Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 61213141516
Pokaż wyniki 376 do 387 z 387

Temat: Dready & Warkoczyki

  1. #376
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    wydaje mi sie ze "pomacala" je po prostu i dlatego.
    Ma normalne corny fajne ale bolalo swedzialo ... musze ja podpytac czy zeszlo.
    aha i syntetyki tez miala wplatane tylko ze wczesniej nosila clip in ale chyba naturalne i nie miala uczulenia.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #377
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    a tu moja robótka , poszło 7 paczek włosków, klientka cudowna i zadowolona jak będę miała lepsze foto to wstawię

  3. #378
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    claudia - jak dla mnie ciut za mocno ściskasz na końcach. przez to się tak jak dla mnie nie ładnie wykręcają...
    ile sztuk?

  4. #379
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    germana wiem tylko że klientka z nudów sama dokańczała warkocza,
    ile sztuk to nie wiem bo już nie liczyłyśmy,
    dł. włosów naturalnych prawie taka sama co syntetyków i musiałam przeciągać,
    czy są gdzieś w Polsce dłuższe włoski i które polecasz z dostępnych na naszym rynku ?

  5. #380
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    dla klientek ze swoimi włosami do pasa... jest jeden sklepik w Polsce. włosie fajne na warkocze. tylko mały wybór kolorów...
    110 cm x2 ;p Hair.com.pl - internetowy sklep z włosami i akcesoriami

    ewentualnie bierzesz zwykłe i składasz tak żeby z jednai str było duuuzo a z drugiej z 10 cm.
    ale nie wyglada to za genialnie
    mozna sie bawic w stopniowe dobieranie ale trzeb apilnowac grubosci...


    tu mam zdjęcie używanej 22
    Załącznik 59403

  6. #381
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    cena też powala

  7. #382
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    w porównaniu do amerykańskich/ brytyjskich kłaków kolorowych które czasami kupuje to bez tragedi. tam zwykla paczka wychodzi 20-27 ale jakos i kolory mega.

  8. #383
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Dziewczyny proszę doradźcie mi zamówiłam sobie włosy do warkoczyków takie standardowej długości 120 cm ale mam swoje dość długie, tak z 10 cm pod zapięcie stanika no i nie wiem czy nie będą może za krótkie, nigdy jeszcze nie robiłam i nie mogę się już doczekać kiedy będę mogła działać
    W ogóle to co Wy robicie to mistrzostwo świata germana cuda tworzysz na włosach
    Widziałam też gdzieś takie kręcone warkoczyki, da się je jakoś pokręcić czy takie się już kupuje i doczepia
    Pisałyście wcześniej, że bardzo długo schną, tzn że nie można suszarką ich suszyć, odpowiedzcie mi proszę bo ja jeszcze nic nie wiem na temat a pleść mi będzie kumpela fryzjerka, która też dużego doświadczenia z warkoczykami nie ma
    a no i najważniejsze... bo nie jestem zbyt odważna i chce na razie tylko z tyłu głowy zrobić, poza tym mam grzywkę (jak ją zostawię to chyba śmiesznie będzie wyglądało, a razem z grzywką nie zrobię bo mam wysokie czoło i wgl i wgl, może kiedyś się odważę) robiłyście już coś takiego, że tylko z części włosów
    przepraszam, że się tak rozpisałam

  9. #384
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    zuzka19 włosy naturalne przy pleceniu troszkę sie skracają więc powinno być akurat. chybaże jesteś bardzo wysoka...
    długość z zaplecionych do końca http://forum.wzorki.info/297796-post338.html wygląda tak...
    ale w razie czego pilnujcie
    Urokiem/wadą syntetyków jest to, że odkształcają się pod wpływem wysokiej temperatury.
    więc jak chcesz najbezpieczniej zakręcić warkoczyki to zwilż je spryskiwaczem żeby nie było za dużo wody ale były mokre. zakec na jakieś wałki i susz suszarką tylko ostrożnie o ile nie kupiłaś jakiś bardzo tanich i kiepskich włosów nic nie powinno się stać.
    Kiepskie włosy niestety i brzydko się przypala i kiepsko potem wyglądają.
    Na "co dzień" nie polecam suszyć suszarką może długo schną ale dobrze ręczniczkiem je wyciśnij i będzie dobrze.
    Chyba że mówisz o rastolokach... ale to już co innego ;p tam się doplata loki ;p albo o kinkytwistach ale to już typowe kręciołki ;p
    ja plotłam kobitce jednej i tylko np. 30 warkoczy pod spodem i wyglądało fajnie
    można zostawić grzywkę bez problemu ....
    jak masz jeszcze jakieś pytania daj znać

  10. #385
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź na razie chyba wszystko wiem, zobaczymy jak będzie w trakcie, rastoloki i to drugie to dla mnie czarna magia (jeszcze bo nie ukrywam, że zaraziłam się ostatnio tym klimatem)

  11. #386

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Zawsze sie zastanawialam, czy da sie odzyskac wlos po dredzie? czy trzeba scinac? moze sa jakies mozliwosci ktore unikaja tej ostatecznej decyzji

  12. #387
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Da rade...
    szpikulec i duuużo cierpliwości... i duuużo odżywki... i pytanie jak dobry był dredmaker i ile wyrwał włosów przy robieniu...
    zaczynamy od końcówek i po kawałeczku rozwalamy dreda i rozczesujemy....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •