Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 67891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 257

Temat: Makijaż permanentny

  1. #226
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja sobie zrobiłam i wyglądam zjawiskowo robiłam u Anety Polewiak. Bardzo pięknie się to prezentuje. Profesjonalistka w każdym calu.

  2. #227
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Zorka, wstaw fotki.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  3. #228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Makijaż permanentny to super sprawa. Też go mam, mało tego jestem kosmetyczką i postanowiłam, że podniosę swoje kwalifikacje i zapisałam się na kurs makijażu permanentnego do Biotek Szkolenia i kursy z makijażu permanentnego | Biotekpolska.pl Już nie mogę się doczekać szkolenia Pozdrawiam

  4. #229
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    To koniecznie Frania powiedz w swoim drugim wpisie jak było. I zdjęcia wstaw
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  5. #230
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Dla mnie taki makijaż to świetna sprawa, mogę polecić każdej kobiecie, która dba o swój wygląd. Ja sobie zrobiłam u Pani Magdaleny Bąk i jestem mega zadowolona. makijazpermanentny.warszawa. pl

  6. #231
    No to..wpadłam Avatar NataliaNY
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nowy Jork
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Czy ma ktos do sprzedania skrypt a Long Time Liner? Jestem po kursie makijazu permanentnego, na stale nie mieszkam w PL, ale ciagle sie doszkalam I chcialabym przestudiowac sobie skrypt, a jak bede w PL to bede wiedziala z czego sie doszkolic.

    Z gory dziekuje za info.

  7. #232
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Zgadzam się z @karolinamm , taki makijaż to świetna sprawa. Na makijaż permanentny namówiła mnie przyjaciółka, zabieg wykonywałyśmy w Gabinecie medycyny estetycznej Kod Piękna https://www.facebook.com/kodpiekna Profesjonalne i miłe podejście do klienta, zabieg wykonany z wielką starannością i dokładnością. Efekt końcowy rewelacyjny, moje jak i przyjaciółki brwi wyglądają pięknie i naturalnie.

  8. #233
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Wstaw Sylwia fotki brwi.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  9. #234
    Debiutantka Avatar Natalia158
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Też sobie robiłam makijaż permanentny. Wygląda świetnie. Robiłam w kamastudio w Mikołowie. Na prawdę polecam, znają się na rzeczy i mają bardzo duże doświadczenie.

  10. #235
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    A czy któraś z Was korzystała z gabinetu www.twojezacisze.pl Zastanawiam się właśnie nad wybraniem się do niego - mają bardzo ciekawą ofertę

  11. #236
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja niestety mam złe wspomnienia z makijażem permanentnym brwi... Na szczęście udało mi się go usunąć w klinice Miracki w Warszawie. Już sobie powiedziałam - nigdy więcej permanentnych makijaży!

  12. #237
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Lublin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Bardzo bym chciała zrobić sobie permamentny makijaż brwi, ale mam bardzo niski próg bólu - umieram przy zwykłej regulacji brwi. Boję się, że nie byłabym w stanie tego znieść - nie wiecie czy są może jakieś nowoczesne i mniej bolesne metody?

  13. #238
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja robiłam brwi u p. Magdaleny Bąk w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Efekt jest dokładnie taki na jakim mi zależało, czyli bardzo naturalny. Sam kształt pozostał praktycznie taki sam, bo z tego jestem zadowolona, ale niestety miałam dużo "prześwitów" spowodowanych skubaniem brwi w przeszłości. Pani Magda pięknie wypełniła moja brwi i teraz wyglądają fantastycznie, a jak ktoś nie wie to nawet nie zauważy że mam makijaż permanentny Co do bólu, niestety jest. Oczywiście nakłada się maść znieczulającą, ale sam zabieg do najprzyjemniejszych nie należy. W moim przypadku było to bardziej uczucie dyskomfortu niż samego bólu, ale każdy ma inną skórę i próg bólu. W każdym razie efekt i wygoda są warte poświęcenia

  14. #239
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    a jakie macie? bo nie wiem czy lepszy piórkowy czy pełny ?

  15. #240
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Miałam robione brwi metodą włosową- zgodnie z poradą p. Dominiki, bo właśnie w jej salonie 'Jest pięknie' miałam wykonywany zabieg. Metoda włosowa daje bardziej naturalny efekt i dłużej się utrzymuje Ogólnie polecam, bo po zabiegu jest spokój z brwiami- wyglądają idealnie i nie trzeba już nic poprawiać żadnymi kosmetykami. Pani Dominika bardzo ładnie dobrała kształt i kolor- a właśnie o barwę włosków bałam się najbardziej. Obecnie wybieram się jeszcze na korektę, ale i bez tego jest bardzo fajnie ( ja to mam w zwyczaju szukac dziury w całym )

  16. #241
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Hej dziewczyny jestem z okolić Krakowa i spotkałam się z na prawdę różną ceną makijażu permanentnego brwi. Czy możecie powiedzieć mi ile taki zabieg kosztuje w wersji profesjonalnej, tak, że będę miała pewność że wszystko będzie dobrze zrobione?

  17. #242
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał Eliza92 Zobacz post
    Hej dziewczyny jestem z okolić Krakowa i spotkałam się z na prawdę różną ceną makijażu permanentnego brwi. Czy możecie powiedzieć mi ile taki zabieg kosztuje w wersji profesjonalnej, tak, że będę miała pewność że wszystko będzie dobrze zrobione?

    Ceny chyba zależą od miasta, od salonu, od doświadczenia osoby wykonującej zabieg itd. Chyba nie ma sensu porównywać cen i na podstawie tego wybierać odpowiednie miejsce na zabieg Jak chcesz to polecam ci przejrzeć rowniez oferty salonow w innych miastach- tak jak wczesniej pisalam robilam w Jest Pięknie: https://www.facebook.com/pg/makeup.m...=page_internal tutaj mozesz sobie zerknąć na efekty u klientek, wedlug mnie warto pojechac do wawy i miec dokladnie wykonany makijaz.

  18. #243
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    1

    Smile Odp: Makijaż permanentny

    Ja z całego serca polecę panią Anetę Polewiak, byłam u niej już 3 razy na brwiach. Ktoś tu podawał namiary na nią, ale widzę, że nieaktualne. Dobry numer to 888510505, bardzo łatwy, więc aż się dziwię że ktoś tu wpisał inny, bo ten ma już od lat. Moje brewki zrobione przez nią są na jej facebooku, trzecie zdjęcie w galerii brwi, strona sie nazywa Princesse Makijaż Permanentny. A jak chcecie się dowiedzieć wszystkiego o makijażu permanentnym to na jej stronie www jest zakładka pytania i odpowiedzi, tam ma wszystko opisane, zresztą to samo mówi przed zabiegiem i po zabiegu daje całą teczkę z opisami. Rzadko się udzielam publicznie, ale ją polecę, bo nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak profesjonalnym i miłym podejściem.

  19. #244
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    W sierpniu jest zniżka 30% na makijaż permanentny w Vici Clinic na ul. św. Sebastiana w Krakowie. Wykonywany jest za pomocą kosmetyków firmy Biotek przez przemiłego pana Krzysztofa. Warto się tam przejść

  20. #245
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja też robiłam permanentny u pana Krzysztofa w Vici Clinic. Wybrałam brwi bo mam dość rzadkie swoje i chciałam osiągnąć bardziej intensywny efekt. Bardzo fajnie to wygląda. A metoda Biotek jest tak delikatna, że prawie nic nie bolało

  21. #246
    Wczytuje się Avatar modra
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Poznań
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Nie ukrywam, że ten temat mnie interesuje od dawna, bo co prawda z malowaniem się jest u mnie różnie, ale jak muszę już się pomalować, zwykle wybieram bezpieczniejsze (i nudne) warianty makijażu, żeby nie było widać tego, że mam duże braki w tej umiejętności. Taki makijaż permanentny na pewno by rozwiązał moje dylematy i problemy, które z roku na rok robią się dla mnie coraz bardziej uporczywe. Bo poważnie, ile można wstawać rano dużo wcześniej, niż się powinno i zamiast spać dłużej to stoi się przy lustrze i próbuje coś stworzyć. Jak już miałabym gdzieś iść, to zostałabym na miejscu, w Łodzi, znalazłam na razie taki gabinet: http://cashmire.pl/oferta/kosmetolog...z-permanentny/, ale wciąż się waham. Nie wiem dokładnie, co by poprawić takim makijażem permanentnym, poza tym, że chciałabym go sobie zrobić dla wygody. Niestety, u mnie zwykła depilacja brwi powoduje straszny ból, a z eyelinerem to muszę cuda wyczyniać, żeby oko mi nie łzawiło i się nie zamykało co chwila. Chyba musiałabym poprosić o całkowite znieczulenie, żeby specjalista miał ze mną spokój podczas zabiegu

  22. #247
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ja dość długo wstrzymywałam się z podjęciem decyzji odnośnie makijażu pernamentnego ale jak zobaczyłam po kilku miesiącach koleżankę ze studiów, która zrobiła sobie brwi to normalnie w szoku byłam. I ja sama zapisałam się już na zrobienie górnej kreski na powiece w COCO-TIME we Wrocławiu https://www.facebook.com/salon.cocotime/. Ta znajoma tez u nich robiła brwi, pracują na dobrej jakości barwnikach, w sterylnych warunkach. Zrobiłam rozeznanie i ceny też mają bardzo konkurencyjne.

  23. #248
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Ostatnio staram się zadbać o rzęsy i znacznie łatwiej przychodzi mi to z klejem do rzęs https://lauravito.pl/przedluzanie-rzes/kleje-do-rzes Jest bardzo trwały i korzystanie z niego to czysta przyjemność.

  24. #249

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Makijaż permanentny to usługa, która mimo swojej dużej popularności wciąż wzbudza wiele pytań i wątpliwości. W dalszym ciągu klientki boją się oszpecenia i tego że będą brzydko wyglądać, a przecież robią go aby poprawić wygląd.
    Uważam, że makijaż permanentny to idealne rozwiazanie dla osób, które mają mało włosów na brwiach lub jej całkowicie straciły w wyniku zabiegów lub choroby, dla osób, których usta są mało wyraźne a kontur zanikł.
    Dobrze wykonany makijaż permanentny doda nam urody, podkreśli walory i skoryguje mankamenty. Jest tylko jeden mały warunek musi być wykonany profesjonalnie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny.
    Jeśli macie pytania o makijaż permanentny zapraszam na bezpłatne konsultacje do NEWLOOK's w Warszawie lub do kontaktu

  25. #250
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Moja koleżanka robiła sobie kiedyś makijaż pernamenty. Była bardzo zadowolona i świetnie wyglądała

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Video Tutoriale - Makijaż
    By milenka_olsztyn in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2011, 15:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •