozniej odpadaja to ich nie interesuje.

  17. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał renata_bu Zobacz post
    Witam, ja dopiero raczkuje jeśli chodzi o robienie paznokci i bardzo martwiłam się, że tak długo mi schodzi jednak lepiej poczułam sie jak byłam na targach kosmetycznych i obserwowałam jak pazurki robią mistrzowie...i powiem wam ze oczywiscie były one bardzo ładne, ale robili je napraaaaaaaawde długo...
    No tak sztuka wymaga czasu, a jak coś się ma podobać to trzeba włożyć trochę serca

  18. #68
    Wczytuje się Avatar westa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    26

    Domyślnie

    wiecie... ja sama robię od 2,5 do 3,5 godz i staram się ten czas skracać, ale to trudne, zwłaszcza, że lubie pazurki dopieszczać. Mam koleżankę, kóra robi paznokcie w 1,5 godz, ale jej klientki przechodzą do mnie...
    Zgadzam sie jednak, że można zrobić paznokcie dużo szybciej, np. akryl na formie jest mniej czasochłonny niż np. żel na tipsie... Chyba przyznacie mi rację?

  19. #69
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    Czasem jest tak ze naprawde jest czas i sie az chce zrobic pazurki, az skreca gorzej jak dochodza do tego obowiazki np szkola, praca, czy takie pospolite w domku heh
    ale jak to sie mowi uszy do gory,
    westa niestety nie zajmuje sie akrylem i nie mam pojecia jak to jest z porownaniem do zelu...
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  20. #70
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    nie ma za co postaram sie wrzucic jeszcze pare artykułów ....

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie

    Super przydatne porady! Dzięki dziewczyny

  22. #72
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    nieszkam w ramach podziekowania mozesz nacisnac na zielny ptaszek z napisem dzieki przy naszych postach

  23. #73
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ten plyn do zmiekczenia tipSa nazywa sie TIP BLENDER

  24. #74
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja osobiscieprzestalam uzywac tip blendera

  25. #75
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    ja osobiscieprzestalam uzywac tip blendera
    A dlaczego juz nie uzywasz tip blendera?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •