Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 344041424344
Pokaż wyniki 1 076 do 1 077 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #1076
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Naliex
    sprawdz filmiki na youtoube jest mnóstwo i tam jest np ze najpierw cover później bialy,mnie tak uczono na kursie.tak samo mnie uczono ze zaciskarki loub szczypczyki zakładamy od razu po sciagnieciu formy.pokazywano mi również ze gdy nie masz zaciskarek możesz uzyc szerszej pencety i wtedy zaraz po zrobieniu pazurka zakładasz żeby nie stracil formy ale to raczej przy zelu a poprzednie akrylu.tak mnie uczono.jak będziesz miała kolejne pyt zapraszam na priv to co wiem to pomoge.pozdrawiam.

  2. #1077
    Wczytuje się Avatar madziuuulek
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    London
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Ja wolę szablony. Tipsów nie pamiętam kiedy przyklejałam. Do mojej kwadratowej płytki niestety muszę je przycinać. Do akrylu stosuję też szablony plastikowe wielokrotnego użytku. czyli QNS forms. Jak na szybko chcę zrobić szkielet. Manicure hybrydowy i formy QNS. Szybki i prosty sposób na piękne paznokcie | Twój ekspert od paznokci UK
    Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •