Strona 16 z 44 PierwszyPierwszy ... 612131415161718192026 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #376
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Szablon

    nie ma co sie spierac, rady dane zobaczymy ktore beda skuteczne, wiadomo, ze kazdy i tak postatecznie robi po swojemu, wazne ze zamierzony cel osiagnie

  2. #377
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    wiadomo, ze musi zostac cos na zaczepienie szablonu, ale przy dluzszym wolnym brzegu szablon moze dokladnie nie przylegac do niego i wtedy zel moze spywac pod spod i robia sie schodki

  3. #378
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Szablon

    a ja zrobiłam tylko raz na szkoleniu , dopiro teraz usiaade i zrobie na próbe bo moja kolezankaa chce zeby jej zrobic szpice

  4. #379
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    a to nic nie szkodzi ze splywa pod.
    przeciez i bez szablona mozna przedluke zrobic,na skorce zeby wlasnie te kieszonke utworzyc.
    zobacz jak ja czasami robie z obgryzakami.to co widac na szablonie to przedluzenie bezposrednio na skorze,dopiero po utwardzeniu podlozona zostaal forma bo nawet sie trzymac wczesniej nie chciala,tak byl powcinane pazurki,
    moze tego na zdjeciu tak nie widac ale 1/3 pazurka brakowalo

  5. #380
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    ok, ok, ja sie z tym wszystkim zgadzam, ale i tak - jezeli mozna, wole robic bez tego splywania zelu pod spod

  6. #381
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    Cytat Napisał donna69 Zobacz post
    a to nic nie szkodzi ze splywa pod.
    przeciez i bez szablona mozna przedluke zrobic,na skorce zeby wlasnie te kieszonke utworzyc.
    zobacz jak ja czasami robie z obgryzakami.to co widac na szablonie to przedluzenie bezposrednio na skorze,dopiero po utwardzeniu podlozona zostaal forma bo nawet sie trzymac wczesniej nie chciala,tak byl powcinane pazurki,
    moze tego na zdjeciu tak nie widac ale 1/3 pazurka brakowalo
    tego paznokcia ze zdjęcia była 1/3? o kurka
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  7. #382
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Szablon

    ... jak probowalam na poczatku to rozrywalam ta czesc laczaca i szlo mi o wiele gorzej a kiedy przestalam tak robic to sama sie zdziwilam jak duzo lepiej sie zakalada taka forme....

    oczywiscie najpierw roluje troche i potem zakladam bez rozrywania....

    w moim przypadku dziala i to swietnie

  8. #383
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja całe 14v lat pracowałam na tipsie i żelu, a dwa tygodnie temu byłam na szkoleniu, spodobało mi sie przedłużanie na formie i akryl, zakupiłam i oto efekt ;
    Załącznik 10263

    Załącznik 10264

  9. #384
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja zakupiłam sobie formy takie podwójne z jednej strony jest wycięcie owalne z drugiej kwadratowe są super..

  10. #385
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Szablon

    anetf super ci wyszły te akrylki tak czytam i czytam że chyba zciągne tipsy i będę próbować robić akrylowe pazurki

  11. #386
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Szablon

    Do szablonu trzeba się przekonać, ja na początku nie mogłam po nieudanych próbach. Dzisiaj nie wyobrażam sobie zrobić przedłużenia inaczej

    www.insanenails.blog.onet.pl

  12. #387
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    63

    Smile Odp: Szablon

    Mam pytanie chodzi mi o te formy
    Formy do akrylu EzFlow Perfect C Curve Forms - kwadratowe 500szt.



    Czy mozna ich uzywac takze do zelu? i czy wie ktos czy sa sztywne i dobrze sie kleja?

  13. #388
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Szablon

    Cytat Napisał Karolina00 Zobacz post
    Mam pytanie chodzi mi o te formy
    Formy do akrylu EzFlow Perfect C Curve Forms - kwadratowe 500szt.



    Czy mozna ich uzywac takze do zelu? i czy wie ktos czy sa sztywne i dobrze sie kleja?
    używałam tych form do żelu i uwazam, ze są bardzo dobre są sztywne i i mają bardzo dobry klej

  14. #389
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Szablon

    jeśli chodzi ci o takie Załącznik 10719 ja miałam z brokatem to owszem sztywne były ale sie rozklejały jak szlag , chyba ze mi sie taka partia trafiła...

  15. #390
    Rozkręcanko Avatar andziuska1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Szablon

    a to moje pierwsze na szablone
    i chyba 5 wogole z mojego doswiadczenia pazurki
    czekam na uwagi...
    SZCZERE

  16. #391
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Szablon

    Cytat Napisał justysia9 Zobacz post
    o to zdjęcia kompletnie nie wiem co robie źle naprawde a Wy jesteście pro więc słucham... widziałam zdjęcia jak podkładać formy i dalej nie umiem....
    jezeli bys widziala zdjecia ktore dziewczyny zamieszczaja tak bys formy nie skleila na kncu,przestudiuj sobie wszytskie tematy dotyczace form,szablonow,tu sa gotowe materialy,wszystko pieknie wytumaczone,zachecam i zycze powodzenia
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  17. #392
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Szablon

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    jeśli chodzi ci o takie Załącznik 10719 ja miałam z brokatem to owszem sztywne były ale sie rozklejały jak szlag , chyba ze mi sie taka partia trafiła...
    ja mam takie zielone i są ok

  18. #393
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    Widzę, że każdy się upiera przy swoim a o jedno przecież wszystkim chodzi - aby wygodnie i ładnie formę podłożyć. Zgadzam się z tezą, że czasem pazurka warto skrócić (nie obciąć do skóry - skrócić wolny brzeg). Myślę, że to czy w danej sytuacji robić to czy nie zależy od wielu czynników, ja obecnie nie skracam swoich, bo chcę je nieco zapuścić, ale niestety muszę bardzo uważać, bo moje pazurki po kursie - nieco spiłowane - układają się w skocznie a to oznacza, że nie jest trudno dopiłować się do brzydkich, żółtych cieni... zwłaszcza, że noszę króciutkie a więc i niezbyt grube w okolicy naturalnego brzegu paznokcia.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  19. #394
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: pytanie-forma a długość paznokcia

    Cytat Napisał Zgredo Zobacz post
    Widzę, że każdy się upiera przy swoim a o jedno przecież wszystkim chodzi - aby wygodnie i ładnie formę podłożyć. Zgadzam się z tezą, że czasem pazurka warto skrócić (nie obciąć do skóry - skrócić wolny brzeg). Myślę, że to czy w danej sytuacji robić to czy nie zależy od wielu czynników, ja obecnie nie skracam swoich, bo chcę je nieco zapuścić, ale niestety muszę bardzo uważać, bo moje pazurki po kursie - nieco spiłowane - układają się w skocznie a to oznacza, że nie jest trudno dopiłować się do brzydkich, żółtych cieni... zwłaszcza, że noszę króciutkie a więc i niezbyt grube w okolicy naturalnego brzegu paznokcia.
    ja mam skocznie na wszystkich pazurach i do tego straszne tunelu w naturalach .... jeśli chodzi o tą skocznie to najgorzej mam na małym palcu Muszę na końcówkę przedłużać żelem bardzo cienioutko, a na płytkę grubo, żeby mi się wsyztsko zróbnało A na stopach to już wogule nam niektóre że będą prawie pionowe :O, gdy są krótkie wogule tego nie widać, ale jak są trszkę dłuzsze to juz zaczynają bardzo w górę rosnać


  20. #395
    Rozkręcanko Avatar paackaa
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Szablon

    Ja mam zamiar zaczać robić na szablonie , ale tylko żel bo z akrylem nie małam jeszcze styczności (niestety ) i interesuje mnie jak nakłada sie żel na formy? cienkimi watstwami czy kilka grubych i ile warstw trzeba zrobić zeby pazurek był wytrzymały? teraz uzywam zelu Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby czy on sie nadaje czy leprzy był by Sunflower, paznokcie, tipsy, sztuczne, akryl, akrylowe, zel, żel, manicure, porcelana termiczna, porcelana, jednofazowy, jednofazowe, tips, sunflower szczecin, porcelana uv, żel uv, paznokcie, ozdoby tego jeszcze nie małam

  21. #396

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja mam zelik z la femme i jest on raczej rzadki , ale robie nim na szablonie , ja daje grubsza warstwe tak zeby szkielecik byl mocniejszy
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #397
    Rozkręcanko Avatar paackaa
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Szablon

    ile mniej wiecej tych warstw trzeba ? 3-4 takie porządniejsze grubsze i wtedy można formować i nabłyszczać? Nie mam zielonego pojecia o formach i nie jestem po żadnym kursie

  23. #398

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja robie jedna warstwe tylko taka grubsza
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  24. #399
    Rozkręcanko Avatar paackaa
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Lubin
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Szablon

    Ooo kurcze tylko jedna ? kupię formy i będę ćwiczyć to, będzie chyba szybsza robotra niż na tipsie, Dziękuję za pomoc

  25. #400
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Szablon

    Cytat Napisał paackaa Zobacz post
    Ooo kurcze tylko jedna ? kupię formy i będę ćwiczyć to, będzie chyba szybsza robotra niż na tipsie, Dziękuję za pomoc
    ja tak jak dzidzia daję jedną jako szkielet i potem tyle samo warstw co na tips-czyli tyle ile wymagaja ozdoby do zatopienia

    ale zerknij na fotki jak podkladać prawidłowo formę:

    1. http://dl.dropbox.com/u/138074/wzork...20AP.03.08.jpg
    2. http://dl.dropbox.com/u/138074/wzork...20AP.03.08.jpg

    i przeczytaj sobie
    http://forum.wzorki.info/przedluzani...nie-formy.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •