Pokaż wyniki 1 do 25 z 387

Temat: Dready & Warkoczyki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Hai Dready & Warkoczyki

    Co sądzicie o dreadach Mnie zawsze sie podobały - wczoraj zrobiłam sobie nawet mega- giga- extra- superdługiego dreadzika[ma dokładniutko 59,3cm ] . [niedawno ścięłam włosy, było ich chyba.. z 15cm długości bardzo gruba kiść, to co miałam zrobić? (załączam zdjęcia) ]


    Piszcie, czy podobają sie Wam, jeśli tak to dlaczemu i jeśli nie to piszcie, co Was od nich odpycha
    Ostatnio edytowane przez jOotka ; 09-05-2010 o 17:16

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar AgnieszkaSzalpuk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    zielona góra
    Postów
    370

    Domyślnie Odp: Dready :D

    ja nosilam dready 5 lat ale w koncu scielam do ramion i rozplatalam i dziwo wlosy mam w niezlym stanie, i nie musze juz nikomu tlumaczyc ze w dearach nie rozmnarzaja sie robaki haha
    zmina nicka- byłam sobie Piatyelek jestem sobie ja


  3. #3
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Dready :D

    moj kolega miał 3 lata i potem je ściągnął - rozciął jednego i [o zgrozo] NIC nie było w środku

    Liczy się pielęgnacja

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar AgnieszkaSzalpuk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    zielona góra
    Postów
    370

    Domyślnie Odp: Dready :D

    faaaceci moj kumpel tez mial syf w dreadach... bo wogole mitem jest ze nie moza dreadow normalnymi szamponami myc a juz wogole ze tylko raz w tygodniu....powodzenia tym co tak uwazaja, bo ze niby sie rozczesuja, jak sa dobrze zrobione to sie trzymaja jak trzeba
    zmina nicka- byłam sobie Piatyelek jestem sobie ja


  5. #5
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Dready :D

    Cytat Napisał piatyelek Zobacz post
    faaaceci moj kumpel tez mial syf w dreadach... bo wogole mitem jest ze nie moza dreadow normalnymi szamponami myc a juz wogole ze tylko raz w tygodniu....powodzenia tym co tak uwazaja, bo ze niby sie rozczesuja, jak sa dobrze zrobione to sie trzymaja jak trzeba
    no własnie czytałam że dredy wręcz POWINNO się myc radzą od czasu do czasu nawet umyć dokładnie dred po dredzie a tak to zwracać uwagę szczefgulnie na skórę głowy tak?


  6. #6
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Dready :D

    mi to sie za bardzo nie podoba... jakos sama mysl jak to się robi, z czego itd.... odrzuca mnie.. tak jak np. robi się z czyichś włosów... bleh.... to nie dla mnie...

    ________________________________________


  7. #7
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Dready :D

    Mi się osobiście bardzo podobają dredy, ale sama bym chyba nie chciała nosić. Bo szkodą jest, ze jak się znudzą trzeba ściąć włosy.

  8. #8
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Red face Odp: Dready :D

    Cytat Napisał piatyelek Zobacz post
    faaaceci moj kumpel tez mial syf w dreadach... bo wogole mitem jest ze nie moza dreadow normalnymi szamponami myc a juz wogole ze tylko raz w tygodniu....powodzenia tym co tak uwazaja, bo ze niby sie rozczesuja, jak sa dobrze zrobione to sie trzymaja jak trzeba

    Ale mój kumpel nie miał NIC xD napisąłam

    ---------- Dodano o godzinie 18:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:47 ----------

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    no własnie czytałam że dredy wręcz POWINNO się myc radzą od czasu do czasu nawet umyć dokładnie dred po dredzie a tak to zwracać uwagę szczefgulnie na skórę głowy tak?
    Dready

    Hymm.. mi kumpel mówił , ze jakoś metodą parową mył

    I było fit Ale ten xD On miał calą głowę, a ja mam , na razie, jednego

  9. #9
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Dready :D

    Emilka Czekam na dready NO JUŻ NEI MOGE SIE DOCZEKAĆ ZEBY CIE W NICH ZOBACZYĆ

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  10. #10
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Dready :D

    hahahahah Emila ale szopen
    ogolnie to zaczepiscie w tych warkoczykach wygladalas i takim sposobnem swietnie sie przedluza dlugosc wlosow
    a mi sie podobaja takie warkocze jak maja murzynki, platane na 4 kosmyki. Emi tez tak mialas wlasnie ?

  11. #11
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dready :D

    ja miałam z 3 pasemek ( słyszałam o tych z 4, sa wtedy takie okrągłe) zakochałam się w tych "fryzurkach" bo sa wygodne i praktyczne no i świetnie się prezentują



  12. #12
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Dready :D

    zgadzam się


    Straszliwie mi się to od zawsze podobało

  13. #13
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Dready :D

    jak mi kiedys pokazywali jak to sie robi to przypomnialo mi sie jak kumpela breloczki do kluczy robila w taki sam sposob
    a jak pociagnela mi z tych warkoczykow bo sie obracala to mialam bregi na polikach

  14. #14

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Zawsze sie zastanawialam, czy da sie odzyskac wlos po dredzie? czy trzeba scinac? moze sa jakies mozliwosci ktore unikaja tej ostatecznej decyzji

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Da rade...
    szpikulec i duuużo cierpliwości... i duuużo odżywki... i pytanie jak dobry był dredmaker i ile wyrwał włosów przy robieniu...
    zaczynamy od końcówek i po kawałeczku rozwalamy dreda i rozczesujemy....

  16. #16
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: Dready :D

    Fajnie wygladała. RÓB SOBEI JUZ TE DREADY, Emilkaaa!


    Błagam

    Tak myślałam właśnei, czy nie zrobić sobie all głowy .

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Rapsy

    Hej, wiecie może jak się je robi? Jak długo to się trzyma? Można z tym myć głowę? Albo może ktoś umie takie z okolic Katowic?

  18. #18
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Rapsy

    najlepiej wybrac sie gdzies na wycieczke w ciepłe kraje..

    mój kuzyn był z żona i córkami to w ciągu 3 godzin 2 głowy w całsci tak obcykali

    a powaznie mówiąc to nie wiem..

    i chyba jest temat o włosach i różnych "plecionkach", breadach tudziez innych sznurowadłach

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Rapsy

    za czasow podstawowki takie cos sie robilo....muline owijalo sie ciasno na pasmie wlosow miejsce w miejsce i dawalo to taki sam efekt ....ale nie sadze aby to bylo w ten sposob robione chociaz moze...

  20. #20
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Rapsy

    wiążesz pętelke/węzełek na początku i ciasno obkręcasz nie wydaje się, żeby było to jakieś skomplikowane

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    trochę sobie zaległości narobiłam.
    Emi super dredki
    Ja też chciałam sobie kiedyś zrobić w podobnej kolorystyce. ale jakoś nie mogłam się zebrać...
    Ostatnio zaczęłam dzióbać własnej roboty dredloki więc może kiedyś Na razie idzie mi to całkiem nieźle a przynajmniej przyjaciółka była baaaaardzo zadowolona mimo że była królikiem doświadczalnym.tylko pracochłonne potwornie to jest. Jakoś niebawem wrzucę foty

    a na razie trochę cornów

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    co do tutorialu myślałam o nim i myślałam... ale nie wiem jak to bardziej pokazać w sensie lepiej niż na tym filmiku co wrzuciłam. Mam tylko jeden jak zrobić wzorek... (drugie zdjęcie) chociaż nie jest za wspaniały i robiony na konkurs (nie wygrałam ) więc nie wiem czy wrzucać...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •