Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 814151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 426 do 450 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #426
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    u mnie nie te same.
    mi się wydaje ze za duzo zelu klade i już.




  2. #427
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja tez mam taką jedną panią w lewej ręce zawsze na 3 tych samych pazurkach z tym że to na jej naturalnych ostatni test który zrobię to ciapnę naturalki zbuduję sztucznego i się zobaczy może zwyczajnie jej pazurki są za cienkie....

  3. #428
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Dzis była u mnie dziewczyna na poprawę bo podeszło powietrze. Spilowalam powietrze w jednym i zabralam zq drugi.w tym czasie w tym pierwszym podeszło dalej. I tak na zmianę.porażka.




  4. #429
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    Dziewczyny - powiedzcie mi jak to jest, że jak robię żel powietrzem podchodza zawsze 2-3 pazury? skórki nie zalane, wszystko wydaje się być przygotowane tak samo i porządnie.

    czy to może być dlatego że za grubo jest żelu przy skórkach na niektórych paznokciach? wydaje mi sie że nie jest, ale może nie widzę za dobrze

    pod kamuflaż daję cienki szkielet (ale nie żel bazowy tylko zwykły konstrukcyjny dokładnie 3 fazowy MM) - ale gdyby to byla wina tego to raczej by wszystkiepochodziły prawda?
    dokładnie, to nie jest wina żeli mm - ja tez pracuje na 3-fazowym standard lub esperto i bardzo rzadko zdarzaja mi sie podpowietrzenia, zwykle tam gdzie cos mi umknie przy opracowywaniu pazurka przy skórkach - ogólnie to porównałabym je do żelu z activa w złotej kuli, który dziewczyny polecały na forach jako rewelacyjny na podpowietrzenia; a przy okazji tez miałam klientkę, której stale podchodził prawy wskazujący, ale sama sie przyznała że to przez pracę bo jeździła jako przedstawiciel handlowy i miała auto bez wspomagania kierownicy, więc stale gdzieś przyfazoliła tym palcem; czasem też sie zdarza podpowietrzanie jeśli używa sie płynu do zmiękczania skórek i niedokładnie oczyści sie po nim paznokcie

  5. #430
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a co w przypadku gdy po prostu wszystko złazi bez większego problemu. robiłam (dobrze ze to koleżanka) żel i akryl i po tygodniu dziewczynie paznokcie podeszły tak mniej wiecej w 3/4 . każdy jeden.




  6. #431
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Też miałam kiedyś taki problem, zrobiłam żelowe, a dziewczyna przychodzi za dwa dni, że wszystkie jej się zapowietrzyły, zrobiłam od nowa i już tego nie było, być może moje przygotowanie płytki było złe, albo po prostu gdzieś grzebała

  7. #432
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    a co w przypadku gdy po prostu wszystko złazi bez większego problemu. robiłam (dobrze ze to koleżanka) żel i akryl i po tygodniu dziewczynie paznokcie podeszły tak mniej wiecej w 3/4 . każdy jeden.
    napisz jak przygotowujesz płytke i jak nakładasz żele, ale wszystko dokłądnie krok po kroku i wtedy zobaczymy czy przyczyny szukać w wykonaniu czy pazurkach, czy produktach, bo jesli tak się zdarzyło tylko jednej dziewczynie i to na wszystkich pazurkach to wygląda mi to na problemy hormonalne lub zdrowotne tej dziewczyny

  8. #433
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a mnie sie wydaje kiwaczek ze chyba za duzo zelu kladziesz tak jak napisalas,, a sproboj dokladnie zmatowic cala plytke,nies pilowac tylko zmatowic wyrownac bloczkiem,odtluscic dehydratorem jak masz,nalozyc primer,odczekac chwile az odparuje i wtedy wcierasz baze nie za duzo bo bedzie sie zlewala,najlepiej "wetrzec "'pedzlem w pytke, potem kamuflaz.i staraj sie nie nakladac przy skorkach bo jak dasz za duzo przy skorkach to potem masz przyczyne zapowietrzenia.i potem buduj pazurka,tez z dala od skorek bokow itp.jesli chcesz to moge ci przeslac zdjecia kpk jak zrobic to dokladnie

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  9. #434
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja mialam problem zapowietrzania, ale dokladnie przyjzalam sie swojej pracy i waszym radom na forum. Moje problemy znikly, robie dokladnie to co napisala Brilliant.

  10. #435
    Nałogowiec Avatar katerina15
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja też miałam już chwile zwątpienia gdy pazury mi się strasznie zapowietrzały, ale na spokojnie przejrzałam caaały ten temat i (chyba) Evelyn napisała, że matowi pazurki pilnikiem gruboziarnistym. Zrobiłam jak napisała, bardzo delikatnie zmatowiłam pozostawiając widoczne ryski. Efekt ? jutro będzie 5 tygodni i bez zapowietrzenia rekord Ale na wszelki wypadek zapisałam się na małe doszkalanie




  11. #436
    Szkoleniowiec Avatar SPN Magik
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Piła
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    odktąd uzywam 2 primerów na 100 klientek, moze zdarzy mi się u 1-2 pan podpowietrzenie


    najczestsze jednak powody liftowania to:
    - ominiecie jednego z etapów stylizacji
    a) brak odtluszczacza,
    b) brak primera kwasowego (bezkwasowy juz zaleznie do firmy i przyzwyczajenia ;-)

    - stare produkty (mam na mysli primery, zele, zarowki w lampie - max 300h ja nawet tak po 250 bym wymieniala

    - mieszanie firm - niektor produkty najnormalniej moga sie ze sobą "gryźć chemicznie " i wowczas tez mozemy miec problem, czyli zuwamy produktowe tej samej firmy primery, bazy zele budujace (kolorowka juz nie ma takiego znaczenia)

    - za słabo zmatowione i niedokładnie przygotowany paznokcie (nie wyobrazam sobie pracowac na odkazanych juz uzywanych pilnikach, stary pilnik juz tak dobrze nie przygotowuje plytki, i to jest to comowicie, ze jak mocniejsza gadacja pilnika przygotowalas wszystko bylo super, startym pilnikiem nie ma szans tego dokladnie zrobic)
    dlatego pracuje na 1 razowych 100/180 prostych.
    i nie wyobrazam sobie nie przygotowac sobie okolicy wału frezarką (manicure mechaniczny)

    - zbyt agresywne pilowanie juz utwardzonego zelu - uwazam, ze tez sposob opracowania ma znaczenie

    i najważniejsze - jak nie wlozymy serca w nasza prace - tez może coś fiksować
    jak np. stylizuje sie paznokcie wampirom energetycznym
    (zart) pozdrawiam Magda

    pozdrawiam

    OD 05.12.2012 PROMOCJA NA ŻELE
    2+1
    ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW

    sklep www.spn-magik.pl
    wyslij sms o treści - "chce złożyc zamowienie"
    oddzwonimy do Ciebie i na drugi dzień,
    masz żele SPN u siebie!
    tel. 602601844

  12. #437
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dziewczyny dzięki za pomoc/rady.

    robię tak: odsuwam skórki, usuwam firanki, matowię tylko bloczkiem (może za kiepsko, ale uczono mnie by się nie świeciło nic), usuwam pył pędzelkiem ale rówieniż cleanerem (może tu błąd), odtłuszczacz, primer (w tamtym przypadku akurat kwasowy), czekam az wyschnie, potem cienko żelem i potem coverem.

    powiem tak - taka sytuacja zdażyła mi się u 2 osób ( 2 sióstr) - tylko. jak pojawiają się zapowietrzenia u innych to takie małe , przy wale i to wszystko. a nie tak by zeszły wszystkie paznokcie.




  13. #438
    Szkoleniowiec Avatar iwonakm
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Biały Dunajec/Zakopane
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nie napisałaś czy używasz preparatu do zmiekczania skórek
    natomiast jesli chodzi o pozostały opis to po I: jeśli to są tylko te 2 siostry to tak jak pisałam wczesniej może maja jakies rodzinne schorzenia, które powoduja akurat taka reakcje na pazurki ewentualnie szaleja im hormony - zaproponuj im przebadanie się, a po II: samym bloczkiem nigfy nie uda Ci sie dokładnie zmatowic paznokcia szczególnie przy wale koło skórek, użyj najpierw pilnika lub frezarki i powinno pomóc
    powodzenia

  14. #439
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dzięki.
    nie używam płynu do zmiękczania, w ogóle mówiłam im by nie moczyły rąk na 2godz przed i nie kremowały ;-P
    może to ten bloczek - wypróbuję tj mówicie. tylko wiecie jak to jest , na szkoleniu mówią że tylko bloczkiem by nie przepiłować paznokcia (tak mi mówili), potem się człowiek uczy na swoich błedach i jest zdziwiony ze pilnikiem ;-)




  15. #440
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Kiwaczek to masz pilnik o mniejszej gradacji. Nikt Ci nie mówi, że mam zdzierać płytkę pilnikiem '80'
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  16. #441
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Dziewczyny kolejna sytuacja:
    Mialam angielke dzisiaj na pazurkach, ale zanim zaczelam musialam zdjac biale tipsy bezbarwnym akrylem zalane.
    Poczekalam, az plytka przeschnie, ale nie jestem pewna czy nie zostaly resztki akrylu... :/
    Przedluzylam paznokcie na formie i pod koniec pracy zauwazylam zapowietrzone delikatnie kciuki..... ! Dlaczego

  17. #442
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    prawdopodobnie kwestia nałożenia masy, bo to czy zostawisz resztkę akrylu czy nie, to nie ma większego znaczenia, np przy odnowie też nie zdejmujesz całej masy.

    a jeżeli żel, to może bardzo krzywo trzymała kciuki w lampie, zwróciłaś na to uwagę? każdemu trochę inaczej układa się dłoń, niektórym "na prosto", natomiast czasami zdarza się że te kciuki są zupełnie bokiem

    albo na przykład odwarstwił się 'stary' akryl jeżeli taki został.

    a jeszcze mam pytanie, co to znaczy, ze poczekałas az pazury przeschną? bo jeżeli ściągałas starą masę acetonem, to przecież on wysycha w tempie błyskawicznym, przy okazji wysuszając wszystko co się da

  18. #443
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak dokladnie. Wszystko wyschlo po acetonie. Nie chcialam, zeby ktoras z dziewczyn pisala, ze moze plytka jest za wilgotna(zle odtluszczona).
    Wlasnie wszystko zrobilam bardzo profesjonalnie, skorki nie zostaly zalane, wszystko ok bylo.... sama nie wiem ;/
    Akryl zostal na koncach, nie przy skorkach ...

  19. #444
    Rozkręcanko Avatar olenna333
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Przejrzałam ten temat, bo tez zdarza mi się, że mam problem z zapowietrzaniem paznokci. Zawsze robię wszystko dokładnie
    Dezynfekcja dłoni
    Odsuwam skórki drewnianym patyczkiem
    Przejeżdżam frezarką (cienka końcówką) w okolicy skórek, żeby wypiłować wszystkie "resztki"
    Matowię pilnikiem o grubszej ziarnistości, żeby zostały delikatne ryski (bo zauważyłam, że lepiej się trzyma żel, niż po pilniki delikatniejszym)
    Usuwam pył i odtłuszczam
    Zakładam formę
    aplikuje Primer kwasowy-czekam aż odparuje
    i zaczynam pracę
    Zastanawiałam się czy problem nie leży w tym, że gdy położę pierwszą warstwę (dojadę ile się da do skórek oczywiście nie zalewam) a później kładę kamuflaż, to czy nie wyjeżdża mi po za pierwszą warstwę żelu...
    I tu moje pytanie - Czy kamuflaż może wlać się na naturalna płytkę czy nie
    Również często zdarza mi się, że gdy przychodzą klientki na zmianę paznokci ( po 5-7 tyg... a ciężko je namówić na częstsze wizyty) które wyglądają ładnie- bez zapowietrzeń, okazuje się, że podczas piłowania pokazują się zapowietrzenia. Czego to może być przyczyna? Czy zbyt mocno przyciskam pilnik?

  20. #445
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Może niektóre z Twoich klientek maja tzw tłusta płytke lub pocą im się dłonie? wtedy daj 2x primer dla pewności. Ja znalazłam tutaj kiedyś na forum, że warto zastosować taki preaparat jak Nail Prep zamiast cleanera, że on jeszcze lepiej działa. A później standardowo primer. Powiem Ci, że zauważyłam że jednak to działa Aha zdarza się, że jak wyjedzie się nabłyszczaczem na naturalnego pazurka to wtedy lubią pazurasy się zapowietrzyć ;/ Co do kamuflażu to z chęcią sama się dowiem bo nie wiem.

  21. #446
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja mam taka klientkę... jak nie dam dwa razy primera to paznokcie się nie trzymają. Dwa razy położę i nosi aż jej prawie same nie zlezą....

  22. #447
    Rozkręcanko Avatar olenna333
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    czyli po prostu jak pierwsza warstwa primera odparuje, nakładać drugą?

  23. #448
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dokładnie tak
    albo słyszałam, że dziewczyny używają najpierw bezkwasowego, a potem kwasowego... ja używam kwasowego i nie mam raczej problemów z powietrzem

  24. #449
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał olenna333 Zobacz post
    Przejrzałam ten temat, bo tez zdarza mi się, że mam problem z zapowietrzaniem paznokci. Zawsze robię wszystko dokładnie
    Dezynfekcja dłoni
    Odsuwam skórki drewnianym patyczkiem
    Przejeżdżam frezarką (cienka końcówką) w okolicy skórek, żeby wypiłować wszystkie "resztki"
    Matowię pilnikiem o grubszej ziarnistości, żeby zostały delikatne ryski (bo zauważyłam, że lepiej się trzyma żel, niż po pilniki delikatniejszym)
    Usuwam pył i odtłuszczam
    Zakładam formę
    aplikuje Primer kwasowy-czekam aż odparuje
    i zaczynam pracę
    Zastanawiałam się czy problem nie leży w tym, że gdy położę pierwszą warstwę (dojadę ile się da do skórek oczywiście nie zalewam) a później kładę kamuflaż, to czy nie wyjeżdża mi po za pierwszą warstwę żelu...
    I tu moje pytanie - Czy kamuflaż może wlać się na naturalna płytkę czy nie
    Również często zdarza mi się, że gdy przychodzą klientki na zmianę paznokci ( po 5-7 tyg... a ciężko je namówić na częstsze wizyty) które wyglądają ładnie- bez zapowietrzeń, okazuje się, że podczas piłowania pokazują się zapowietrzenia. Czego to może być przyczyna? Czy zbyt mocno przyciskam pilnik?
    hmmm a czy masz świadomość tego że niszczysz paznokcie używając do matowienia pilika o grubszej ziarnistości
    paznokiec powinien byc właśnie zmatowiony a nie "przeorany "pilnikiem ....

    co do kamuflarza/covera - to cieniując go poprawnie jego ilość przy wale paznokciowym jest minimalna i nie wpływa na liftowanie się masy ( o ile podkład został poprawnie zaaplikowany)

    Do przygotowywania płytki problematycznej, tłustej proponuję CI użyć Natural Basic - Key + Ultra Bond (lub Primer) problem zapowietrzenia zniknie
    tutaj linki do tych produktów Nails Company | Tipsy | Zabrze - Natural BASIC-KEY oraz Nails Company | Tipsy | Zabrze - ULTRA BOND


    po 5-7 tygodniach paznokieć jest tak odrośnięty, że nie dziwię się iż liftuje się masa
    wszystkie krzywe zabezpieczające stylizacje przestały istnieć
    sam paznokieć odrastając zmienia swoje położenie przez co odkształca się,
    zwija itp. wówczas utwardzona masa nie pracuje tak jak paznokieć i zaczyna się od niego odrywać ...
    zresztą po takim czasie nie widzę innego rozwiązania jak ściągać całą masę - skoro schodzi bez problemu przy zwykłym piowaniu
    to znaczy że masa nie trzymała się już dobrze ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #450
    Rozkręcanko Avatar olenna333
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Nysza staram się delikatnie przejechać tym pilnikiem( po jednym pociągnięciu z każdego boku i wzdłuż paznokcia), po wcześniejszym zmatowieniu blokiem- czego nie napisałam we wczesniejszym poście.
    W którymś temacie dziewczyny pisały o tym pilniku gruboziarnisty, że lepiej się trzyma masa, bo pory itd. Nie mam zwyczaju szarpania co "mięsa" i wiem, żeby nie uszkadzać i nie spiłowywać bo to nic nie daje a wręcz przeciwnie.
    Zacznę stosować primer kwasowy 2x.
    I skorzystam z podanych przez Ciebie produktów. Dzięki!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •