Strona 43 z 44 PierwszyPierwszy ... 33394041424344 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 051 do 1 075 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #1051
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Nie przemywam i nie matuje koloru chociaż gdzieś wyczytałam,ze tak nie mozna.

    Robię tak jak napisałam i wszystko jest ok.
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 12-12-2013 o 15:10

  2. #1052
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Witajcie dziewczyny
    Jestem nowa i aklimatyzuje sie na forum, przeczytalam juz bardzo duzo tematow i jestescie swietne, bardzo duzo sie dowiedzialam ale do rzeczy robie paznokcie zelowe na formie od kilkumiesiecy i sa to moje poczatki. Robilam wczoraj kolezance i pierwszy raz mi sie zdazylo, ze jak zrobilam szablon z zelu to mialon tak uskok do dolu ale forme dobrze podlozylam - tak mi sie wydaje bynajmniej. Zelu pod paznokciem nie bylo a ze robilam paznokcie cieniowane do gory to ten uskok strasznie bylo widac bo na brokacie zalamywalo sie swiatlo. Dodam, ze jak juz zrobilam paznokcie to z boku jaksie partrzylo to nic nie bylo widac normalna krzywac a tylko jak sie z gory patrzylo to widac bylo ten uskok. Poradzilam sobie tak, ze na zbydowany juz paznokiec dalam w to miejsce cieniutka warstewke topu i na to dalam cieniutko brokat i na niego znow juz na caly paznokiec top i wygladalo ok - uskoku nie bylo ale ja wiem, ze tak nie powinnam byla zrobic wiec co zrobilam nie tak?

  3. #1053
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    To niestety jest źle podłożona forma, spróbuj docinać po bokach jak nie pasuje idealnie

  4. #1054
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Polecam przejzec kilka filmikow Crystal Nails, dokladnie pokazuja jak podciac forme po bokach i jak ja podkladac pod rozne ksztalty paznokci.http://www.youtube.com/user/mukormos/videos. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez marchewka1 ; 12-12-2013 o 19:15

  5. #1055
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    na 100%, źle podłożona forma. Jest taka marka a.t.a professional, mają świetne formy już z zaczepkami takie biało różowe. Polecam Ci kupić i spróbować robić na nich, myślę, że będzie łatwiej
    KAMIS AJ LOF JU

  6. #1056
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Podejrzewam że na pewno się przyda- dla angielskojęzycznych, ale facet pokazuje naprawdę z sensem jak podłożyć formę pod paznokieć, jak formę podciąć i jak zrobić formę pod np. baaaaardzo szeroki kciuk

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  7. #1057
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Witam
    Kochane, napiszcie mi prosze z jakimi NAJSZTYWNIEJSZYMI formami mialyscie do czynienia? Ja mam summersy, jakies no name srebrne z hurtowni i naprawde fajne XXL z dobrej rady, ale nic a nic nie przypominaja form np. z filmikow uwielbianej przeze mnie Flory. Narazie jak musze zrobic absolutne "idealy"na zamowienie, to sklejam dwie formy jedna na druga, ale chyba nie musze tlumaczyc, ze na dluzsza mete nie ma to sensu... Natomiast zwykle formy (nie sklejone) gdzies tam zawsze w czasie pracy troche zmieniaja swoj ksztalt, co mnie strasznie denerwuje.
    dziekuje

  8. #1058
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Najsztywniejsze z jakimi miałam do czynienia to tammy taylor czarne, złote i srebrne, niestety dość drogie

  9. #1059
    Debiutantka Avatar karolcia15031
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Będzin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    ja wczoraj robiłam pierwszy raz na formie i też nie które formy chyba zle podlozylam bo mialam uskoki ale nie na wszystkich paznokciach. Nie umie wszystkich dobrze podłożyć ;/

  10. #1060
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    formy EF stiletto sa bardzo sztywne
    Formy EF Stiletto Nail Forms 100szt.

  11. #1061
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Z RaNails takie złote duże ze skrzydelkami są mega sztywne. Big nail sie nazywają czy jakos tak

    Ja osobiście lubie formy Mistero, choć cena odstrasza. Wracam do złotych, tylko teraz nie wiem gdzie kupić bo właśnie oszukują i dają takie gorsze i mniej sztywne.

    ________________________________________


  12. #1062
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Piękny sposób na uskoki Pani na filmiku podkłada coś, czego nie widać ale zrobiłam dokładnie to samo przy pomocy drugiego końca pędzla- zero uskoków, sposób prawie idealny (prawie bo nie pod płaskie paznokcie) polecam, zobaczcie https://www.youtube.com/watch?v=Ezzc59iyZYw

  13. #1063
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Przeszukalam cale forum i znalazlam

    Otorz mam ten problem co kilka z Was. Zel peka w zlaczeniu naturanego paznokcia z forma. Przy wielu klientkach zdarza sie ze peknie w taki sposob jeden paznokiec ale mojej szagierce na drugi dzien pekaja wszystkie

    Probowalam juz wszystkich sposobow i pekaja zel ladnie nalozony tylko koncowka odchodz. Dodam ze ona jest fryzjerka wiec dlonie czesto w wodzie itd...

    macie taka klientke mozecie mi cos polecic

  14. #1064
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Musisz popełniać jakiś błąd skoro tak się dzieje. Forma musi idealnie przylegać do paznokcia, szkielet cieniutki i poprawna budowa całego paznokcia. Może wrzuć fotki z podłożoną samą formą i z już zrobionym szkieletem?

  15. #1065
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Witam Was jestem tu nowa. Mam mały problem zawsze moja kosmetyczka robiła mi pazury na formie- żel i na żel lakier hybrydowy. Ale mam problem tego typu, że musiałam zmienić kosmetyczkę i ta nowa między żelem a lakierem hybrydowym nie kładzie mi bazy a poprzednia kładła bazę i teraz nie wiem, która popełniała błąd? Przepraszam, że tutaj pisze ale nie chciałam zakładać nowego wątku. Pozdrawiam Nina

  16. #1066
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Witajcie,
    czy ktos wie gdzie bym mogla dostac zel kamufaz rozowy?
    pozdrawiam
    eva

  17. #1067
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Dziewczyny, wiem, że jest tu masa informacji ale ja chciałabym was prosić aby konkretnie któraś z Was KROK O KROKU napisała jak robimy paznokcie na formie zelem i pokryte kolorem hybrydy. Byłam na kursie, ale dawno i nie do końca pamiętam...

  18. #1068
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Ja dopiero zaczynam przygodę z szablonem, jakoś zawszę się bałam. Przełamałam się i sądzę, że się przerzucę całkowicie na szablon (oczywiście po wyćwiczeniu). Tak wygląda moje drugie podejście do szablonu, co o tym myślicie?


  19. #1069
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    witam !
    ja też próbuję budować paznokcie na formie ale często mi się zdarza że kiedy już odklejam formę to z boku nadrywa mi się też kawałek zbudowanego paznokcia staram się ćwiczyć nakładanie formy ale np przedwczoraj robiłam na palcu do ćwiczeń i jakoś byłam pewna że jest ok i taka z siebie zadowolona byłam a i tak mi się kawałek naderwał obejrzałam ten filmik który wrzuciła karo-f może przy następnej próbie pójdzie mi lepiej

  20. #1070
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    przepraszam dwa razy mi się to samo wkleiło

  21. #1071

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Witam dziewczyny, ja w branży stylizacji paznokci pracuje stosunkowo niedługo, ale jestem po kilku szkoleniach i intensywnie pracuję metodą żelową oraz hybrydową od roku. Także chętnie pomogę i odpowiem na problematyczne pytania

  22. #1072
    Wczytuje się Avatar evcia
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    k/Zielonej Góry
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Trochę odświeżę temat Dwa dni temu postanowiłam spróbować zmierzyć się z formą (mam kilkuletnią przerwę w robieniu pazurków, robiłam wcześniej na tipsie). W załączniku moje pierwsze żele na formie. Na zdjęciu wyszły nawet ładnie ale w rzeczywistości jest mnóstwo błędów Miałam problem z prawidłowym podłożeniem, forma się ciągle rozklejała. Ale po 3,5 godzinie coś tam mi wyszło. Dzisiaj od początku czytam ten temat i doczytałam kilka rzeczy, np. ja rozrywałam szablon na perforacji, miałam chyba kiepskie formy (już zamówiłam u DR różowe sammer). Mam nadzieje, że następne próby pójdą mi lepiej.


  23. #1073
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Hej z kolei ja mam pytanie... uczęszczam na kurs i przedłużałam paznokcie na szablonie (french, kwadratowy kształt). Moje pierwsze pytanie to:
    1. Kiedy używamy zaciskarki/klipsa? Przy każdej stylizacji?
    2. Czy najpierw nakładamy cover a później białą końcówkę?

    Proszę o pomoc!

  24. #1074
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Cytat Napisał ninap Zobacz post
    Witam Was jestem tu nowa. Mam mały problem zawsze moja kosmetyczka robiła mi pazury na formie- żel i na żel lakier hybrydowy. Ale mam problem tego typu, że musiałam zmienić kosmetyczkę i ta nowa między żelem a lakierem hybrydowym nie kładzie mi bazy a poprzednia kładła bazę i teraz nie wiem, która popełniała błąd? Przepraszam, że tutaj pisze ale nie chciałam zakładać nowego wątku. Pozdrawiam Nina
    Kiedy na żelowe paznokcie została nałożona ostatnia warstwa (nabłyszczająca) i paznokcie wyszły z lampy wtedy bez przemywania nakłada się hybrydę, baza nie jest potrzebna. W sumie nawet jak przemyję cleanerem żel to nakładam hybrydę, potem top i wszystko gra.

  25. #1075
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

    Naliex
    sprawdz filmiki na youtoube jest mnóstwo i tam jest np ze najpierw cover później bialy,mnie tak uczono na kursie.tak samo mnie uczono ze zaciskarki loub szczypczyki zakładamy od razu po sciagnieciu formy.pokazywano mi również ze gdy nie masz zaciskarek możesz uzyc szerszej pencety i wtedy zaraz po zrobieniu pazurka zakładasz żeby nie stracil formy ale to raczej przy zelu a poprzednie akrylu.tak mnie uczono.jak będziesz miała kolejne pyt zapraszam na priv to co wiem to pomoge.pozdrawiam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •