Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 6121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #376

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    wlasnie mamuska do mnie przyszla i pokazala mi co jej sie zrobilo na 2pazurkach
    a mianowicie

    żel zaczął oddzielać si eod tipsa od konncaaa nie wiem co jest grane
    złe zmatowiłam tipsa...

  2. #377
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak, to może być przyczyna, niedokładne odpylenie, odtłuszczenie oraz niedokładne domknięcie wolnego brzegu.


  3. #378

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    bo bylam kiedys na warsztatach i wlasnei dziecwyzna mowila ze nie przecieramy clenerem zeby odtluscic wystarczy odpylic dobrze
    no i zaczelam tak robci wsyztsko ok bylo tips nie pekal od spodu ale moze neidokladnei zrobilam to nie mam pojecia...

  4. #379
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    na pewno źle zmatowiony tipsior
    a przy okazji zatłuszczony !

    jak nie masz jeszcze wprawy to odtłuszczaj ile wlezie
    na tłustym to nawet beton nie będzie się trzymać ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #380
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał nataszka Zobacz post
    dzieczyny a czym najlepiej odtłuścic płytke na samym poczatku przed jej zmatowieniem i przyklejeniem tipsa? bo z tego co tu wyczytalam to cliner się do tego nie nadaje. a primera uzywam dopiero jak zmatowię tipsa i zrównam kieszonkę, oczywiście tylko tam gdzie naturalna płytka

    A dlaczego odtłuszczasz paznokieć przed zmatowieniem?

    Cleaner może być, ale musisz się upewnić czy nie zawiera składników, które mogą lekko natłuszczać (np witaminy)

    Jest teoria, że przecieranie po zmatowieniu sprawia, że "zamykają" się rowki i paznokieć staje jakby nabłyszczony.... Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja w każdym razie używam cleanera z pędzelkiem

  6. #381
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    wlasnie mamuska do mnie przyszla i pokazala mi co jej sie zrobilo na 2pazurkach
    a mianowicie

    żel zaczął oddzielać si eod tipsa od konncaaa nie wiem co jest grane
    złe zmatowiłam tipsa...
    Jeśli to był żel kolorowy i na tipsa nie dałaś warstwy cleara przed nałożeniem końcówki, to też mogło dojść do odwarstwienia
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  7. #382
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Odtłuszczam przed zmatowieniem zeby na początek pozbyc się ewentualnych zabrudzeń. Czasem klientki czekając podpierają twarz a jak ma tlusta cere to zatłuszczone pazury murowane no i jak w to pchac się z pilnikiem i rozcierac to, wole na początek odtłuścic. Nawet niepozorne podrapanie sie po szyi czy glowie moze to spowodowac.

    ---------- Dodano o godzinie 16:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:47 ----------

    Cleaner z pędzelkiem? A można wiedziec z jakiej firmy? jeszcze sie z takim nie spotkalam :/ albo poprostu nie szukalam

    ---------- Dodano o godzinie 16:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:49 ----------

    malutkaistotkaa a może twoja klientka właśnie twarzy gdzies dotykala tymi tipsami? albo sie drapala gdzies po ciele?ja wolę przemyc także tipsa zaraz po skróceniu, jeszcze przed zmatowieniem, wtedy jest jeszcze sliski i nie chłonie tak plynów. No bo jaką mam pewnośc ze nie potłuscilam ich swoimi palcami jak je z kasetki wyciągałam i przymierzalam, przyklejalam...

  8. #383
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post

    Jest teoria, że przecieranie po zmatowieniu sprawia, że "zamykają" się rowki i paznokieć staje jakby nabłyszczony.... Nie wiem ile w tym prawdy, ale ja w każdym razie używam cleanera z pędzelkiem
    hmmm pierwsze słyszę ... a co to za cleaner w pędzelku ? ...oj chyba coś Ci się pomyliło

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  9. #384
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    hmmm pierwsze słyszę ... a co to za cleaner w pędzelku ? ...oj chyba coś Ci się pomyliło
    Oj chyba jednak nie...
    Indigo Nails Lab

  10. #385
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja mam taki problem ... Robię pazury już parę dobrych lat.
    Od niedawna przerzuciłam się na INDIGO ... zakochałam się w ich produktach , ale jednym minusem i to bardzo irytującym jest zapowietrzanie się głównie covera !
    Czy przyczyną może być to że mieszam akryle z liquidem i primerem innej firmy ?
    Przy innych firmach typu EzFlow nie stanowiło to problemu ... pierwszy raz mi się tak pazury zapowietrzają ... POMOCY !
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  11. #386
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Tak, jest to jak najbardziej możliwe. Najlepiej komponować produkty od jednego producenta. Co nie znaczy, że produkty różnych firm nie będą ze sobą współgrać... Powinny, choć może się zdarzyć, że będą się "gryzły"

  12. #387

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ale jak dziewvzyny odtluszczacie pazurka po zmatowieniu i po tipsie tez clener?
    kiedys tak robilam ale po warsztatach dowiedizlam ssie ze nei am potrzeby wystarczy dobrze odpylic i primer nalozyc a tips zmatowiony juz nie przecierac go nicyzm do tej pory nic si enei dzialo
    teraz mis ie tak zdarzylo ...
    nie iwem wiem ze robilam mamie coverkiem...
    moze to wina niedociagniecie jakiegos albo tego ze nei bylo warstwy przezroczystej ale juz tak robilam i nic sie nei dzialo
    widocznei zle zmatowilam albo mama sie gdzies oparla i otluscila

  13. #388
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Jeżeli nie zatłuścimy tipsa, to nie ma potrzeby go przemywać. Najlepiej używać rękawiczek oraz koniecznie oduczyć klientki dotykania skory pazurami podczas stylizacji

    Cover jest jednak pudrem kolorowym, a w szczególności jeżeli ma w sobie drobinki, to może mieć gorszą przyczepność. także dla pewności lepiej dać go na clear.

  14. #389
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post
    Oj chyba jednak nie...
    Indigo Nails Lab
    hmmm czego to już nie wymyślą
    jakoś nie widzę tego aby warstwę dyspersyjną ściągać tym pędzelkiem
    rozumiem że następnie ten pędzelek musisz czyścić przed włożeniem do butelki...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  15. #390
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    hmmm czego to już nie wymyślą
    jakoś nie widzę tego aby warstwę dyspersyjną ściągać tym pędzelkiem
    rozumiem że następnie ten pędzelek musisz czyścić przed włożeniem do butelki...
    Przecież taka forma cleanera służy tylko i wyłącznie do odtłuszczania (przygotowania) paznokcia pod żel, hybrydę czy lakier... I nie jest to nowy wynalazek, bo 3-4 lata temu miałam taki preparat pod nazwą dehydrator z Peggy Sage, a wiele innych firm również wypuściło taką formę cleanera na rynek. Jeden produkt, różne nazwy. Ten sam płyn możesz kupi również w butelce i nim przemywasz warstwę dyspersyjną, butelka i pedzelek to zwyczajne ułatwienie pracy.

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    Jeżeli nie zatłuścimy tipsa, to nie ma potrzeby go przemywać. Najlepiej używać rękawiczek oraz koniecznie oduczyć klientki dotykania skory pazurami podczas stylizacji

    Cover jest jednak pudrem kolorowym, a w szczególności jeżeli ma w sobie drobinki, to może mieć gorszą przyczepność. także dla pewności lepiej dać go na clear.
    Nie musi być tylko skóra. Wystarczy, że poprawią włosy, dotkną torebki, na której znajdują się warstwy kremów i oliwek Trzeba nauczy klientkę, że od momentu kiedy zaczynamy przygotowywa płytkę, aż do zmycia warstwy dyspersyjnej nie dotykają nic mogą mieć małą przerwę kiedy opracowujemy paznokcie, następnie odtłuszczamy cleanerem i znów nic nie tykają
    Ostatnio edytowane przez Shonali ; 25-10-2012 o 11:35

  16. #391
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post
    Przecież taka forma cleanera służy tylko i wyłącznie do odtłuszczania (przygotowania) paznokcia pod żel, hybrydę czy lakier... I nie jest to nowy wynalazek, bo 3-4 lata temu miałam taki preparat pod nazwą dehydrator z Peggy Sage, a wiele innych firm również wypuściło taką formę cleanera na rynek. Jeden produkt, różne nazwy. Ten sam płyn możesz kupi również w butelce i nim przemywasz warstwę dyspersyjną, butelka i pedzelek to zwyczajne ułatwienie pracy.(...)
    Jednak nie tylko,bo na stronie jest napisane, że również służy do przemywania warstwy dysp. tak jak Nysza napisała

    ________________________________________


  17. #392
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Zgadzam się z Nyszą, przeczytałam opis i uważam, że nazwa jest co najmniej myląca, skoro preparat jest na bazie acetonu i jak najbardziej nadaje się do odtłuszczania płytki, to jest zwykłym odtłuszczaczem i dehydratorem itp. Natomiast jak wiemy żele najlepiej przemywa się alkoholem w szczególności izopropanolem.
    Poza tym nie widzę sensu wydawania 18zł na 15 ml acetonu (rozcieńczonego) w buteleczce z pędzelkiem - sama stosuję taki "genialny produkt" własnego "designu", coś takiego można samemu sobie zrobić za pół darmo


  18. #393
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Niestety nie jestem zwolenniczką odtłuszczacza w pędzlu.
    Moja współpracownica namiętnie używała takiego z ABC Natural Basic -odtłuszczacz, 10ml - [ABC Nailstore] - Beautify - sklep
    ... niestety kiedyś zajrzałam do butelki i serio niedobrze mi się zrobiło , takiego syfu nigdy nie widziałam w preparacie
    Najprawdopodobniej tak jak wspomniała NYSZA taki pędzelek przed wsadzeniem do buteleczki powinno się otrzeć o wacik bezpyłowy , o czym koleżanka permanentnie zapominała.
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  19. #394
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Popieram Samaron. Ja stosuję aceton , jest rozcieńczony do przemywania i odtłuszczania. Najlepszy moim zdaniem sposób. Jeden produkt do wszystkiego, także do zmywania lakieru. Świetnie się przemywa żel również Skinseptem z Ecolabu, tym z żółtą nalepką. Nie zawiera on substancji natłuszczających i jest na bazie alkoholu. Super po nim błyszczą pazurki. Długi czas używałam też spirytusu i żadna klientka nie skarżyła się na wysuszenie,a tym bardziej oparzenie.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #395
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Popieram Samaron. Ja stosuję aceton , jest rozcieńczony do przemywania i odtłuszczania. Najlepszy moim zdaniem sposób. Jeden produkt do wszystkiego, także do zmywania lakieru. Świetnie się przemywa żel również Skinseptem z Ecolabu, tym z żółtą nalepką. Nie zawiera on substancji natłuszczających i jest na bazie alkoholu. Super po nim błyszczą pazurki. Długi czas używałam też spirytusu i żadna klientka nie skarżyła się na wysuszenie,a tym bardziej oparzenie.
    Również stosuję aceton. Jednak uważam, że wszystkie produkty, którymi przecieramy paznokcie bardzo wysuszają skórki. Dlatego też jakikolwiek produkt do odtłuszczenia paznokcia nakładany za pomocą małego pędzelka będzie miał mniejszy wpływ na wysuszenie skorki niż przetarcie wacikiem.
    Nie każę nikomu od razu kupować Bóg wie jakich produktów. Można sobie kupić pustą buteleczkę na lakier i wlać odrobinę acetonu np.

    Cytat Napisał paznokietki000 Zobacz post
    Niestety nie jestem zwolenniczką odtłuszczacza w pędzlu.
    Moja współpracownica namiętnie używała takiego z ABC Natural Basic -odtłuszczacz, 10ml - [ABC Nailstore] - Beautify - sklep
    ... niestety kiedyś zajrzałam do butelki i serio niedobrze mi się zrobiło , takiego syfu nigdy nie widziałam w preparacie
    Najprawdopodobniej tak jak wspomniała NYSZA taki pędzelek przed wsadzeniem do buteleczki powinno się otrzeć o wacik bezpyłowy , o czym koleżanka permanentnie zapominała.
    Równie dobrze powinnaś mieć taki syf w buteleczce z primerem... Bo stosuje się oba preparaty w identyczny sposób. Odpylasz i przykładasz delikatnie pędzelek. A jeżeli koleżanka tak załatwiła preparat to świadczy tylko o niej. Nie mam pojęcia co trzeba robi, żeby zabrudzić ten płyn... Lekko dotykasz nim zmatowiony i dobrze odpylony paznokieć, to wszystko. Właśnie skończyłam całą buteleczkę, jest przezroczysta i gwarantuję, że nie ma w niej nic, co mogłoby być podejrzane

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Zgadzam się z Nyszą, przeczytałam opis i uważam, że nazwa jest co najmniej myląca, skoro preparat jest na bazie acetonu i jak najbardziej nadaje się do odtłuszczania płytki, to jest zwykłym odtłuszczaczem i dehydratorem itp. Natomiast jak wiemy żele najlepiej przemywa się alkoholem w szczególności izopropanolem.
    Poza tym nie widzę sensu wydawania 18zł na 15 ml acetonu (rozcieńczonego) w buteleczce z pędzelkiem - sama stosuję taki "genialny produkt" własnego "designu", coś takiego można samemu sobie zrobić za pół darmo
    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Jednak nie tylko,bo na stronie jest napisane, że również służy do przemywania warstwy dysp. tak jak Nysza napisała
    Ale widzę, że nie doczytałyscie tego, co ja napisałam. Sama nazwa wskazuje, iż jest to tradycyjny CLEANER. Jest dostępny w dwóch wersjach - w klasycznej butelce i buteleczce z pędzelkiem. Pędzelek służy do ułatwienia odtłuszczania, to wszystko. A że producent dał taki opis... Widocznie adresuje ten produkt do bystrych osób

  21. #396
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    No widzę, że i tak jesteś najbystrzejsza z nas wszystkich.
    Ja dodam tylko, że alkohol i aceton to chemicznie 2 różne substancje o nieco innych właściwościach, jeśli odtłuszczasz cleanerem to widocznie nie trafiła Ci się babka z tłustą płytką.
    Jeśli producent daje nieprecyzyjny i mylący opis to świadczy to tylko o nim.


  22. #397
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja pędzelkowego cleanera używam przy wale paznokciowym przed położeniem żelu nabłyszczającego ( tak w razie czego)

    Shonali czytam juz ktoryś z kolei Twój post i też mam wrażenie, że traktujesz resztę dziewczyn jakby były "niedorozwinięte".
    Spuść troszkę powietrza
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  23. #398
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    No widzę, że i tak jesteś najbystrzejsza z nas wszystkich.
    Ja dodam tylko, że alkohol i aceton to chemicznie 2 różne substancje o nieco innych właściwościach, jeśli odtłuszczasz cleanerem to widocznie nie trafiła Ci się babka z tłustą płytką.
    Jeśli producent daje nieprecyzyjny i mylący opis to świadczy to tylko o nim.
    A ja widzę, że strasznie poważnie traktujecie wszystko, co się pisze. I dosłownie. Widzę też, że muszę wyjaśnić - to był sarkazm i na dodatek w stronę producenta. Nie napisałam, że nie jesteście czy niedorozwinięte. A to jak producent opisuje produkt nie moja broszka. Napisałam, że istnieje coś takiego, do czego służy i podałam konkretny przykład. Nic poza tym.

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Ja pędzelkowego cleanera używam przy wale paznokciowym przed położeniem żelu nabłyszczającego ( tak w razie czego)

    Shonali czytam juz ktoryś z kolei Twój post i też mam wrażenie, że traktujesz resztę dziewczyn jakby były "niedorozwinięte".
    Spuść troszkę powietrza
    Ja natomiast widzę, że nie staracie sie nawet pojąć ogółu, ale czepiacie sie jednego słowa i kręcicie w okół niego.

    Czy ja napisałam, że używam tego konkretnego cleanera? Nie. Akurat używam zupełnie innej firmy, niedostępnej w Polsce. Nysza, napisała, że coś mi sie pomyliło, udowodniłam więc, że jest coś takiego, o czym pisałam. Pokazałam konkretny produkt. To wszystko. Rzesza dziewczyn odtłucza paznokcie cleanerem za pomocą wacika i nawet jest to tu polecane. Nikt jakoś nie neguje ich zdania. Ja podałam inną formę odtłuszczania tym samym produktem i nagle sypie się na mnie grom postów, traktujących mnie jak wariata, który nie wie o czym pisze. Ja piszę, że odtłuszczam, to pada pytanie jak ja tym przemywam warstwę dyspersyjną... Ja o niebie, wy o chlebie. Ja piszę, że też odłtułszczam acetonem, to się do mnie pisze, że widocznie nie trafiła mi się tłusta płytka, skoro cleaner wystarcza. Sama napisałaś, że używasz pedzelkowego cleanera - i założę się, że gdybyś napisała to przede mną, to nie byłoby całej afery, bo napisałabyś to Ty a nie ja - obca.

    To, że ktoś ma odmienne zdanie na jakiś temat wcale nie znaczy, że traktuje ludzi z góry i nie znaczy również, że trzeba go wdeptać w ziemię. Czasem wystarczy przeczytać cały post i skupić się ogólnej jego treści, a nie wyciągać jedno zdanie, albo jak w tym przypadku PRZYKŁADOWY konkretny produkt i kręcić się w okół niego.

    Z tego co zostało tu napisane wynika tak: odtłuszczanie cleanerem tak, pod warunkiem, że przy użyciu wacika, pędzel be.

    Jak ktoś próbuje bronić swojego zdania też jest be. I nie obroni, bo się nawet nie próbuje zrozumieć co chce przekazać

    Tyle z mojej strony na ten temat. Przez tę całą dyskusję zginęły posty dziewczyn, które miały problem i do tej pory nie otrzymały konkretnej pomocy.

  24. #399
    No to..wpadłam Avatar nataszka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Nowa Sól
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dziewczyny, nie kłóćcie się, nie po to nam to forum
    a wiec jeśli mam klientkę z tłuską płytka to na dzien dobry traktuje jej problematyczne pazurki acetonem, dobrze zrozumialam? ale taki czysty jak kupiłam czy rozcieńczac go jakoś?Bo sztynka tu pisze że jest jakiś rozcieńczony do odtłuszczania?

  25. #400
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nataszka, do tlustych pazurkow najlepszy jest dehydrator, jest w buteleczkach z pędzelkiem i uzywamy go do odtłuszczania płytki, nie do przemywania żelu etc.Aceton kosmetyczny tez jest dobry, nie ma potrzeby, abyś go rozcieńczała, po prostu bierzesz odrobinę na wacik i przecierasz
    Ostatnio edytowane przez asia ; 26-10-2012 o 00:07

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 23:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 15:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 16:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •