Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 257

Temat: Makijaż permanentny

  1. #126
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dla tych dziewczyn ktore szukaja kursow na makijaz permanentny mozecie sprawdzic tu Makijaż permanentny - szkolenia z makijażu permanentnego, kursy z makijażu permanentnego
    Ja mam w planach wybrac sie w lutym tutaj
    Makijaż Permanentny Poznań, Szkolenia, Kursy, Sprzęt | ESTHETIQUE Alicja Modrzyk
    Oferuja modelki na ktorych wykonuje sie makijaz pod okiem nauczyciela wiec bede tam robic kurs

  2. #127
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    A ja od wczoraj jestem posiadaczka kresek na górnych powiekach.
    Babeczka z polecenia.wybralam sie razem z koleżanką i obie mamy kreski.
    Zawsze kusiły mnie równiez usta i planuje je zrobic w niedalekiej przyszłosci.
    Sam zabieg nie bolał nas wcale.jedynie blizej wewnetrznych kącików odczuwalne było takie niby łaskotanie.
    Boje sie tylko po Waszych debatach o pigmentach zeby to w przyszłosci nie zmienilo barwy na więzienną..
    Do doświadczonych koleżanek jaka pielęgnacje zalecacie tuż po zabiegu?
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 22-01-2013 o 01:58

  3. #128
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    wydaje mi sie ze ta babeczka zrobila takie jakie chciala klientka, dlatego niektore sa wyzej a niektore nizej
    Też tak myślę.Ja raczej jestem przeciwniczką nadmiernego doradzania klientką chyba,że ktoś prosi o radę.(Może dlatego,że sama nie lubię jak ktoś mi radzi skoro ja wiem lepiej )Robię dokładnie to co klientka chce i co chwilę pytam czy tak na pewno sobie życzy.Unika się wtedy takiej sytuacji,że potem powie,że chciała inaczej ale coś się jej zasugerowało co jej się teraz odwidziało.Wiem,że na ogół dziewczyny trzymają się tego co się wyuczyły tz ma pasować do kształtu twarzy,koloru cery i pewnie jeszcze do wieku,ale to jak ja widzę klientkę często różni się totalnie od tego jak ona widzi siebie.Nasza babeczka od pracowni też nam zawsze mówiła,że to co my wiemy to jedno a najważniejsze to co sobie życzy klient.

  4. #129
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Wstawiam fotki kolejnych dni mojego makijazu permanentnego. Jestem bardzo zadowolona ;-) Niestety od ponad tygodnia mam problem ze skora w dwoch miejscach. Czerwone plamy wygladaja jak zajady, tylko jedna jest troszke nizej... ;/ Ide z tym do dermatologa... bo niestety samo sie nie goi ...

    Jutro przy dziennym swietle wstawie fotke. Moze cos na ten temat wiecie ..

  5. #130
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Matko a ja dziś gały jakbym wyła całą noc.
    Dodatkowo dopadło mnie jakie cholerne przeziebienie wiec może i spotęgowało opuchlizne.
    Dobrze ze na dziś zaplanowałam wolne bo wyglądam okropnie.

  6. #131
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Wstaw fotki xD chce widziec efekt tych kresek

  7. #132
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Kurcze na zapodaj.pl caly czas odwraca mi je do góry nogami.jak to zmienic?
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 23-01-2013 o 12:23

  8. #133
    Rozkręcanko Avatar Katia_07
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Zabrze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Hej, ja wybieram się na kurs do Poznania do Esthetique Alicja Modrzyk, załatwiam przez Urząd Pracy.. mam nadzieję, że w lutym, góra w marcu zacznę . W związku z tym mam do Was kochane dziewczyny pytanie: na jakim sprzęcie pracujecie? czy możecie doradzić firmę? Pozdrawiam

  9. #134
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    katia162, w mojej opinii to opryszczka, brałas coś na opryszczkę, np heviran 5 dni przed zabiegiem? linergistka powiedziala, ze trzeba? Jeśli to opryszczka to w tych miejscach barwnik nie wejdzie, usta będą prawdopodobnie do poprawki, a po zbliznowaceniach po opryszce cięzko się jedzie maszynką, barwnik ma problem z penetracją naskórka. Albo jest to zbyt głęboko wprowadzony barwnik, widzę chyba płyn surowiczy, babrze się bardzo?

    sandrus, walnij sobie tribioticem te powieki

    kati- zalezy jakie masz aspiracje co do machinerii do permanentu, ja pracuję na prostym penie np takim

    http://arstattoo.pl/urzadzeniedomaki...em-p-2168.html

    ale taka maszynka nic praktycznie za Ciebie nie zrobi, Ty musisz dbać o to, aby rowno kłaść nacisk i wprowadzać barwnik pod dobrym kątem, trzeba mieć wyczucie, najlepiej jak zapytasz swojego instuktora, on doradzi. Moje klientki się nie skarżą, że moja maszynka krawatów nie wiąże i ciąży nie przerywa ale ja to rzeźnik jestem, przytrzymam sobie babę kolanem, żeby równo jej krechę zrobić, ale ja nie jestem wybitną linergistką. Taki sobie wyrobnik.
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 24-01-2013 o 21:01

  10. #135
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Nie, to raczej opryszczka nie jest. Nigdy jej nie mialam, wiem jak wyglada. W jednym kaciku wyglada jak zajad, w drugim tez, ale troszke nizej jakby bardziej na dolnej wardze. Bylam w mojej kosmetyczki co robila, mowi, ze to nie pigment sie wylal i mozna uzupelnic. Troche sie boje...

  11. #136
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Też bym chciała usta zrobić:-)
    Kurka a jak to jest z ta opryszczką.
    Jeśli miewam tego syfa i przed makijażem będę brała lek to jest dużą szansa że mnie nie wywali?

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Katia, ale ja też nie widzę aby się tam gdzieś pigment rozlał, bo byłaby podskórna plama barwnika, a nie ma, nawet o tym nie wspomniałam, i.. nie brałaś heviranu i nie bój się, permanent warg prawie nigdy nie udaje się tak na 100% przy pierwszym podejsciu. To cięzkie miejsce do pigmentacji zresztą obserwuj, niech się zagoi, jak na konturze będą przerwy to po 6 tygodniach popraweczkę wypadałoby strzelić, jeśli bardzo bolało, a dziewczyna nie jest kosmetologiem (nie wiem gdzie robiłas, czy w Anglii czy w Polsce, u nas zwykła linergistka nie znieczuli Cię iniekcyjnie, tylko powierzchniowo, czyli maścią), można się bezpośrednio udać do stomatologa po znieczulenie, przy pierwszym razie nie radziłabym, bo kontur naturalny może opuchnąć i sie zmienic, a co za tym idzie mozna go wyrysowac krzywo, ale drugi raz to spokojnie można uzyć znieczulenia dentystycznego bo linergistka poprawia tylko ubytki i jesli dobrze zrobiła kontur za pierwszym razem za drugim znieczulenie iniekcyjne nie przeszkadza

    Sandruś, niestety duże prawdopodobieństwo, że nawet po heviranie Ci wylezie opryszczka, dziewczyny nie mające nigdy opryszczki i biorące heviran często jej dostają przy makijażu permanentnym, w czerwieni wargowej, szczególne na obrysie czają się różne niefajne paskudztwa, ale co Ci szkodzi spróbować, jak jesteś napalona, radziąłbym na pierwszy raz nie robić kontrastowych ciemnych kolorów bo jak miałas oprychę w miejscu blizenek barwnik będzie słabiej wnikał przy dużym kontraście będzie widać, przy mniejszym, nie, a jak masz obrys ust zniekształcony lekko przez opryszczki to może permanent pomoc to wyrownac, choc teoreotycznie nawracajace ciężkie opryszczki to przeciwskazanie, ale cholercia, bez przesady

  13. #138
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    dziewczyny ja tez chce sie wybrac na kurs tego makijazu..ale powiem wam ze moja szefowa robi to na znieczuleniu dentystycznym. klientki wgle sie nie skarza na bol,lekkie swedzenie i tyle, pieknie robi te usta jak ladnie poprosze to mnie moze nauczy kreski na oczach tez robi piekne,rowniutko wszystko i tez widze ze uzywa innych znieczulen nie emli,,i tez klientki sie nie skarza na bol wgle

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  14. #139
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Kinga - jak pójdziesz na ten kurs to koniecznie zdaj relację. Jestem bardzo zainteresowana tym właśnie miejscem na szkolenie

  15. #140
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Mnie zrobienie oczu nie bolało kompletnie a tylko krem emla
    Czy jak mu tam był grany .
    No tak,ale usta to już inna bajka.
    Zawsze robicie korektę?
    Ja mam się na takiej pokazać dwa tygodnie od zrobienia.
    A swoją droga to te moje kreski zrobiły się strasznie mikre.
    Na szczęście zostałam uprzedzona że tak będzie

  16. #141
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Niewidac, bo na tych zdjeciach jeszcze tego nie bylo.... wstawiam zdjecia z problemem zobaczcie jakie plamy....

  17. #142
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Plamy z czasem znikną kinga, nie martw się, ale widzisz, ze barwnik nie złapał w niektorych miejscach? Poprawka. Ale nie teraz, radziłabym najszybciej za 4 tygodnie, zresztą skonsultuj się z linergistką i jednak przed poprawką zalecam heviran


    Kreski robią się cieńsze, bo to, że jest efekt grubości od razu po zrobieniu wynika z obrzęku, zresztą, nie wiem jakie krechy chciałas, czy tylko zagęszczające linię rzęs, czy kreskę ozdobną

    wstawiam jakąś swoją ozdobną, pstrynięte przy okazji rzęsisk bo ja nie robię zdjęć swojego permanentu- jak widać jest krecha na kocie oko i zrobiony dół

  18. #143
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    kurka piekna ta kreska i u gory i na dole..super

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  19. #144
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Kreski super.
    Widzę,że Kobieta brwi też ma zrobione.
    Koleżanka z która robiliśmy razem oczy wczoraj sobie też brwi zafundowała.

    Chciałam raczej widoczne,wyciągnięte ale nie kosmiczne grube.
    I tak wyglądały tylko po zrobieniu hehe.
    Przed chwilą miałam klientke,która też ma kreski.
    Ta to ma dopiero kosmiczne kreseczki

  20. #145
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dzięki dziewczyny,

    Sandra, brwi nie mojej roboty, ja się boję metody tradycyjnej, plamkowej, czy jak ją tam zwał(w sensie całe brwi wypełnione barwnikiem plus kontur), uważam, że pasują tylko kobietom o mocnych gęstych brwiach, z duża ilością włosków, które chcą nadać im idealny kształt i barwę, jestem orędownikiem metody piórkowej, czyli kreseczek imitujących włoski.

  21. #146
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dziś byłam na korekcie.
    Mam nadzieję,że jutro rano otworze oczy bez problemu i bez wstydu pojadę do pracy he he
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 02-11-2013 o 21:31

  22. #147
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Kupilam masc w aptece, smaruje i nic nie pomaga. Plamki zarastaja delikatna warstwa skory i po paru godzinach ponownie sie wyluszczaja. Poniewaz hewiran jest na recepte dostalam odpowiednik jego hascovir W czwartek ide do dermatologa..
    Boje sie ze do 14 lutego nie zdazy sie wygoic, mam wtedy poprawke

  23. #148
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    sandruś, fajna krecha, czy ja tam... widzę siniaki, czy Twoj aparat cuda robi

    Katia, przełóż dopoki się nie wygoi, nie można jechac maszynką po takich rzeczach. zadzwon do linergistki i jej to powiedz, nie idź na tą poprawkę dopóki się nie zagoi całkowicie
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  24. #149
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    To nie aparat he he.
    Po pierwszym razie trzeciego dnia miałam żółte ślepia,ze ho ho
    Dziś jak wstalam to oczywiście spuchnięte ale zdecydowanie lepiej niż po pierwszym razie chociaż samo robienie nie było już tak przyjemne jak wtedy
    Natomiast koleżanka wtedy po pierwszym razie prawie nie spuchła a po wczorajszym...
    Jak mi dziś wysłała foty to śmiałam się jak walnięta
    Oczy uchylone a powieki to istne buły he he

  25. #150
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    sandrus krech super...
    a kochane czy orientujecie sie czy mozna zrobic jakies testy uczuleniowe na barwnik... poniewarz jestem uczulona np na henne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Video Tutoriale - Makijaż
    By milenka_olsztyn in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2011, 15:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •