Strona 13 z 44 PierwszyPierwszy ... 39101112131415161723 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #301
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    agulusia na pewno szpiców na tipsie nie zrobisz?

  2. #302
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    ja robiłam, przycinalam kwadraty

  3. #303
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    No właśnie ja też bez problemu dlatego nie rozumiem dlaczego nie da się

  4. #304
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    może agulusi chodziło o to, że szpice lepiej wyglądają wykonane na formie niż na tipsie

  5. #305
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    prawdopodobnie. ale z tipsami nie jest najgorzej (---> ikonka zastępowała to zdanie )

    u mnie w galerii możecie zobaczyć szpice na tipsie, to były 1 szpice, ale miałam zajawke, robiłam z 5 godzin siedząc przed tv u ivonny jest super praca na tipsie już fabrycznie szpicowym.

    a ja ponieważ zarąbałam w szafke ściągam pazury i na dniach będę ćwiczyć chodzą za mną te bridge ciekawe jak mi wyjdą... wiecie może jak do nich zgiąć formę? bo w temacie o nich nikt mi nie odpisał póki co. myślałam żeby ją zgiąć na szydełku

  6. #306
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    ano prawdziwych szpicow/sztyletow na tipsie nie zrobicie

    po 1 dlatego ze spice tuneli nie maja a po 2 nawet na tycz tipsach do szpicow wychodza krogulce

    juz uzasadniam swoje stwierdzenie
    na tipsie nie zbudujesz pozadnego szpica tak zeby szla w lini prostej krawedz boczna bo tipsy maja swoja krzywa i wg mnie wychodza kurze pazury a jak jest prosto z boku to znowu od punktu stresu leca w dol na leb na szyje wiecie o co mi chodzi
    w szpicach ma byc tak samo jak w kwadratach czy edziach od punktu stresu nie moga za bardzo opadac


    zdjecie znalazlam na kosmetomani tylko po to zeby pokazac wam roznice dobienie bardzo mi sie podoba ale szponowatosc juz nie koniecznie

    "szpice" na tipsie z kosmetomani


    a te krotsze z photobloga



    wiec jest zasadnicza roznica miedzy szpicami a szponami, a to co ostro zakonczone nie koniecznie szpicem byc musi


    a to sa prawdziwe szpice w wykonaniu Liliyi
    Ostatnio edytowane przez Agnieszka Praska ; 11-09-2009 o 16:32

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #307
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    no dobra już rozumiem o co chodzi. wrzucam tu fote tego co zrobiłam. chyba aż tak krogulcze nie są, ale już widzę tą różnicę o którą ci chodziło.

    a powiedz jak mam swoje wskazujące szponowate z natury, obydwa mi rosną w dół, jak podkładam formę to robić je nie tak 'naturalnie' tylko jakby wygiąć na prosto nie? wiesz o co mi chodzi?

  8. #308
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    na kciuku widac zwlaszcza jak opadaja w dol a nie powinny

    ja mam krogulcze naturalne w2skazujace i srodkowe i jedyne co pomaga to idealne podlozenie formy na max skrocony pazurek

    paznokciec jak opada od punktu stresu to musi robic to w lini prostej a nie na pol okraglo

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #309
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    tak już zrozumiałam o co ci chodzi i przyznaje racje ze jest w tym różnica a z tymi wskazującymi to mam w ogole lipe bo dodatkowo są strasznie skręcone. jak zdejmę to zrobię fotke naturalka

  10. #310
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    agulusia pewnie że różnica jest i to ogromna ale wrzuciłaś edzie (których ewidentnie nie da się zrobić na tipsie) i szpice do jednego worka i nie do końca zrozumiałam o co Ci chodzi z tym że się "nie da" da się ale nie są takie ładne ale powiem Wam że też różnie te szpice na tipsie wychodzą. Na zajęciach robiliśmy właśnie na tipsie bo zabrakło szablonów i na moim palcu nie wyszedł "krogulec" jak to ja nazywam. Niestety mam tylko zdjęcie robione od góry więc nie będzie tego widać

  11. #311
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    a mi się udało po raz pierwszy cos zrbic na formie może nie maja idealnego kształtu ale są i uważam ze nie zle skoro trzymaja się juź miesiąc wprawdzie teraz czas na odnowe bo są odrosty ale się cieszę

  12. #312
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Ja kiedyś sobie zrobiłam na próbę pazurka na szablonie i użyłam do tego celu żelu z Sun Flower i słabo mi się utwardził był taki jakby elastyczny ten pazurek... wyginał się na każdą stronę, zdjęłam go bez najmniejszego problemu ;/ coś musiałam źle zrobić lub żel się nie nadawał

  13. #313
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Cytat Napisał Rozalka87 Zobacz post
    Ja kiedyś sobie zrobiłam na próbę pazurka na szablonie i użyłam do tego celu żelu z Sun Flower i słabo mi się utwardził był taki jakby elastyczny ten pazurek... wyginał się na każdą stronę, zdjęłam go bez najmniejszego problemu ;/ coś musiałam źle zrobić lub żel się nie nadawał
    sam, cieniusi szkielet z żelu zawsze się wygina trochę w te i wewte Musisz przy nim bardzo uważać po prostu . Być może nałożylaś też zbyt cieńką warstewkę, wtedy też nie trudno o złamanie lub wygiecie


  14. #314
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Uważam, że tak naprawdę zależy pod tego jakiego tipsa uzywamy i jaka dlugosc szpiców chcemy miec, jak dobrze dobrany tips i dobra dlugosc nie wiadomo czy to forma czy tips, a oto zagadka który ze szpiców jest na formie, a który na tipsie?

  15. #315

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    wydaje mi sie 2na formie 1 tipsik
    bardzo ladne pazurki

  16. #316
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    no tak tylko że to juz nie jest szpic tylko bardziej wyszczuplony migdał i gdybys zrobiła ostrą końcówkę -igiełkę, z boku napewno by było wodac że to tips widok z góry nic nie mówi o kształcie bocznym
    ale ja uwielniam takie własnie migdały
    Zapraszam na mojego bloga

  17. #317
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    moim zdaniem ten pierwszy to tips

  18. #318
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    w ogole to ładne zdobionko parę stron wcześniej też wrzucałam, od góry nic nie widać a od boku dopiero a bardzo ładne oba, szczególnie podoba mi się drugi

  19. #319
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    odwrotnie

    ---------- Dodano o godzinie 19:41 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:33 ----------

    Cytat Napisał Anna Otkińska Zobacz post
    no tak tylko że to juz nie jest szpic tylko bardziej wyszczuplony migdał i gdybys zrobiła ostrą końcówkę -igiełkę, z boku napewno by było wodac że to tips widok z góry nic nie mówi o kształcie bocznym
    ale ja uwielniam takie własnie migdały
    Wiem, niestety, zanim sie zorientowalam, ze widok z gory jest mylacy (jakis slabszy dzien na myslenie) spilowalam wszystkie. Zgadzam sie, ze to nie klasyczny szpic, ale migdalek tez nie a jednak widzisz-dziewczyny sie myla, tak w ogole, to jestem ostrą zwolenniczką szablonow , tak jak jestem rowniez zdania, ze jak szpice to akryl, a nie zel chocby nie wiadomo ile materialu nakladac, jak wzmacaniac linie stresu szpice żelowe na formie są mniej stabilne, a te szpicko-migdalki sa zelowe, przy takiej dlugosci w miare stabilne, ale to moja opinia, a ja sie znam Aniu-średnio.

    ---------- Dodano o godzinie 20:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:41 ----------

    Cytat Napisał margareta Zobacz post
    moim zdaniem ten pierwszy to tips
    nie, pierwszy to forma, a ten jasnoniebieski to tips

  20. #320
    Debiutantka Avatar Maritka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Super
    Ja zakochałam się w formach 2miesiace temu, kiedy po raz kolejny tym razem pod okiem fachowca próbowałam swoich sił i teraz całkowicie odstawiłam tipsy
    A no i witam, bo ja nowicjuszka

  21. #321
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Kochane nie chciałam zakładać nowego tematu więc pytam tu, czy wiecie może gdzie można kupić takie dłuuugie szablony? Bo niektóre stylistki robią takie długie szpice np na konkurs..

  22. #322
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Cytat Napisał dzoana9999 Zobacz post
    Kochane nie chciałam zakładać nowego tematu więc pytam tu, czy wiecie może gdzie można kupić takie dłuuugie szablony? Bo niektóre stylistki robią takie długie szpice np na konkurs..
    generalnie nigdzie... przyklejasz jedną forme na drugą i jedziesz z koksem jak ci się podoba. jak 2 sklejone formy są za krótkie to sklejasz 3 ajak to mał to więcej... ale 3 formy to chyba by wyszedł od 10-15cm

  23. #323
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    NFU OH maja takie dlugie formy

  24. #324
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    ja podklejam jajeczko bo szkoda mi form niszczyc, w zupelnosci wystarcza na wiekliego szpicora

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #325
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    super temat, najgorsze, że cos mi sie zepsuło i nie mogę podzekowac za uzyteczne posty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •