Zobacz wyniki ankiety: Jak długo zajmuje ci przedłużenie paznokci (uśredniając, itp)

Głosujących
346. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • poniżej 1h

    4 1.16%
  • 1-2h

    67 19.36%
  • 2-3h

    189 54.62%
  • 3-4h

    65 18.79%
  • powyżej 4h

    21 6.07%
Strona 31 z 34 PierwszyPierwszy ... 212728293031323334 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 838

Temat: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

  1. #751
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    chcialabym zobaczyc wkoncu idealne paznokcie, omg to znaczy ze jak siedzie 2,3 godz nad paznokciami to juz jestem prefekcjonistka jea niestety nie zaliczam sie do takich wiem ze duzo mi brakuje, ale wiem tez to ze jak mialam wiecej klientek to sila rzeczy swoja prace wykonywalam coraz to szybciej i wcale nie gorzej bo mialam wiecej wprawy, o wlasnie tak to sie nazywa WPRAWA...

  2. #752
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Mi się udało zrobić krótkiego frencza w 1,5h jak mnie czas gonił, fakt, uśmiech nie był idealny, ale budowa poprawna. Nie robię cudnych paznokci jakie można zobaczyć w galeriach niektórych dziewczyn z forum, ale moim zdaniem są wykonane prawidłowo i estetycznie, zazwyczaj żeluję naturalki, więc ciężko się popisać, jak każdy idzie w inną stronę, i to że robię pazurki 4 czy 5 lat mi nie pomogło bo nie pracuję zarobkowo i mam mało klientek i mało czasu na nowe. Nikt mi nie powie, że czas jaki robimy pazurki liczony w latach ma znaczenie. To czas jaki poświęcamy ćwiczeniom i ilość zrobionych stylizacji ma znaczenie czyli tak zwana "wprawa". Oczywiście nie zawsze. Znam "stylistki" po szkołach, kursach, które pracują w zawodzie kilka lat, a dalej przyklejają białe tipsy na pół płytki i dają cienką warstwę żelu na to. Więc znowu wracamy do tego, że to kwestia indywidualna
    evenense- nie bądź taka, pokaż te swoje boskie, dopieszczone prace, nie każ się prosić

  3. #753
    Totalna maniaczka Avatar kath82
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Postów
    1 046

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    evenense Zachęcamy do wklejenia swoich prac w odpowiednich tematach oraz założenia albumu.
    Ja też chcę zobaczyć, uwielbiam pazurki rodem z rosyjskich stronek
    PS. przepraszam za offtopa
    "Kiedy nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się". H. Jackson Brown

  4. #754
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Evenense chyba o to Tobie chodzilo zeby zrobic sensacje na forum. Najlepiej kogos oceniac, a samemu nie wystawic sie na pozarcie. Gdybys nie miala nic do ukrycia to po prostu bys swoje prace wkleila. Kazdy z nas moze sie wymadrzac i oceniac. A moze to zazdrosc, ze po tylu latach doswiadczenia nie wypracowalas sobie takiego dobrego czasu ... ?
    Ja nie mowie ze nie mozna kogos oceniac, jasne krytyka sie zawsze przyda a nie tylko "slodzenie". Jednak dziala to w dwie strony. Skoro jestes profesjonalistka to nie powinnas sie niczego wstydzic.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #755
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    oj Kobietki i po co się tak gryźć, jedna nadrabia czasem w jednym miejscu druga w drugim, ja robie 2-3 h ale pracuje bez frezarki, robię wszystko ręcznie, skórki odsuwam, te naprawde straszne wycinam, próg tipsa, kształt itd a już najgorzej odnowa sciąganie masy- wszystko ręcznie może kiedyś też dojde do 2h ze zdobieniem, a 1,5 bez, kwestia wprawy i sprzętu, bo sądze, że z frezarką byłoby szybciej


    PS. Ladys cudne prace, moje tak po 2,5 nie wyglądaja nawet a co dopiero po 1,5 godizny
    Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 27-09-2012 o 14:12
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  6. #756
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    evenense Zachęcamy do wklejenia swoich prac w odpowiednich tematach oraz założenia albumu.
    bardzo dziekuję za zachętne ale nie mam ani czasu ani potrzeby by zakladać galerie na forach . mam ten etap za sobą.jednak dziekuje za sugestie

    nanami7 nie, ani sie nie wstydze ,ani nikomu nie zazdroszczę. Bo uwierz mi nie mam takiego charakteru i potrzeby.Od sensacji jestem daleka wiec tez pomyłka.
    Myślę że gdy popracujecie troche w tym zawodzie to same dostrzeżecie pewne rzeczy. tyle ode mnie..
    to ze nie pokazuje prac nie oznacza ze mam cos do ukrycia . Nie mam uwierz mi

  7. #757
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Moje pytanie...skoro nie masz czasu to co tutaj robisz Lubisz robić zamieszanie Po co to wszystko Po co w nie miły sposób wytykasz dziewczynom błędy i je obrażasz Skoro jesteś doświadczoną stylistką powinnaś dobrze wiedzieć, że nauczenie się i zdobycie pewnych umiejętności wymaga czasu i pracy. Obrażasz dziewczyny które nie zajmują się paznokciami tak długo jak Ty. Sprawia Ci to przy6jemność?
    Nie wątpimy w to że robisz fajne paznokcie, ale zawsze tak było Nigdy ni zrobiłaś krzywego frencha Gdy patrzysz na swoje prace z perspektywy czasu uważasz że są świetne?
    Bardzo łatwo oceniać kogoś będąc anonimowym, samemu nie wystawiając się na krytykę.

  8. #758
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    W sieci nie ma anonimów, dosyć łatwo jest daną osobę "namierzyć". Ukrywanie się nie ma większego sensu


  9. #759
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    RedSunset do mnie pijesz?
    Kobieto poczytaj posty jeszcze raz a potem wyciagaj wnioski.
    Nie wytknęłam niczyich błędów.. to mnie zostało wytknięte że nie umiem ich dostrzeć więc na ŻYCZNIE Ladyss je napisałam. Nic wiecej.sory ale grzecznosc mnie uczy ,że jezeli ktoś ma wobec mnie jakies obieckie staram się odpowiadać.. prawdę a nie slodzić.
    Owszem...wiem jak dlugo dochodzi sie do perfekcji..ja przez pierwsze trzy lata też byłam laikiem...wiem doskonale jak to jest ciężka praca..
    Nie rozumiem twojej postawy? Chyba źle mnie zrozumiałaś. Wyraziłam swoją opinię . Po co tu jestem a wiesz...zaczęłam rozszerzać swoją dziedzinę kosmetyczną i szukam informacji.. wyraziłam tu swoją opinię na temat czasu, ktora została zanegowana. każdy ma prawo pracować jak mu wygodnie. jego sprawa..Ale nie wciskajcie ludziom kitu.Jeżeli nie macie wystarczającego doswiadczenia.

    Nie mam nic do ukrycia...kochana:-)

  10. #760
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Evenense rozszerz działalność o szkolenia bo jak widać Ty jedna wiesz jak się dobrze pracuje. Liczyłabym również na poradę co trzeba zrobić by być aż tak doświadczonym skoro wśród naszych szeregów nikt taki się nie znalazł

  11. #761
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Evenense rozszerz działalność o szkolenia bo jak widać Ty jedna wiesz jak się dobrze pracuje. Liczyłabym również na poradę co trzeba zrobić by być aż tak doświadczonym skoro wśród naszych szeregów nikt taki się nie znalazł
    sory ale tego nie napisałam... koncze temat

  12. #762
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Cytat Napisał evenense Zobacz post
    sory ale tego nie napisałam... koncze temat
    Nareszcie

  13. #763
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    A ja mam moje drogie klientkę, która siedzi u mnie 4 godziny! oczywiście odpowiednio dostosowuje zapłatę do czasu pracy, więc i ja jestem zadowolona, i ona bo ma szał na paznokciach i nigdy jej się nie spieszy
    Do każdej klientki dostosowuję indywidualny czas pracy, już wiem czego będą oczekiwały, króciutkie i jeden kolor to godzinka pracy, french troszkę dłużej, przy przedłużanych ok 2 godzin wzwyż, zależy od rodzaju zdobień, a moje klientki coraz bardziej się rozkręcają. Zgadzam się z tym, że nie należy się spieszyć, mi by to osobiście odbierało radość z wykonywanej pracy
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  14. #764
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Houston mamy problem

    Do tej pory (czyli tak jak zaczęłam robić pazury w czerwcu) przedłużenie zajmowało mi 3h. Liczyłam, że jak zdobędę trochę wprawy to będzie lepiej z czasem.

    A tu nagle 2 ostatnie klientki (dobrze że to znajome znajomych) - 4 i 5h. Jedne żelem, drugie akrylem. Oba na szablonie. Oba frenche z jakimiś małymi dodatkami. Nie wiem co się dzieje - ale rozpacz dziewczyny rozpacz.

    Samo przygotowanie zajęło 30min. Więc tak czy siak pozostaje dużo czasu.

    Jestem ciekawa czy to chwilowe, czy już sama się pogubiłam i nie wiem jak robić. no ręce mi opadają.




  15. #765
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Sobie jak robie to tez zajmuje to 4-5 h i nie moge zejsc nizej z czasem, staram sie dokladnie wszystko robic i po 2 paluchy...Podobnie czasu zajmuje mi kolezankom na tipsach bo na formach nie potrafilam, teraz juz powoli je opanowuje i zele do tego, stad tak dlugo a dodatkowo one z malymi dziecmi, w dodatku tu kawka, tam ciasteczko, gadu gadu i papierosek i po jednej rece bo druga zawsze musza miec wolna eh.
    Pewnie starasz sie dokladnie wszystko robic by bylo bez zapowietrzen, porzadna budowa, ladny usmiech frencha > Normalne bo chcesz bylo bylo pieknie i dobrze a to laczy sie z czasem
    Agnieszka

  16. #766
    No to..wpadłam Avatar agaretka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Kiwaczek nie martw się. Ważne żeby pazurki były poprawnie zbudowane, estetyczne i ładnie się trzymały. Z czasem dojdziesz do wprawy

  17. #767
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    a widzicie im bardziej się staram tym gorzej wychodzi. i nie ma żadncyh pogaduszek, papierosków, dzieci , itp. Cały czas robię. na prawdę się załamałam.

    muszę się za siebie zabrać. i ćwiczyc i ćwiczyć. tylko właśnie najgorsze jest to że im więcej robię tym dłużej




  18. #768
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    no więc ... ja paznokcie żelowe na przedłużone na formie , zwykły french robię w ok 50min do 1h
    nie pytajcie jak to robię , bo samo jakoś tak wychodzi , przy czym opracowuję paznokcie naturalne frezarką - mam świetne frezy ( na początku miałam prep od ABCnailstore , ale teraz kupiła tańszy odpowiednik ,a równie dobry ) , do ściągania masy mam PB super ostry , żel bazowy mam ,który utwrzda się w 1min. , na koniec nie daję mega duużo budulca tylko cienką wartswę i od razu staram się budować krzywą , do tego zawsze robię 5 pazurów na raz - oprócz frencza , który robię na przemian na pazurkach ...
    a efekty mojej pracy mozecie zobaczyć na forum lub na blogu - nie są najgorsze
    i trzymają się długo

  19. #769
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    wilczus normalnie szok! czas masz niesamowity a prace są super - przejrzałam a co za frez, który masz zamiast prep jeżeli możesz zdradzić?
    U mnie to z czasem różnie, ale przeważnie przedłużanie na formie z frenchem około 2,5 godziny a odnowa około 1,5 godziny ale to tez zależy od zdobienia

  20. #770
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    kupiłam go już jakiś czas temu przez internet i nie mogę sobie przypomnieć gdzie .... jak tylko znajdę tą stronę to wkleję w wątku o frezach ...

  21. #771
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Wilczuś - Twoje to ja podziwiam od dawna. inie wyobrażam sobie jak można machnąc to w godzinę skoro właśnie u mnie samo przygotowanie zajmuje 20-30min. ja nakładam każdy pazur osobno bo boję się że nim zrobię kolejny to pierwszy już się rozpłynie




  22. #772
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Wilczus - normalnie gały z orbit mi wyszły jakie Ty piękne prace tworzysz Gratuluje talentu

  23. #773
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    wilczus jestem pod wrażeniem, przyznam szczerze, że jak najpierw przeczytałam Twój post, to pomyślałam, że Twoje prace pewnie są koszmarne ale weszłam na bloga i zrobiło mi się wstyd prace idealne, podziwiam Twoją prędkość
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  24. #774
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja robię pazurki 3,5 roku i już od 2 lat mam ten sam czas - zwykłe pazurki 1,5h, french 2h, french z kamuflażem, zdobienia 2,5h. Z zegarkiem w ręku. Zdarzają się wyjątki, że jest ciutkę krócej lub ciutkę dłużej ale rzadko. I już nie próbuję zejść z czasu, klientki też już wiedzą ile czasu mają poświęcić na wizytę u mnie, nikt nie mówi że długo czy coś przynajmniej pewne jest to, że będą nosić moje pazurki 3-6 tyg

  25. #775
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: ile czasu zajmuje wam zrobienie paznokci i jak skrócić czas pracy

    Ja wykonuję pazurki około 2 godziny jakieś zwykłe ponad 1.5godz. ,french ze zdobieniem kolo 2-2.15godz. I jestem zadowolona z tego czasu bo około rok temu zajmowalo mi to 3godz.

    Ale najciekawsze jest to ,że uzupełnienie i wykonanie paznokci na nowo zajmuje mi tyle samo czasu Ale dlatego żę dużo czasu zajmuje mi spiłowanie i przygotowanie paznokci chociaż używam frezarki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?
    By mala in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 815
    Ostatni post / autor: 04-08-2023, 12:04
  2. jak szukać pracy jako stylistka paznokci?
    By iwa1223 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 326
    Ostatni post / autor: 10-03-2022, 14:09

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •