Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy ... 45678910111218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #176
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    z tym się zgadzam mi na kursie mówiono, że jak klientka bierze hormony itp to właśnie nie trzymają się tak jak powinny.

  2. #177
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    hmmm myslalam ze jesli sie da za duzo primera to tez mozne sie cos takiego dziac :/ moze tez sprobuje 2 razy wytrawic jak bede robila pazurki

  3. #178
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał madzialenkabuziaczek Zobacz post
    z tym się zgadzam mi na kursie mówiono, że jak klientka bierze hormony itp to właśnie nie trzymają się tak jak powinny.
    ja biore hormony juz 3 lata ... fakt zapowietrzały mi sie.. ale od kiedy zmieniłam primer to nic mi sie nie dzieje.. nie ma znaczenia czy biore hormony, czy akurat mam 7 dniową przerwe czy jak mam okres

    to samo mam z pieczeniem żelu- mówi sie że jak sie miesiączkuje to bardziej zel piecze
    u mnie to jest różnie. czasem piecze czasem nie... czasem piecze w okres czasem w okres nie, albo np w połowie cyklu

    u mnie hormony i cykl miesiączkowy nie ma wpływu ani na powietrze ani na pieczenie żelu przy utwardzaniu

  4. #179
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    bardzo duzo zalezy od osoby
    ja mialam ostatnio klientke w pierwszy dzien miesiaczki i mowilam jej ze moga sie zapowietrzyc a tu po 3 tyg nic zero powietrza

  5. #180
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja od samego początku używam żelu jednofazowego SF z tej samej firmy primera i nic się nie dziej - chyba,że klientka zdrowo przyfasoli gdzieś ręką lub przytrzaśnie np drzwiami - jeżeli chodzi o moment miesiączki czy hormony nie maja one według mnie żadnego tu wpływu - dużo zależy tez od płytki paznokcia - moja mama np ma tłustą i nie wiadomo jak bym jej kombinowała zawsze będą po dwóch tyg problemy ;/

  6. #181
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja ostatnio zakupiłam żel jednofazowy z dobrej rady i też mi sie zapowietrza moim zdaniem najlepiej trójfazowe

  7. #182
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja używam różnych żeli i pazokcie trzymają się tak samo pozbyłam się problemu ewentualnych zapowietrzeń kiedy zaczęłam używać kopytka podstawa to dobrze usunięte błonki z pazurka
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  8. #183
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja używam kopytka, zmieniłam primer po raz x, już jest lepiej ale nadal nie jest idealnie, tak jakbym chciała. Problem z klientką z odpadającym palcem wskazującym się wyjaśnił, pani ma bliźniaki i codziennie parę razy smaruje im pupy kremem na odparzenia, palec był przez to strasznie tłusty, w dodatku robiła to zawsze tym samym palcem, odkąd zaczęła robić to naprzemiennie problem zniknął.
    Pomyślę o tym sylikonowym nabłyszczaczu, o którym ktoś wspominał.

  9. #184
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Zuzanna Rzeszewska Zobacz post
    Ja używam kopytka, zmieniłam primer po raz x, już jest lepiej ale nadal nie jest idealnie, tak jakbym chciała. Problem z klientką z odpadającym palcem wskazującym się wyjaśnił, pani ma bliźniaki i codziennie parę razy smaruje im pupy kremem na odparzenia, palec był przez to strasznie tłusty, w dodatku robiła to zawsze tym samym palcem, odkąd zaczęła robić to naprzemiennie problem zniknął.
    Pomyślę o tym sylikonowym nabłyszczaczu, o którym ktoś wspominał.
    Ja bym się cieszyła, że klientka się przyznała, bo czasem babki zwlają winę na naszą złą robotę i nie mówi co ona może źle robić.
    Mam klientkę która miała okres jak robiłam jej pazurki i po ponad 3 tyg. poszłam do niej na uzuełnienie i nic się nie zapowietrzyło
    A co odkryłam, robiłąm sobie jedną rączkę powoli i starannie, przy drugiej juz mnie mój facet gonił bo chciał do kina iść ii jeszcze robiłam pazury, psu gotowałam ryż i wiele innych i potem odtłuściłam spiłowałam i nabłyszczyłam po jakimś czasie no i powietrze na jednej rece mi podchodzi i paznokcieć już mi jeden odpadł ( a mam je od 4 dni) a na drugiej nic.
    No więc sama sobie spartoliłam robotę

  10. #185
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    dziewczyny, a co mam zrobić jeśli matowie, uzywam primera, odtluszczam nawet dwa razy czasami i zawsze mam to zapowietrzenie? jak robilam paznokcie zelowe to po miesiacu czasu nie mialam nic, zero powietrza.. a teraz, odkad robie sam akryl to za kazdym razem jakis paznokciec jest zapowietrzony...

  11. #186
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    moze za bardzo przeciągasz akrylem po skórach?

    albo za blisko dajesz nabłyszczcacz?


    chyba ze to dzieje sie tylko na twoich pazurkach to moze twoja płytka nie toleruje akrylu?

  12. #187
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    może za mało albo za dużo masy...? masz może zdjęcia?



  13. #188
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    Ja mam pytanie odnośnie tego nabłyszczacza
    Co mianowicie znaczy ze za blisko sie go daje ?
    Jak powinien byc prawidłowo położony?
    Wypysia

  14. #189
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    milimetr od skórek- tak aby ich nie dotykał...tak samo nim malujemy jak np czerwonym lakierem
    czerwona linia to tak mniej więcej dokąd ma być
    Załącznik 28363



  15. #190
    Rozkręcanko Avatar poolciaa
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    okolice Gdyni
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    zdarza mi sie np za blisko skorek polozyc akryl a pozniej pedzelkiem to 'zgarynam' i patyczkiem. czy od tego tez sie zapowietrza?

    zapowietrzenia nie tylko na moich mi sie zdarzaja.. najkrotcej trzymaja mojej przyjaciolce, ktora chyba ma tlusta plytke, bo jej nawet zwykly lakier trzyma max 1dzien. co w takim przypadku mam zrobic jak mam jej zakladac akryl ? oczywiscie pomijajac standart czyli mat + odtluszczanie + primer ?

    ---------- Dodano o godzinie 22:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:42 ----------

    Emilia B - jutro zrobie i wrzuce foty moich zapowietrzonych pazurow ;p

  16. #191
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    Emilio dziekuje ,powinnaś zostac naszym forumkowym szkoleniowcem ,jakis znaczek ci sie nalezy za uczenie nas darmowe ,dziekuje za to ze jesteś
    Kamis może jakieś serduszko?
    Wypysia

  17. #192
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    poolcia

    powiem ci że nie bardzo teraz wiem co ci powiedziec... szczerze to, nie bardzo znam sie na akrylu, bo jesli juz używam to tylko w metodzie combo (szkielet z akrylu , budowa zel)... całe akrylowe robiłam raptem 4-5 razy

    ale gdybym miała teraz robić cały akryl to nie ryzykowałabym chwytu typu
    Cytat Napisał poolciaa
    zdarza mi sie np za blisko skorek polozyc akryl a pozniej pedzelkiem to 'zgarynam' i patyczkiem
    emilia, plushak i goslava to akrylowe dziewczyny... na razie tyle osób znam kótre siedzą na tyl dług w akrylu zeby ci coś doradzić. jesli chcesz to moze napisz do nich na priv, może one coś doradzą?

    pozdro. głowa do góry!
    Ostatnio edytowane przez woszczur ; 13-08-2010 o 09:25

  18. #193
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    Polcia,
    przy akrylu raczej wcale nie dojeżdża się do skórek,
    przy wałach trzeba ten akryl wklepać, wbić w płytkę, przygnieść pędzlem, ale do skórek absolutnie nie dotykać.
    Jeśli jest tłusta płytka, trzeba odtłuszczać kilka razy (mi pomogła mieszanka acetonu ze spirytusem-etanolem) i mozna dać primer też 2-3 razy (chociaż tego nie praktykowałam) najlepiej kwasowy.


  19. #194
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    Cytat Napisał poolciaa Zobacz post
    zdarza mi sie np za blisko skorek polozyc akryl a pozniej pedzelkiem to 'zgarynam' i patyczkiem. czy od tego tez sie zapowietrza?

    zapowietrzenia nie tylko na moich mi sie zdarzaja.. najkrotcej trzymaja mojej przyjaciolce, ktora chyba ma tlusta plytke, bo jej nawet zwykly lakier trzyma max 1dzien. co w takim przypadku mam zrobic jak mam jej zakladac akryl ? oczywiscie pomijajac standart czyli mat + odtluszczanie + primer ?

    ---------- Dodano o godzinie 22:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:42 ----------

    Emilia B - jutro zrobie i wrzuce foty moich zapowietrzonych pazurow ;p
    Ja też mam tłustą płytkę i radzę sobie wysuszając alkoholem skórę. Odtłuszczaczem, którego używam poza primerem (kwasowym) odtłuszczam nie tylko płytkę, ale i wały. Do tego sam akryl kładę od skórek tak, jak lakier - z drobnym zapasaem.

    Na samym początku robiłam z akrylu każdy paznokieć pojedynczo (nie przygotowywałam więcej niż jednego paznokcia "do przodu" i kładłam przynajmniej pierwszą warstwę akrylu nim poszłam dalej), aby mieć pewność, że na pewno się nie zatłuścił - pomagało nim nie nabrałam akrylowej wprawy (tudzież płytka mi nie przywykła) i robione w tym systemie paznokcie trzymały się lepiej.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  20. #195
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: tydzien po zalozeniu paznokci podchodzi powietrze

    poolcia pytania:
    czy dobrze odsuwasz skórki?
    czy dokładnie matowisz przy skórkach i dobrze usuwasz pył z paznokcie?
    ja np nie odtłuszczam tylko daje odrazu primer (2 razy). I tu ważne pytanie- jakiego primera używasz? ja kiedyś z silcare używałam i mi się kompletnie nie trzymały, zmieniłam na ez flow i jest super na primerze nie ma co oszczędzać bo w sumie to jedna z najważniejszych rzeczy. ten, który ja uzywam kosztuje ok 50 zl ale jest bardzo wydajny (na pół roku mi starcza a nawet dłużej).
    pamiętaj też że przy skórkach nie może być za dużo ani za mało towaru.Nawet jak ci delikatnie najedzie się na skórki to poza samym odsunięciem patyczkiem musisz później tam wypiłować bo resztki akrylu zostaną. przy bokach tez trzeba tego pilnować.
    Jeżeli koleżanka ma bardzo tłustą płytkę to daj i 3 a nawet 4 razy primer. I pilnuj żeby nie dotknęła pazurkiem o twarz lub włosy-rączki na stole i tu ważne czy sama palcami nie dotykasz płytki przy stylizacji?

    I jeszcze mi się przypomniało - jaką płytkę ma koleżanka (wielkość, grubość itp)? Już argumentuje moje pytanie
    Mam klientkę która zawsze chciałą dłuższe paznokcie (na długie nie wyglądały) i ciągle jej odpadały, nawet połowa w 3 dni...nie wiedziałam co jest grane czy coś źle robię czy co. Poczułam się i zrobiłam jej naprawę (od nowa) za free ale zastrzegłam że robimy po mojemu. Zrobiłam króciutkie - dziewczyna ma bardzo krótką , malutką i pergaminową płytkę (od zrywania) - ok 0,5 (0,8 max) cm x 0,5 (0,8 max) cm-taką ma powierzchnię pazurka. więc paznokcie normalne dla nas dla jej paznokci były extremalnie długie.Paznokcie po prostu były "za ciężkie" dla jej plytki. Za duże obciążenie ciągnelo je i odrywały się przy skórkach. Ale to już extremalny przypadek
    Teraz jest ok - trzymają się 2 tyg i tylko jeden naprawiałyśmy bo uderzyła
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 13-08-2010 o 11:01



  21. #196
    Debiutantka Avatar jolaosek1
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam!
    Chciałam podziękować wszystkim dziewczyną za cenne rady ponieważ dzięki wam dowiedziałam się gdzie robię błąd ( zawsze mi się gdzieś coś zapowietrzyło , a to zawsze ) a teraz cud malina mi wychodzi
    Moje Błędy:
    Zawsze do odtłuszczania naturalnej płytki używałam cleanera i wcale go nie żałowałam, potem cała ta reszta żeli a na koniec nabłyszczacz którym dojeżdżałam nie do skórek, ale czasem stykał się z naturalkiem, bo chciałam żeby się tak wszystko pięknie błyszczało

    Po przeczytaniu waszych postów postanowiłam kupić aceton kosmetyczny do odtłuszczania naturalnej płytki i nie wyjeżdżać nabłyszczaczem na naturalka i co działa ! Nic się nie zapowietrza
    Kochane oto kwiatuszek dla was

  22. #197
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    bardzo się cieszymy

  23. #198
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Bardzo przydatny temacik

  24. #199
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    super ciesze sie ze dziewczyny pomogly i twoj problem zniknal

  25. #200
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    No właśnie ja też dzięki waszym radom "nie koniecznie płynącymi do mnie" robie juz pazurki bez zapowietrzeń , robię już któreś z kolei i co? i nie ma. Może to nikogo nie obchodzi ,ale jestem z siebie dumna że moja praca nie poszła na marne, po prostu zaczęłam dokładnie usuwać skórki i tą niewidoczną cieniutką warstwę skórki pod nimi, i tak na wszelki wypadek dwa razy używam primera nie marzę nim skórek tylko same paznokcie. Niby to wszystko wiedziałam ale i tak nic nie wychodziło, ale się przyłożyłam i jest super, dobra koniec tego gadania i po prostu wielgachne dzięki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •