Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 257

Temat: Makijaż permanentny

  1. #201
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał dorotka_19 Zobacz post
    Pamiętajcie dziewczyny, żeby wybrać naprawdę profesjonalny salon, jak i dowiedzieć się czy macie uczulenie na jakieś składniki.
    Ostatnio pisałam referat na ten temat i znalazłam straszną historię dziewczyny, której paprało jej się przez kilka długich miesięcy. Były zdjęcia ale musiałabym trochę poszukać...
    Zgadzam się z przedmówczynią jest to bardzo odpowiedzialna decyzja jakie studio wybierzemy bo potem możemy oszpecić się na długie długie tygodnie .Dlatego mogę wam polecić studio piękności we Wrocławiu Makijaż Permanentny ? Klinika Urody ? Wrocław . Sama robiłam sobie tutaj maakijaż permanentny . Panie które tutaj pracują są profesjonalistkami i znajdą się na rzeczy . Obecnie są letnie rabaty na zabiegi -25% warto zajrzeć zaoszczedzić a przede wszystkim skorzystać z najlepszych usług

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Jaką metodą miałaś wykonywane brwi? Również się zastanawiam, ale chciałabym metodę włoskową/piórkową. A salon o którym mowa jest blisko mnie dlatego tym bardziej jestem ciekawa opinii.

    Słyszałam, że we Wrocławiu także świetnym salonem do makijażu permanentnego jest Wersal. Cena nie za niska, ale lepiej wydać więcej niż później sprawić sobie kłopot.

  3. #203
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Hej dziewczyny, ja polecam zajrzeć do Wellderma na Inowrocławskiej, zrobili mi świetne brwi za dobrą cenę

  4. #204
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Jaką metodą miałaś robioną na ten Inowrocławskiej?

  5. #205
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    ODRADZAM SZKOLENIE U ALICJI MODRZYK W POZNANIU

    Pani Alicja jest przemila osoba, jednak kurs permanenty make up byl przeprowadzony skandalicznie.

    Zero slowa o przeciwskazaniach, higienie i jak dbac o makijaz po aplikacji.

    Proszac pania Ale, by spojrzala na to co robie, czulam, ze przeszkadzam jej w piciu kawy z klientka/kolezanka/ jej mama/ druga kolezanka.

    Do tej pory nie otrzymalam zadnych skryptow dotyczacych makijazu, nie mozna sie doprosic.

    Pomocy po kursie tez nie ma zadnej, bo pani Ala nie poleca tego, nie poleca tamtego. Tylko jej maszynka i pigmenty (ktore wybarwiaja sie na rozowo) sa najlepsze.

    Skandal.

  6. #206
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja zainwestowałam i ruszyłam na kurs do Warszawy do Centrum Szkoleniowego Magdy Bogulak. 2 tygodniowy kurs.. bomba.. jestem mega zadowolona i miesiąc po kursie już mam sporo klientek Full profeska, skrypt ogromny i pełen przydatnych info. Dziewczyny stale do dyspozycji i pomocy

  7. #207
    No to..wpadłam Avatar Bogusia1984
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    184

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Malgosiu cena u pani Bogulak powalajaca 15 tys + vat..................

  8. #208
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Czesc dziewczyny czy polecacie jakiegos szkoleniowca w Krakowie na metode wloskowa?bede wdzieczna za info.

  9. #209
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    tez szukalam, ale niestety nie znalazlam

  10. #210
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    wITAM SERDECZNIE. Ile kosztuje makijaż, jak chce sie tylko na stałe zrobić usta i usunać pewną bliżnę natwarzy



    Dziekuję za odpowiedź.

  11. #211
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dziewczyny czego używacie do znieczulenia przed i w trakcie zabiegu? Czytam o TATTOO SOOTHE GEL z 5 % lidokainą. Znacie ten produkt? Macie jakieś swoje perełki?

  12. #212
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Przed krem emla w trakcie tag45 😊

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #213
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa Londyn
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Hej dziewczyny jakiej firmy polecacie pigmenty ? I jaką kredkę najlepiej zakupić do brwi? bo nie może to być taka zwykła prawda?

    Z góry dziekuje za info

  14. #214
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Moja ciocia której robię rzęsy idzie na zrobienie kresek górnych na powiekach i mam pytanie - czy do tego zabiegu muszę jej ściągnąć rzęsy?I drugie pewnie śmieszne pytanie -czy ceny podawane się zawsze za jedno i drugie oko czy cena np 600zł tyczy się jednej powieki?

  15. #215
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    konieczne jest zdjęcie rzęs do kresek. a co do ceny podawane są za całość czyli jedno i drugie oko

  16. #216
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dziewczynki cos powiecie na temat szkolenia u Pani Alicji Sobczak? Prosze o opinie

  17. #217
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Polecam bardzo i nie jest to autoreklama moją kosmetyczkę, która zajmuje sie makijazem permanentnym. Zrobiłam u niej kreski górne i brwi metoda piórkową. I jestem super zadowolona, nie musze sie juz malować Kreski na oczach mam dość grubie i widoczne na czym mi zalezało a brwi bardzo naturalne. Stwierdziłam, że tam gdzie moge bede ją polecała i reklamowała przy okazji bo warto - tym bardziej, ze jest nie droga wiec moze akurat znajdzie nowe klientki równie zadowolone bo jak wiadomo poczta pantoflowa działa naj... ) a wiec makijaz permanentny kraków tel. 500877400 Pani Iza

  18. #218
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Oda, wrzuć fotkę, z chęcią zobaczymy.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  19. #219
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    dziewczyny jakich uzywacie barwników do ust? z jakiej firmy polecacie?
    " Zniszcz wszelkie zło, by dobro mogło zakwitnąć"

  20. #220
    Nałogowiec Avatar dzidzia1987
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Gummersbach/DE
    Postów
    308

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Hej.Poszukuje dziewczyny albo dobrego salonu w okolicy Raciborza lub Rybnika do zrobienia brwi metoda wloskowa.Mozecie kogos polecic?

  21. #221
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cześć dziewczyny, widzę, że jest tutaj bardzo dużo profesjonalistek. Kończę kurs makijażu permanentnego, co myślicie o tym aparacie do makijażu permanentnego, opłaca się w niego inwestować: Urządzenia do makijażu permanentnego | Biotekpolska.pl
    Ps. Już tyle kasy wydałam na szkolenie, że wole się zapytać was o zdanie zanim kupię ten sprzęt.

  22. #222
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    uważam że makijaż permanentny to bardzo fajna sprawa. Wstajesz już prawie gotowa, nie masz tysięcy kosmetyków w domu. Grunt to oczywiście dobre jego wykonanie. Dlatego ja mam sprawdzona kosmetyczkę Anetę Polewiak (666993888) z Wrocławia. Wspaniale wykonuje.

  23. #223
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Według mnie to fajny pomysł tai makijaż, ale ja jest wykonany bardzo subtelnie. Widziałam niestety kilka kobiet, które miały jakiś "diaboliczny" ten makijaż i wyglądały okropnie! Nie uważam też, że "wstaje się i jest się gotową" bo co mogą pomóc brwi? To tylko część wyglądu, a gdzie cała reszta....

  24. #224
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał Cecilia Zobacz post
    Według mnie to fajny pomysł tai makijaż, ale ja jest wykonany bardzo subtelnie. Widziałam niestety kilka kobiet, które miały jakiś "diaboliczny" ten makijaż i wyglądały okropnie! Nie uważam też, że "wstaje się i jest się gotową" bo co mogą pomóc brwi? To tylko część wyglądu, a gdzie cała reszta....
    Robiąc makijaż permanentny brwi można zrobić od razu rzęsy i widziałam też, że niektórzy robią sobie kreski wokół oczu. I w ten sposób "wstaje się i jest się gotową". Wcześniej wspomniana pani Aneta Polewiak jest naprawdę dobrą makijażystką. U niej makijaż wygląda bardzo naturalnie

  25. #225
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    To ważne, aby wybrać odpowiedni gabinet, gdzie profesjonalnie wykonają makijaż.
    Z własnego doświadczenia mogę polecić gabinet w Łodzi

    Najważniejsze jest doświadczenie osoby, która wykonuje zabieg. To pozwoli uniknąć problemów.
    Gdy szukałam odpowiedniego miejsca, patrzyłam, czy dana osoba ma odpowiednie przeszkolenie, certyfikaty.

    Wykonałam makijaż permanentny brwi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Video Tutoriale - Makijaż
    By milenka_olsztyn in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2011, 15:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •