Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 130

Temat: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

  1. #101
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    a nie nie.. hehe

    tak pytam, bo dzis robiłam pazury x3 .. i pierwsze przy świetle dziennym wyszło dobrze, drugie po południu juz tak średnio, a ostatnie wieczorem już masakra, a nie mogłam sobie pozwolic na dotrzymanie ich do rana

    ________________________________________


  2. #102
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    ja ustawiam lampki z 2 stron i jakos idzie..

  3. #103
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    ...nie wiem gdzie o to zapytać.
    Jakiego programu lub aplikacji używacie aby połączyć np zdjęcie przed i po w jedno zdjęcie?
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  4. #104
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    syrena ja uzywam photoscape i u gory jest takie cos jak 'laczenie' i wybierasz sobie czy w bok chcesz czy w dol

  5. #105
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    ja też używam photoscape
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  6. #106
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    ja tez mam photoscape

  7. #107
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    cholera jak wy robicie tak piękne zdjęcia paznokci <ściana>
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 17-10-2012 o 11:42

  8. #108
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Po pierwsze światło! Musi padać pod kątem nieco z góry. Nie prostopadle - ładniejszy efekt nabłyszczacza osiagniesz Poza tym opcja makro, czasem błysk. No i ja nie robię zdjęć na trybie automatycznym, bo często kolory przekłamuje. Robię ok 15-20 ujęć (klientki nie mają wyjścia i nie narzekają ), w różnych ustawieniach światła w aparacie. Trochę żałuję, że nie kupiłam lustrzanki, bo w moim aparacie nie mogę rozmazać tła
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 17-10-2012 o 11:43

  9. #109
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    ja też klientki molestuję z aparatem - teraz zakupiłam właśnie lustrzankę i na razie jeszcze próbuję ją ogarnąć na razie z róznym skutkiem
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 17-10-2012 o 11:43

  10. #110
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Nauczysz się Ja swój aparat ogarniałam pół roku. Kupiłam go specjalnie pod paznokcie. Jak widać zdjęcia robi niezłe. Brak mi ty6lko tego rozmycia w głębi nie musiałabym się tak martwi o tło


    Tak jeszcze a propo zdjęć! Nie smarować oliwką po panzokciu, bo zmatowieje i na zdjeciu będzie brzydko to wyglądało. Nie bawcie się w kadrowanie - ja sobie później docinam i kadruję w programie graficznym Pamiętajcie by zdjecia były duże i ostre. I co ważne - na zdjęciu mają by widoczne PAZNOKCIE a nie cała dłoń i pół ramienia Przykład zdjęcia, od jakiego warto zacząć (ustawienie dłoni i zbliżenie) (nie mogłam znaleźć takiego ustawienia z podpisem... to macie staaaaare.... 3 french w moim życiu, pierwszy z coverem i cuuuuudowna płytka)





    I na początek unikajcie takich zdjęć - bo przy nich najłatwiej o ostre palce i rozmyte, niewidoczne dobrze zdobienie. A nie o palce nam przecież chodzi i od razu widać jak nieładnie wychodzi gloss wymaziany oliwką w porównaniu z błyskiem na różowych... psuje to zdjęcie
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 17-10-2012 o 11:43

  11. #111
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Trochę zeszłyśmy z tematu, może moderatorki nas nie zjedzą bardzo cenne rady ALE:

    To w takim razie jak nie maziać oliwką to jak pozbywacie się pyłu z paznokci który zostaje po opracowaniu? Szczota czy przemycie cleanerem nie usunie całego pyłu - no way. Nie wiem, przed nabłyszczeniem (zakładam, ze nabłyszczacz bez przemywania) oddelegować klientkę pod kran żeby opłukała dobrze ręce, a potem czekać aż woda odparuje i heja z glossem?

  12. #112
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    Trochę zeszłyśmy z tematu, może moderatorki nas nie zjedzą bardzo cenne rady ALE:

    To w takim razie jak nie maziać oliwką to jak pozbywacie się pyłu z paznokci który zostaje po opracowaniu? Szczota czy przemycie cleanerem nie usunie całego pyłu - no way. Nie wiem, przed nabłyszczeniem (zakładam, ze nabłyszczacz bez przemywania) oddelegować klientkę pod kran żeby opłukała dobrze ręce, a potem czekać aż woda odparuje i heja z glossem?
    No jak? Przeca wrzuciałam frenche

    Nie powiesz mi chyba, że pył czyścisz oliwką! Bo nie uwierzę Ja używam tylko i wyłącznie szczotki. Widziała na moich zdjęciach pył, ha?
    Nie wolno my rąk przed kolejnymi warstwami żelu.
    Oliwkę się kładzie na wały (nie na paznokieć! wcierając ją uważamy, żeby jej nie rozsmarować na żel) w celu pozbycia się suchości, spowodowanej pyłem, nie zaś sam pył.

  13. #113

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    dokładnie

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Nie no oczywiście ze nie :-P ale w takim razie podziwiam bo uwsze tego pyłu jest sporo nawet przy pochlaniaczunigdy szczotka nie zbierze wszystkiego.

  15. #115
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: French i Zdobienia Ślubne

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    Nie no oczywiście ze nie :-P ale w takim razie podziwiam bo uwsze tego pyłu jest sporo nawet przy pochlaniaczunigdy szczotka nie zbierze wszystkiego.
    Skoro szczotka i przecieranie wg Ciebie nie zbierze wszystkiego, to jak odpylasz paznokcie przed żelowaniem? No i jakim cudem chcesz usunąć pył oliwką?

    Sorki za offtop Ale pojąć nie mogę

  16. #116
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    A właśnie, że zjedzą przeniosłam posty


    ---------- Dodano o godzinie 11:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:44 ----------

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    Nie no oczywiście ze nie :-P ale w takim razie podziwiam bo uwsze tego pyłu jest sporo nawet przy pochlaniaczunigdy szczotka nie zbierze wszystkiego.
    W takim razie zmień na szczotkę na taką z bardziej miękkim włosiem lub na pędzel do pyłu, oliwka tylko pył zamaskuje, i robi się nieprzyjemnie szorstko oraz pył szarzeje pod oliwką i jak klientka mocniej sobie wciera/masuje, to potem wygląda jakby miała brudne wkoło płytki.


  17. #117
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    aaa shonali źle mnie zrozumiałaś, przecież nie przecieram pyłu z paznokci oliwką to by było mega glupie i nic by się nie trzymało ;D Moze źle to napisałam i tak zostało to odebrane no ale to nie o to mi chodziło odpylam paznokcie normalnie szczoteczką (mam taką z miękkim włosem )

    raczej chodziło mi o tą suchość dłoni

    a swoją drogą to gdzieś tu na forum spotkałam się z tym że przed samym glossem ktos wysyłał klientkę pod kranik tylko zabijcie mnie ale nie powiem, nie pamietam gdzie to było.

  18. #118
    Rozkręcanko Avatar mmloda
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    Też mam tak, że tu wszystko pieknie ładnie odpylone, trzaskam fotki na prawo i lewo, potem przerzucam na kompa i zonk! widać na palcach suche miejsca jakby właśnie nie odpylone :/ może krem nakładać do rąk klientce przed zdjęciem?

  19. #119
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    aaa shonali źle mnie zrozumiałaś, przecież nie przecieram pyłu z paznokci oliwką to by było mega glupie i nic by się nie trzymało ;D Moze źle to napisałam i tak zostało to odebrane no ale to nie o to mi chodziło odpylam paznokcie normalnie szczoteczką (mam taką z miękkim włosem )

    raczej chodziło mi o tą suchość dłoni

    a swoją drogą to gdzieś tu na forum spotkałam się z tym że przed samym glossem ktos wysyłał klientkę pod kranik tylko zabijcie mnie ale nie powiem, nie pamietam gdzie to było.
    A ja pisałam, żeby nie mazia po paznokciu! Nie po palcu To, co se kładziesz na palec i skórki nie ma znaczenia. Ważne, żeby nie roznieś tego na paznokieć, bo będzie to wyglądało brzydko na zdjeciu


    samaron, nie jedz koścista jestem

  20. #120
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    Hi dziewczyny tak sobie tu czytam o tych zdjeciach ja mam lustrzanke i jestem zadowolona nie do konca ale moze byc ostatnio dokupilam specjalny obiektyw makro i przeslonki takie do przyblizania obiektu i jest ciut lepiej ladnie tlo rozmazuje.Teraz czekam na zestaw do fotografowania malych obiektow dwie lapy statyw i ekranik jako tlo wtedy mam nadzieje ze moje zdjecia wkoncu beda wygladac profesjonalnie

  21. #121
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Aparat Fotograficzny do zdjec paznokci

    Zakladam post, bo mam duzy problem. Widzialam podobny temat, ale nie uzyskalam tam odpowiedzi na moje pytanie...
    Zakupilam CANON IXUS 220HS. Po przeczytaniu masy recenzji wyszlo, ze na rynku jest naprawde dobry.
    Niestety zdjecia paznokci robi okropne. Chlopak zna sie dobrze na fotografii, chcial go ustawic, ale ciezko.
    Rozmazuje boki, ciezko mu zlapac ostrosc, a i tak potem widac ziarnistosc. Dodaje kolory jakies niebieskie i zolte... Tragedia. Nie polecam....
    Na fotkach z wakacji wyszlam jakbym byla nizsza, tak jakby rozciaga

    Czy mozecie powiedziec jakich uzywacie aparatow do robienia zdjec
    Czy ustawiacie je samodzielnie czy pracuja na automacie
    Jaki aparat najlepiej pracuje w automacie

    Nie szukam lustrzanki. Poreczny,szybki, sprawdzony.

    Nie zakładamy nowego tematu, tym bardziej jak wiemy, że podobny istnieje !
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 08-11-2012 o 20:58

  22. #122
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Aparat Fotograficzny do zdjec paznokci

    Osobiscie polecam Nikony, sprawdzone kompaktowe i cyfrowe.
    Ja mam w tej chwili Olympusa lustrzanke, dostalam jako prezent wiec nie bede na nic zamieniac ale jak bym miala taka mozliwosc ( brak funduszy ) to z buta bym zamieniala na jakis model z Nikona. Jaki ? Musialabym sie dobrze wczytac w parametry...
    Canony sa drugimi aparatami, ktore moge polecic, choc zauwazylam, ze nie zawsze wspolgraja z wlascicielem, dlatego wole Nikony.
    Jednak wina zlego zdjecia nie lezy tylko po stronie aparatu. Juz pisalam to kilka razy. Dobrze przygotowany aparat, odpowiednie warunki do zdjecia i nawet najtanszym aparatem da sie zrobic mega fotke a wystarczy, ze ruszy sie lekko aparatem w trakcie fotki i juz jest bubel.
    Agnieszka

  23. #123
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    Dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem aparatu i mam do wyboru 3 sztuki ( po przeczytaniu masy recenzji).

    Czy ktoras z was posiada:

    CANON IXUS 500 HS
    CANON PowerShot S100
    CANON PowersShot S110 ?

    Prosze macie jakies opinie o nich? Chodzi o fotki na codzien. Wakacje, imprezy i oczywiscie zdjecia paznokci

  24. #124

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    ja ze swojej strony mogę polecić Soniaki, jeżeli chodzi o kompakty, wychodzą śliczne, żywe kolory

  25. #125
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    Dziewczyny a co powiecie o LUMIX . Pracuje któraś takim. Ja mam i nie mogę dojść ładu z nim. Nawet na automacie wychodzą mi całkiem różne zdjęcia. Możecie polecić jakieś dobre ustawienia w tym aparacie?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 05-08-2019, 09:23
  3. Zdobienie paznokci - nic trudnego
    By Kamis in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 23:15

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •