Strona 40 z 44 PierwszyPierwszy ... 30363738394041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 976 do 1 000 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #976
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    fryzzz pewnie miała na myśli "na formie i tipsie" a źle napisała, chyba że jest twórczynią zupełnie odmiennej, innowacyjnej metody
    Aleksandra Sowa nail tech educator Euro Fashion AP
    www.candy-nails.pl


  2. #977
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    właśnie napisała ,,na formie i szablonie,, a na moje pytanie czy to 2 różne metody, dostałam wiadomość, że jako stylistka powinnam je odróżniać
    Dlatego przez moment zaczęłam się zastanawiać czy może nie ma racji

  3. #978
    No to..wpadłam Avatar claudia.c
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom / Szydłowiec
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp


  4. #979
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Zaskoczę Was ale chyba nie, choć też mi to przyszło do głowy, że może chodzić o takie wielokrotnego użytku, ale dziś otrzymałam odpowiedź ,,Ok. zgadza się to jest to samo.,,
    Chyba potrzebowała tych 2 dni na doinformowanie się

  5. #980
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    a mi sie wydaje że poczytała troszke w necie dobrze nie doczytała i myslała że taka madra -i że Cie zagieła<cwaniak> a później doczytała i pewnie paliła sie przed kompem

  6. #981
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Budowa szkieletu

    Czesc dziewczyny,

    mysle ze któraś z was miala juz podobny problem i bedzie w stanie mi pomoc.
    Mam ogromny problem z formami, lubie na nich pracowac bo meczy mnie opracowanie tipsa, ale nie wychodzi mi szkielet, stosuje sie do wszelkich zasad. pracuje na dwóch zelach jeden gesty i drugi bardziej rzadki. Forma sie zsowa i robi sie uskok co pozniej powoduje ze paznokcie ida w dól a caly szkielet nie przypomina paznokcia zawsze musze dolozyc zelu i pozniej go opilowac, przez to french nigdy nie wyglada ladne

    dzieki

  7. #982
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Budowa szkieletu

    Może masz marne formy... Formy muszą mieć mocny - dobry klej. Jak przykleisz formę, to tak ma zostać, nie może się przesuwać. Przy szkielecie najważniejsze jest dobre podłożenie formy. Jeżeli dobrze to zrobisz, nie będzie żadnych dziurek, braków i uskoków.

  8. #983
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Budowa szkieletu

    Może błąd tkwi z podkładaniu?
    dobrze dopasowana forma nie powinna tworzyć uskoków, przerw itd.
    Ale zgadzam się z Red dużo daje porządny klej i sztywny "kartonik".


  9. #984
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Budowa szkieletu

    Kochana masz do tego osobny temat -> poczytaj troszke tu http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ukcje-itp.html
    moze znajdziesz odpowiedź. Tam jest duzo pomocnych rzeczy wlasnie np jak podlozyc prawidlowo forme.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #985
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Budowa szkieletu

    zmienilam formy dwa razy pracuje na złoto czarnych, ale je zmienie i bede tak dlugo zmieniac az znajde odpowiednie

    dziekuje

    ---------- Dodano o godzinie 12:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:41 ----------

    przeczytalam juz cale forum wiele waszych rad mi pomoglo.

    juz wiem ze pomylilam tematy

    ---------- Dodano o godzinie 12:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:43 ----------

    mysle ze to moje formy, sa jak papier moze lekko grubsze.

  11. #986
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Prawidłowe podłożenie formy

    Ja osobiście troszkę eksperymentowałam z szablonem, ale jestem amatorką i nie mam w tym wprawy. Wolę jednak szablon, bo to przedłużanie samym żelem/akrylem bez plastikowych tipsów. Szybciej i bardziej naturalnie jak dla mnie, ale i tak pracuje na tipsach, bo mam większe doświadczenie.
    Również mam pytanie dla tych stylistek, które pracują na formie: Powiedzcie mi jak wygląda stylizacja przy użyciu formy na paluszku do ćwiczeń?

  12. #987
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Działasz dokładnie tak samo jakbyś robiła paznokcie na kimś. Są 2 rodzaje palców do ćwiczeń, jeden na formę, a drugi na tipsa. Ten pierwszy ma tak jakby paznokcia zapuszczonego i łatwiej podłożyć formę chociaż ja kiedyś ćwiczyłam na takim i takim i dla mnie bez różnicy, chociaż wydaje mi się że niektóre formy są za duże jak na te palce i trzeba się trochę pomęczyć żeby je podłożyć idealnie

  13. #988
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Budowa szkieletu

    Cytat Napisał natalia.gras Zobacz post
    Czesc dziewczyny,

    mysle ze któraś z was miala juz podobny problem i bedzie w stanie mi pomoc.
    Mam ogromny problem z formami, lubie na nich pracowac bo meczy mnie opracowanie tipsa, ale nie wychodzi mi szkielet, stosuje sie do wszelkich zasad. pracuje na dwóch zelach jeden gesty i drugi bardziej rzadki. Forma sie zsowa i robi sie uskok co pozniej powoduje ze paznokcie ida w dól a caly szkielet nie przypomina paznokcia zawsze musze dolozyc zelu i pozniej go opilowac, przez to french nigdy nie wyglada ladne

    dzieki
    zdecydowanie kiepskiej jakości formy

    tak jak dziewczyny Ci już napisały : dobra forma oraz dobrze wykonany szkielet to postawa ..
    ale wracając do form klej + sztywność formy jest bardzo istotna
    klej musi dobrze trzymać formę na miejscu - aby była stabilna i nie opadała w trakcie stylizacji
    sztywność formy ma wpływ na jakość podkładania formy pod paznokieć
    ( delikatne będą się łamać i nie podłożysz ich dobrze a co dopiero myśleć o ładnym tunelu )
    aby wzmocnić nieco formę, możesz jajeczko które odklejasz podkleić od spodu formy
    aby było pod przedłużką ...)

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  14. #989
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Też pracuję na formie i dobry klej to 50%sukcesu bo forma nie może w trakcie rozklejać się i sama przesuwać. Niestety musiałam walczyć i z takimi formami ale już bez ogródek wyrzucam bo szkoda mojej pracy

  15. #990
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja od niedawna zaczęłam pracowac na formie, chociaż paznokcie wykonuję już kilka lat i zawsze robiłam to na tipsie. Jednak nie wszystkim klientkom tips się trzymał, więc musiałam siłą rzeczy zacząć pracować na formie. Jest to po prostu kwestia wprawy. Ja nauczyłam się, czy jak kto woli wprawiałam się na mojej stałej klientce, bardzo cierpliwej no i juz jest ok.

  16. #991
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  17. #992
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    ...ale się tych kształtów uzbierało :0
    zapraszam na moją stronke:
    http://www.estico.pl/

  18. #993
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja jutro będę robić na szablonie żelowe, zobaczymy co mi wyjdzie
    Syrena, a kształty paznokci co mają do tego?

  19. #994
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    kształt paznokcia i ustawienie stanowi podpowiedz jak podłozyć formę
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  20. #995
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Wczoraj przyszla do mnie koleżanka. Chcialam spróbować zrobic jej pazury na formie. I nie mogłam jej założyć ;/ zrolowalam formę ale jej naturalne paznokcie miały dosc mocny tunel, paznokcie jakby wrastały w wały boczne ale nie że ją to boli - ona tak ma poprostu, taki kształt. Jak próbowałam założyć formę to wtedy robiła się przestrzeń między formą a jej paznokciem jak sie patrzy na wprost paznokcia na linię włosa. Spotkałyście się z czymś takim? Jak sobie wtedy radzicie?

    starałam się poszukać na necie o tym i znalazłam 1 filmik z young nails jak facet mówi, że jeśli ktoś tak ma , to on bierze jajeczko z formy, ścina kawałek nożyczkami aby z jednej strony było proste i podkleja tak je na formie że te jajeczko wystaje od góry, od strony dziurki. Nie wiem czy tak też robicie?

    Ech...w efekcie musialam jej zrobić pazury na tipsach , co mi zajęło tyle czasu że szkoda gadac. aż się zdolowalam i doechciało mi się wszystkiego ;/

  21. #996
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Nilvena, a nie mogłaś jej wypiłować tych paznokci krócej?

  22. #997
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Asiek, próbowałam skróciłam jej ;/ i to samo było.

  23. #998
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    ja też mam takie "tunelowe" pazurki, ale jak boki opiłuję, i skrócę, to da mi się podłożyć formę, z tym, że trzeba ją lekko przyciąć na prosto.

  24. #999
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Aha.. to sprobuje nastepnym raziem.
    Ale bylam strasznie sfrustowana wczoraj tym ze nie moglam tego zrobic.

  25. #1000
    No to..wpadłam Avatar el.ch
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Figueres, Hiszpania
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    czy ktos pracuje na formach organic design? Co o nich sadzicie?

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •