Strona 7 z 44 PierwszyPierwszy ... 3456789101117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 1077

Temat: Wszystko o formach/ szablonach. Prawidłowe podłożenie, instrukcje itp

  1. #151
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    he he he he fajne porównanie

  2. #152
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Question Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    Siedziałam dzis do pierwszej w nocy, bo ćwiczyłam to przedłużanie. No i coś tak wyszło, ale na zdobienie już brakło mi sił

  3. #153
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    trening czyni mistrza,siedz ile mozesz
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  4. #154
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Talking Odp: Przedłużanie na formie

    przeczytajcie wszystko z forum,obejrzyjcie filmiki konstruktarzowe,tutj na forum jest tego pelno,zajmuje bardzo duzo czasu,ja przedluzam od lutego i caly czas nie jest dobrze,caly czas sie ucze,ale amm klientki,jak moge to robie na sobie,bez forum nie dalabym rady
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  5. #155
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Nai Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    A pewnie że będe Nie zniechece sie

  6. #156
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Talking Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    to dobrze,ja nieraz przezylam zalamke,ale cwicze dalej
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  7. #157
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    Mniej najbardziej to wkurza jak sobie w głowie wymysle jakis super wzorek a na paznokciu wychodzi mi totalna lipa

  8. #158
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Zgadzam się całkowicie z Tobą Kasia, ja jestem tu bardzo krótko a juz dowiedziałam sie mase rzeczy o ktorych wczesniej nie miałam zielonego pojęcia...

  9. #159
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Ja oczywiście też a na palec do ćwiczeń już czekam

  10. #160
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    ja jak robie sobie pazurki i mam wymyślony wzoreczek to zazwyczaj na pazurku nie wygląda tak efektownie jak w mojej główce ale zazwyczaj dopiero jak dochodze do układania wzorka na pazurku to się coś wymyśli albo wcześniej zrealizuje pomysł na lużnym pazurku i patrze jaki jest efekt wtedy widze czy może jakieś zmiany wprowadzić

  11. #161
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie Paznokci na szablonie / formie -krok po kroku

    Ciekawie czym mnie natchnie dzisiejszy wieczor

  12. #162
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    elinka to poczekaj na mnie ja dziś zamowie i będziemy sie wymieniac doswiadczeniami

  13. #163
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    A ja mam jeszcze pytanie co do odnowy pazurków na formie kiedy roie odnowe, spiłowułuje już pazurka do szkieletu to czy przed nalożeniem pierwszej warstwy na ten szkielet daje primer?

  14. #164
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    primer dajesz na pazurka nie na zel,zawsze masz zmatowionego pazurka w okolicy skorek i tam muskasz primer
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  15. #165
    Debiutantka Avatar mamusia86
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3

    Nai Żel na tipsie czy na szablonie

    Wiatm was drogie panie i mam pytanie ktore tipsy sa twarlsze na tispie czy szablonie ,przyznam ze na szablonie robilam raz i to akryle a klientka chciala wlasnie zele na szablonie i tu mam maly problem i drugie pytannie zdobi sie je tak jak na tipsie a góry dziekuje za pomoc

  16. #166
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Wydaje mi sie ze na tipsie będą bardziej wytrzymałe. A jesli chodzi o zdobienia to ja swoje formy ozdobiłam tak jak w przypadku zakładania normalnego tipsa, ale moze jeszcze niech sie wypowie ktos bardziej doswiadczony zebys miała pewność .

  17. #167
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Cytat Napisał mamusia86 Zobacz post
    Wiatm was drogie panie i mam pytanie ktore tipsy sa twarlsze na tispie czy szablonie ,przyznam ze na szablonie robilam raz i to akryle a klientka chciala wlasnie zele na szablonie i tu mam maly problem i drugie pytannie zdobi sie je tak jak na tipsie a góry dziekuje za pomoc
    a więc tak ja robie żelki i typsiki a także akryl. jeśli ktoś nie uważa tipsik peknąć może. już nie raz sobie tak zrobiłam. żelki trzymają mi się dłużej. a zdobi się dokładnie tak samo. zatapiasz ozdoby w żelu. no ale nietety ostateczne zdanie należy do klijętki. wejdż sobie tutaj. tu jest instrukcja jak to zrobic . http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ukcje-zel.html

  18. #168
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    ziziz5555 to mowisz ze lepiej na samym zelu ? bez tipsa? czy zle zrozumiałam?

  19. #169
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Cytat Napisał mamusia86 Zobacz post
    Wiatm was drogie panie i mam pytanie ktore tipsy sa twarlsze na tispie czy szablonie ,przyznam ze na szablonie robilam raz i to akryle a klientka chciala wlasnie zele na szablonie i tu mam maly problem i drugie pytannie zdobi sie je tak jak na tipsie a góry dziekuje za pomoc
    Cytat Napisał Linka Zobacz post
    Wydaje mi sie ze na tipsie będą bardziej wytrzymałe. A jesli chodzi o zdobienia to ja swoje formy ozdobiłam tak jak w przypadku zakładania normalnego tipsa, ale moze jeszcze niech sie wypowie ktos bardziej doswiadczony zebys miała pewność .
    a ja śmiem sie nie zgodzić... w moim przeypadku lepiej trzymaja sie robione żele na formie, na początku robiłam na tipsie i mam porównanie na samej sobie

    te na tipsie albo podchodziły powietrzem, albo pękały na progu, albo w ogóle tipsy ze zdobieniem odpadały i został tylko żel na naturalnej czesci pazurka...

    ale może było to spowodeowane brakiem doświadczenia no nie wiem
    w każdym razie ja już na tipsy raczej nie przejde, nie widzi mi sie to- moje zdanie jest takie, ze z tipsem różnie bywa, trzeba cudować dopiłowywać jak za duży a mniejszy rozmair jest za mały, jak nie mamy tipsików tunelowych to wychodza łopaty bleeee, nie podoba mi sie to.
    a z szablonem nie ma takiego problemu: zakładasz, dopasowujesz, zaciskasz, tunel masz taki jaki chcesz, robiąc szkielecik zel nakładasz na taką część jaka ci odpowiada, (pół, 3/4, całość- komu co odpowiada i jaką ma technikę) a poza tym wydaje mi sie ze klej do tipsów "obciąża" paznokieć i może mieć w jakimś tam stopniu wpływ na osłabienie pazurków

  20. #170
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Ile ludzi tyle opini Moze niepotrzebnie sie odzywałam bo sama do tej pory robiłam na tipsie, forme zrobiłam sobie wczoraj pierwszy raz w zyciu, ale zasugerowałam sie zdaniem stylistek do ktorych wczesniej chodziłam, bo one wszystkie narzekały na formy, ze do kitu, ze słabe ipt... Tak wiec wychodzi na to ze wszystkiego trzeba sprobowac i tyle

  21. #171
    Debiutantka Avatar mamusia86
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    dziekuje bardzo za pomoc dziewczyny tu na forum jeszcze nie jestem taka obcykana ale cwicze i dzis biore sie za proby robienia na formie a ze brakuje mi rak moim modelem bedzie maz moze byc zabawnie jak mnie wkurzy to mu tak zostawie hehe

  22. #172
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Cytat Napisał Linka Zobacz post
    Ile ludzi tyle opini Moze niepotrzebnie sie odzywałam bo sama do tej pory robiłam na tipsie, forme zrobiłam sobie wczoraj pierwszy raz w zyciu, ale zasugerowałam sie zdaniem stylistek do ktorych wczesniej chodziłam, bo one wszystkie narzekały na formy, ze do kitu, ze słabe ipt... Tak wiec wychodzi na to ze wszystkiego trzeba sprobowac i tyle
    ja nie uważam sie za jakieś tak super eksperta tylko pisze z doświadczenia a nie dziwie sie że coniektóre stylistki w salonch tak mówią... mojej koleżanki stylistka (od której w sumie zaczela sie moja przygoda z pazurami i od niej kupiła lampe) to sie dziwiła ze ja samouk sie zwiełam za formy, bo tzreba miec wprawe żeby bylo ok. mówiła też ze ona nie przechodzi na forme tylko z lenistwa i oszczednosci czasu, bo jednak nad formą trzeba jakis czas posiedziec zeby dojsc do wprawy i sobie wyrobić technikę, a ona ciach- tipsa przyklei opracuje i szybko...

    a ja natomiast wole posiedzieć troche dłużej ale ma byc dokładnie... zwłaszcza ze nie zarabiam tym na zycoe tylko tak hobbystycznie

  23. #173
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja nie uważam sie za jakieś tak super eksperta tylko pisze z doświadczenia a nie dziwie sie że coniektóre stylistki w salonch tak mówią... mojej koleżanki stylistka (od której w sumie zaczela sie moja przygoda z pazurami i od niej kupiła lampe) to sie dziwiła ze ja samouk sie zwiełam za formy, bo tzreba miec wprawe żeby bylo ok. mówiła też ze ona nie przechodzi na forme tylko z lenistwa i oszczednosci czasu, bo jednak nad formą trzeba jakis czas posiedziec zeby dojsc do wprawy i sobie wyrobić technikę, a ona ciach- tipsa przyklei opracuje i szybko...

    a ja natomiast wole posiedzieć troche dłużej ale ma byc dokładnie... zwłaszcza ze nie zarabiam tym na zycoe tylko tak hobbystycznie
    zgadzam się z tobą woszczurku. a do ćwiczeń najlepszy jes paluch. jest nie drogi i można na prawdę na nim dużo poćwiczyć. nie trzeba rąk wystarczy paluch do ćwiczeń

  24. #174
    Rozkręcanko Avatar Linka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    Dziewczyny co by nie mowic to napewno macie wieksze doswiadczenie niz ja i bardzo sie ciesze ze sa tu osoby u ktoryc moge sie dowiedziec duzo rzeczy. Dzieki

  25. #175
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Przedłużanie na formie

    formy sa czyms wspanialym jak ogarnie sie te podstawy,przyswoi sie technike formowania...ten kto je wymysll powinien dostac Nobla....Ja sobie nie wyobrazam robic stylizacje bez form,tipsy zeby was niesklamac ostatni raz robilam z niecale dwa lata temu wiec dla Mnie tips to prehistoria,choc niektorym nie da sie podlozyc formy i niestety pozostaje tips jak na razie na nikogo takiego nie trafilam...a tipsy leza i sobie czekaja na wyjatek...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •