Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 257

Temat: Makijaż permanentny

  1. #26

    Domyślnie

    nie wiem kto tą emote wymyślił ale już Go lubię
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #27
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    nie nie ja nie wymyśliłam tylko Go dodałam do mojego podpisu pod każdym postem o to mi chodziło
    SZCZĘŚLIWA

  3. #28

    Domyślnie

    wiem wiem hehe , ale ten koleś który ją wymyślił jest zaje***
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #29

    Domyślnie

    Ciekawa sprawa ten makijaż permanentny

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie

    Makijaż Permanentny


    CZYM JEST I JAK DŁUGO SIĘ UTRZYMUJE ?

    Jest to makijaż utrzymujący się 3-5 lat. Ma w sposób naturalny podkreślać kontury i czerwień wargową, brwi i linie rzęs. Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury do skóry wprowadzane są przetestowane na alergię najdelikatniejsze pigmenty.
    Metoda PUREBEAU. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego,roślinnego zostają wprowadzone do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymują się tam 3-5 lat. Z upływem lat dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika średnio 20% rocznie.

    JAK JEST ON WYKONYWANY?

    Podczas rozmowy ustalamy kształt I kolor optymalny do typu urody.Makijaż permanentny powinien być bardzo naturalny I tylko podkreślać naturalną urodę. Napierw nanosimy na skórę lekko znieczulający fluid, który zacznie działać w ciągu 5 min. Następnie delikatnie rysujemy igłą i farbą kontury. W międzyczasie lekko znieczulamy i dalej rysujemy kontury.
    Następnie za pomocą sprzętu do wprowadzania pigmentu na brwiach malujemy włoski, a kontur ust lekko lub całkowicie cieniujemy.Zawsze podczas pracy zwracamy uwagę na to, aby makijaż był jak najbardziej naturalny. Oczy mają więcej wyrazu i wyglądają młodziej, usta są pełniejsze, a mimo to naturalne, a brwi dzięki temu, że narysowalismy na nich włoski po których w rezultacie pozostaje tylko delikatna linia są równomierne i gęste.

    CZY TO BARDZO BOLI?

    Przy każdorazowej ingerencji w skórę coś się odczuwa. Tak jest i tutaj. Pracuje się delikatnie i tak przygotowuje się skórę ( trzema rodzajami znieczulaczy ) , że czasem odczuwane jest tylko nieprzyjemne mrowienie na skórze.

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Źródło: http://www.samui-spa.pl/index.php?id=up_onas
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  6. #31
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Takie piękne brewki mi się marzą tylko mąż mnie blokuje , bo Mu sie nie podoba
    Może On kiedyś zmądrzeje , to sobie zrobię
    SZCZĘŚLIWA

  7. #32
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Seqoya, chcialabym sie Ciebie poradzic... Kiedys mialam krzaczaste dosc brwi(bez przesady), zaczelam je depilowac, z czasem jednak przestaly sie ukladac - mam tu na mysli - zaczęły wychodzic z linii brwi pojedyncze wloski. Musialam je wyrywac. Teraz wcale nie mam złych, są zrobione wg wszystkich zasad, ale zastanawiam się nad makijazem permanentnym, bo sie rozdzielają... Poza tym są dośc cienkie, bez przesady, ale grube też one nie są. Stąd moje pytanie - ile kosztuje taki zabieg i gdzie polecałabyś mi go zrobic?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam dziewczyny!

  8. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał skarbenia7 Zobacz post
    Seqoya, chcialabym sie Ciebie poradzic... Kiedys mialam krzaczaste dosc brwi(bez przesady), zaczelam je depilowac, z czasem jednak przestaly sie ukladac - mam tu na mysli - zaczęły wychodzic z linii brwi pojedyncze wloski. Musialam je wyrywac.
    czasem wystarczy systematycznie czesać brwi szczoteczka i same zaczynają się układać jak należy. A skoro miałaś takie brwi to kosmetyczka powinna ci zalecić takie czesanie na zapas przy każdym wykonywaniu makijażu itp...

    Cytat Napisał skarbenia7 Zobacz post
    Teraz wcale nie mam złych, są zrobione wg wszystkich zasad, ale zastanawiam się nad makijazem permanentnym, bo sie rozdzielają... Poza tym są dośc cienkie, bez przesady, ale grube też one nie są. Stąd moje pytanie - ile kosztuje taki zabieg i gdzie polecałabyś mi go zrobic?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam dziewczyny!
    Cennik na brwi zaczyna się od 500zł w zależności od miasta
    A co do miejsca, to niestety nikogo polecić nie mogę. Przed wyborem warto zorientować się na jakich produktach pracuje kosmetyczka, jakie ma znieczulenia i ile tych znieczuleń podaje w trakcie zabiegu. Osobiście Znieczulam maścią godzinę przed zabiegiem, a potem w trakcie zabiegu podaję na przemian dwa różne znieczulenia, efekt po nich jest powalający

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. wybrałabym się do Ciebie na taki zabieg, ale Swidnica, to trochę daleko

  10. #35

    Domyślnie

    A tu moje ostatnie wypociny Zaraz po zabiegu.
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 25-06-2009 o 01:11

  11. #36
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    Segoya jesteś super profesjonalistką, piękne brwi
    jeszcze troche takich fotek i w końcu się zdecyduję

  12. #37

    Domyślnie

    Nie masz na co się decydować, masz ładne brwi

  13. #38

    Domyślnie

    kurde ja też chcę takie brewki, ja to jak henny nie zrobię to mi w ogóle brwi nie widac nie mówiąc już o rzęsach ! świetnie Ci to idzie Seqoya tylko czemu tak daleko mieszkasz cooo
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  14. #39
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    Segoya złe nie są ale ta henna :/
    dzidzia u mnie bez henny tez ani rusz taka łysa jestem hehe

  15. #40

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    baby to maja przerabane Facet wystarczy ze sie ogoli uczeszcze czy czasem nawet nie bo wlosow nie ma hihi a baba , henna fryz makijaz ehhh to niesprawiedliwe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  16. #41

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Artlia łysa? Ciekawe z której strony
    henna trzyma Ci się i to bardzo długoooooo chiałabym mieć taki problem

    dzidzia19841210 jakie tam daleko

  17. #42
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    no tak, ale jak jej nie ma to brwi w ogóle mi nie widac

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    ja też by se zrobiła ale usta

  19. #44

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    A tu są moje brwi po zagojeniu po dwóch razach, teraz miałam trzecią poprawkę by przyciemnić i pogrubić przednią część brwi. Tamte brwi są zaraz po zabiegu i efekt jest trochę przerysowany
    Efekt końcowy wkleję niebawem

  20. #45
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    sliczne
    mi by sie takie przydaly
    ale ja jestem panikara

  21. #46
    Nałogowiec Avatar czarnulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Cardiff UK
    Postów
    479

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    ale cudeńka też bym chciała takie

  22. #47
    Debiutantka Avatar doujinshi
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    mam zrobione brwi i powieki w salonie urody Anny Zajdel i jestem zadowolona, duza oszczedność czasu i wygoda, nawet mąż sie przekonał.

  23. #48
    Debiutantka Avatar Manola
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał doujinshi Zobacz post
    mam zrobione brwi i powieki w salonie urody Anny Zajdel i jestem zadowolona, duza oszczedność czasu i wygoda, nawet mąż sie przekonał.
    Ja robiłam brwi w salonie Afrodyta w Warszawie.
    Wiele moich koleżanek robiło zabieg ten zabieg, ale muszę przyznać , że nie wszędzie wychodzi tak samo.
    Tam gdzie robiłam mają naprawdę dobry aparat, więc też na to uczulam, bo wielu moim znajomym zabieg kojarzył się
    z bólem i krwią, co jest dla mnie szokiem, bo mnie nie bolało, a krwi też nie było.
    Dla tego patrzcie gdzie robicie takie zabiegi moje drogie

  24. #49
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    Cytat Napisał doujinshi Zobacz post
    mam zrobione brwi i powieki w salonie urody Anny Zajdel i jestem zadowolona, duza oszczedność czasu i wygoda, nawet mąż sie przekonał.
    ha ja też robiłam u Pani Ani Zajdel tylko,że usta, bo z brwiami nie mam problemów.Chodzi o ten salon na merliniego 4? Jeżeli ktoś jest z Warszawy to z moich doświadczeń wynika,że warto. Nawet koledzy w pracy zauważyli

  25. #50
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Makijaż permanentny

    a co sadzidzie na temat makijazu permanentnego metoda piorkowa? czy macie moze porownanie z maszynka? ponoc jest mniej bolesny i bardziej naturalny efekt mozna uzykac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 16-11-2023, 12:44
  2. Video Tutoriale - Makijaż
    By milenka_olsztyn in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 25-11-2011, 15:26

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •