Strona 37 z 44 PierwszyPierwszy ... 27333435363738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #901
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Dziekuje ja wlasnie chce do zelu po poki co to za akryl sie nie zabieram
    skoro slabo sie kleja to lepiej kupic np. te zlote?

  2. #902
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    mi sie wydaje ze z przezroczystych nie bedziesz zadowolona, chociaz zawsze warto sprobowac bo kazdemu pasuje co innego.

    ja najbardziej lubie zlote albo rozowe summer ale te szerokie

  3. #903
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    No po fotkach wygladaja jakos inaczej od tych najpopularniejszych. no to nie zamawiam pojde i kupie te zlote albo rozowe bo widze ze sa najbardziej polecane

    Dziekuje za pomoc

  4. #904
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał Aguss Zobacz post
    Dziewczyny pomóżcie mi właśnie chce zamowic formy z SF ale tam maja tylko takie przezroczyste. Może któraś z was pracowala juz na nich? bo nie wiem czy beda dobre..
    Aguss ja widzę że maja różne formy http://sunflower.fc.pl/search/formy/ ja np. lubie te srebrno -niebieskie identyczne kupuje u Dr , ale nie wiem czy te sf są też tak dobre . Dziewczyny juz kupowaly takie u innego sprzedawcy ,ale miały gorszy klej niz te od DR
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 01-10-2011 o 08:07

  5. #905
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Nawet nie widzialam ze maja ich az tyle.. w zakladce formy to tylko te przezroczyste mi wyskoczyly :/ a co myslisz o tych zlotych pogrubionych? bo patrze na takie 100szt bo dopiero zaczynam robic na formie

  6. #906
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    hmmm Rozumiem ze będziesz też cos jeszcze oprócz form kupowała w sf ,a formy chcesz przy okazji Bo trudno powiedziec jakie one są miałam takie złote z alle to kiepski klej maja ale dziewczyny takie złote kupuja z różnych firm i jedne chwala inne nie . Ale np z DR mogę polecic takie srebrne są bardzo dobre mozesz sobie kupic po 10 szt. na próbę i zobaczysz czy ci podpasuja Szablony formy CE SILVER - szerokie LUX 10 sztuk NOWOŚĆ :: dobrarada róniez te tą ok. Szablony formy czerwone SUMMER - szerokie 10 sztuk NOWOŚĆ! :: dobrarada i te Szablony formy NIEBIESKIE EXACT - szerokie 10 sztuk NOWOŚĆ! :: dobrarada te do szpica też są bd. Szablony formy STILETTO - do stylizacji szpic 10 szt. :: dobrarada tylko do krótkich dobrarada ma też te złotw wiem ze dziewczyny też chwaliły ale tam są dwa rodzaje i teraz nie wiem które to konkretnie . z dwustronnych to te też wypróbowałam maja mocny klej Formy ImpressioNails Nail Forms 500szt.

  7. #907
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Dziekuje Ci bardzo za te linki no tak chcialam przy okazji kupic z sf ale skoro te polecasz i mozna kupic po 10szt to chyba sie skusze

  8. #908
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Dziewczyny właśnie zamówiłam formy, mimo że od 3 lat robię paznokcie to zawsze na tipsie.

    Powiedzcie mi jak używać covera przy pracy na formie żelem 1 i 3 fazowym, będę wdzięczna

  9. #909
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    sami oto co wymodzilam, ciezko bylo mi na swoim paluchu..mam nadziejej ze cos dojrzysz na tych zdjeciach...wiem napewno ze forma mi ucieka w jedna storne i ze powinnam chyab bardzj pod spod ją podlozyc, no i chyba nie powinnam tak zaginac formy w szpic, prawdachodzi mi o to zebys zerknela czy tyle powinna odstawac w dol pod płytka po bokach zdj4 i czy odpowiednio ja podkleilam pod spodem na placa zdj1
    Ostatnio edytowane przez Paulka ; 05-10-2011 o 09:30

  10. #910
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Na pierwszej fotce widać, że jest źle. Nie powinno być tak daleko od paznokcia, musi być wsunięta pod wolny brzeg. Widok od góry jest ok.
    Natomiast z tym uciekaniem, to różnie, czasem jak palec czy paznokieć krzywy, to trzeba trochę formą wyrównać, chociaż ja też tego nie umiem.
    A jeśli już zginasz sobie w szpic, to powinien on być symetryczny, żeby uzyskać super tunel.


  11. #911
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    no ciut za daleko, grubas by mi wyszedl, ale powiedzmy ze jest zaraz pod plytka i czy powinna tak mniej wiecej odstawac po bokach zdj4>


    a teraz

  12. #912
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Nom, teraz jest znacznie lepiej, tylko widać, ze lekko Ci się zgniotła forma przy opuszku, ja bym lekko opiłowała boki naturalka, prawie na migdał, wtedy da się bardziej wygiąć formę i tunel zaczyna się od razu przy wolnym brzegu, a u Ciebie jest tam płaskawo. I nic się wtedy nie zagina i można mocniej skleić pod opuszkiem.


  13. #913
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    a Ty jak podkladasz forme to sklejona czy prosta z rozerwanymi juz skrzydełkami?

  14. #914
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Skrzydełka rozerwane, mocno sklejam pod opuszkiem, przytrzaskując go nawet, że mam odsłonięty sam paznokieć.


  15. #915
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Paulka, musisz włożyć pod paznokieć, dosłownie. Nie może trzymać się na palcu, jest za nisko. Widać na zdj tak jakby z perspektywy tunelu, ze jest uskok między paznokciem a formą, nie może być tego. Prawdopodobnie kształt paznokcia nie odpowiada i musić przyciąć formę, ale pamietaj, że musi cała wejść pod paznokieć i dokładnie przylegać do niego od spodu. Cos jak na ostatnim zdj.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  16. #916
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał zuziajanosz Zobacz post
    Dziewczyny właśnie zamówiłam formy, mimo że od 3 lat robię paznokcie to zawsze na tipsie.

    Powiedzcie mi jak używać covera przy pracy na formie żelem 1 i 3 fazowym, będę wdzięczna
    Ja używam covera na kilka sposobów:
    1: Robię bezbarwny szkielet żelem jednofazowym, imitację przyklejonego tipsa tak cieniutko. Po jakiś 20-30 sekundach trzymania w lampie zaciskam tunel zaciskarką. Na utwardzony szkielet aplikuję cover w formie jajeczka, albo na całość , zależy od zdobienia. Na to frencz, czy brokat czy co tam chcesz i budowanie.
    2:Nakładam bonder na naturalka, podkładam formę, potem daję zamiast szkieletu clear, szkielet z covera i na to zdobienie.
    3:Nakładam bonder, forma, żel budujący na szkielet , potem jajo z covera lub całość. Zdobienie lub frencz.
    Wszystko zależy od tego co zamierzasz wtopić, lub malunkować
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #917
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Dzięki wielkie, dostalam wcz formy i będę się uczyć, jak sama nie dam rady pójdę na doszkolenie.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jak to przemywamy warstwę dyspersyjną na szkielecie? A po co?

    A nie można tak że jest już szkielecik, na to nakladam ozdoby, zalewam żeby były wszystkie krzywizny, odtłuszczam, matowie i nabłyszczam.
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 11-10-2011 o 14:12 Powód: 2 posty z kolei tego samego uzytkownika i ukrywamy takie duze cytaty

  18. #918
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    przemywamy jeśli ktoś chce opracować szkielet to wtedy musi przemyć, przecież dzikakura napisała, że są dwa sposoby, a ty napisałaś jak można to zrobić na drugi sposób, czyli nie przemywamy, bo nie opracowujemy szkieletu tylko nakładamy ozdoby i budujemy pazurka i ten sposób polecam pod warunkiem ,że zrobi się ładny cienki szkielet bez gór i dolin, troszkę ćwiczeń i będzie dobrze

  19. #919
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał malinowa Zobacz post
    przemywamy jeśli ktoś chce opracować szkielet to wtedy musi przemyć, przecież dzikakura napisała, że są dwa sposoby, a ty napisałaś jak można to zrobić na drugi sposób, czyli nie przemywamy, bo nie opracowujemy szkieletu tylko nakładamy ozdoby i budujemy pazurka i ten sposób polecam pod warunkiem ,że zrobi się ładny cienki szkielet bez gór i dolin, troszkę ćwiczeń i będzie dobrze
    chyba będzie mi trudno no ale zobaczymy... przy tipsach już męczy mnie opracowywanie kształtu, zresztą nie zawsze da się go idealnie dopasować.

    Boje się że mi się będą łamać

    te które zrobiłam dziewczynom na kursie połamały się i od tamtej pory robiłam tylko na tipsie, bo te były nienaruszone.

  20. #920
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    nie ma co się zrażać, że pierwsze się połamały, podłóż dobrze formę, zrób szkielet, zaciśnij tunel po przymrożeniu żelu i dale już tak samo jak na tipsie,
    ja na początku też miałam obawy, że się połamią, a żaden mi się nie złamał, tylko raz kciuk lekko się nadłamał, nie wyobrażam sobie robić teraz na tipsie, tyle z tym roboty, jak przeczytałaś ten temat to powinnaś sobie poradzić

  21. #921
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Chcę komuś zrobić na próbę za darmo ale nie ma chętnych, o masakra jakaś

    macie kogoś z Pruszkowa kto by chciał być moim modelem do testów?

  22. #922

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Nom, teraz jest znacznie lepiej, tylko widać, ze lekko Ci się zgniotła forma przy opuszku, ja bym lekko opiłowała boki naturalka, prawie na migdał, wtedy da się bardziej wygiąć formę i tunel zaczyna się od razu przy wolnym brzegu, a u Ciebie jest tam płaskawo. I nic się wtedy nie zagina i można mocniej skleić pod opuszkiem.
    albo delikatnie dociąć formę, ja u siebie mam podobnie zgina się forma jak by pazur nie był opiłowany, więc docinam prawie na prostą i jest ok

  23. #923
    No to..wpadłam Avatar ewa71
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Abingdon Uk
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Jet tu wiele przydatnych informacji, jednak powiem Wam , ze ja przestalam sie meczyc z forma dopiero jak poszlam na doszkolenie . Od tej pory pracuje tylko na formie .

  24. #924
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja też poszłam na doszkolenie i dopiero teraz wiem co robiłam żle.

  25. #925
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja mam ciągle problem z formami... wydaje mi sie że podkładam dobrze, nic nie odstaje. Nakładam żel, do lampy, i jak wyciągam to cała końcówka jakby opada w dół... I robi sie schodek. Także pewnie źle podkładam i teraz trenuje na sucho, i wydaje mi sie ze jest dobrze, roluje forme,ładnie przylega, idzie na prosto. No ale zobaczymy jak to pójdzie bo wczesniej tez wydawało mi sie ze nic nie odstaje.
    Chyba że ten schodek może mi sie robić przez to że pracuje na jednofazówce? Nie jest bardzo rzadki, średniogęsty żel. Planuje zakup gęstego ale dopiero po nowym roku bo teraz wszystko juz zainwestowałam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •