Strona 9 z 20 PierwszyPierwszy ... 567891011121319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #201
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Proszę o wypowiedź Dziewczyny, które używają /używaly NO LINES własnie przy wale paznokcia.
    Ostatnio na pewnym pokazie Instruktorka mowila, ze warto żeby pazury po uprzednim przygotowaniu na gotowo, chwilę przed nabłyszczaniem potraktować przy skorkach NO lines, to podobno jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko zapowietrzeń. Stosujecie to cudo?

  2. #202
    Debiutantka Avatar kicia=*
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    właśnie ja też mam problem z zapowietrzeniami. Używam żeli Activ - jednofazowych. Ja nie mam kursu, od września uczę się w szkole policealnej na kierunku stylizacja i przedłużanie paznokci. I własnie po tygodniu ( czasami wcześniej paznokcie mi się zapowietrzają ) .

    Paznokcie żelowe robiłam już w lipcu, sama sobie i używałam jakiś bez firmowych z Niemiec zeli , które przywiózł mi mój chłopak. One były kiepskie ale ani razu mi się nie zapowietrzyły , ale za to odpadały średnio po 2 tygodniach. Cleaner i primer mam taki sam jak przy tamtych, i mi się nie zapowietrzały .

    Używa któraś z was żeli activ? no bo już sama nie wiem co się dzieje z tymi paznokciami. Jak rozmawiałam z baką prowadzącą warsztaty u mnie w szkole, to mi powiedziała że zapowietrzenia są normalne . paznokcie od 4 tygodni mi nie odpadły, spiłowuje te zapowietrzenia. dodam, że dobrze matowie , odsuwam skórki, nie myje rak nie natłuszczam kremami, używam primera zawsze.. myślałam żeby kupić sobie bonder z ibd, myślicie że pomoże?

    Proszę o pomoc: p

  3. #203
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    może nieodpowiednia ilość masy... musiałabyś pokazać zdjęcie żebyśmy mogły zobaczyć jak to wygląda. A zapowietrzenia to nie jest normalna rzecz, owszem zdarzają się, ale nie powinny. Jeżeli się pojawiają znaczy, że popełniłyśmy jakiś błąd bądź coś jest nie tak płytką.



  4. #204
    Debiutantka Avatar kicia=*
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nie mam aparatu te zapowietrzenia pojawiają sie na dole paznokcia. w dużym palcu z boku. z jednego i drugiego.

  5. #205
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    a ja jak robie sobie paznokcie to w ogole nie daje primera...tylko dobrze skorki kopytkiem przejade i w ogole przez 4 tygodnie mi sie nie zapowietrzaja...moze mam dobrą płytkę.
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  6. #206
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    jak po bokach to być może za bardzo je tam piłujesz i może być za cienko masy. Również jej nadmiar może być przyczyną.



  7. #207
    Debiutantka Avatar ppaulaas
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie powietrze pod akrylem

    mam pytanie. jaka jest ogólna zasada nakładania akrylu , by nie zapowietrzały się, by nie podeszło powietrze, mysle ze wiecie co mam na mysli zaczęłam własnie zabawe z akrylem i ogolnie jest spoko tylko że po paru dniach na swoich paznokciach widze juz ze podeszło powietrze....

    zanim założymy nowy temat patrzymy czy nie ma już takiego na forum i polecam korzystać z wyszukiwarki/ Emila


    ---------- Dodano o godzinie 13:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:58 ----------

    czym jest cleaner i primer?
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 16-01-2011 o 13:03

  8. #208
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: powietrze pod akrylem

    przyczyn moze byc wiele zle przygotowana plytka, zle nalozony akryl przy skorkach czyt, zalane skorki itd.
    proponuje zapoznac sie z tematami forum np. tu Metoda akrylowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info
    Agnieszka

  9. #209
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: powietrze pod akrylem

    Cytat Napisał ppaulaas Zobacz post
    zaczęłam własnie zabawe z akrylem i ogolnie jest spoko tylko że po paru dniach na swoich paznokciach widze juz ze podeszło powietrze....
    czym jest cleaner i primer?

    1. primer- to preparat który poprawia przyczepnośc masy zelowej lub akrylowej z płytką paznokcia
    2.-cleaner to płyn do przemywania masy żelowej

    dobra rada najpierw troszkę teorii poczytaj chociaż tematy z forum ,a potem praktyka ,bo jak można coś robić jak sie nie zna podstawowych pojęć zawsze zaczynamy od początku ,a nie od końca

  10. #210
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    dziewczyny mam problem z jedna klientka ktorej zel oddziela sie od wolnego brzegu paznokcia .przy skorkach nie ma ani grama zapowietrzenia .nie wiem co jest bo zel podwijam pod spod paznokcia takze.
    co zrobic aby paznokiec naturalny nie oddzielal sie od zelu ?
    czy to moze byc wina paznokcia ? klienta przyszla do mnie z inna masa i tak samo jej sie robilo .

  11. #211
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    nie którym osobom żel nie będzie się trzymał naturalnych paznokci i musi być przedłużenie nawet minimalne albo wypiłować naturalka od spodu frezem jak sie da i zabezpieczyć żelem - jak nie mam racji to niech mnie kto poprawi?
    mam taką osobę której przedłużone trzymają sie miesiąc a przy następnej odnowie jak zrośnie naturalny paznokieć wszystko odpada najpierw po bokach i od wolnego brzegu a potem reszta i ustaliłyśmy że będę jej robić za kazdym razem od nowa przedłużenie

  12. #212
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Ja tak mam i trochę to męczące,masa po prostu odchodzi...już próbowałam wszystkiego... za każdym razem jak chcę uzupełnić muszę spiłować wszystko,jedynie przy wolnym brzegu nie puszcza dlatego piłuję do tego momentu.Może to zła dieta,hormony,nie wiem....uzupełniam co 2 tygodnie bo szybko mi rosną no i szybko mi się nudzą.
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  13. #213
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Cytat Napisał anka85 Zobacz post
    dziewczyny mam problem z jedna klientka ktorej zel oddziela sie od wolnego brzegu paznokcia .przy skorkach nie ma ani grama zapowietrzenia .nie wiem co jest bo zel podwijam pod spod paznokcia takze.
    co zrobic aby paznokiec naturalny nie oddzielal sie od zelu ?
    czy to moze byc wina paznokcia ? klienta przyszla do mnie z inna masa i tak samo jej sie robilo .
    To zależy czy żelujesz naturalne paznokcie twardym żelem czy sylikonowym? Do naturalnych jest sylikonowy i on nie powinien odchodzić, natomiast twardy żel jak najbardziej ma prawo odchodzić Naturalny paznokieć jest giętki i się wygina, wystarczy lekko puknąć np. o stół i już żel twardy może się podpowietrzyć od wolnego brzegu. Dobrym patentem do naturalnych paznokci są też żele hybrydowe.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  14. #214
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    sprobuje jeszcze zelem silikonowym moze on da rade i nie bedzie odchodzil .jak on nie da rady to ja juz nie wiem

  15. #215
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    Sylikon da radę, bo właśnie do tego służy- do naturalnej płytki
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  16. #216
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

    ja tez do naturalnych pazurkow uzywam sylikonowego zelu (u nas sie nazywa elastyczny).Nic mi sie nie dzieje takze radze tez sprobowac

  17. #217
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: dehydrator

    no to jak Wam to powietrze nie podchodzi to jak wy to robicie
    ja mam wrazenie ze:
    1. po primo przestalam juz pilowac akryl kolo skorek na chama i powietrz nie podlazi. Kciuki jak ta lala... zero, nul powietrza. reszta przy kazdym cosik tam podlazi ale je pilowalam bo mazialam na jeden kolor, potem pilnikowalam, potem zas mazialam i tak ze 3 razy pilowalam wiec mysle ze to tego efekt.
    2. cleanera juz nie uzywam, walcze z acetonem, bo nie kupila jeszcze dehydratora.
    3. mam quick finish z alle i caly czas mi sie zlewa na skorki. juz go nawet podmrazam na 30 sekund a on dalej i chyba podwaza akryl...
    ja juz nie mam sil
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  18. #218
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: dehydrator

    To może zmień żel nabłyszczający skoro ten z Alle powoduje u Ciebie same problemy?

  19. #219
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: dehydrator

    Każdy będzie się zapowietrzał jeśli spływa na skórki, nakładaj go baaardziej oszczędnie i pazur trzymaj w dół.
    Ja też stosuję ten z alle, wyjeżdżam na naturalka i jest ok.


  20. #220
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: dehydrator

    Ja uzywam dehydratora z Alle,quick finish tez i nic mi nie zalewa nic mi sie nie zapowietrza uzywam bardzo duzo produktow z Alle i nic mi sie z paznokciami nie dzieje i moim klientka.Mam klientke ktora od stycznia przedluza sobie paznokietki i uzupelnia regularnie wszystko na produktach alle wiec napewno to nie produkty

  21. #221
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: dehydrator

    staram sie pilowac oszczednie. z alle mam tylko nabyszczacz. sami ja faktycznie sprobuje z pazurem w dol naswietlac. ale ja baba glupia jestem. zobaczymy. ja juz nie wiem. staram sie dobrze opracowac plytke. najpierw nakladam plyn do zmiekczania skorek. odpycham kopytkiem, matowie, przemywalam cleanerem, potem dawalam bonder. do lampy na 30 sek i dopiero akryl... czy ja cos robie zle tzn. z pewnoscia cos tylko nie wiem co chodzi mi o kolejnosc. moze mam przed bonderem dac primer?

    Jade byc moze dlatego bo ci nie zalewa. Mi zalewa
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  22. #222
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: dehydrator

    Spróbuj bez zmiękczania skórek
    oraz bonder pod akryl?


  23. #223
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: dehydrator

    Myslisz ze ten plyn tak dziala Staram sie wypilowywac wszystko.
    Ja nie mam frezarki, a pilniczkiem byc moze nie dochodze w kazde miejsce
    Myslalam ze moze ten zaichany dehydrator mi pomoze... ze moze gdzies jakis tlusty ten pazur czy co.
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  24. #224
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: dehydrator

    Jade zawsze można trafić na felerny produkt niestety

    Coralick to spróbuj z dehydratorem, na pewno w pewnym momencie znajdziesz źródło problemu Być może winny jest właśnie ten preparat do skórek tak jak mówi Samaron.

  25. #225
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: dehydrator

    bonder pod akryl?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 22:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 14:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 15:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •