Strona 6 z 20 PierwszyPierwszy ... 234567891016 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #126
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja do tego i tego uzywam priemera kwasowego i jest ok

  2. #127
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja tak samo jak mała

  3. #128
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    powiem wam szczerze, że ja mieszam różne firmy
    inny primer kwasowy z innej bezkwasowy
    na to daje jeszcze inny żel podkładowy, inny budujacy a jeszcze inny nabłyszczający

    nie wiem od czego to zależy, bo mam klientki które przychodzą po 6 tyg i nie mają zapowietrzeń
    a są też takie które po 2 tyg je maja

    zrobiłam sonde wsród nich i też dużo zależy co robią, gdzie pracują i czy potrafia przez czas do odnowy zadbać o paznokcie

  4. #129
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja napisze ogólnie wszytskto co mam do powiedzienia na tem temat:

    moim zdaniem (po obserwacji swoich paznokci i "wywiadach" z moimi 3ma klientkami)
    zapowietrzenia to jest tylko i wyłącznie kwestia przygotowania płytki i produktu...
    a używanie nie ma tu żądnego znaczenia.

    sama widze po sobie i po odrostach dziewczyn że przy normalnym bytowaniu w domu
    jako "kura domowa" myjąc podłogi, gary, okna tudzież inne sanitaria
    NIE UŻYWAJĄC RĘKAWICZEK absolutnie nic mi sie nie zapowietrza

    moje dziewczyny również nie używają rekawiczek i robią paznokciami naprawdę wszystko...
    do tego co robię ja to rąbią drewno, palą w piecu i piorą ręcznie.

    wystarczy że się dobrze przygotuje płytke i produkt jego dobrej jakości

    może się będziecie śmiać ale ok, ja używam primer kwasówki z golden nails,
    covera też z GN czasem z firmy ARStyle-essay,
    białego do frencha z exfasion (bardzo gęsty) i z serii lovely z basica,
    a żeli clear i akryli podstawowych i wszystkie kolory z allepaznokci

    pokazałabym wam odrost jaki mam w tej chwili ale mam na sobie konkursówki
    i póki co nie mogę, pokaże po wynikach.
    robiłam nimi całe sprzatanie na święta łącznie z gotowaniem i innymi rzeczami

    grunt to dobrze usunąć błonkę, zmatowić, dotłuścić i "zaprimerować"

  5. #130
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zgadzam sie ze napewno to zalezy co klientki robia na codzien,niektore dłubią juz przy paznokciach swieżo zrobionych a pozniej sie dziwia ze własnie zel podchodzi powietrzem,ja swego czasu tez mialam ten problem ale narazie sie uspokoiło

  6. #131
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zgadzam się z tym co napisała woszczur.
    Ja zrobiłam sobie pazurki 2,5 tygodnia temu, akurat przypadło, że sprzątałam w domu na święta <nie jestem przyzwyczajona do rękawiczek> także sprzątałam bez nich. No i nic się nie dzieje z pazurkami. Używam akryli allepaznokcie, od samego początku mojej przygody z pazurkami.

    Przyznam się na początku odpadały po 3 dniach i zapowietrzały się dnia drugiego. Tak jak napisała kobietazpazurem trzeba dojść do swoich błędów.

    Nie zwalać winę a bo żel nie dobry a primer wogóle blee itp.

    ---------- Dodano o godzinie 11:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:34 ----------

    Cytat Napisał karna26 Zobacz post
    Zgadzam sie ze napewno to zalezy co klientki robia na codzien,niektore dłubią juz przy paznokciach swieżo zrobionych a pozniej sie dziwia ze własnie zel podchodzi powietrzem,ja swego czasu tez mialam ten problem ale narazie sie uspokoiło

    Najpierw dłubią, albo gryzą <biedne zęby> a później zwalają wszystko na nas

  7. #132

    Domyślnie

    ja wczoraj robiłam sobie pazurki na tipsie bo nie umiem sobie robić frencha sama i dziś patrze a tu tojest jeszcze na 2 paluszkach rozumiem że zalałam skórki

    ---------- Dodano o godzinie 10:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:15 ----------

    oczywiscie nie mogę wkleić zdjęcia

    Ostatnio edytowane przez samaron ; 21-04-2010 o 10:39 Powód: Dwa posty tego samego użytkownika

  8. #133
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    moze za grubo przy skorkach i nie dociągnięte nabłyszczaczem?

  9. #134
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał ewa666 Zobacz post
    jest jeszcze na 2 paluszkach rozumiem że zalałam skórki
    jesli to pytanie to moim zdaniem skórki nie sa zalane bo w dwa dni nie dałyby rady tak szybko odrosnąć... chyba że są oderwane...

    a jeśli to stwierdzenie to nie wiem...

    mnie sie też tak robiło, gdy

    • albo źle zmatowiłam paznokcia naturalnego
    • albo źle odpyliłam i odtłuściłam płytkę i dałam na to żel
    • albo źle wykonczyłam (nie dojechałam pilnikiem do skórek)
    • albo niedokładnie odpyliłam ostatnią warstwe przed nabłyszceniem

  10. #135
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja stawiam na złe zmatowienie
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  11. #136
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja tez na zle zmatowienie, mi sie tez tak dzialo ale ostatnio kolo skorek przejechalam mini koncoweczka frezarki i super zero zapowieetrzen xD

  12. #137
    No to..wpadłam Avatar izago1
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Grou, Holandia
    Postów
    126

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    A nie zrobilas przypadkiem grubszej warstwy nablyszczaczem przy skorkach? Nie wiem jaki masz nablyszczacz ale nim lepiej nie wyjezdzac na naturalnego paznokcia.

  13. #138

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Dzięki jeszcze raz dziołchy nabłyszczacz mam z reni nails napewno żle zmatowiłam ale ja zawsze boję się tego matowienia żeby nie przepiłować

  14. #139
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    no dobra ja sie pozbyłam zapowietrzeń ale zdazra mi sie ze końcowka 'dorobiona' w sensie ta na szablonie przedluzona pęka mi np. tak jak przy naturalnych pazurach kwadratowych pękają rogi tak peka mi ro żelu... czy to moze być spowodowane zbyt cienka warstwa zelu na końcowce? czy to juz uszkodzenie mechaniczne? bo ja sie boje dolac wiecej zeluna końcowce zeby nie była za gruba

  15. #140

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    po tiuningu

  16. #141
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zyza wydaje mi się że może chodzić o jedno i drugie... Jak zostawisz zbyt cienką warstwę żelu to odłamie się przy pierwszej okazji ale jeśli w grę wchodzi uraz mechaniczny to nawet ta grubsza warstwa może się odłamać.

  17. #142
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Mnie się zapowietrzają paznokcie nadal, jeden u każdej ręki to standard. Czasami jest tylko jedna biała linia, czasami wszystkie są równo zapowietrzone. Też wiem, że dużo zależy od tego jak kobieta o paznokcie dba, ale np moja mama nie dba, robi wszystko w domu i trzymają jej się pięknie, a ja dbam, nie wykonuję prac domowych bez rękawiczek, nie zmywam tylko wrzucam do zmywarki więc to jest tylko momencik i zupełnie nie wiem od czego się mogą zapowietrzenia pokazać. Dochodziło nawet do tego, że po tygodniu moje paznokcie wyglądały okropnie. Ostatnio doszło do tego, że tuż przed nabłyszczeniem już palec wskazujący był zapowietrzony z boczku. Może robię za cienką linię włosa?
    Myślałam o tym sporo. Teraz dało mi do myślenia to mieszanie produktów, ale ostatnio używam tylko jednej firmy (do french) i dzieje się tak samo. Zmieniłam pilnik do matowienia na mniejszą gradację, bo może za mocno rysowałam pazurka zamiast go zmatowić. kupiłam trzy nowe primery -protein bond, dehydrator i primer kwasowy stosując je na grupach klientek z zapisywaniem stanu przy uzupełnienie - dupa sałata, poprawy nie widzę. Bardzo dokładnie, dwu lub trzykrotnie odtłuszczam paznokcie cleanerem, nie dotykam płytki, wszelakie błonki są dokładnie zdarte, nie chce odejść po dobroci to zetrę pilnikiem, matowanie całego pazurka z bardzo dokładnym matowieniem w okolicach wału.... ja już sama nie wiem wkurza mnie to, bo nie potrafię wykryć przyczyny....

  18. #143

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    sprobuj usunac dokladnie skorki,potem zmatowic pazurka i znow kopytkiem popraw skorki,potem delikatnie znow pilnikiem i usun pyl szczoteczka,potem daj dehydrator,primer i nakladaj mase,a na koniec dobrze wypiluj przy skorkach i mysle ze bedzie lepiej,popróbuj,moze akurat dojdziesz do tego co i jak..odtluszczaczem i wacikiem nie przemywaj tylko odpyl i od razu dehydrator i primery i mysle ze to starczy,ja tak robie i jest git

  19. #144
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    zuzanno, jak przceczytalam to co napisałaś to pomyslałam sobie o jednej z naszych koleżanek która również ma problem z powietrzem... probowała pracy z primerami (kwasowymi i bezkawas.) próbowała pracę bez primera, stosowała sam żel, potem sam akryl... i zawsze coś było nie tak... zawsze pisała ze znów powietrze... doradziła,m jej żeby cleanr zamieniła na spirytus salicylowy... to sobie skórki poparzyła

    ktoś jej podpowiedział żeby przy nakładaniu masy żelowej moczyła ten żel w akrylu

    (nabierasz żel na pędzel i to co masz na pędzlu moczysz w proszku akrylowym... jak akryl "zamoknie" dopiero na pazur)

    tą metodą trzymały jej sie lepiej

    nie wiem co ci doradzić więcej...

  20. #145

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a może po prostu nie czekasz odpowiednio długo, aż primer wyschnie? Banalne trochę, ale może w tym tkwi problem..

  21. #146
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Czekam aż paznokieć stanie się zupełnie matowy, różnie to trwa przy różnych paznokciach ale czekam.
    Próbowałam akry żelu,nie podoba mi się to w ogóle. Przezroczysty nie jest przezroczysty, a kolory dupne, bo widać drobinki.

    Natalia tak właśnie robię, tylko że matuję raz tylko, a porządnie. Potem szczotka, przemywanie, szablon lub tips, primer i jazda.
    Nie wiem zupełnie co jest nie tak, toż nie z pierwszej łapanki jestem, trochę już w tym siedzę, wkładam całe serducho a tu takie buty...

  22. #147
    No to..wpadłam Avatar WIOLA1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    ???????
    Postów
    188

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Mozna sie wykonczyc z tymi zapowitrzeniami,masakra.a moze musi buc jakis pedzelek tzn wiem ze kolinski, a moze za mokry akryl kładziony na pazura.........

  23. #148
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Czekam aż paznokieć stanie się zupełnie matowy, różnie to trwa przy różnych paznokciach ale czekam.
    Próbowałam akry żelu,nie podoba mi się to w ogóle. Przezroczysty nie jest przezroczysty, a kolory dupne, bo widać drobinki.

    Natalia tak właśnie robię, tylko że matuję raz tylko, a porządnie. Potem szczotka, przemywanie, szablon lub tips, primer i jazda.
    Nie wiem zupełnie co jest nie tak, toż nie z pierwszej łapanki jestem, trochę już w tym siedzę, wkładam całe serducho a tu takie buty...
    ja matuję raz pilnikiem 100/100 zostają mikroskopijne rowki i dzięki temu lepiej się żel trzyma, a żel pierwszą warstwę wcieram pędzelkiem a nie maluję. robię w ten sposób dopiero od roku,ale dzięki temu nie ma zapowietrzen
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  24. #149
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał królowa Zobacz post
    ja matuję raz pilnikiem 100/100 zostają mikroskopijne rowki i dzięki temu lepiej się żel trzyma, a żel pierwszą warstwę wcieram pędzelkiem a nie maluję. robię w ten sposób dopiero od roku,ale dzięki temu nie ma zapowietrzen
    no to fajnie, ale ... ja bym sie bała takim "mocnym pilnikiem " matowić .. ja matowie 180/240

    a tak w ogel oto podział pilników :

    60, 80, 100, 120 - ściąganie starej masy, skracanie tipsa
    150 - zacieranie granicy tipsa z naturalną płytką, piłowanie górnej powierzchni przedłużonych paznokci
    180 - opracowanie pazurka, przygotowanie naturalnej płytki do przedłużenia/ matowienie naturalnej płytki
    240, 280, 320, 460, 3000 - polerki

    zaczerpniete z materiałów szkoleniwych jednej z renomowanych firm paznokciowych

  25. #150
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    tak uczy vice mistrzyni świata i mistrzyni Polski w nail art Anita Petryszyn-Dopierała, a ja jej ufam, bo jest dla mnie pod względem paznokci niedoścignionym wzorem do naśladowania
    a każdy musi dopasować pilnik do siebie, wystarczy być dość delikatnym. ps. woszczur ty mnie dzisiaj w każdym temacie musisz dopaść

    ---------- Dodano o godzinie 17:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:07 ----------

    a gdzie można dostać pilniki o gradacji 60? w mojej hurtowni takowych nie mają

    ---------- Dodano o godzinie 17:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:08 ----------

    ależ takim możnaby szybko starą masę z końcówki ściągnąć))
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •