Strona 14 z 44 PierwszyPierwszy ... 410111213141516171824 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #326
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    być może wykorzystałaś swój limit na dobę. też za pierwszym razem nie wiedziałam czemu nie mogę dziękować

  2. #327
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    a jest jakies ograniczenie :x? nie wiedziałam, ale juz wszystko działa wiec podziękowałam Ani O. za swietną instrukcję obsługi form próbowałam i sie udało nie ma uskoku pomiedzy pazurkiem i formą...

  3. #328
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    ja też się bałam formy ale dzięki forum się przekonałam i już robię coraz częściej, a sobie to tylko na formie i wszystko jest git teraz właśnie czekam na paczuszkę z "próbkami " form - zamówiłam 3 różne po 50szt na próbę, czy któreś mi pasują wyjątkowo (bo te co mam co kupiłam kiedyś to wiem że mi nie pasują )

  4. #329
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Ja tez zamówiłam kilka rodzajów próbek form i juz mam swoje faworytki a dzieki temu forum nie wyrzuciłam form na które klełam w żywe kamienie. Dlaczego? papier był za cienki i działy się kabarety przy próbie podłożenia ich pod pazurka.Wczoraj spóbowałam usztywnić ją "jajkiem" i super efekt. jeszcze jedno mnie zastanawia jak zapanowac nad rozklejającą sie formą? Widziałam u kogos na blogu mini spiacze, gdzie mozna je kupić? Moze macie sposoby i na to?

  5. #330
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał tusia4ever Zobacz post
    Ja tez zamówiłam kilka rodzajów próbek form i juz mam swoje faworytki a dzieki temu forum nie wyrzuciłam form na które klełam w żywe kamienie. Dlaczego? papier był za cienki i działy się kabarety przy próbie podłożenia ich pod pazurka.Wczoraj spóbowałam usztywnić ją "jajkiem" i super efekt. jeszcze jedno mnie zastanawia jak zapanowac nad rozklejającą sie formą? Widziałam u kogos na blogu mini spiacze, gdzie mozna je kupić? Moze macie sposoby i na to?
    z rozklejająca się rormą są problemy tego typu:
    albo sklejasz skrzydełka jajeczkiem ale forme masz giętką
    albo podklejasz jajeczko pod spód żeby forma była sztywniejsza ale skrzydełka sie rozklejeją... moja rada: zmień formy... ja używam różowych żabek, przeszłam już srebrne i złote z NSI, złote z EuroFasion, złote z allegro, przezroczyste z EzFlow, i metaliczne z CREATIVE... meczyłam się z nim i jak dialbli, jak nie urok to sraczka, albo sie rozklejały, albo były za miekkie, a najgorsze były takie że się nie chciały od żelu odkleić i musiałam szarpac na siłe katastrofa te różowe sa sztywne, dodatkowo je podklejajm jajem, jak je skleje to ni chu chu... gwarantuję ze sie nie rozkleją

    http://www.fikusnails.com/components...7d3cba54d3.jpg te z napisem "summer" są najlepsze, bo są jeszcze takie same różowe żabki ale z napisem "nails form"- klej jest tak samo mocny jak przy summerach ale są miękksze (te nailsform)

  6. #331
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Ja moze nie o podkładaniu a stosowaniu primera przy szablonach.. Otóż jak nalożę formę z IBD ( w kształcie żyletek- dwustronne)czy Creative z allegro
    i posmaruję pazurka primerem - chwilkę potem primer spływa w okolice formy i forma że sie tak wyrażę "puszcza farbę" Niestety po zdjeciu jej okazalo się, ze to co "puściło" zostalo w szkielecie( drobinki rozpuszczonej formy) Przy różowych "summerach"( jak dla mnie też najlepszych) nic nie zostaje, choć czasem jakby wzór się też czasem rozpuszcza.Teraz smaruję pazurka primerem przed nalozeniem formy, choć ryzykuję przypadkowym dotknięciem:-/ Miałyscie podobny problem?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #332
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    Ja moze nie o podkładaniu a stosowaniu primera przy szablonach.. Otóż jak nalożę formę z IBD ( w kształcie żyletek- dwustronne) i posmaruję pazurka primerem - chwilkę potem primer spływa w okolice formy i forma że sie tak wyrażę "puszcza farbę" Niestety po zdjeciu jej okazalo się, ze to co "puściło" zostalo w szkielecie( drobinki rozpuszczonej formy) Przy różowych "summerach"( jak dla mnie też najlepszych) nic nie zostaje, choć czasem jakby wzór się też czasem rozpuszcza.Teraz smaruję pazurka primerem przed nalozeniem formy, choć ryzykuję przypadkowym dotknięciem:-/ Miałyscie podobny problem?
    no mnie sie4 tak nie robiło bo nie stosowałam primera, primer zaczęłam stosowac jak zmieniłam żel (z RENDEZVOUS na SILCARE BASIC)... noże powinnaś spróbowac z innym priimerem

  8. #333
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    Ja moze nie o podkładaniu a stosowaniu primera przy szablonach.. Otóż jak nalożę formę z IBD ( w kształcie żyletek- dwustronne) i posmaruję pazurka primerem - chwilkę potem primer spływa w okolice formy i forma że sie tak wyrażę "puszcza farbę" Niestety po zdjeciu jej okazalo się, ze to co "puściło" zostalo w szkielecie( drobinki rozpuszczonej formy) Przy różowych "summerach"( jak dla mnie też najlepszych) nic nie zostaje, choć czasem jakby wzór się też czasem rozpuszcza.Teraz smaruję pazurka primerem przed nalozeniem formy, choć ryzykuję przypadkowym dotknięciem:-/ Miałyscie podobny problem?
    mi też tak "puszcza farbę" a mam niebieskie formy Creative


  9. #334
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Właśnie edytowalam wpis, bo creativy tez mi"puszczaja" :-/
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #335
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    jak na moje oko to za duzo primera dajecie jak splywa, to sie daje minimalna ilosc zeby sama po paznokciu sie rozeszla i nie ma prawa nic splynac

  11. #336
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    dziewczyny forme podkladamy dopiero jak polozymy primer na pazur

    opracowujemy
    nail prep
    primer
    i dopiero podkladamy forme

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  12. #337
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    dziewczyny forme podkladamy dopiero jak polozymy primer na pazur

    opracowujemy
    nail prep
    primer
    i dopiero podkladamy forme
    a mnie jest lepiej po nałożeniu, bo jest "zagrożenie " dotknięciem... z resztą tak m i mówiła Ania na warsztatach i annamontez parę razy zwróciła uwagę że jak piszę krok po kroku to że najpierw forma potem primer ale każdy robi jak mu wygdnie

  13. #338
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    wystarczy nakladac primer w otpowiedni sposob i bedzie ok,muskamy pedzelkiem od primera jeszcze odsaczonym i malenka ilosc primera rozchodzi sie na pazurku,nie ma szans sie rozlac,bo nie ma co sie rozlewac
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  14. #339
    Debiutantka Avatar rachellis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Głogów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Dziękuje
    Jutro będę robić... i bardzo przydadzą mi się te wskazówki....!

  15. #340
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    ja też czytałam różne metody, re4z zę najpierw primer, dwa że wcześniej. mi nic nie puszcza farby póki co. a robię tak na zmianę, metodą prób i blędów.

    tusia4ever ja kiedyś po kursie walnęłam formy w kąt bo były miękkie, a teraz korzystam z tych samych też podklejam jajeczko i też mi się rozklejają i właśnie dlatego szukam tych "swoich". kupiłam jedne złote, zielone i różowe tylko te nails a nie summer. następnym razem kupię summer, tylko ten użytkownik nie miał a brałam tez inne rzeczy. będę zmieniać aż do skutku

  16. #341
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    jak na moje oko to za duzo primera dajecie jak splywa, to sie daje minimalna ilosc zeby sama po paznokciu sie rozeszla i nie ma prawa nic splynac
    wydaje mi się, że nie daję za dużo, zawsze odsączam pędzelek żeby mi nic kapało, spływało, ani nie dostalawo się gdzie nie powinno...


  17. #342
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    ja obcinam pedzelek od primera tzn wlosa zostawiam ok 2-3mm nie ma szans nalozyc za duzo

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #343
    Debiutantka Avatar rachellis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Głogów
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Czy dobrze podkładam forme ??

    Ja też przemywam spirytusem Właśnie zaraz wstaje i idę go kupić
    Pierwsze pazurki na szablonie zrobiłam tydz. temu.... ale obgryzam nałogowo i wczoraj nie zostało ich już wiele.
    Dziś planuje zrobić sobie nowe. Dziękuje forum i Wam dziewczyny, bardzo dużo wskazówek i przydatnych informacji tu znalazłam
    Pozdrawiam wszystkich!

  19. #344
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Szablon

    Dziewczyny, a nie jest łatwiej nauczyć się podkładać taki metalowy szablon, żeby wiedzieć jak ładnie robić tunel? Ja kilka razy próbowałam na sobie założyć szablon i nie za bardzo mi wychodziło, niewiem czy za bardzo je "zgniatałam" pod opuszkiem czy co ale tuż pod moim paznokciem robił mi się wklęsły - niewiem za bardzo jak to opisać

    SZABLONY FORMY METALOWE DO TIPSÓW ! (789060475) - Aukcje internetowe Allegro

  20. #345
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja nie umiem nawet założyć szablonu ogulnie jeśli chodzi o robienie tipsiaków to jestem samoukiem i może dlatego nie umiem zakładać dobrze formy albo one są kiepskiej jakości sama nie wiem . a chciałabym się tego nauczyć bo bardzo mi się podobają tipsy na formie może wy mi pomożecie kochane dziewczynki plissss

  21. #346
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Szablon

    ..ja tez jestem samoukiem ale jakos nie mam przekonania do tipsow.. no coz mam zle doswiadczenia z czasow kiedy sama je nosilam ... ciagle cos lamalam , albo pekaly.... wiem ze nie oszczedzam paznokci moze dlatego tak sie dzialo.... ale od kiedy kolezanka namowila mnie na forme jestem bardzo zadowolona.... teraz ucze sie ja dobrze robic na formie .. bo tez wole wlasnie ta metode... no coz troche potrwa zanim dojde do perfekcji ale.... nie poddaje sie

    http://forum.wzorki.info/przedluzani...nie-formy.html


    Ania opisala to swietnie

  22. #347
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Szablon

    No ja się właśnie uczyłam z tego co Ania zamieściła i mi jakoś nie wychodzi juz niewiem Głupol jestem i tyle

  23. #348
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Szablon

    Dziewczyny tips to jest to co przyklejacie do paznokcia, nie ma czegoś takiego jak tips na szablonie

  24. #349
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Szablon

    Wczesniej robiłam sobie pazurki żel na tipsie do czasu aż kolezanka mnie namówiłana formy. Niestety trafiły mi sie jakieś marne i cienkie wiec rzuciłam je i wróciłam do tipsów. Wreszcie zamówiłam sobie formy u DR, wszystkie rodzaje jakie miała po 10 szt i juz wiem, ze Ez Flow, Nail Form i te złote do edge są super. Ten artykuł, który wkleiła Ania O jest niezastąpiony no i oczywiście moja znajoma , która mi pokazała swoje triki. Jeszcze jedno....pazurki na formie i na tipsie, to tylko żelowe robiłam z akrylu jestem zielona

  25. #350
    Nałogowiec Avatar justysia9
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Szablon

    mi właśnie też nie wychodzi podłożenie formy kompletnie bo ona powinna przylegać a mi robi się taka dziurka tak jak na ostatnim zdjęciu w drugim rzedzie Prawidłowe podłożenie formy a tak chyba nie powinno być co nie?
    "..A jednak coś się stało, dwie dusze, jedno ciało
    Nie wierzyłam że może skończyć się tak źle wspólny spacer po niebie
    Bo nic już nie zostało, przepraszać to za mało
    Tak potraktowane serce nie pokocha nigdy więcej.."





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •