Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #151
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja tez staram sie pzrestzregac tych podzialow pilnikow,mocniejszy do zelu,delikatny do matowienia plytki
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  2. #152
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    mnie uczono
    180 do zmatowienia pazurka
    150 do opracowania pazurka
    Zapowietrzenia się zdarzają ale odziwo na moim jednym i ciągle tym samym palcu

  3. #153
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał królowa Zobacz post
    tak uczy vice mistrzyni świata i mistrzyni Polski w nail art (...)
    mnie ostatnio ktoś powiedział (z branży paznokciowej) że owszem... takie mistrzynie mooze faktycznie są mistrzyniami w zdobinie NAIL ART ale niekonieczn ie w budowie... i zastosowaniu różnych "przyrządów"... więc moze coś w tym jest

    kiedyś sama widziałam na własne oczy ... budowe pazura którą zrobiła (któraś tam z kolei) vice mistrzyni international nail art championship ... zdobienie nails art było piekne owszem, ale mistrzowską budwą to one nie grzeszyły...
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 20-05-2010 o 13:43

  4. #154
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja na kursie mialam ze pazurka przygotowuje sie polerka 240 a opracowanie zelu 180
    Ale z czasem zauwazylam ze nie wystarczy tylko ta 240 moze na pare przypadkow nie dzialo sie nic ale tak to zapowietrzenia..

  5. #155
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Kochane szukałam ale znowu tematu nie znalazłam a może źle szukam?:/
    Bo mnie podchodzi powietrze pod tipsa jak go przyklejam i już zastosowałam radę dodaję więcej kleju a na kciukach mam dalej to samo

  6. #156
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a tipsa przyklejasz jak popadnie czy od wału do łoża bo to ma znaczenie

  7. #157
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    a tipsa przyklejasz jak popadnie czy od wału do łoża bo to ma znaczenie
    Oczywiście że od wału do łoza inaczej to już bym wszystkie miała zapowietrzone jak ta lala
    Ale nie cały paznokieć się zapowietrza tylko robi się taki placek w niektórych miejscach

  8. #158
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a to juz nie pomogę.. ja jestem szablonowa.. więc tylko tyle przyszło mi na myśl

  9. #159
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    może daj jeszcze więcej kleju, mi się tak zdarzało też ciągle na jednym paznokciu nawet po trzy razy go przyklejałam .... ale daje teraz tyle kleju że jest ok.
    jak to nie pomaga to niewiem może źle odpylasz nat paznokieć i coś tam akurat zostaje, a masz takie szczęście że zdarza się to na kciukach.
    Mi się zawsze zapowietrza fakulec <ale nie pod tipsem tylko akryl od skorek> i tylko on i też niemam pojęcia czemu ?

  10. #160
    Rozkręcanko Avatar kotek2121
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja od jakiegoś czasu używam frezarki do wszystkiego oczywiście z podziałem na odpowiednie frezy nawet płytkę matowię frezarką. Na bank jest lepiej niż pilnikiem skórki są nie naruszone frezarka wchodzi w każdy zakamarek i odsuwa nawet te nie widoczne skóraski jestem z niej mega dumna a takiego stracha miałam że to "elektryczny diabeł". Co do podchodzenia powietrza to może być też kwestia wjechania żelem wykończeniowym na naturalna płytkę i się zapowietrza, zawsze polecam w tym wypadku żelik silikonowy jest serio bomba ^^

  11. #161
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał szerek Zobacz post
    Kochane szukałam ale znowu tematu nie znalazłam a może źle szukam?:/
    Bo mnie podchodzi powietrze pod tipsa jak go przyklejam i już zastosowałam radę dodaję więcej kleju a na kciukach mam dalej to samo
    naloz klej na kieszonke tipsa, przyloz do pazurka i w tym samym momencie oderwij, klej nie zdazy jeszcze zlapac a i wszystkie babelki powietrza znikna i szybko znowu docisnij tips, powinno byc ok

  12. #162
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    naloz klej na kieszonke tipsa, przyloz do pazurka i w tym samym momencie oderwij, klej nie zdazy jeszcze zlapac a i wszystkie babelki powietrza znikna i szybko znowu docisnij tips, powinno byc ok
    Ale właśnie najczęściej powietrze podchodzi mi wtedy gdy, np krzywo przykleję i odrywam go i jesscze raz przyklejam

  13. #163
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Heh ja już chyba znalazłam przyczyne moich prywatnych zapowietrzeń... Pisały już o tym dziewczyny - otóż przy skórkach zostawiałam za cienką warstwę żelu. Na szkoleniu instruktorka kładła duży nacisk na staranne opracowanie okolicy skórek i przejęłam się tym do tego stopnia, iż czasem spiłowywałam całą warstwę żelu przy wale nabłyszczacz położony na fragment naturalnej płytki z radością się zapowietrzał ostatnim razem zostawiłam grubszą warstwę i voila! Po 3 tyg. miałam 1 malusienieńkie zapowietrzenie...

  14. #164
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    no i to mi sie podoba dziewczyna nie wie i pyta... my ni wiemy to działa sama... tosuje dogłebną obserwacje i wie o co chodzi i co robi.. nie chowa tego dla siebie tylko biegiem szpagatami na forum pisze co jak gdzie i po co

    dziękuję


  15. #165
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zuza ma racje ja tez mam ten sam problem, ale tylko na swoich pazurkach,,, jak zrobię sobie to nie które się zapowietrzaja inne nie, ale najdziwniejsze jest to ze od jakiegoś czasu zaczęło się tak robić i odchodzi mi zel nablyszczajacy a to mnie najbardziej dziwi zastanawiam sie czy od starosci,,,, ale mam go niecaly rok to długo? data ważności 24 miesiące

  16. #166
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Mojej bratowej nie da się przykleić tipsa bo zagięte paznokcie w dół. Polecam tipsy do problematycznych paznokci no i oczywiście szablon.

  17. #167
    Rozkręcanko Avatar paula211
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zuzka mam ten sam problem. Też próbowałam już chyba wszystkiego nail pre+ primer czekałam aż dokładnie wyschną, dobre odpylenie i matowienie. Zastanawiam się teraz czy za bardzo nie spiłowuję masy przy wale bo już w trakcie opracowywania paznokcia przed nabłyszczeniem czasem są widoczne małe minimalne zapowietrzenia więc chyba będzie to przyczyną. Teraz spróbuje bardziej się postarać zostawię trochę masy na to nabłyszczacz bez wyjeżdżania na naturala i zobaczę co i jak

  18. #168
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał paula211 Zobacz post
    Zuzka mam ten sam problem. Też próbowałam już chyba wszystkiego nail pre+ primer czekałam aż dokładnie wyschną, dobre odpylenie i matowienie. Zastanawiam się teraz czy za bardzo nie spiłowuję masy przy wale bo już w trakcie opracowywania paznokcia przed nabłyszczeniem czasem są widoczne małe minimalne zapowietrzenia więc chyba będzie to przyczyną. Teraz spróbuje bardziej się postarać zostawię trochę masy na to nabłyszczacz bez wyjeżdżania na naturala i zobaczę co i jak
    Koniecznie spróbuj... Bo mi też czasem już w trakcie opracowywania (zbyt intensywnego ) pojawiał się jakiś malutki bąbelek powietrza, które po przykryciu glossem po kilku dniach zamienialo się w wielkie, paskudne zapowietrzenie

  19. #169

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja mam to samo z 1 dziewczyna
    tylko jej zapowietrzaja sie kciuki i wskazujace na zmiane nie mam pojecia dlaczego..
    ale tez mi si ewydaje ze to QF
    bo jak pomalowalam jej lakierem to nic sie nie dzialo z nimi

  20. #170
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Mojej bratowej nie da się przykleić tipsa bo zagięte paznokcie w dół. Polecam tipsy do problematycznych paznokci no i oczywiście szablon.

    na takie pazurki tez jest sposob
    do takich pazurkow tispsa klei sie kulka akrylu clear tyle ze inaczej go sie przyklada niz na klej

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #171
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    A ja mam pytanie. Co sądzicie o żelach jednofazowych? bo ja używam takie i zawsze jakieś powietrze się dostanie pod żel. Również robię wszystko to co powinno się zrobić przed nałożeniem żelu , ale i tak zawsze powietrze się dostanie. Myślałam że to wina nabłyszczacza ale później nie używałam go wogóle i dalej to samo. POMOCY!

  22. #172
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    A ja mam doła do nie dojde czemu sie zapowietrzaj juz chyba nigdy

  23. #173
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał nadia 86 Zobacz post
    ... POMOCY!
    a przepraszam ze spytam: czy przeczytałaś cały temat czy czekasz na gotową odpowiedź.. bo wiele jest tu takich osób na tych kilku stronach na pewno znajdziesz odpowiedź czemu tak sie dzieje i moze dopasujesz do swojego rpoblemu

  24. #174
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Jasne że przeczytałam cały temat. Myślałam że może to wina tego nabłszczacza ale już próbowałam bez niego i dalej to samo. Ja już dawno czytałam wszystkie tematy i tak próbuję różnych wariantów. Ale napiszcie mi proszę co sądzicie o żelach jednofazowych?

  25. #175
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    A ja sie dziewczeta dowiedzialam zeby podczas menstruacji oraz przy braniu pigulek anty 2 razy wytrawiac Primerem plytke albo zeby poprostu dana klientka nie przychodzila bo starsznie szybko zapowietrzaja sie paznokcie . Hmmm i cos w tym jest bo czesto mam nowe klientki ktore przychodza podczas menstruacji i w moment sie zapowietrzaja a klade akryl standardowo tak samo ale znalazlam patent na to i wytrawiam 2 razy plytke i wtedy jest rewelacja i nic sie nie zapowietrza
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •