Strona 38 z 44 PierwszyPierwszy ... 28343536373839404142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #926
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    jak ktoś się długo męczy i nie wie co jest przyczyną, a wydaje mu się, że robi w miare dobrze, niech zakupi dobre formy i na nie nie załuje kasy taka rada ode mnie

    ________________________________________


  2. #927
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Mam złote formy, dokupiłam przy zamówieniu specjalnie szerokie bo te wąskie z zestawu to do tyłka Ćwicze sobie na nich czasem na sucho, ale jak robie pazurki to już na tych szerokich. Narazie tylko raz robiłam wiec zapewne cos zrobiłam źle. A może tunel źle zaciskałam. Tak czy siak chce sie nauczyć robic na szablonach wiec metoda prób i błędów w koncu dojde do tego co robie zle, mam nadzieje
    A po nowym roku kupie gęsty żel i chyba różowe formy
    Narazie czytam czytam i czytam

  3. #928
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Zrobiłam pierwszy raz sobie sama na formie- CZAD!

    A na poważnie, super kształt można dopracować i szybciej mimo wszystko się robi

    używałam form w kwiatki SPNu - całkiem ok, niektóre się odklejały.
    Mów mi Zuza

  4. #929
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja przetestowałam "na sucho" patent z podklejeniem jajeczka i suuuper Na większości pazurków nic nie odstaje, hurra! Tylko czasem mi sie wydaje jakby forma leciała w dół, tzn w stosunku do wolnego brzegu jest prosto, ale patrzac na cały palec i paznokiec to cos jest nie tak. Chyba ze to dlatego ze nie mam z całej płytki żelu spiłowanego tylko troche zostało miejscami a nie chce sobie płytki przepiłować. Ale generalnie cos mi nie gra przy skrzydełkach. niby wszystko równo sklejone ale cos nie gra Musze fotki pooglądać i zobaczyc, przyjrzeć sie.

    P.S. Kocham to forum

  5. #930
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    a ja polecam te formy, przetestowałam już kilka i dla mnie te są najlepsze jak do tej pory, nie za sztywne i nie za miękkie, klej mają świetny ,
    http://dobrarada.com.pl/p14628,szabl...uk-nowosc.html
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 30-11-2011 o 10:51 Powód: popr linku

  6. #931
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Pokupuje sobie po 10 szt różnych w hurtowni i przetestuje

    Jak narazie te złote szerokie są ok - wąskie złote totalna beznadzieja

  7. #932
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    tusia90 złote szerokie te edge też miałam, nie było powodów do narzekań, a rozrywasz formę? ja na początku tak nie robiłam i też mi czasem lekko opadała w dół, teraz rozrywam i jest o wiele lepiej, co nie znaczy, że mi czasem żel nie wpłynie pod formę chociaż wydaje mi się, że nie ma przerwy między formą a paznokciem, nad tym jeszcze pracuje, może ktoś coś mi poradzi na to?

  8. #933
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Przyjrzałam sie zdjeciom w wątku i na palucha mojego popatrzyłam i tak mi sie wydaje raczej tylko bo forma idzie prosto, ale pazurek ma pozostałosci z żelu i jest lekko wypukły przez to takie złudzenie. Szkoda że zdjec nie mam jak zrobić :/ Ale forma wydaje mi sie ze idzie prosto...

    Nie rozrywam nic bo wtedy mi leci w dół i robi sie przerwa.
    Pod kciuki bede musiała jakos podciac forme ale inaczej niż w łezke bo łezka nie pasuje też

  9. #934
    No to..wpadłam Avatar diamentowa21
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    203

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    W najnowszej AP jest super temat gdzie pokazane jest prawidłowe podkładanie form.Jeśli któraś z Was ma z tym problem to zachęcam do zakupu AP.

  10. #935
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    W tym filmiku pokazane jest prawidłowe podkładanie formy aby uzyskać kwadrat,edge, szpice itd.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ostatnio edytowane przez emilka13 ; 26-12-2011 o 18:22

  11. #936
    No to..wpadłam Avatar Aguss
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    130

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Tyle czytałam o tym jak chwalicie formy i w końcu sie przełamałam i też zrobiłam musze przyznać Wam racje że faktycznie robota szybsza, mniej piłowania i ogólnie podoba mi sie tylko że musze jeszcze duuużo ćwiczyć szkoda że nie miałam jak zrobić zdjec :/

    Robiłam na formach z SF Sunflower i DO PRZEDŁUŻANIA PAZNOKCI i FORMY DO PAZNOKCI i Formy do paznokci op. 500 szt. (rolka) - fioletowe i było wszystko ok tylko że w lampie sie odklejały :/

  12. #937
    No to..wpadłam Avatar zuziajanosz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Pruszków
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja juz z formami nie mam problemu a ile praca łatwiejsza
    Mów mi Zuza

  13. #938
    No to..wpadłam Avatar madziorkowa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    emilka13 dzięki bardzo za filmik długo szukałam właśnie takiego i nigdy nie było pokazane wszystko co mnie dręczyło przygodę z paznokciami dopiero niedawno zaczęłam ale od samego początku uczę się na formach. Nie jestem bardzo przekonana do tipsow na formie wzdaja mi sie bardziej naturalne

  14. #939
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja w swoim życiu przedłużałam tylko raz paznokcie i to na szablonie (bo tak się uczyłam na kursie). Jakoś mi to poszło. Teraz chciałabym na kimś poćwiczyć ale nie ma na kim Mam tylko 2 osóbki którym żeluje naturalną płytkę. Ale filmik bardzo przydatny

  15. #940

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    dziewczyny mam takie pytanie co do tych form... paznokcie nie są słabsze po zrobieniu na formie niż na tipsie czy nawet własnym pazurku Jednak nie mają one żadnego podparcia, czy to nie ma różnicy?

  16. #941
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Martucha. Formy sa tak samo wytrzymale. Radze zapoznac sie z tematem poczytac wczesniejsze posty. Dowiesz sie napewno jesli poszukasz w odpowiednich tematach:-)
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  17. #942
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    witam was dziewczyny.
    też uczę się na formach od razu, ponieważ za tipsem nie przypadam, robiłam na początku na sobie no i jakoś wyszło tyle że ze schodkiem ale jakoś dało radę zabudować i nawet ładna krzywa c wyszła tylko że brzydko przebija mi biały bo akurat miałam dłuższe odrosty własnych pazurków, regeneracja po ściągnięciu żelu no i oczywiście szkoda mi było obciąć więc myślę że u mnie te schodki to się zrobiły z tego że za długi był mój naturalny paznokieć. Jak robiłam prawą rękę to już katastrofa nie udało mi się zrobić dobrze troszkę mi się na bokach forma powyginała, ale będę trenować tylko wolne ręce muszę dopaść . Jeżeli chodzi o szablony to mam prostokątne złote które były w zestawie.
    Jeżeli mogę prosić o powiedzenie mi konkretnie numeru AP bo na pewno w moim przypadku trzeba nabyć
    I jeszcze czy te szerokie formy które są dla EDGE to też mogą być i dla prostych kwadratowych ?

    Dziękuje bardzo wszystkim uczestniczkom forum i prowadzącym baaaardzo się ciesze że jesteście

  18. #943
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ingusia ja używam szerokich summerów-> mają super klej i ich "sztywność" też mi pasi. Przejrzyj temat, dziewczyny pisały o nich i ja też. Jak wklepiesz na allegro szablony summer to Ci wyskoczy. Parę postów wcześniej nawet chyba je ktoś wklejał
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #944
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    martucha mi się ogólnie wydaje że na szablonie sątrwalsze niż na tipsie

  20. #945
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał martucha020290@wp.pl Zobacz post
    dziewczyny mam takie pytanie co do tych form... paznokcie nie są słabsze po zrobieniu na formie niż na tipsie czy nawet własnym pazurku Jednak nie mają one żadnego podparcia, czy to nie ma różnicy?
    a po co Ci "podparcie" ...
    dobrze wykonana stylizacja czy to na formie czy na tipsie jest jednakowo trwała.
    Stylizując żelem czy akrylem na formie to ten szkielet robi za "podparcie" - jak to określiłaś..
    i tak cała moc stylizowanego paznokcia
    pochodzi z dobrze utwardzonego żelu czy akrylu i poprawnych krzywych
    a nie z przyklejonego tipsa

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  21. #946
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    dziewczyny potrzebuje rady ponieważ będę robic bardzo obgryzione pazurki i niewiem jaką metodą je przedłużyć bo napewno forma ale pytanie czy żel czy akryl? z akrylem dopiero zaczynam pomóżcie

  22. #947
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ajda ja takie pazurki robię tylko na formie.
    Najpierw "odbudowywuję" paznokietek. Chodzi mi o to że żelem bez formy formuję paznokieć tak jak powinien on wyglądać. Następnym krokiem po utwardzeniu jest dopiero podłożenie formy i zbudowanie szkieletu o żądanej długości.
    U mnie tak zrobione paznokietki trzymają sie dobrze i nikt jeszcze nie narzekał.

  23. #948
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    ja z kolei stawiam na akryl, gdyz czasami zdarza sie ze panie obgryzajace paznokcie zgryzają i żel natomiast jesli z akrylem dopiero zaczynasz i nie czujesz się pewnie, zrob żelem, wazne zebys byla pewna tego co robisz

    mozesz tez od razu podlozyc formę bez robienia zakladki. przy bardzo krótkich pazurkach najlepiej umówić panią na wizyte za 2 tygodnie, a nie za 3 tak jak normalnie, bo przy odrastaniu mogą pojawic się ubytki albo palec moze odbijac mase (jak plytka jest tak krotka ze az wklęsla) i wtedy lepiej po 2 tyg zrobic rekonesans i odnowic pazurka, zreszta juz powinien z 1-2mm urosnąć

  24. #949
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szamotuły
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    dzięki. no ogólnie to wydaje mi się że akryl jest twardszy więc może spróbuje. a jeszcze mam taką klientkę której zakładałam tipsy dość krótkie a ona pracuje na produkcji i zdarzyło się że na 3 pękł sam tips bez żelu na od wolnego brzegu na pół i teraz niewiem co by było lepsze napewno szablon ale czy żel nie pęknie?

  25. #950
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    moze peknac, to zalezy, akryl jest twardszy, ale mniej elastyczny, natomiast zel pracuje z paznokciem bardziej wiec to juz zalezy od danej osoby. a tips musial byc za twardy, z jakiegos kiepskiego plastiku, albo pani wsadzila rece w cos co go nadwyrężylo , jakas chemia.

    ja bym ci poradzila, ze jezeli zel, to jakis twardy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •