Strona 2 z 20 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 490

Temat: Podchodzenie powietrza pod paznokieć

  1. #26
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie

    Dziewczyny ja używam na płytke paznokcia przed nalozeniem zelu Nail Prep z firmy Sun Flower. Naklada sie go tylko na czesc paznokcia bez tipsa i nie ma pecherzy naprawde dlugo. Przewaznie do nastepnej wizyty klientki. To jest otłuszczacz i dehydralizator przed zelem UV i akrylem

  2. #27
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    jak sie niemyle to ten nail prep to inaczej dehydrator tak?

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar agata19_11
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Świdnik
    Postów
    56

    Domyślnie

    jakoś nigdy nie dociskałam.. trzeba będzie sprawdzić tą metodę

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    ja też nie dociskałam i tez zdażały mi się zapowietrzenia teraz wiem że robiąc szkieleciknp clear kładę cieniutko akryl na naturalna płytkę dobrze dociskam, potem np kamuflarz...
    Zapraszam na mojego bloga

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie zły żel

    witam wszystkich serdecznie ja mam ten sam problem po tygodniu podchodzi mi powietrze pod żel mam wrażenie że to wina żelu używam żelu ze świata paznokci. Prosze o pomoc może ktoś by mi mógł poradzić jakieś dobre żele ?

  6. #31
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    jak juz dziewczyny pisaly moze byc napawde wiele przyczyn,nie jest owiedziane ze to wina zelu,bo dobrym zelem tez mozna zrobic pazury do bani.
    wazna jest staranna i czysta praca.
    po pierwsze dokladne usuniecie skorek ich odsuniecie i zebranie niewidzialnej ich czesci nie tylko przy tzw. ksiezycu ale i wzdluz bokow paznokcia,
    zmatowienie dokladne tez boki i kaciki,
    wyszczotkowanie dokladne pazurka ja to robie dosc szrstka szczoteczka do paznokci,gdyz pedzle sa mi za miiekkie
    nalozenie dehydratora,potem Primerka,odczekanie zeby dobrze wyschnal,
    mimo Primera uzywam rowniez Zelu bazowego tak jakos mi zostalo
    potem nakladamy cienka warstwe budujacego,frenczyk lub zabaweczki i budujemy pazurek,bron boze nie klinerowac pomiedzy warstwami.
    po zakonczeniu wypilowac do ladnej formy i zakonczyc zelem nablyszczajacym.

    Jesli chodzi o produkty z PL to ja sie tu nie moge wychylac bo ich po prostu nie znam.

  7. #32
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    bardzo dziękuje za rade na pewno zastosuje . Jestem początkująca nie mam żadnego kursu dostalam zestaw żeli z lampą na urodziny i staram sie od tamtej pory jakoś je wykożystać bardzo mi sie podoba i chciała bym aby w końcu mi sie udało zrobić tak żeby nic nie podchodziło powietrzem, przez 2 tygodnie wygląda wszystko fajnie a potem widać że powietrze podchodzi .

  8. #33
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    a to gratuluje,ale szczerze powiem ze jednak chociaz kurs podstawowy trzeba zrobic,juz sama higiena,choroby paznokci itd. no nie jest zabawa, amowie(pisze ) to z praktyki.
    Nikt tez nie jest w stanie opisac slowami jak grubo czy jak cienko trzeba modelowac lub jak ogolnie aplikowac zel.
    caly ten ogol modelazu nie jest sie w stanie opisac.
    do tego dochodzi i to,ze w najgorszym wypadku mozna i okaleczyc klijetki nie odwracalnie lub wywowac alergie ktore nie zadko sa bolace i dlugo sie je leczy.

  9. #34
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    niestety nie mam możliwości uczestnictwa w żadnym kursie ponieważ mieszkam w niemczech w Bad Vilbel koło frankfurtu i opiekuje sie moim nie spełna 4 letnim synkiem mąż pracuje do wieczora więc mam teraz troszke czasu nie ma obawy nikomu krzywdy nie zrobie bo nie mam tu wielu znajomych niestety więc wyprubowuje wszystko na sobie wiem że jeszcze wiele nauki przede mną ale kurs niestety odpada bo nawet jak bym jakiś po polsku znalazła to nie mam z kim synka zostawić. Ale wielkie dzięki za wszystko:kwiatek

  10. #35
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    donna69 napisałaś "bron boze nie klinerowac pomiedzy warstwami" nie rozumiem znaczenia słowa "klinerowac" o co chodzi?


    aaaaaa ale ze mnie gapa... jak napisałam i wysłałam post to w trakcie ponownego jego czytania załapałam o co chodzi żeby nie przemywać między warstwami
    Ostatnio edytowane przez iwa1223 ; 02-05-2009 o 18:04
    z forum można się wiele nauczyć

  11. #36
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja rowniez jestem zdania zeby chociaz troche ze tak powiem liznac wiedzy na temat chorob itp. chociaz poczytac zapoznac sie z tym wszystkim zeby nie byc kompletnie zielonym...

  12. #37
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    bardzo dziękuje za rade na pewno zastosuje . Jestem początkująca nie mam żadnego kursu dostalam zestaw żeli z lampą na urodziny i staram sie od tamtej pory jakoś je wykożystać bardzo mi sie podoba i chciała bym aby w końcu mi sie udało zrobić tak żeby nic nie podchodziło powietrzem, przez 2 tygodnie wygląda wszystko fajnie a potem widać że powietrze podchodzi .

    ach tam,sa tez i wieczorowe kursy,oraz przez Wekeend,jak sie troche pokombinuje to sie zawsze jakich chociaz jednodniowy kurs znajdzie.

    ja mam tez 2 lobuzow w wieku ciezkim(2 i 6) jestem sama bo maz pracuje na wyjazdach i widzimy sie co pare miesiecy bo nas 10.000 km dzieli, rodzina cala kompletnie w Polsce,tescie -ggrrrrrrr z nimi na bakier i daleko tez.
    Kolezanek nie ma za wiele i tez czas znajduje na szkolenia,prace itd.
    Nie wolno sie uzalac nad soba i swoim losem tylko sie wziasc w garsc i do akcji,bo z takiego klikania jeszcze Mistrza nie widzialam.

    A jesli sie uczyc to tylko od najlepszyc
    to moja dewiza,choc czasami z przymruzeniem oka.

  13. #38
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    no wiem ostatnio mam troche doła ale to dlatego że w polsce otaczała mnie masa znajomych , po prostu nie miałam czasu sie nudzić a tu... ale to nic inni mają gorzej a swoja droga mój mąż też przez całą zime na delegacjach był i wracał na weekendy wiec wiem co to znaczy i współczuje to straszne ani nie ma sie nakogo wydrzeć hihihi. dzięki za wszstko ale może jednak byś mogła mi polecić jakąś dobrom firme chciała bym jednak zmienić te żele . mam nadzieje że będziemy w kontakcie . buziaczek

  14. #39
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    nio pewnie nie ma sprawy,kochana.
    jak co to wal z gubej rury.

    jesli chodzi o tutejsze zele,to polecilabym ci MTC-24.Pina Parie;pretty Noble Nails-ale niestety tylko na Papier Gs tak zwany.
    A jesli chodzi o wolnodostepne to bardzo dobre sa na E Bay-u od Buschmann(BNC-Buschmann Nails Cosmetics)

  15. #40
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    niestety nie mam możliwości uczestnictwa w żadnym kursie ponieważ mieszkam w niemczech w Bad Vilbel koło frankfurtu i opiekuje sie moim nie spełna 4 letnim synkiem mąż pracuje do wieczora więc mam teraz troszke czasu nie ma obawy nikomu krzywdy nie zrobie bo nie mam tu wielu znajomych niestety więc wyprubowuje wszystko na sobie wiem że jeszcze wiele nauki przede mną ale kurs niestety odpada bo nawet jak bym jakiś po polsku znalazła to nie mam z kim synka zostawić. Ale wielkie dzięki za wszystko:kwiatek
    ja kochana tez nie mam kursu ale dzieki radom dziewczyn idzie mi coraz lepiej jak bedziesz jakies zdjecia wklejac to zawsze laski wychwycą jakieś błędy i napisza co poprawic
    To dużo pomaga.Ja robie 3,5miesiąca paznokietki juz w niektórych rzeczach nabieram wprawy ale np.krzywa C to raz wyjdze raz nie.Dużo ćwicz i sie pytaj a zobaczysz poprawe w swoich pracach

  16. #41
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał pisiowa21 Zobacz post
    ja kochana tez nie mam kursu ale dzieki radom dziewczyn idzie mi coraz lepiej jak bedziesz jakies zdjecia wklejac to zawsze laski wychwycą jakieś błędy i napisza co poprawic
    To dużo pomaga.Ja robie 3,5miesiąca paznokietki juz w niektórych rzeczach nabieram wprawy ale np.krzywa C to raz wyjdze raz nie.Dużo ćwicz i sie pytaj a zobaczysz poprawe w swoich pracach
    no właśnie mam aparat ale robi okropne zdjęcia w zbliżeniach więc musze opisywać o co mi chodzi ale jeszcze sie zastanawiam jak nie przecieracie klinerem po między warstwami to czym to czyścicie tym dehydratorem ? Ja pierwszy raz o tym słysze Fajnie że jest takie forum że nikt nie krzyczy że sie nie ma kursu tylko stara sie pomoc . buziaczki dla wszystkich ;*

  17. #42
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    no właśnie mam aparat ale robi okropne zdjęcia w zbliżeniach więc musze opisywać o co mi chodzi ale jeszcze sie zastanawiam jak nie przecieracie klinerem po między warstwami to czym to czyścicie tym dehydratorem ? Ja pierwszy raz o tym słysze Fajnie że jest takie forum że nikt nie krzyczy że sie nie ma kursu tylko stara sie pomoc . buziaczki dla wszystkich ;*
    To znaczy zeby nie przemywac warstwy dyspersyjnej(czyli lepkiej)tylko najlepiej czyscic szczoteczka .Mnie na kursie uczono przemyc cleanerem tylko warstwe budujaca i na koniec nabłyszczajaca.

  18. #43
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    może to kla teo mi powietrze podchodziło? jak myślicie?

  19. #44
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Tez mogło byc przyczyna zbyt czeste uzywanie cleanera ale nie tylko mogło to spowaodowac mogły tez spowodowac inne czyniki np:zle zmatowiona płytka ,zle odsuniecie skorek,rozłany zel na skorki

  20. #45
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulala10 Zobacz post
    Tez mogło byc przyczyna zbyt czeste uzywanie cleanera ale nie tylko mogło to spowaodowac mogły tez spowodowac inne czyniki np:zle zmatowiona płytka ,zle odsuniecie skorek,rozłany zel na skorki
    żel nie był rozlany plytka zmatowiona skurki odsuniete ale ja myślałam że im cześciej ten kliner bede urzywać tym lepsza przyczepność bedzie wiec sobie nie żałowałam

    ---------- Dodano o godzinie 16:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:47 ----------

    a może to wina żelu ma taki dla początkujących nie wiem sama bede prubować do skutku a co wy myślicie o tym bonderze warto to kupić?

    ---------- Dodano o godzinie 17:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:55 ----------

    acha i mnie nie piecze jak wkładam do maszynki palce dlaczego?

  21. #46
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    no wiem ostatnio mam troche doła ale to dlatego że w polsce otaczała mnie masa znajomych , po prostu nie miałam czasu sie nudzić a tu... ale to nic inni mają gorzej a swoja droga mój mąż też przez całą zime na delegacjach był i wracał na weekendy wiec wiem co to znaczy i współczuje to straszne ani nie ma sie nakogo wydrzeć hihihi. dzięki za wszstko ale może jednak byś mogła mi polecić jakąś dobrom firme chciała bym jednak zmienić te żele . mam nadzieje że będziemy w kontakcie . buziaczek

    Nie smuc sienie tylko ty tak mialas.Na poczatku zawsze jest trudno i ciezko jest sie odnalesc w nowym otoczeniu.Ale z czasem zobaczysz bedzie dobrze,glowa do gory

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar ulala10
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Koło Opola
    Postów
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    żel nie był rozlany plytka zmatowiona skurki odsuniete ale ja myślałam że im cześciej ten kliner bede urzywać tym lepsza przyczepność bedzie wiec sobie nie żałowałam

    ---------- Dodano o godzinie 16:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:47 ----------

    a może to wina żelu ma taki dla początkujących nie wiem sama bede prubować do skutku a co wy myślicie o tym bonderze warto to kupić?

    ---------- Dodano o godzinie 17:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:55 ----------

    acha i mnie nie piecze jak wkładam do maszynki palce dlaczego?
    No,to mogło byc przyczyna czeste przemywanie.Co do pieczenia w lampie to nie ma reguły ze za kazdym razem bedzie piekło czasami jest to tez zalezne od zeli.Ja np. zakupiłam sobie teraz zel z SPN (nowy clear)srednio gesty i jak buduje nim paznokcia to mozna zwariowac tak cholernie piecze ze ost kolezanka az sie cieszyła ze juz było koniec

  23. #48
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał ulala10 Zobacz post
    No,to mogło byc przyczyna czeste przemywanie.Co do pieczenia w lampie to nie ma reguły ze za kazdym razem bedzie piekło czasami jest to tez zalezne od zeli.Ja np. zakupiłam sobie teraz zel z SPN (nowy clear)srednio gesty i jak buduje nim paznokcia to mozna zwariowac tak cholernie piecze ze ost kolezanka az sie cieszyła ze juz było koniec
    dziekuje Ci bardzo za wszystkie podpowiedzi buziaczek

  24. #49
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    ouaa dziewczyny? a dlaczego ma piec? to chyba jak piecze to zly znak? moze plytka przepilowana? i dochodi do zbyt mocno odczuwalnych reakcji chemicznych? uwazajcie bo klientki wystraszycie!

  25. #50
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    pieczenie moze zalezec od stanu plytki ale takze od kwasowosci zelu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szeroki paznokieć
    By alfa14 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 27-05-2011, 23:50
  2. Paznokieć po stłuczeniu.Zelować czy nie?
    By edit7715 in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 26-11-2010, 15:04
  3. Ratujcie!!! - powaznie złamany paznokieć
    By Paulistka in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 16:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •