Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 4101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #326
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Anna Wisz-Gancarz Zobacz post
    Moje drogie czasem po prostu sam primer nie wystarcza żeby idealnie przygotować i odtłuścić płytkę paznokcia.
    Dlatego przy stylizacji produktami Mistero Milano dodatkowo po zmatowieniu płytki blokiem i oczyszczeniu z pyłku pędzelkiem, proponujemy w pierwszej kolejności odtłuścić płytkę preparatem Preparat STANDARD (9 ml) - MisteroMilano a następnie wyjałowić ją dodatkowo primerem Primer STANDARD (9 ml) - MisteroMilano , który minimalizuje ryzyko liftowania się produktu.
    I już nigdy więcej nie spotkacie się z zapowietrzonymi pazurkami
    Powodzenia

    Podkusiłaś mnie. zrobilam zakupy. kupilam te dwa preparaty i pędzelek plaski o ten: Pędzel płaski '6 - MisteroMilano mam nadzieje ze nie bedzie za duzy zastanawialam sie pomiedzy 4. do tej pory pracowalam na jakims tanszym ale wlosie sciete bylo wiec mam nadzieje ze ten bedzie dla mnie wygodniejszy np przy skorkach.


    pozdrawiam

  2. #327

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja mam taki problem ze powietrze po 3tyg wlazi mi bokami .. od gory nigdy wszytsko pieknei natomiast od bokow zaczyna i nie wiem co z tym zrobci i co ja zle robie...

  3. #328
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    istotka, a robisz tipsa czy formę jak tipsa to trzeba go przy klejeniu zacisnąć zaciskarką, a jak formę to mocniej ją po bokach zacisnąć.

    ja mam problem z jednym środkowym w prawej dłoni i stwierdziłam, że on już jest chyba za mocno wyniszczony i dlatego mi się wciąż zapowietrza
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  4. #329
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    ja mam taki problem ze powietrze po 3tyg wlazi mi bokami .. od gory nigdy wszytsko pieknei natomiast od bokow zaczyna i nie wiem co z tym zrobci i co ja zle robie...
    zapowietrzenie pojawia się w momencie wyraźniejszego wzrostu paznokcia
    czyli możliwe, ze paznokcie wzrastając drastycznie zmieniają swoje położenie ( posiadam takowego )
    żel zaaplikowany przy bocznych wałach paznokcia po prostu nie jest na tyle elastyczny
    aby podążać za zmieniającym sie kształtem i stąd to zapowietrzenie
    lub
    po prostu tej masy jest tam odrobinę za dużo ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #330
    Rozkręcanko Avatar charolina
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    miałam taki problem, że po bokach podchodziło mi powietrze... okazało się że za dużo w tym miejscu piłowałam, zostawało za mało masy i zwyczajnie to miejsce było zbyt delikatne... przy pierwszym stuknięciu kawałeczki masy pękały i zapowietrzenie murowane

  6. #331

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dzieki dziewcyzny!
    robie na tipsach...
    ale jakas zaciskarka mocniej zaciskac bo nie rozumiem
    wydaje mi sie ze predzej to jest ze za malo zelu badz za duzo piluje i dlatego wlazi powietrze ale nie dojezdzam na maksa zelem po boczkach zeby nie nei zlal i wlasnie zeby nie bylo powietrza nie wiem co teraz jak to wyeliminowac?
    mniej pilowac

  7. #332
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał charolina Zobacz post
    miałam taki problem, że po bokach podchodziło mi powietrze... okazało się że za dużo w tym miejscu piłowałam, zostawało za mało masy i zwyczajnie to miejsce było zbyt delikatne... przy pierwszym stuknięciu kawałeczki masy pękały i zapowietrzenie murowane
    Hyhy mój błąd sprzed x lat niestety wyniesiony z kursu moja trenerka przykładała zbyt duży nacisk (dosłownie) na opracowanie okolicy wałów i gdy na "gołą" płytkę dawałam nabłyszczacz to miałam zapowietrzenia. Teraz problem z zapowietrzaniem mam tylko na skrajnie zniszczonych pazurkach (choć nie zawsze!) albo na jednym góra dwóch pazurkach klientki zrobi mi się małe zapowietrzonko.

  8. #333
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam jestem na tym forum nowa, i dzięki waszym podpowiedziom mam nadzieję że uda mi się wyeliminować mój problem z zapowietrzeniami. Dziś dostałam sms od klientki która robiła u mnie paznokcie żelowe na tipsie tydzień temu, że pozapowietrzały jej sie pazurki i że pożółkły po solarium. Używam nabłyszczacza IBD intense sealer, wydaje mi się że klientka poprostu używa jakiegoś kremu wspomagającego opalanie i po aplikacji go nie zmywa i dlatego tez te paznokcie zżołkły, póki co nie przyszła na odnowienie i boję się że może narobić mi problemów;/ wklejam zdjęcie tych paznokci ktore jej zrobiłam. Może podsuniecie mi klika indywidualnych podpowiedz, odrazu uprzedam że przeczytałam temat od deski do deski

  9. #334
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ewa89 oj kochana ten french jest kiepsko wykonany, wyszły ci niezłe łopaty, linia uśmiechu krzywa, poza tym nie przepadam za frenchem z mlecznym żelem, wole z coverem, krzywa c też jest zła. Co do zapowietrzeń to podejrzewam, że źle przygotowałas płytkę, o0d kiedy robisz paznokcie?

  10. #335
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    paznokcie robię dość długo i byłam na kursie w tym roku i Pani nic mi nawet nie wspomniała o krzywej C dlatego uczę się tego sama, a french wiem że nie jest najlepszy( tu ten sam problem Trenerka nawet mi nic nie pokazała) ale cały czas się uczę, krzywa C tak samo, wiem że muszę iść na dodatkowy kurs bo samej cięzko będzie mi sie wszystkiego nauczyć;/ a w dodatku polecono mi kosmetyki niezbyt dobrych marek. Powoli staram się udoskonalać i zakupiłam żel firmy IBD, ten french jest z coverem, ale niestety w anglii cieżko mi znaleźć odpowiedni wiec kupiłam z firmy Atn, nie był wcale tani ale to był jedyny jaki znalazłam;/ nie jestem z niego zadowolona, może mogłabyś mi coś polecić przy okazji. Już nie wiem co mam robić, ciężko jest mi znaleźć odpowienie szkolenie, jestem załamana i zaczynam wątpić że to wszystko mi sie uda;/
    Ostatnio edytowane przez ewa89 ; 03-09-2012 o 16:48

  11. #336
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ewa89 zwątpienia to rzecz normalna, ale nie ma się co poddawać, widać, że trafiłaś na kiepskie kursy, bo wygląda jak byś w ogóle na żadnym kursie nie była i dopiero zaczynała z paznokciami, robisz podstawowe błędy,
    co do zapowietrzeń to napisz dokładnie co robisz po kolei to może coś więcej się wyjaśni
    jeśli chodzi o żele i cover to ja pracuje na tym i sobie chwale, ale nie wiem czy możesz zamówić go za granicę Silcare - Twoja hurtownia kosmetyczna, lub ten i tu wysyłka jest za granicę Black Line Żel UV I-nails MASKED kamuflaż 15g :: dobrarada

  12. #337
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dziękuje za szczerość wiem że jeszcze dużo pracy przede mną a w szczególności zakup odpowiedniego kamuflażu.
    w kolejności jak robiłam pazurki:
    odsunełam frezarką skórki, wyciełam bo były ogromne na pól paznokcia niemal, zmatowiłam ferzarką by dokładnie usunąć błonki, szczoteczka usunełam pył, dopasowałam tipsy, opilowałam różnice między tipsem a naturalnym paznokciem pilnikiem o gradacji 100/ 180, szczoteczka odpyliłam, użyłam cleanera a następnie primera kwasowego( naildesign), położyłam pierwsza cieniutka bazową warstwę żelu IBD builder strong clear, następnie coverem przedłużyłam linie uśmiechu, namalowałam french białym żelem następnie żel IBD builder strong clear, opiłowałam kształt, dodałam cyrkonie na klej a na koniec nabłyszczacz IBD intense seal. Załączam kolejne zdjęcie frenchu, który dziś zrobiłam. Mogłabyś mi podpowiedzieć jakie błędy robie? Z góry dziękuje

  13. #338
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Przed builderem należy położyć bonder IBD gdyż są to żele 3 fazowe, możesz mieć zapowietrzenia bez pierwszej warstwy podkładowej

  14. #339
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    tak jak emila napisała konieczny jest żel bonder i pewnie dlatego te zapowietrzenia bo go nie dałaś, jeśli dasz bonder to nie powinno być już problemu z zapowietrzeniami
    ten drugi french już lepiej wygląda, jeszcze trochę wysmuklic paznokcie i będzie ok, tylko krzywa c wydaje mi się, że jest zbyt plaska, ale trudno z tego ujęcia dokładnie ocenić,
    jeszcze postaraj się przy skórkach dawać mniej covera, powodzenia

  15. #340
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    IBD BONDER 14ml - 0.5oz for UV Gel & Acrylic | eBay
    Czy to o ten bonder chodzi? Z góry dzięki dziewczyny mam nadzieje że problem zniknie, poki co to zdarzylo sie 3 dziewczynom, wczoraj robiłam kolejny french i wyszedl lepiej, miałam problem z tym kamuflażem bo za słabo krył i dawałam na raz wielka kulke i efekt wyszedł nie ciekawy;/ Jeszcze raz dzięki dziewczyny

  16. #341
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał ewa89 Zobacz post
    IBD BONDER 14ml - 0.5oz for UV Gel & Acrylic | eBay
    Czy to o ten bonder chodzi? Z góry dzięki dziewczyny mam nadzieje że problem zniknie, poki co to zdarzylo sie 3 dziewczynom, wczoraj robiłam kolejny french i wyszedl lepiej, miałam problem z tym kamuflażem bo za słabo krył i dawałam na raz wielka kulke i efekt wyszedł nie ciekawy;/ Jeszcze raz dzięki dziewczyny
    polecam cover modeny, świetny jest i przy odroście się nie odznacza

  17. #342
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał ewa89 Zobacz post
    IBD BONDER 14ml - 0.5oz for UV Gel & Acrylic | eBay
    Czy to o ten bonder chodzi? Z góry dzięki dziewczyny mam nadzieje że problem zniknie, poki co to zdarzylo sie 3 dziewczynom, wczoraj robiłam kolejny french i wyszedl lepiej, miałam problem z tym kamuflażem bo za słabo krył i dawałam na raz wielka kulke i efekt wyszedł nie ciekawy;/ Jeszcze raz dzięki dziewczyny
    zarówno cover jak i żel do frencha muszą mieć odpowiednie krycie
    aby nie dodawać paznokciom dodatkowych kilogramów
    a linia włosa nią była
    proponuje cover z Nails Company - bardzo ładny naturalny kolor
    odpowiednie krycie a przy odroście niewidoczny

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  18. #343
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Stosuje kosmetyki z IBD czy to nie będzie przeszkadzało że kamuflaż będzie z innej firmy? Super jest to forum Bardzo pomocne jesteście Dzięki

  19. #344
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    większość z nas miesza różne firmy i to w niczym nie przeszkadza, wszystko jest zazwyczaj ok

  20. #345
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Dzięki dziewczyny naprawde mi pomogłyście teraz tylko wytrwałości mi trzeba

  21. #346
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ewa89 to powodzenia i pochwal sie kolejnymi pracami

  22. #347
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak to ten bonder ja stosuje cover z basica maked, ale modeny również używałam i oba z żelami IBD współpracują super, absolutnie nic się nie dzieje

  23. #348
    Debiutantka Avatar Kaika
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam dziewczynki
    Mam nie maly problem, od razu mowie ze nie jestem po kursie.
    Gdy robie pazurki zaraz nastepnego dnia ewentualnie drugiego przy skorkach i w boku pazurka dostaje mi sie powietrze
    Dobrze przygotowuje naturalna plytke paznokcia - moim zdaniem.. Uzywam primera kwasowego, zmienilam takze zel na inny, bo myslalam, ze w tym tkwi problem ale niestety dalej to samo.
    Czy moze byc to winna lampy ? Lampe odkupilma od kolezanki nie wiem jak dlugo jej uzywala..

  24. #349
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Kaika należy bardzo dokładnie odsunąć skórki oraz usunąć błonki z płytki paznokciowej
    podejrzewam, ze tu jest pies pogrz*****
    jeśli niezbyt dokładnie oczyścisz nat. płytkę to żaden primer nie pomoże ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #350
    Debiutantka Avatar Kaika
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Wydaje mi sie ze robie to dobrze ale nie wiem.. Jak bede robila nastepnym razem to zwroce na to uwage i przyloze sie jeszcze bardziej.
    No a co z ta lampa moze byc ona tez winna ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •