Strona 11 z 21 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 505

Temat: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

  1. #251
    Wczytuje się Avatar japata
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał alfa14 Zobacz post
    ja mam takie pytanko czy te foreki są wielorazowego użytku jeśli tak to po jakim czasie trzeba je zastąpić nowymi?
    Wielorazowego, ale trzeba o nie dbac, zeby nie drapac od srodka, bo rysy będą widoczne na akrylu.

  2. #252
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał kathrin1982 Zobacz post
    hmm to juz sama nie wiem jak akryl zle wychodzI tO zel pewnie tez;/ a tak sie napalialam
    No niestety tak się dzieje, ja też używałam tych foremek, paznokcie wychodzą płaskie, praktycznie bez krzywej C, są bardzo podatne na załamania bo są też cienkie. i jak dobrze nie dociśniesz i we wlaściwym momencie, to nie zlapią się dobrze paznokcia i będą odstawać i nienaturalnie wyglądać a co za tym idzie- szybko odpadać, więc zdecydowanie ja preferuje standardowe przedłużanie paznokci i innym też tak polecam Powodzenia

  3. #253
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ja wlasnie zamowilam od dobrej rady takie formy i mam zamiar w weekend zrobic sobie paznokcie ;d ostatnio chodze praktycznie bez paznokci ;d moje naturalne sie polamaly i sa bardzo krociutkie

  4. #254
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bad Vilbel - niemcy
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    wiecie ja sie tak zastanawiam czy moja mama nie mogla by sobie sama robić tom metodą pazurków bo ja jestem daleko od niej i ona chodzi do takiej dziewczyny na pazurki ale jeśli jest to w miare proste to może dała by rade sama co myślicie ?ja bym jesj chętnie kupiła jakiś zestawik w prezencie ale nie wiem czy taki laik jak ona da rade ja jej za bardzo nie podpowiem bo nie robie akrylem ale jak tak patrze to nie wydaje sie trudne z tymi foremkami

  5. #255
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ja wlasnie dzisiaj dostalam te formy... probowalam zrobic 1 pazura xD ale mi sie nie udalo ;p za szybko sciagam, bulki mi sie robia powietrze podchodzi... ech... czeka mnie duzo pracy ale jestem pelna nadzieji

  6. #256
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Paznokcie

    Witam. Jestem początkująca w robieniu paznokci i powiem szczerze, że jestem samoukiem. Ale chciałam zapytac, jak te paznokcie są zrobione ? Żel czy akryl ? Na jakiej formie, że tak ładnie odchodzi od paznokcia ?


    Z góry wielkie dzięki


    Link :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  7. #257
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Paznokcie



  8. #258
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    wlasnie dzis przysiadlam do tego z rana i wreszcie mi sie udalo zrobic pazurki ;D nie wyszly oczywiscie super extra pieknie ale jak na 1 raz mysle ze sa przyzwoite

  9. #259
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    Hej, hej
    zaczynam zabawę z pazurkami i kupiłam sobie te formy, próbowałam zrobić sobie i wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że poczas robienia frenchu, a okładnie podczas już nakładania formy, biała końcówka jakoś mi się "rozpływa" (robie akrylami).
    Obejżałam pare filmików na youtub i chyba bez tipsów french nici z fajnych paznokietków będą.

  10. #260
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    sadira poczytaj nasze forum tu znajdziesz wszystko i nie poddawaj sie tak na poczatku nie na raz Warszawę zbudowali

    ---------- Dodano o godzinie 12:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------

    warto tutaj pozagladac
    Metoda akrylowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info
    http://forum.wzorki.info/metoda-akry...paznokcie.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-akry...-akrylowe.html

  11. #261
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    Cytat Napisał sadira Zobacz post
    Hej, hej
    zaczynam zabawę z pazurkami i kupiłam sobie te formy, próbowałam zrobić sobie i wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że poczas robienia frenchu, a okładnie podczas już nakładania formy, biała końcówka jakoś mi się "rozpływa" (robie akrylami).
    Obejżałam pare filmików na youtub i chyba bez tipsów french nici z fajnych paznokietków będą.
    Pewnie za mocno przygniatasz formę z akrylem
    jak nałożysz biały akryl na formę to poczekaj trochę, niech on sobie trochę zaschnie i wtedy nałóż resztę akrylu i sru na pazura bo clear jak wyjdzie to nic, zbierzesz patyczkiem i po temacie ale jak biały się rozleje na boki to frenchos wyjdzie krzywy.
    A powiedz nam jeszcze jaki masz liquid? Bo mam wrażenie że bezwonny

  12. #262
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    Dzięki
    nie poddaję się, tylko jestem truszkę niecierpliwa, a jako samouk nie jest to najlepsza cecha, no i walczę z tym .
    a forum czytam i czytam i dużo fajnych żeczy się dowiaduję, a dodatkowo uczę się na własnych błędach, a one niestety troche kosztują :/ ... czasu

  13. #263

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    moje nastepne zakupy to dual system!

  14. #264
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Paznokcie

    Dzięki Ladyss za rade a liquid śmierdzi jak .... więc to nie jego wina, tylko moja
    Byłam na małych zakupach, kupiłam tipsy french i wieczorkiem, jak uśpie mojego dziubaska, zabieram się za swoje szponki

  15. #265
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Myślałam że masz bezwonny bo on się wolniej utwardza i dlatego też możesz mieć problem. No to po prostu zrób frencha, odczekaj trochę żeby ta masa "nie pływała" i wtedy dokończ trzeba ćwiczyć kochana, sama w końcu zobaczysz błędy

  16. #266
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    a jakoś nei mogłam się przekonać, ale teraz tak mi się spodobało że to bedzie mój następny zakup..

  17. #267
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    czyżby mój delikatny dar przekonywania Asiu?
    uczyłam się robić pazurki na foremkach,obserwowałam jak powinna wyglądać krzywa C itd.Były mi bardzo pomocne na początku,kiedy miałam problem z prawą ręką
    Teraz powoli odzwyczajam się od foremek sama próbuje swoich sił,ale wiele mi pomogły

  18. #268
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ajaj a mi się zapomniało o foremkach no ale czekam na sztuczną łapke i będe je dalej rozmkminiać









  19. #269
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    no i zrobiłam. dwa dni mi to zajęło, bo jednego jedna ręka, a drugiego druga :/ ale nie jest żle, lewa wygląda troche gorzej, bo połasiłam się na brokat na frenchu i podeszło mi powietrze pod forme, a prawa epiej, jest troszke pęcherzyków, ale ja tam moge przeżyć .
    Wiem jedno, do tych foremek trzeba strasznie dużo materiału nakładać, lepiej później zebrać niż mieć zapowietrzenia

  20. #270
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał sadira Zobacz post
    no i zrobiłam. dwa dni mi to zajęło, bo jednego jedna ręka, a drugiego druga :/ ale nie jest żle, lewa wygląda troche gorzej, bo połasiłam się na brokat na frenchu i podeszło mi powietrze pod forme, a prawa epiej, jest troszke pęcherzyków, ale ja tam moge przeżyć .
    Wiem jedno, do tych foremek trzeba strasznie dużo materiału nakładać, lepiej później zebrać niż mieć zapowietrzenia
    Też mi się zapowietrzały na początku jak i było widać pęcherzyki.
    Spróbuj troszkę "mocniej" uklepywać akryl w foremce i dociskaj równomiernie
    nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć,chodzi mi o równomierne rozłożenie nacisku na całą płaszczyzne (ja dociskam kciukiem)

  21. #271
    Rozkręcanko Avatar sadira
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Toruń
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Dzięki, dzięki Emis
    Jak będe robić komuś na pewno pójdzie mi lepiej, a i jak będe miała spokój , bo jak sobie robiłam to menżu mnie poganiał :/

  22. #272
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    robilam pazurki tymi formami i akrylem przezroczystym (jakos no french nie za bardzo mi idzie ;p rozjezdza sie na wszystkie strony) wiekszosc sie ladnie trzyma tylko 1 mi sie wczoraj zlamal przy myciu chyba wina byla moze taka ze za malo akrylu dalam :/ dla mnie to i tak swietna sprawa bo nienawidze sobie robic paznokci, zawsze to dlugo trwa... zwlaszcza przy prawej rece... a krztalt jest swietny i tunelik ladny

  23. #273
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ale to sie trzyma na akryl albo żel tak ? A jak to się przykleja na paznokiec ?

  24. #274
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    na youtube jest wiele filmików pokazujących jak pracować na dual system, wystarczy, że wpiszesz
    mi sie osobiście ta metoda jakoś nie widzi

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    witam wszystkich jestem tu pierwszy raz ale czytam wasze posty już kilka tygodni jak nie wiem co i jak wchodzę i juz mnie oświeca co do foremek ja jestem super zadowolona sprawiłam sobie je ponieważ nie zawsze wychodzi mi super pazurek a przy nich po prostu rewelka dopiero szkole sie na akrylach ale jak na pierwszy raz pazur wyszedł mi boski pozdrawiam i polecam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •