Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki 251 do 257 z 257

Temat: Makijaż permanentny

  1. #251

    Thumbs up Odp: Makijaż permanentny

    Naprawdę świetny makijaż permanentny wykonuje Pani Tatsiana. Gabinet brovi.club . Jest nie tylko profesjonalistką, ale również perfekcjonistką. Jetem bardzo zadowolona. facebook.com/Brovi.Club/
    Ostatnio edytowane przez olala11 ; 23-08-2018 o 15:14

  2. #252

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Makijaż permanentny to decyzja, którą warto podjąć, gdy mamy pełne zaufanie do linergistki. Ważne jest to, jak duże ma doświadczenie, jakie kursy ukończyła i na jakim sprzęcie oraz barwnikach pracuje. Nim zdecydujemy się na konkretny salon, polecam sprawdzić dotychczas wykonane w nim makijaże (np. w galerii zdjęć), porozmawiać ze specjalistkami, które w nim pracują o swoich wątpliwościach i oczekiwaniach. W centrum makijażu permanentnego NEWLOOK’s w Warszawie kładziemy nacisk na długie rozmowy z klientkami, wyjaśniamy każdy etap zabiegu, różnice między poszczególnymi metodami. Oprócz wykonywania makijaży, dodatkowo szkolimy linergistki oraz zajmujemy się dystrybucją barwników i sprzętu do makijażu permanentnego. Z czystym sercem, jako właścicielka, mogę powiedzieć, że wiemy, co robimy Zapraszam do zapoznania się z ofertą zarówno Panie zainteresowane wykonaniem makijażu, jak i wahające się oraz te, które chciałyby się nauczyć go wykonywać. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania!

  3. #253
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Z tego co pamiętam, to w cosmedzie są bardzo fajne szkolenia. Makijaż permanentny również mają w swojej ofercie. Generalnie warto jest pojechać do innego miasta czy województwa. Trzeba się uczyć od dobrych praktyków a nie od pseudo szkoleniowców. Tak naprawdę moda na makijaż permanentny dopiero wchodzi do mody tak więc warto w niego inwestować

  4. #254
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dla mnie makijaż permanentny okazał się bardzo dobrym wyborem, a to dlatego, że trafiłam na naprawdę specjalistów w swojej dziedzinie. Umówiłam się na wizytę poprzez stronę https://www.beautymasters.pl/ , którą obecnie mogę Wam z czystym sumieniem polecić. Taki zabieg bardzo łatwo zepsuć, jednak w tym przypadku tak się nie stało i na pewno jeszcze do nich wrócę, bo jeśli decydować się na makijaż permanentny oka na Ursynowie to tylko z nimi

  5. #255
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    W Beauty Lux masz z tego szkolenie, w Wawie. Poziom? Wysoki, jest to szkolenie wymagające, ale przynajmniej daje ono konkretne umiejętności.
    Siedzimy w tym temacie już dosyć długo, w tym roku jedzie na nie moja pracownica. Tam zawsze masz pracę w małych grupach i na porządnych kosmetykach.
    Nie wiem jeszcze kto będzie prowadził zajęcia, ale jak dotychczas te prowadzące działały sprawnie.

  6. #256
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Jeśli cenicie wygodę to polecam makijaż permanentny. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów u pana Krzysztofa Majerskiego w Vici Clinic. Zdecydowałam się na makijaż ust i brwi, a efekty przerosły moje oczekiwania

  7. #257
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Permanentnego nie mam, za do czasami zdarza mi się wpaść do jakiegoś salonu na makijaż. Jest wiele fajnych salonów w Krakowie np. https://klaru.pl/. Malują bardzo ładnie, do tego robią manicure i bardzo ładne i naturalnie wyglądające rzęsy Kraków.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Video Tutoriale - Makijaż
    By milenka_olsztyn in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2011, 15:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •