Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 915161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 505

Temat: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

  1. #451
    Totalna maniaczka Avatar kochanaa
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    954

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Joanna to wstaw zdjęcie Chcemy zobaczyć jak Ci wyszło

  2. #452
    Debiutantka Avatar zabula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Stylizacją zajmuję się 8 lat i duale jest to dobra metoda na skrócenie czasu pracyale z tego co tu czytam,to kolejna metoda,której trzeba się nauczyć.Zamówiłam zobaczę kto wygra-one czy ja

  3. #453
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    No to wygląda na to ze trzeba się nauczyć ich używać

  4. #454
    Kittka
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ja moje duale robiłam dokładnie 2 tygodnie temu i dopiero dziś uzupełniałam niewielkie odrosty. Wszystko trzyma się rewelacyjnie, nie wspominam już o tym, ze pod 4 paznokcie przez roztargnienie nie dałam primera i nie zmatowiłam tipsa, czyli popełniłam 2 wielkie przewinienia
    Niestety z akrylem chyba się nie polubię, nie dość, ze śmierdzi, to jakoś tak dziwnie mi z nim, wolę żel i jak te mi zrosną, zejdą bądź je zdejmę (jeszcze nie wiem co wymyślę ) to spróbuję zrobić żelowe

  5. #455
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał joannab80 Zobacz post
    no i wyprobowalam te formy...
    Jeden paznokiec mam zrobiony akrylu a drugi z zelu. Robilam na tipsach. Nigdzie powietrze mi nie podeszlo. Minelo 3 dni i nic nie odpryskuje. Ale najpierw dalam ozdoby na tips, a wykonczylam szablonem. Jestem zadowolona.
    wykonczyłam szablonem? jak to?
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  6. #456
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    szablonem, pewnie chodziło jej o dualka ja tak to zrozumiałam
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #457
    Debiutantka Avatar zabula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ja wolę akryl,ale nie pracuję na śmierdzielkach Używam liquidów SPA czli bezwonnych.Są mniej twarde wiec lepiej się opracowywuje paznokcie,choć też jest troszkę inna metoda ich zakładania

  8. #458
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    jak widzicie pisze niepoprawnie, oczywiscie wykonczylam tymi dualami....
    zaluje ze nie zrobilam foty wczesniej, bo musialam te 2 paznokcie zrobic na krotko (wizyta w szpitalu) i nie wypadalo miec dlugich. teraz mam je krotkie, a tam gdzie jest zrobiony paznokiec z akrylu to nie matowilam plytki i nie dalam primera... (paznokiec mial byc zrobiony na chwile, dla prob) i o dziwo jeszcze sie nawet nie zapowietrzyl.
    Tymi dualami faktycznie trzeba sie nauczyc, nie kazdemu podpasuja, profesjonalistki powiedza, ze za maly tunel... albo ta krzywa C... a mnie jako poczatkujacej one w zupelnosci wystarczaja, i paznokiec wyglada na naturalny. problem moze byc z zelem, bo niestety sie moze zapowietrzyc podczas trzymania w lampie, ale jedynym sposobem jest nie za szybkie puszczanie, trzeba dluzej przytrzymac w lampie druga lapka a jak sie pusci to jeszcze z dodatkowa minute utwardzac, albo dluzej.
    gdy nakladalam dualka na paznokiec to zaczynalam od skorek (tak jakbym go wpychala pod skorki) a pozniej zel czy akryl 'rozplywal' sie ladnie ku wolnemu brzegowi paznokcia (nie pamietam czy dobra nazwe zastosowalam), chodzi o koncowke. Przy skorkach nic nie wyplywalo.

  9. #459
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Hej, zrobilam duale na wszystkich paluchac, ale mam te z allepaznokcie Formy , szablony do żelu i akrylu - DSF nails system 10szt. clear - przezroczyste - Allepaznokcie.pl
    i sie bardzo zwezaja.... (juz byl ten problem w tym temacie)
    Ktos w tym watku tez napisal, ze najlepsze sa duale z dekorynki... bo sa proste, czy to to samo co dobrarada? Mam ich stronke ale tych duali nie umiem znalezc....
    ozdoby do paznokci, żele uv, tipsy, akryle - sklep dobrarada

  10. #460

  11. #461
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Witam. Jestem samoukiem i pazurki na tipsie czy formie(zelowe) wychodza mi bardzo dobrze. Teraz kupilam te foremki, bo chcialabym nauczyc sie robic pazurki z akrylu. Mam pytanie: Czy, któras z was probowala w tych foremkach zrobic ksztalt szpica i czy ogólnie by wyszedł Jak tylko dostane foremki i zrobie pierwsze akrylowe pazurki to postaram sie nimi pochwalic.

  12. #462
    No to..wpadłam Avatar olao
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    GBY
    Postów
    183

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Mysle ,że na szpica to one są za krótkie,no chyba że takie krótkie maja być.Ale migdalek jak najbardziej

  13. #463
    No to..wpadłam Avatar asiad1990
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Piła
    Postów
    215

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Dzięki za odpowiedz. Jak dojdą juz do mnie te foremki to pokombinuje. I zobaczymy co wyjdzie




    Foremki juz dotarly, wiec i pazurki sa juz zrobione na jutrzejsza studniowke. z checia bym wstawila swoje piersze akrylki zrobione foremkami ale niestety brak aparatu i telefonu nie pozwala mi tego zrobic
    Ostatnio edytowane przez asiad1990 ; 26-01-2011 o 22:32




    "śmierć urasta do rozmiarów najwyższego dobra, na które jedynie warto czekać gdy już od dawna wszystko inne zawiodło"
    — Fiodor Dostojewski

  14. #464
    Debiutantka Avatar balonik147
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Or-ce
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Witajcie,
    od jakiegoś czasu ślędze ten wątek i tak mnie te foremki zainteresowały, że zamówiłam je. Wczoraj przyszły i od razu wyprobowałam, miałam zrobić na probę tylko jeden pazurek, ale tak mnie wciągnęło, że zrobiłam całą łapkę
    Oto co mi wyszło

  15. #465
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ładnie ci wyszło balonik. też kupie sobie te formy
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  16. #466
    No to..wpadłam Avatar xCombination
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Sopot
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    joannab80 ja też jestem początkująca i powiem Ci że wcale nie skusiłabym się na dualki uważam, że jak robić to już porządnie, tunel, C, nauczyć się trzeba porządnie wszystkiego, a dopiero potem wprowadzać sobie ułatwienia

  17. #467
    Debiutantka Avatar balonik147
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Or-ce
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Jasne, że duale nie sa tak ładne i profesjonalne jak pazurki robione w traducyjny sposób, ale gdy się ma mało czasu wtedy mogą być bardzo przydatne Z tym że trzeba się nauczyć robić te "prawdziwe" paznokcie zgadzam się w 100%, jakoś niewyobrażam sobie pójść do stylistki, która potrafi tylko duale zrobić

  18. #468
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Dziewczyny piszecie prawdę. Duale owszem powinnyśmy się z nimi zapoznac, dla własnej, ale przede wszystkim dla wygody klientek tzw."jednorazowych" . Jezeli wiemy, ze pazurki są na ślub , czy ogólnie na jeden raz, to lepiej ułatwic sobie pracę i skrócic czas stylizacji. Lub jezeli mamy okazję zarobic więcej pieniążków, bo jest gorący sezon i mamy więcej klientek, to tez może się sprawdzić
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  19. #469
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    A ja znalazlam takie.....

    O dobieraniu rozmiaru
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O przycinaniu formy
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O dobieraniu odpowiedniej ilosci akrylu i liquidu
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O tworzeniu lini usmiechu
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    O zapelnianie clearem lub coverem
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 18:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:49 ----------

    szybki secik jak tworzyc pazurka
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    ---------- Dodano o godzinie 19:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:59 ----------

    lekarstwo na obgryzaki
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  20. #470
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    kupiłam ostatnio te formy z czystej ciekawości próbowałam akrylem ... ale linia uśmiechu po przyłożeniu formy do pazurka rozlała mi sie nie była taka równa jak przed przyklejeniem a odczekałam troche aż akryl wyschnie i lipa nie mam pojęcia jak to zrobic żeby wyszło dobrze

  21. #471
    Debiutantka Avatar aolis
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał karolinka0410 Zobacz post
    kupiłam ostatnio te formy z czystej ciekawości próbowałam akrylem ... ale linia uśmiechu po przyłożeniu formy do pazurka rozlała mi sie nie była taka równa jak przed przyklejeniem a odczekałam troche aż akryl wyschnie i lipa nie mam pojęcia jak to zrobic żeby wyszło dobrze

    Poczekaj aż wyschnie zupełnie, wtedy się z miejsca nie ruszy, jak tak robię i jest

  22. #472
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ja robilam tak ze najpierw robilam kocowke biala, potem dodawalam kamuflaz a na koncu jak to juz calkiem wyschlo dawalam kulke cleara i naklejalam
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  23. #473
    Molestantka klawiatury Avatar zosia_29
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 683

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    A ja je mam i ani w ząb mi nie podeszły, czy na wolno czy na szybko to i tak dupa....

  24. #474
    Nałogowiec Avatar coralick
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Wyspa
    Postów
    362

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ja je wybralam bo myslalam ze bedzie prosciej niz samej uklepac, na poczatku wychodzily mi gory i doliny i strasznie mnie to frustrowalo wiec pomyslalam ze to bedzie swietna sprawa bo odpada pilowanie, budowanie krzywej itd... potem sie okazalo ze ni w zab mi to nie szlo, byly rowne i swiecace ale dobranie rozmiaru zeby nie zostawala dzira kolo walu bylo dla nie niemozliwe wiec teraz cale 100 sztuk lezy w szufladzie.
    Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

  25. #475
    No to..wpadłam Avatar karolinka0410
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    moim pierwszym królikiem doświadczalnym była mamcia i niestety ale nie mogłam dopasować żadnej formy na kciuki szerokie pazurki nawet najwiekszy rozmiar nie pasował ;/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •