Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 51

Temat: Mieszanie żeli różnych firm?????

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar ania23831
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    31

    Question Mieszanie żeli różnych firm?????

    Witam Was kobietki.Mam pytanko:Czy mozna mieszać ze sobą żele różnych firm Konkretnie chodzi mi o to czy moge dopełnić paznokcie jeżeli nowe były robione żelem innej firmy niż ta którą chce dopełnić?

  2. #2
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Aniu ja zawsze mieszam żele i jak na razie jeszcze nic mi sie nie działo a robię pazurki już 6 lat
    Bo wiesz kiedy ("obca") klientka przyjdzie do Ciebie na uzupełnienie to zazwyczaj nie wie Ona jakiej firmy był żel którym miała poprzednio robione tipsy. Gdyby nie można było mieszać , to w takiej sytuacji zawsze musiałybyśmy ściągać i zakładać na nowo-a wcale tak nie trzeba robić
    SZCZĘŚLIWA

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Aniu ja zawsze mieszam żele i jak na razie jeszcze nic mi sie nie działo a robię pazurki już 6 lat
    Bo wiesz kiedy ("obca") klientka przyjdzie do Ciebie na uzupełnienie to zazwyczaj nie wie Ona jakiej firmy był żel którym miała poprzednio robione tipsy. Gdyby nie można było mieszać , to w takiej sytuacji zawsze musiałybyśmy ściągać i zakładać na nowo-a wcale tak nie trzeba robić

    Popieram
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4

    Domyślnie

    Dokandnie Chanti, również mieszam, a czasmi nawet trzy różne firmy i zawsze jest ok
    Bynajmniej jak do tej pory

  5. #5
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    I ja tez

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar ania23831
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    31

    Domyślnie

    Dziękuje Wam bardzo moje kochane! Dzięki Wam moge zasnąć spokojnieBuziaki!

  7. #7

    Domyślnie

    Hehe to życzymy słodkich snów i zapraszamy jutro

  8. #8
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    ja tez mieszam produkty roznych firm z poczatku sie obawiałam ale nic sie nie dzieje

  9. #9
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie

    Ja tez tak jak rooksanka na poczatku mialam obawy czy aby nic sie nie stanie. Ale cale szczescie nie. Bo gdy nie mozna bylo mieszac zeli to albo robilybysmy za kazdym razem calkiem nowe pazurki albo kazda z nas musialaby miec cala game zeli, ktore sa na rynku czyli taka mala hurtownie.

  10. #10
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    zgadzam sie
    ja zele mam zjednej firmy
    do tego kolorowe chyba z 3 firm si enazbieralo
    tak samo akryl

  11. #11
    Rozkręcanko Avatar beniulek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    56

    Domyślnie

    ja tylko akryle robie i mam pytanko czy mozna mieszac akryl i liquid innych firmpozdrawiam Was serdecznie

  12. #12
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mi kiedys skonczyl sie clear w trakcie robienia pazurkow,zadzwonilam do kolezanki czy mogla by mi pozyczyc.Miala z innej firmy niz ja liquid,pazurki robilam i nic mi sie zlego nie stalo z pazurkami.Wiec chyba mozna

  13. #13
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Ja to nawet mieszam akryl z żelem Tzn.jak ma klientka akryl to mogę uzupełnić żelem... a jak ma klientka żel to mogę uzupełnić akrylem... I NIC SIE NIE DZIEJE
    SZCZĘŚLIWA

  14. #14
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    no to jest chyba ta metoda combo co ?

  15. #15
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    roooksanka nie mam pojecia czy to jest combo ... po prostu spróbowałam na sobie kilka razy i nic sie nie działo, wiec potem zaczęłam robić klientka i tez nic sie nie dzieje
    SZCZĘŚLIWA

  16. #16
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Mi kiedys skonczyl sie clear w trakcie robienia pazurkow,zadzwonilam do kolezanki czy mogla by mi pozyczyc.Miala z innej firmy niz ja liquid,pazurki robilam i nic mi sie zlego nie stalo z pazurkami.Wiec chyba mozna
    Nie jestem pewna czy mozna laczyc rozne monomery z roznymi pudrami. Kolorowe raczej mozna bo ja mam kazdy z innej firmy, ale przy budowaniu paznokci lepiej miec monomer z tej samej firmy co puder.
    Tobie akurat nic sie nie stalo, ale mysle ze lepiej nie laczyc. Nawet mi instruktorka powiedziala na warsztatach zebym lepiej nie laczyla pudry ibd z monomerem supernail, moze byc niespodzianka.

  17. #17
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    roooksanka nie mam pojecia czy to jest combo ... po prostu spróbowałam na sobie kilka razy i nic sie nie działo, wiec potem zaczęłam robić klientka i tez nic sie nie dzieje
    rooksanka ma racje
    mieszanie akrylu z zelem to jest metoda combo

  18. #18
    Nałogowiec Avatar roooksanka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bytom
    Postów
    303

    Domyślnie

    aaa wiedziałam że coś mi świta

  19. #19
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    ja ostatnio robiłam pazurki córce znajomej i dałam covre innej firmy niż żel i dziś przyszła bo jej się wykruszył paznokieć więc nie wiem czy to wina żeli czy ja coś źle zrobiłam... miałam cover basica a żel prestige a wcześniej jej mamie robiłam coverem i przeźroczystym z basica i trzymają się do tej pory...

  20. #20
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    zel prestige jak masz z firmy magnetic na pewno nie polaczy sie zinnymi zelami oni bazuja na innych unikalnych skladnikach...mnie zawsze uczono gzie tylko bym nie byla ze akryli sie nie miesza z inymi liquidami by nie uzyskac niepozadanych reakcji..zolkniecie,odchodzenie masy platami juz przy pilowaniu,kruszenie masy po paru dniach,uzyskanie nieklarownego koloru stylizacji paznokci,podchodzenie powietrz po paru dniach...co do zeli roznie to bywa...ja proponuje zeby lepiej uzywac tego co nam dana firma proponuje,jak rozgryziecie dana firme i bedzie wszystko ok to mozecie powoli zmieniac jeden komponent i czekac jakie beda rezultaty a jak bedzie sie cos dzialo bedziecie wiedzialy z czym macie problem i zaoszedzicie na tym czas i pieniadze,bo jak za duzo pozmieniacie to sie pogubicie,i nie wiadomo wtedy co powoduje ten problem....kolorowe akryle rowniez mam innych firm ale jest ok ale niektorymi ciezej sie pracuje....

  21. #21
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie

    żel jednofazowy clear prestige - producent GRACJANO , czy on jest gorszy od firmy magnetic

  22. #22
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    powiem szczerze ze nie znam tego zelu a magnetc jest prestizowa firma od ponad 20 lat ,maja w swojej ofercie akryle pod lampe i rowniez normalne,bialy akryl jest nieziemsko bialy jeszcze takiego koloru nie widzialam,wygladaja pieknie i krystalicznie czysto,oczywiscie w wojej ofercie rowniiez maja normalne i cala game nowego akrylu prestige..ale tylko jednego dystrybutora w Polsce w Bielsko Bialej..ja kocham kolory lakierow z tej firmy sa swietne,i posiadam cala serie choc cena jednego wynosi 28 do 33zl za sztuke..

  23. #23
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Ja zawsze mieszam i nic sie nie działo z winy zelu...w grafiti np nie mają zeli kolorowych tylko akryle kolorowe i łączy sie je z żelami, wyczytałam barzdo pozytywne opinie dziewczyn które już tak robiły

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    Mozna uzupelniac zele i akryle produktami innej firmy w wiekszosci przypadkow nic sie nie dzieje chociaz niektore te gorszej marki sprawiaja czesto klopoty-tzn.przy pilowaniu paznokcia przed uzupelnieniem odchodza prawie cale nie da sie zredukowac linii odrostu i trzeba budowac paznokietek na nowo.

    Mialam taki ciekawy przypadek ostatnio -klientka chciala taniej zrobila za 15 funtow u kogos w domu i przyszla z placzem ze jutro jedzie na wakacje a jej paznokcie wygladaja odrazajaco-pozalewane skorki, krzywy french itd zeby doprowadzic je do porzadku musialam spilowac caly zel(odchodzil nawet bez pilowania) i nadbudowac na nowo-wyszla zachwycona

  25. #25
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cześć Wam

    mam serdeczną prośbę..czy któraś z Was pracowała na produktach DIAMOND COSMETICS? z Poznania?mają stronę internetową www.pazurki.com.pl

    Pilnie zalezy mi na opini...Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mieszanie Akrylu różnych firm
    By stella in forum Metoda akrylowa
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 05-06-2010, 07:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •