Strona 1 z 11 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Tec Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    czy lubicie przedluzanie na szablonie? czym przedluzacie?
    Ostatnio edytowane przez asia ; 13-01-2010 o 18:06 Powód: połączyłam 4 w jeden, miałam plan zmienić tytuł całego tematu i tagi dodac....

  2. #2

    Domyślnie

    jakoś nigdy za szablonami nie przepadałam ... wolę na tipsa

  3. #3
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    ja uwielbiam szablony
    tips robie tylk0 na zyczenie

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Na swoich paznokciach wolę tipsy niż szablony, zwłaszcza w sezonie od wiosny do jesieni. Bardzo dużo jeżdżę, a niestety nie wszyscy na drodze są ostrożni i kilka razy zaliczyłam upadek. Za pierwszym razem miałam paznokcie na formie i połamały się do krwi. Teraz w razie czego pęka tylko tips.
    Klientkom robię i na formie i na tipsie, w zależności od tego jak sobie życzą. Jednak na formie robię tylko akryl. Żelu jeszcze nie odważyłam się robić.

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: Szablon

    a ja zrobiłam tylko raz na szkoleniu , dopiro teraz usiaade i zrobie na próbe bo moja kolezankaa chce zeby jej zrobic szpice

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Szablon

    ... jak probowalam na poczatku to rozrywalam ta czesc laczaca i szlo mi o wiele gorzej a kiedy przestalam tak robic to sama sie zdziwilam jak duzo lepiej sie zakalada taka forme....

    oczywiscie najpierw roluje troche i potem zakladam bez rozrywania....

    w moim przypadku dziala i to swietnie

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja całe 14v lat pracowałam na tipsie i żelu, a dwa tygodnie temu byłam na szkoleniu, spodobało mi sie przedłużanie na formie i akryl, zakupiłam i oto efekt ;
    Załącznik 10263

    Załącznik 10264

  8. #8
    Rozkręcanko Avatar anetf
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja zakupiłam sobie formy takie podwójne z jednej strony jest wycięcie owalne z drugiej kwadratowe są super..

  9. #9
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Szablon

    anetf super ci wyszły te akrylki tak czytam i czytam że chyba zciągne tipsy i będę próbować robić akrylowe pazurki

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    Na swoich paznokciach wolę tipsy niż szablony, zwłaszcza w sezonie od wiosny do jesieni. Bardzo dużo jeżdżę, a niestety nie wszyscy na drodze są ostrożni i kilka razy zaliczyłam upadek. Za pierwszym razem miałam paznokcie na formie i połamały się do krwi. Teraz w razie czego pęka tylko tips.
    Klientkom robię i na formie i na tipsie, w zależności od tego jak sobie życzą. Jednak na formie robię tylko akryl. Żelu jeszcze nie odważyłam się robić.
    Ja robiłam już żelem i powiem że paznokcie szybko sie połamały i z tego co słyszałam to akryl lepiej wychodzi na formach Pozdrawiam

  11. #11
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał Alka11 Zobacz post
    Ja robiłam już żelem i powiem że paznokcie szybko sie połamały i z tego co słyszałam to akryl lepiej wychodzi na formach Pozdrawiam
    wydaje mi się, że to nie powinno mieć większej różnicy. Akryl jest bardziej masywny, żel delikatniejszy, więc trzeba go więcej nałożyć, żeby zbudować pazura. Ale są np. formy TYLKO do żelu, ja już pracuję tylko na formach, bez znaczenia czy nakładam akryl, czy żel (nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby taki paznokieć mi się złamał)
    A tu wstawiam te formy do żelu, które ostatnio zamówiłam. Zrobiłam paznokcia arylem i za chiny szablon nie chciał odejść (wtedy nie wiedziałam, że to tylko do żelu) Za to po żelu odchodzi, ale niekiedy musiałam podważać sondą, bo tak się skubaniec trzymał Moje niestety nie mają tej podziałki- to jest minus, za to plusem jest to, że się lepiej utwardzają, dzięki temu, że są przezroczyste. Od zwykłych form różnią się też fakturą, bo nie są papierowe, ale plastikowe i dlatego zatapiają się w akrylu się rozpisałam, daję zdjęcia
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  12. #12
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Fajne jeszcze takich nie widziałam

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  13. #13
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    sunny to takie jak wczesniej wrzucalam. tzn inne ale tez zelowe ale mialam wczesniej inne i byly do obu metod dobre

  14. #14
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    robię pazurki tylko sobie i zawsze na szablonie
    jakoś tipsy mi sie nie podobają

  15. #15
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    tak ,ale nie na kazda plytke mozna podlozycz szblon

  16. #16
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    racja moja płytka jet dość kłopotliwa ale daję radę

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Zobacz post
    tak ,ale nie na kazda plytke mozna podlozycz szblon
    powiedz mi marzenko .... bo ja dopiero eksperymentuje z szablonami ... pod jaka plytke nadaje sie takie przedluzenie chyba bardziej plaska czy nie mam racji

  18. #18
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    powiedz mi marzenko .... bo ja dopiero eksperymentuje z szablonami ... pod jaka plytke nadaje sie takie przedluzenie chyba bardziej plaska czy nie mam racji
    nie wazne jaka,wazne by bylo pod co podlozyc,ja nie lub ie plaskich

  19. #19
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Hej...ja jestem wylacznie za szablonem mam wieksze pole manewru i na prawde ladniej mozna je wymodelowac jak na tipsie,staram sie przekonywac klijentki do szablonu i przewaznie mi sie to udaje,zdaja sie na moja koncepcje,lecz nie ktore przyzwyczajenia klijentek co do tipsow pozostaja a nam pozostaje jedynie dobrze wykonac nasza prace...pozdrawiam...aha a co do wyboru szablonow ja rowniez na poczatku mialam problem z zakupem dobrych i uzytecznych szablonow,wazna jest kleistosc papierka nie wszystkie firmy to gwarantuja,ja osobiscie uzywam z firmy entity,jeszcze mnie nie zawiodly choc cena tez troche sie rozni,bo jest to najdrozsza marka w branzy paznokciowej..jedynie to moge polecic bo sprawdzone w 1oo%...

  20. #20
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Szablon

    ja nie umiem nawet założyć szablonu ogulnie jeśli chodzi o robienie tipsiaków to jestem samoukiem i może dlatego nie umiem zakładać dobrze formy albo one są kiepskiej jakości sama nie wiem . a chciałabym się tego nauczyć bo bardzo mi się podobają tipsy na formie może wy mi pomożecie kochane dziewczynki plissss

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar eveli
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    islandia
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Szablon

    ..ja tez jestem samoukiem ale jakos nie mam przekonania do tipsow.. no coz mam zle doswiadczenia z czasow kiedy sama je nosilam ... ciagle cos lamalam , albo pekaly.... wiem ze nie oszczedzam paznokci moze dlatego tak sie dzialo.... ale od kiedy kolezanka namowila mnie na forme jestem bardzo zadowolona.... teraz ucze sie ja dobrze robic na formie .. bo tez wole wlasnie ta metode... no coz troche potrwa zanim dojde do perfekcji ale.... nie poddaje sie

    http://forum.wzorki.info/przedluzani...nie-formy.html


    Ania opisala to swietnie

  22. #22
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Szablon

    No ja się właśnie uczyłam z tego co Ania zamieściła i mi jakoś nie wychodzi juz niewiem Głupol jestem i tyle

  23. #23
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Szablon

    Dziewczyny tips to jest to co przyklejacie do paznokcia, nie ma czegoś takiego jak tips na szablonie

  24. #24
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    ja też sobie tylko robię i zawsze na szablonie bo nie mam do czego tipsa przykleic bo zawsze jak urosną i juz fajnie wyglądają to obgryzę

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    No ja ostatnio kupiłam fioletowo srebrne w spn i są tragiczne. rozklejaja się. są bardzo cienkie i wiotkie. 35 zł wyrzucone w błoto. wymienić mogę ale na inne które kosztują 50 zł. no to dziekuję bardzo i kupię chyba summery w alle za kilka zł.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •