Pokaż wyniki 1 do 25 z 95

Temat: dobry aparat fotograficzny

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie dobry aparat fotograficzny

    Mam taki maly klopocik...
    szykują sie urodziny mojego najdroższego i wymyslilam sobie aparat fotograficzny ale taki co bym i ja mogla skorzystac w fotografowaniu pazurkow
    no i chodzi mi o zakup w kwocie 500-600zl i poszukuje dobrego aparatu cyfrowego...
    wiem ze lustrzanka to gdzies kolo 1000zl a wolalabym np. kupić drozszy cyfrowy dobrej fimry niz kupowac lustrzanke jakiejs zlej firmy tylko dlatego ze to lustrzanka
    poradzcie mi proszę szczegolnie pasjonatki fotografii

  2. #2

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    do tej pory miałam tylko Samsunga, który po niecałych 2 latach nie nadawał się do robienia zdjęć.. gdyby chociaż raz spadł, czy coś.. ale nie, dbałam o niego.
    no, a teraz mam lustrzankę, więc nie mogę polecić Ci żadnego modelu cyfrówki, bo sama miałam do tej pory tylko jedną..

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Zyza ja mam aparacik gdzie sprzedawca podsumowal go tak ze jest on prawie jak lustrzanka rozni sie tylko tym ze nie ma wymiennego obiektywu.....i ja jestem z niego mega zadowolona......cena teraz waha sie w tych granicach co chcesz przeznaczyc a model to fujifilm finepix s1000fd

  4. #4
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja mam Lumixa FS62, dla mnie rewelacja Są właśnie w przedziale cenowym który zaznaczyłaś.

  5. #5
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    ja mam Samsunga PL60 póki co jestem z niego bardzo zadowolona jak kupowałam go z pół roku temu to płaciłam razem z karta pamięci ok. 500zł

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    a ja jestem fotografem i polecam nikonaa można w tej kwocie kupić już dobrą małpkę(kompakt)
    KAMIS AJ LOF JU

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja polecam Canona albo Nikon to dwie firmy godna polecenia aparatow czy lustrzanek! Teraz mam lustrzanke wczesniej mialam Canona i powiem szczerze ze robil bardzo ladne zdjecia jak na zwykla cyfrowke ktora miala zaledwie 4mega pixele-
    ale najwazniejesze to patrz na obiektyw z jakiej firmy jest-bo on jest najwazniejszy-w canonie mielismy Minolta i jest godny polecenia!

  8. #8
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Jak zrobić dobre zdjęcie paznokci

    aha no ja musze sobie kupic jakis aparat bo nie mam tak jak pisalam to rodzicow . ale ilez mozna pozyczac czas chyba zakupic swoj na swoje potrzeby i wlasnie nei wiem jaki . musze poszperać troche w necie

    ---------- Dodano o godzinie 11:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:48 ----------

    szukam na allegro aparat taki do 400zł


    KODAK Z612 ZOOM X 12 KROTNY CZARNY PORECZNY F-VAT (1817641038) - Aukcje internetowe Allegro
    KODAK Z915 HD 10MPx NIE SCIEMNIAMY ZDJECIA MAMY (1817641530) - Aukcje internetowe Allegro
    NA WYPASIE KODAK Z612 WYSYLKA GRATIS ALE JAZDA (1822986446) - Aukcje internetowe Allegro
    co myslicie o takich apsratach kodaki?

    ale i tak jak maz wroci zza granicy to i tak pojezdza po sklepach jakis media markt czy jakies inne

  9. #9
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Kasia szukaj w canonach... mi sie mega sprawdzil zdjecia piekne wychodza
    sorki ze dziecka zdjecie ale piekne kolorki takie soczyste

  10. #10
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    zyza no poczekam na meza az wroci i bede szukac cos

    atak na marginesie . cudnego masz Synka

  11. #11
    Debiutantka Avatar Tapczan
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Posłuchajcie! Chciałam pomóc zyzie i weszłam na aparaty cyfrowe, żeby pooglądać, co tam na internetowych półkach się znajduje, a tutaj jest aparat WODOSZCZELNY za 547zł! Ja nie myślę co prawda robić zdjęć pazurków pod wodą, ale jak pomyślałam o wakacjach... Któraś wie coś jak tak aparat się na co dzień (a nie tylko podwodnie) sprawuje?

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    tapczan ja juz zakupilam aparat bo 1,5 roku temu ale dzięki za info

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Dziewczyny może mogłybyście mi doradzić aparat ( nie lustrzankę ) do kwoty 1000 zł. Głównym moim wymaganiem jest dobre, ostre uchwycenie detali czyli np pazurki oraz tekstu np z etykiet kosmetyków. Miałam kiedyś telefon Samsung wave i on mniał taki tryb tekstu w aparacie. Ciekawe czy istnieje coś takiego w osobnych aparatach ?

  14. #14

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Znajdziesz dobry aparat do 1000 zł. Ale musisz liczyć się z tym, że aby kompaktem zrobić zdjęcie z detalami, musisz mieć dobre światło. Albo robisz je w pomieszczeniach, gdy jest słońce, albo oświetlasz czymś zdjęcie. możesz poeksperymentować z lampą, ale nie wiem czy się to sprawdzi.
    Mam od 5 lat Canona SX 10 IS. teraz kosztuje pewnie mniej niż 1000 zł. Robi dobre zdjęcia, gdy jest dobre światło. Jest dobry na wakacje. Ale w pomieszczeniach gubi ostrość, czasem focus nie trafia. Trzeba się na prawdę nakombinować ze światłem.

    Zainteresuj się może bezlusterkowcami ze zmiennymi obiektywami. Nie są takie drogie.

  15. #15
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Bittterheaer Polecam Panasonic Lumix DMC-TZ25 , świetne opcje, idealnie uchyca szczegoły, fajny tez do zdjec rodzinnych. Jesli chodzi o paznokcie i etykiety sprawdza sie idealnie, jednak jesli chodzi o makijaz to preferowalabym juz lustrzanke

  16. #16
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja polecam aparacik cyfrowy Olympusa lub Sony. Czasem starsze modele aparatów mają lepsze parametry i mogą być tańsze.

  17. #17
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja niebawem bede sprzedawała swojego Panasonica gdyz dostalam lustrzane w prezencie , jakby ktos byl zaintersowany tym modelem to dajcie znak Słuzył mi dzielnie cały rok i świetnie się spisywał

  18. #18
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Mam Nikona D300 ale na wakacje jest trochę za ciężki. Wolałbym zwykłą małpkę na takie wypady.

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja tam nie lubie duzych aparatów i wystarcza mi ten w telefonie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy, opinie, doświadczenia
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 629
    Ostatni post / autor: 26-10-2022, 20:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •