Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 5111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #351
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Lampa nie może mieć wpływu na trwałość paznokci, jeżeli byłaby zepsuta albo żarówki stare to po prostu nie utwardzi Żelu i to widać od razu przy przemyciu masy. Musisz popełniać jakiś błąd przy opracowywaniu naturalnej płytki, bez odpowiedniego szkolenia nie jesteś w stanie stwierdzić, czy wykonujesz to poprawnie
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  2. #352
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    gdy podchodzi pod żel /akryl powietrze ZAWSZE jest to wina złego przygotowania płytki.. nie ma innej mozliwosci

  3. #353
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Evenense akad ta pewnosc, widzialam juz twoj wczesniejszy post i pisalas ze jestes stylistka ze sporym doswiadczeniem, jednak zapomnialas chyba o miesiaczce czy antykoncepcji, badz innych chorobach. Poziom hormonow moze powodowac mniejsza tolerancje naszego ciala, na ciala obce tu akurat mam na mysli przyczepnosc zelu do plytki. I wowczas nie jest to wina zlego przygotowania plytki.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  4. #354
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Podchodzenie powietrza moze powodowac takze zalewanie skórek lub zalanie naturalka nablyszczaczem

  5. #355
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Evenense rowniez czytalam Twoj poprzedni wpis i nie chce podwazac Twojego doswiadczenia, ale podchodzenie powietrza moze miec rozne przyczyny.
    W skutek np zalewania skorek przy nakladaniu, zlej jakosci produktu, uzywanie produktow firm roznych ktore moga ze soba nie wspolpracowac...
    Czy tak jak Rudzielec napisala hormony, choroby tj: cukrzyca, tarczyca...
    W takim razie jak wytlumaczysz taka sytuacje: robilam kobiecie paznokcie przez rok trzymaly sie super, bez zarzutu, zero zapowietrzen az zaszla w ciaze i pazury zaczely odchodzic wrecz platami... i nagle zle cos zaczelam robic ? Nie... tu jest sprawka hormonow.

    I zeby nie bylo ze na Ciebie "najezdzam", bo tez duzo rzeczy jeszcze przede mna, czlowiek uczy sie cale zycie. Ale zeby byc czegos w 100% pewnym trzeba miec ku temu twarde podstawy.
    Pozdrawiam i czekam na Twoje prace wystylizowanych paznokci
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #356
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    Evenense akad ta pewnosc, widzialam juz twoj wczesniejszy post i pisalas ze jestes stylistka ze sporym doswiadczeniem, jednak zapomnialas chyba o miesiaczce czy antykoncepcji, badz innych chorobach. Poziom hormonow moze powodowac mniejsza tolerancje naszego ciala, na ciala obce tu akurat mam na mysli przyczepnosc zelu do plytki. I wowczas nie jest to wina zlego przygotowania plytki.
    kochana ...nie zgadzam się z tym co piszesz
    mam klientki które zażywają sterydy i inne silne leki często hormonalne,co widac po plytce paznokcia często taka płytka jest porowata z prążkami.. bądż cienka jak papier a także po plamach na twarzy (np od zazywania hormonów na tarczyce) ,połowa moich klientek stosuje takie leki... tarczyca to problem naszych czasów. antykoncepcje?..jaka miesiaczka? gdyby było jak piszesz po 4-8 tyg moje klientki miałyby pozapowietrzane paznokcie.A uwierz mi ,że mam specyficzne klientki...z różnymi problemami zdrowotnymi..także hormonalnymi (a także takie ktore maja bardzo potliwe dlonie z różnych przyczyn ) O tym nie wspomniałyście... dlaczego? a to przecież też bardzo istotne przy odpowiednim przygotowaniu płytki by nic sie nie działo.


    ---------- Dodano o godzinie 00:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:05 ----------

    Cytat Napisał rudzielec Zobacz post
    W skutek np zalewania skorek przy nakladaniu, zlej jakosci produktu, uzywanie produktow firm roznych ktore moga ze soba nie wspolpracowac..

    zalewania skórek oczywiście to chyba logiczne dla wszystkich,wspomniałam o przygotowaniu płytki ponieważ jest to najistotniejsza kwestia wg mnie .(pomijajac pozalewane skorki) Co do produktów to oczywiście bzdura.. -zawsze łączę produkty różnych firm i nigdy nie zdarzyła mi sie wpadka. a uwierz mi że łączę mega rożne produkty np allepaznokcie z CTO.


    ---------- Dodano o godzinie 00:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:10 ----------

    nanami7 Nie masz podstaw by podważać moje doświadczenie (ale nie mam o to wcale żalu):-) naprawdę...rozumiem Cię ..Nie wiem natomiast jak pracujesz ,więc nie wytłumaczę Ci dlaczego przez rok akurat Twoja klientka była zadowolona a gdy zaszła w ciążę nagle nie...wytłumaczę Ci natomiast ,że Ja często mam kobiety w ciąży i paznokcie trzymaja się doskonale.... więc jak to wytłumaczysz? Nie będę się z tobą spierac przecież bo nie po to tu jestem. Uswiadamiam tylko tę kwestie na podstawie WŁASNYCH doświadczeń..nie cudzych Nie piszę rzeczy wyssanych z palca.


    napisałaś: Ale zeby byc czegos w 100% pewnym trzeba miec ku temu twarde podstawy.

    Gdybym nie miała ku temu 100 proc pewności nie pisałabym tutaj głupot . Bo żadna to przyjemnosc i korzyść dla mnie i nikt mnie do tego przecież nie zmusza dziele się swoją wiedzą..jednakże jako osoba ktora nie ma z tym problemów i mająca jakies tam doswiadczenie w TYM temacie..zostałam niejako wywołana do odpowiedzi.. przeglądając sporadycznie to forum sorki

    ps..nie muszę się chwalić swoim duzym doswiadczeniem bo to nie zupełnie o doswiadczenie (chociaz jest bardzo ważne)tutaj chodzi a podejscie do tematu.Bez względu na lata pracy...ale żeby COŚ móc powiedzieć czy napisać o ty to trzeba te problematyczne klientki mieć i to nie jedna czy dwie na rok.
    nanami7 -to za mało. Niniejszym Uważam ,że Profesjonalista umie poradzić sobie Z KAŻDYM problemem. To Moja indywidualna opinia dziewczyny

    -
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 27-09-2012 o 01:28

  7. #357
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja zajmuje sie sylizacja kilka lat. Przerobilam juz wiele produktow, zeli, bonderow, primerow czy cleanerow roznych firm od tych z najwyzszej polki do tych tych taniutkich i moja osobista opinia jest taka ze nie raz nawet i najlepszy zel nie pomoze. Poprostu jednej dziewczynie beda trzymac sie paznokcie miesiac innej 2 tygodnie a nie jednej nawet po tygodniu juz sie bedzie cos dzialo. Przyczyn jest miliony od uwarunkowan genetycznych po styl zycia czy odzywiania i calej masy innych rzeczy. Jednej dziewczynie trzyma sie akryl innej zel z kolei nastpenej tylko Allesandro a jeszcze innej nawet No name. Kazda klientka to idywidualna sprawa. Moim zdaniem nie jest mosliwoscia zeby kazdej klience 100% trzymaly sie paznokcie perfekcyjnie i nic sie nie zapowietrzalo. Podobna sytuacja jest z rzesami czy roznego rodzaju zabiegami kosmetycznymi. U jednej dziewczyny widac efekety juz po jednym zabiegu u innej po 10. Taka jest moja krotka opinia na ten temat

  8. #358
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Evenense kazdy ma swoje klientki i przede wszystkim uczy sie na swoim bledach. Ja natomiast nie uwierze w to ze kazda ale to KAZDA stylizacja bedzie sie trzymac rewelacyjnie u wszystkich Pań. I nikt mi tego nie wmówi.
    Podtrzymuje zdanie Delyszys
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #359
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nanami7 ale ja wcale tego nie napisałam...czytaj ze zrozumieniem.. są różne klientki..też takie ktore dłubia przy paznokciach ktore wykonują prace w rożnych detergentach itp (chociaz ja w tym też nie widze problemu jesli chodzi o detergenty).....ja niczego nie muszę nikomu wmawiać a tym bardziej udowadniać.
    to co napisałam to moja indywidualna opinia na bazie wypracowanych lat i roznorodnosci osob ktore przyjełam..i przyjmuję

  10. #360
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    witam ja jestem z Anglii i kupuje w aptece surgical spirit .i tego uzywam.

    ---------- Dodano o godzinie 22:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:19 ----------

    Cytat Napisał doti-nails Zobacz post
    witam ja jestem z Anglii i kupuje w aptece surgical spirit .i tego uzywam.
    oj wskoczylo mi chyba w zle miejsce mialo byc o przecieraniu warstwy depresyjnej i czyszczeniu . przepraszam.

  11. #361
    No to..wpadłam Avatar Artemis
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Essen nordrhein-westfalen
    Postów
    157

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    tez uwazam,że każdej klientce masa bedzie trzymac sie inaczej,zawsze bedzie taka klientka której bedzie sie trzymac gorzej mimo perfekcyjnie wkonanej stylizacji .

  12. #362
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał evenense Zobacz post
    kochana ...nie zgadzam się z tym co piszesz
    mam klientki które zażywają sterydy i inne silne leki często hormonalne,co widac po plytce paznokcia często taka płytka jest porowata z prążkami.. bądż cienka jak papier a także po plamach na twarzy (np od zazywania hormonów na tarczyce) ,połowa moich klientek stosuje takie leki... tarczyca to problem naszych czasów. antykoncepcje?..jaka miesiaczka? gdyby było jak piszesz po 4-8 tyg moje klientki miałyby pozapowietrzane paznokcie.A uwierz mi ,że mam specyficzne klientki...z różnymi problemami zdrowotnymi..także hormonalnymi (a także takie ktore maja bardzo potliwe dlonie z różnych przyczyn ) O tym nie wspomniałyście... dlaczego? a to przecież też bardzo istotne przy odpowiednim przygotowaniu płytki by nic sie nie działo.
    -
    Również mam wiele klientek z "objawami", o których piszesz i moje spostrzeżenia są takie:
    - tarczyca - owszem! Miałam przypadek, że żel pani odpadł (dosłownie!) po 3 dniach. Położyłam akryl i zero zapowietrzeń przez 6 tygodni!
    - antykoncepcja - tak! Mojej koleżance nic nie chciało się trzymać... i nagle po prostu zaczęło. A nie zmieniłam nic! Okazało się, że... zmieniła tablelki! Ot, taki szczególik.
    - miesiączka - także! Wynika to z hormonów szalejących w naszym organizmie. I miałam taki ekstremalny przypadek. I sytuacja analogiczna do tarczycy, poprawiłam kilka dni po miesiączce i nie było najmniejszych problemów. 2-3 miesiące później klientka znów wróciła w czasie okresu i znów lipa! Jakoś paznopkcie wykonane w innm momencie cyklu trzymały się po 6-7 tygodni bez zapowietrzeń!

    Poza tymi pojedynczymi przypadkami wiele moich klientek (w tym i ja) stosuje antykoncepcję hormonalną, korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych i stylizacji paznokci w trakcie miesiączki. Mam klientki z chorą tarczycą, łuszczycą, nadmiernym poceniem rąk... wszystko pięknie.

    A mam też panią, której nie chce się trzyma dosłownie nic! Co 2 tygodnie musimy robi silikon, bo inaczej nie ma szans. Jej córkom trzyma się świetnie. U niej od ponad roku nie mogę sobie poradzić. Nie wmówisz mi zatem, że kilkudziesięciu klientkom miesięcznie dobrze przygotowuję płytkę, a jej jednej nie!
    Zaczynam podejrzewać, że to może być początek menopauzy i hormony powariowały

  13. #363
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Shonali: POPIERAM Zgadzam się w 100% każda osoba jest inna. Jednej pomimo miesiaciączki, chorób, antykoncepcji bedzie wszystko sie trzymać idealnie a drugiej NIE. Nie ma reguły

    Ja aktualnie mam problem z płytka mojej siostry, ma bardzo TŁUSTĄ płytke. Robilam jej już pare razy paznokcie i wszystko bylo wporządku ale do 3 tygodni.. potem paznokcie zaczynały odpadać ( w całości odchodziły od plytki). Robie różnym osoba paznokcie i wszystkim trzymają się min.miesiac.
    Kupilam żel podkładowy perfect base z INDIGO zrobiłam paznokcie jej tydzien temu i zobaczymy jak narazie wszystko wporządku

    Ktoś moze ma jakieś sposoby na tłustą płytke

  14. #364
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Sama musisz znaleźć swój sposób
    Ale na pewno wystrzegaj się nadmiernego wysuszania płytki agresywnymi środkami typu aceton. Odtłuszczaj specjalnymi preparatami do odtłuszczania (Indigo ma cleaner w pędzelku, stosuję go od jakiegoś czasu i przy trudnych płytkach przedłuża nieco żywotność żelu). Jeśli stosujesz primer kwasowy, to kładź go raz w niewielkiej ilości. Podwójna dawka niewiele pomoże, a może być zbyt ekstremalna dla płytki. Baza świetna rzecz! Ale należy pamiętać, że niektóre marki będą się gryzły. Dlatego musisz sama sprawdzić czy np Twój cover czy budujący będzie dobrze współpracował z bazą. Ja miałam taką sytuację, że jednofazówka, którą stosowałam została unowocześniona... zmieniono jej skład (pominę fakt, że zmieniono także konsystencję, co dla mnie było dramatem) i... przestała współpracować zarówno z bazą Indigo jak i PB. Chociaż wszystko robiłam tak jak zawsze, paznokcie zaczęły się zapowietrzać niemiłosiernie :/ Zmieniłam budulec (na wcale niedrogi ) i wszystko wróciło do normy, a nawet jest lepiej

  15. #365
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak tak wiem. Ale właśnie zmieniam wszystkie żele na INDIGO Wiec kolorki, żel budujacy mam z tej firmy wiec wszystko ze soba wspołpracuje
    Ten cleaner w pedzelku włąsnie mam zamiar zamówić, a z bazy jestem jak narazie bardzo zadowolona
    Zobaczymy jak te paznokcie bedą sie trzymać

  16. #366
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    W takim razie produkt nie powinien sprawia problemu

    Skup się na bardzo dokładnym przygotowaniu płytki. Każdy błąd będzie kosztował zapowietrzenie.

    Aha. Takie trudne paznokcie warto będzie nabłyszczyć hybrydą

  17. #367
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Shonali a możesz polecić jakiś dobry nabłyszczacz hybrydowy?

  18. #368
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Nie Mam Indigo, ale on żółknie. Niedługo będę testowa Gelish, bo dziewczyny bardzo chwalą

  19. #369
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    to czekam na opinie

  20. #370
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja też słyszałam same dobre opinie o Gelish harmony

  21. #371
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dzieczyny a czym najlepiej odtłuścic płytke na samym poczatku przed jej zmatowieniem i przyklejeniem tipsa? bo z tego co tu wyczytalam to cliner się do tego nie nadaje. a primera uzywam dopiero jak zmatowię tipsa i zrównam kieszonkę, oczywiście tylko tam gdzie naturalna płytka

  22. #372
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja od zawsze używam wyłącznie cleanera, do odtłuszczania i do przemywania masy i nic się nie dzieje. Ewentualnie przy tłustej płytce czy uzupełnieniu daję taki odtłuszczacz Antisettico z Mistero Milano w pędzelku.

  23. #373
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    cleaner jak najbardziej sie nadaje mozna po cleanerze dac preparat typu nail prep

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #374
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nawet mam ten Antisettico z Mistero Milano daje go zawsze przed primerem tak dla wiekszej pewnosci. A jak uzupelniam to tez daje Antisettico i primer. A mozna odtłuszczac płytke spirytusem? co o tym sądzicie? bo takie propozycje gdzies juz w tym temacie wyczytalam, ale podobno mozna sobie skorki poparzyc ?

    ---------- Dodano o godzinie 23:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:23 ----------

    A ten Antisettico mogę dać na cała płytkę przed przyklejeniem tipsa?

  25. #375
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja tak właśnie go daję! Przed tipsem!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •