Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 95

Temat: dobry aparat fotograficzny

  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie dobry aparat fotograficzny

    Mam taki maly klopocik...
    szykują sie urodziny mojego najdroższego i wymyslilam sobie aparat fotograficzny ale taki co bym i ja mogla skorzystac w fotografowaniu pazurkow
    no i chodzi mi o zakup w kwocie 500-600zl i poszukuje dobrego aparatu cyfrowego...
    wiem ze lustrzanka to gdzies kolo 1000zl a wolalabym np. kupić drozszy cyfrowy dobrej fimry niz kupowac lustrzanke jakiejs zlej firmy tylko dlatego ze to lustrzanka
    poradzcie mi proszę szczegolnie pasjonatki fotografii

  2. #2

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    do tej pory miałam tylko Samsunga, który po niecałych 2 latach nie nadawał się do robienia zdjęć.. gdyby chociaż raz spadł, czy coś.. ale nie, dbałam o niego.
    no, a teraz mam lustrzankę, więc nie mogę polecić Ci żadnego modelu cyfrówki, bo sama miałam do tej pory tylko jedną..

  3. #3
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Zyza ja mam aparacik gdzie sprzedawca podsumowal go tak ze jest on prawie jak lustrzanka rozni sie tylko tym ze nie ma wymiennego obiektywu.....i ja jestem z niego mega zadowolona......cena teraz waha sie w tych granicach co chcesz przeznaczyc a model to fujifilm finepix s1000fd

  4. #4
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja mam Lumixa FS62, dla mnie rewelacja Są właśnie w przedziale cenowym który zaznaczyłaś.

  5. #5
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    ja mam Samsunga PL60 póki co jestem z niego bardzo zadowolona jak kupowałam go z pół roku temu to płaciłam razem z karta pamięci ok. 500zł

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    a ja jestem fotografem i polecam nikonaa można w tej kwocie kupić już dobrą małpkę(kompakt)
    KAMIS AJ LOF JU

  7. #7
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja polecam Canona albo Nikon to dwie firmy godna polecenia aparatow czy lustrzanek! Teraz mam lustrzanke wczesniej mialam Canona i powiem szczerze ze robil bardzo ladne zdjecia jak na zwykla cyfrowke ktora miala zaledwie 4mega pixele-
    ale najwazniejesze to patrz na obiektyw z jakiej firmy jest-bo on jest najwazniejszy-w canonie mielismy Minolta i jest godny polecenia!

  8. #8
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja mam lumix nie polecam ,mam tez fujifilm dosc dobry .Ale za te pieniazki polecam tez kodaka lub samsunga .Samsung robi super zdjecia bez zadnego ustawiania ,automatycznie sie dostosowuje,prosty w obsłudze,mialam go dosc dlugo niestety po zrobieniu okolo 5000 zdjec zepsul mi sie obiektyw
    Wypysia

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Cytat Napisał Ewelina83 Zobacz post
    Ja polecam Canona albo Nikon to dwie firmy godna polecenia aparatow czy lustrzanek! Teraz mam lustrzanke wczesniej mialam Canona i powiem szczerze ze robil bardzo ladne zdjecia jak na zwykla cyfrowke ktora miala zaledwie 4mega pixele-
    ale najwazniejesze to patrz na obiektyw z jakiej firmy jest-bo on jest najwazniejszy-w canonie mielismy Minolta i jest godny polecenia!


    Ewelinko niestety nie masz racji nie wiem czy wiesz, ale w lustrzankach obiektywy są wymienne... hehe i zazwyczaj kupuje się najpierw body i to jest równie ważna część a następnie obiektyw... obiektywy są różne, ja polecam nikkora 18-105, kit, do wszystkiego.
    KAMIS AJ LOF JU

  10. #10
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Lustrzanka 1000zl? Chyba niezbyt dobra ja rok temu sobie kupiłam nikona d80 za 3tys około ale takiego aparaciku nie polecam do zdjec pazurków bo szkoda umazać je pyłem i sa przewaznie cięzkie. Weź pieniążki i idz do sklepu zawsze jest ktoś kto obsluguje i w miare twoich możliwości pienięznych wybierze Ci odpowiedni aparacik

  11. #11
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Ja mam Panasonic Lumix, ale nie wiem jaki dokładnie. Kosztował ok 1000zł rok temu. Robi świetne zdjęcia małych elementów, tylko ja talentu do tego nie mam
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  12. #12
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Kup aparat firmy która kojarzy się wyłącznie z fotografowaniem. Czyli nikon czy kanon...ja mam nikona i jestem zadowolona.



  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    halo halo! ja mowie ze nie chce lustrzanki halo halo pisze glosno i wyraznie hehehehehe

    dzieki z apomoc jakbyscie mogly orientacyjnie podac modele
    bo ja kompletnie sie nie znam... wiem ze mam patrzec na jasnosc czy cos takiego od f2/0 do f3/0 a reszte ni w ząb

  14. #14
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    pracujac przez 1,5 roku w sklepiej foto - komputerowym nauczylam sie jednego
    nie ma najlepszej firmy, ktora robi najlepsze zdjecia
    mozesz miec aparat za 400 zl, zwykla cyfrowke a uda Ci sie trzasnac zaczepiste foty

    oczywiscie jaki bym wybrala ? zdecydownie Nikona moze byc ktorys z modeli Coolpixa np. ten Test: Nikon Coolpix S570 - opinie czy warto kupić, wady i zalety, cena | Testy PC World
    oczywisce mowie na przykladach ale nie twierdze, ze trzeba go kupic

    najbardziej ceniony, a wlasciwie marka, przez mojego bylego szefa i fotografa slubnego to wlasnie Nikon, on ma profesjonalna analogowke i robi takie foty, ze szczena opada

    polecam rowniez Canona
    np. ten CANON POWERSHOT A2100 IS APARATY CYFROWE

    dalsze moje wybory to Olympus, Sony, Panasonic...


    przy wyborze zwyklej cyfrowki kieruje sie zawsze: ile ma max pixeli bo to wazne ( jesli chesz robic fotki o duzych formatach ), jak duzy ma ( jesli ma wbudowany ) zoom optyczny, nigdy nie zwracam uwagi na to jak mi zoom cyfrowy bo taki to ja sobie moge zrobic na kompie, jak trzyma sie w dloni, czy zasilane na aku czy na baterie, czy sa funkcje, z ktorych bede najbardziej korzystac no i oczywiscie dobra jakosc za niska cene

    osobiscie mam lustrzanke Olympusa E 420 i jestem zadowolona, niestety na kupno lustrzanek Nikona czy Canona w Niemczech mnie nie stac

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    o wlasnie tego canona poleca mi kumpela... kupila go w zeszlym roku i strasznie zadowolona

  16. #16

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    ja posiadam Sonego DSC-H50 APARAT FOTOGRAFICZNY SONY Cyber-Shot DSC-H50 (1038847310) - Aukcje internetowe Allegro
    bardzo ladne robi zdjecia jezlei ktos nie jest wymagajacy mi juz neistety nie wystarcza
    ale zdjecia robisliczne

    jedynym minusem jest ze jest dosc duzy

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    A ja polecam aparaty fotograficzne firmy CANON sa rewelacyjne!

  18. #18

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Canon jest najlepsza firma aparatow szczegolnie lustrzanek z tego co slyszlam.
    nic dziwnego skoro specjalizują sie tylko w aparatach

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    a ja pozostane wierna nikonowi. )) Tak si przywiazalam do mojej d90, ze nazywam go mezem mym- Nikodemem hehe
    KAMIS AJ LOF JU

  20. #20
    No to..wpadłam Avatar nutella
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Cytat Napisał Valia Zobacz post
    a ja pozostane wierna nikonowi. )) Tak si przywiazalam do mojej d90, ze nazywam go mezem mym- Nikodemem hehe
    fajnego masz meza , przynajmniej nie narzeka hahaha pozdrawiam

    No a co do Canonow to nie tylko dobre sa z tej firmy aparaty czy kamery ale rowniez drukarki

  21. #21
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Cytat Napisał Valia Zobacz post
    Ewelinko niestety nie masz racji nie wiem czy wiesz, ale w lustrzankach obiektywy są wymienne... hehe i zazwyczaj kupuje się najpierw body i to jest równie ważna część a następnie obiektyw... obiektywy są różne, ja polecam nikkora 18-105, kit, do wszystkiego.
    Właśnie Nikon D90 z obiektywem 18-105 wpadł mi ostatnio w oczko

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    melduje poslusznie kupilam
    Canon A3100 Is

    Aparat cyfrowy CANON PowerShot A3100 IS Srebrny - tanio, sprawdź.
    promocyjnie byl 555 normalnie 700 mam nadzieję ze dobry wybor
    okaze sie 20.06

    dzieki za pomoc kochane wroca dziekusie podziekuje wam bardzo

  23. #23
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    mysle, ze dobry wybor
    12 mpix, 4 x zoom optyczny, akumulator a nie baterie, ciekawe funkcje tematyczne, duzy wyswietlacz i wiele innych fajnych funkcji...
    ogolnie mi sie podoba i na poczatek moze byc
    nich Wam sluzy pomyslnie

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    jest tam akumulator ale mozna kupic akumulatorki te takie paluszkowe

    oj w tym temacie nie ma podziekowań ale juz wam dziekuje slicznie za pomoc
    Ostatnio edytowane przez zyza ; 26-05-2010 o 11:42

  25. #25
    Totalna maniaczka Avatar Ewelina83
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: dobry aparat fotograficzny

    Cytat Napisał Valia Zobacz post
    Ewelinko niestety nie masz racji nie wiem czy wiesz, ale w lustrzankach obiektywy są wymienne... hehe i zazwyczaj kupuje się najpierw body i to jest równie ważna część a następnie obiektyw... obiektywy są różne, ja polecam nikkora 18-105, kit, do wszystkiego.
    Ale mi chodzilo tu o obiktyw w zwyklej cyfrowce , canona -mialam cyfrowke a Nikona mam lustrzanke wlasnie z obiektywem nikorra18-105 bo te body to do d....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Kursy, opinie, doświadczenia
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 629
    Ostatni post / autor: 26-10-2022, 20:00

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •