Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 101617181920
Pokaż wyniki 476 do 490 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #476
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Hej. Dwa lata temu skończyłam kurs przedłużania paznokci metodą żelową. Na tamten czas szło mi całkiem nieźle lecz nie rewelacyjnie. Potem miałam lekkie zawirowanie w życiu i zaprzestałam przygody z paznokciami. Teraz powróciłam do przedłużania. Zakupiłam świeże żele takie jak kiedyś używałam, nowe pędzelki itp. Używam żelu BASIC Clear tzw. "galaretka", BASIC Masked i BASIC White. Primer kwasowy również firmy Silcare. Nie mam problemów z krzywą, czy zaciskaniem tunelu na formie, gdyż pamiętam jak się to robi i paznokieć ma odpowiedni kształt. Problem w zapowietrzeniach. Pojawiają się one głównie przy tych bocznych wałach paznokciowych zaś nigdy przy dolnym. Zapowietrzenie pojawia się już po 2 dniach i sukcesywnie się powiększa. Paznokcie wykonuję następująco:
    1. opiłowuje, odsuwam skórki metalowym kopytkiem
    2. przy pomocy frezarki usuwam te tzw. "mikro błonki"
    3. matowię pilnikiem 180
    4. odpylam przy pomocy szczoteczki
    5. przemywam cleaner-em (odtłuszczaczem)
    6. nakładam primer kwasowy na środek paznokcia uważając aby nie znajdował się przy samych skórkach
    7. Po jego odparowaniu podkładam formę
    8. potem już standardowo kładę BASIC Clear, aby przedłużyć paznokieć uważając aby nie zalać skórek zachowuję ten 1 mm między żelem a skórkami i do lampy na 2 min
    9. BASIC Masked i 2 min w lampie, BASIC white i 2 min w lampie, BASIC Clear którym buduję krzywą c i 2 min w lampie
    10. przemywam Cleaner-em i nadaje kształt pilnikiem, poleruję bloczkiem i kładę nabłyszczacz
    Moje pytanie czy ja nadal gdzieś robię błąd. Przeczytałam już tyle wątków i wszystko wydaje mi się że robię ok, a te zapowietrzenia wiecznie są. Myślałam jeszcze, że za mało żelu kłade przy skórkach, albo za mocno go tam piłuję, ale teraz nie tykam go tam wcale i kłade trochę więcej i dalej to samo. Błagam pomóżcie, bo mi skończyły się pomysły

  2. #477
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    proponuję użyć żelu podkładowego i uważać przy nakładaniu żelu nabłyszczającego, żeby nie dotykał naturalnego paznokcia. Z opisu wynika, że robisz wszystko ok.

  3. #478
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak, opis w porządku.
    Wszystko jak należy.
    Spróbuj właśnie uważać na gloss - albo kup gloss siliconowy/do hybryd;-) Wiem że Infinity na w ofercie żel gloss którym można wyjechac na naturalną płytkę i nic się nie dzieje:-)A silcare także ma coś w ofercie:-) nawet takie małe próbki - 6ml;-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  4. #479
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Dziękuję za szybkie odpowiedzi. Wydaje mi się, że to nie jest wina glossa, ale chętnie wezmę pod uwagę zakup jakiegoś dobrego żelu podkładowego i będę próbować dalej, gdyż wybieram się na kolejny kurs.

    A czy jest opcja, że to podchodzące powietrze może mieć coś wspólnego z zaciskaniem tunelu?
    Ostatnio edytowane przez girlar ; 16-03-2014 o 22:36

  5. #480
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Nie sądzę, żeby zaciskanie tunelu miało tu jakikolwiek wpływ, przynajmniej nigdy się z tym nie spotkałam. A coś się dzieje z masą podczas zaciskania, że taki wniosek wysnułaś? Jeszcze jedną rzecz możesz zrobić, przed nałożeniem żelu nabłyszczającego przejedź przy skórkach primerem bezkwasowym.

  6. #481
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    A ja mam taki problem, że robiąc Paznokcie przez kilka dni jest ok i też zaraz podchodzi powietrze... Robię akrylem i z tego co czytam to też prawidłowo robię. Gdy robię na formie to odchodzą całe a gdy na tipsie to do tipsa jest tzw luźne a tips mocno trzyma... Pytałam kilku osób stylistek i mówią że dobrze robię.. Rzeczy mam z sunflower. Moze to zła marka? Nie mam pojęcia i bardzo mnie to dołuje...
    I'm Sexy and I know It

  7. #482
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    zmień akryl to się okaże czy dobrze robisz. jedyny chyba sposób sprawdzenia skoro jestes pewna




  8. #483
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Prosze poleccie jakis dobry zel podkladowy.

  9. #484
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam serdecznie...

    tez mam podobne problemy jak dziewczyny piszace wyzej, paznokcie robie dokladnie sa dobrze zbudowanie ale po kilku dniach podchodzi powietrze z bokow czasem tez sie tak zdarza ze caly paznokciec odejdzie tak jakby sie odkleil, zaczelam pilowac paznokcie naturalne pilnikiem troche mocnej daje przy skorkach dehydrator a pon jego wyschnieciu primer na srodek paznokcia. sama juz nie wiem co robie zle. Przeczytalam caly watek i wydaje mi sie ze nie popelniam zadnego bledu.

  10. #485
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    u mnie to zawsze była kwestia produktów i ilości masy.
    polecam bonder z nail artists zamiast primerów. w ogóle primerów nie używam. paznokcie bez zarzutów.
    a drugi to żel bonder z modeny. uzywam obu na raz.




  11. #486
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam! Mi też niestety zdarzają się zapowietrzenia ale może zacznę opracowywać okolice skórek frezarką. ale mam jeszcze jeden problem a mianowicie coraz częściej zdarza mi się że klientkom"odkleja " się paznokieć od góry tzn od wału paznokcia i trzyma się od połowy. zastanawiam się czy winą nie jest czasem to że nakładam kolorowy żelna wybudowany pazurek? nic innego mi nie przychodzi do głowy. pilnka używam 100/180 to chyba jest ok

  12. #487

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    na nakladam 1 warswte zelu clear i na to kolor juz daje
    i wszytsko ok
    mianowicie podpytaj swoich klientek ktprym sie tak dzieje co robia jak obchodza sie z pazurkami delikatnie zapytaj czy dlubia pod spodem jak ostrasta naturalny paznokiec bo u mnie robilam tysiace rzcezy i dzialo sie u jednej to samo meisiac w miesiac a okazalo sie ze dziecwyzna wycinala i wyskubywwala paznokcia pod spodem i takim dlubaniem wpuszczala powietrze od walu i dlatego tak sie dzialo
    a przyznac sie im jest trudno bo przeciez nigdy one nie sa winne

  13. #488

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja natomiast mam problem mianowicie pracuej na modenie juz kupeee czasu nei dzialo sie nic osttanio od 1.5miesiaca widze ze kazda kientka kazda ma zapowietrzenia niektore az do polowy pazura nie mam zielonego pojecia co sie stalo zaczelam uzywam kwasowki mocniejszej i nie pomoglo za wiele
    wczesniej nie mialam takiego problemu ... uzywam rowniez bondera z ibd i ciut lepiej ale podobnie panokcie robie jzu 7 lat pierwszy raz mam cos takiego

    zauwazylyscie teraz u siebei ze cos sie dzieje czy wsyztso ok u Was? moze doradzicie co robic? kupic produkty z innej firmy nie mam pomyslu co moze bcy przyczyna juz..

  14. #489
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    U mnie też się ostatnio zapowietrzają żele.
    Odsuwam skórki i błonki, matowię, dokładnie odpylam, odtłuszczam, nakładam bonder kwasowy, potem cienko żel clear, cover, buduję, przemywam cleanerem i nabłyszczam, po kilku (4-5) dniach po bokach powstają niewielkie zapowietrzenia. Jednak przy odnowie po 3 tygodniach okazuje się, że zapowietrzona jest od góry 1/3 paznokcia. Używam żeli silcare base one, cover basic i nabłyszczacza perfect.
    Po 4 dniach wygląda to tak:
    Załącznik 78831

    Czy coś robię źle? Macie pomysł jak temu zapobiec? Czy może niektóre paznokcie są za słabe na twardy żel i powinnam nakładać na nie tylko silikonowe?
    Ostatnio edytowane przez chocopolish ; 28-04-2015 o 18:41

  15. #490
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Witam. Mam ogromny problem. Uczę się przedłużać pazurki metoda akrylowa. Zbieram na kurs ale słabo mi idzie. Moim problemem jest dochodzenie (doslownie) akrylu od paznokcia przy skorkach. I to po 3 dniach nawet :/
    Jeśli by to było zapowietrzenie to ok ale takie odchodzenie? Pomożecie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 23:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 15:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 16:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •