Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 111718192021
Pokaż wyniki 501 do 505 z 505

Temat: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

  1. #501
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu



    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  2. #502
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    dzieki wielki nie musze szukc jupii

  3. #503
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ja jak zaczynałam przygodę z akrylem, to właśnie dualkami, ale teraz to dla mnie porażka nie umiem i w sumie nie chcę umieć, bo one nie są idealne do każdej płytki paznokcia, potrafią się zapowietrzać potem, i wolę sama ulepić kuleczki i wypolerkować frezarką, bo to dla mnie za duży koszt gdybym miała idealnie docinać na każdym razem
    poleżą sobie poleżą
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  4. #504
    Wczytuje się Avatar madziuuulek
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    London
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    jednodniowy klej? taki do tipsów? czy jak ? gdzie go kupić? pierwsze słyszę o takim kleju że schodzi kiedy umyjesz ręce. ciekawe

    ---------- Dodano o godzinie 02:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:19 ----------

    Cytat Napisał zizia Zobacz post
    a więc tak próbowałam na różne sposoby zrobić na nich żel. no niestety do żelu się nie nadają. ale do akrylu rewelacja. no i przede wszystkim zatapiania ozdób.

    ---------- Dodano o godzinie 10:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:23 ----------

    a tu macie linka gdzie znajdziecie jak robić dualkiem.
    http://forum.wzorki.info/przedluzani...o-kroku-5.html
    a jak zatopić ozdoby z czymś takim ? jestem bardzo ciekawa


    ---------- Dodano o godzinie 03:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:14 ----------

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Na drugiej rączce zrobiłam fotkę dłuższego pazurka
    Chyba frencha w końcu polubię
    Dziewczyny kupujcie formy bez zastanowienia.
    a jak zrobiłaś tego frencha kwadrat z tą foremką? czy ten french to tips?

    ---------- Dodano o godzinie 03:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:16 ----------

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Dziewczyny mam jeszcze jeden patent na wykorzystanie form... Zastanawiałam się ostatnio jak zrobić sobie kwiaty na prawej ręce no i spróbowałam zrobić na dualku i wyszło super a gotowy kwiat przełożyłam tylko na gotowy pazurek gdybyście próbowały to tylko bierzcie formy odpowiednio wyprofilowane - żeby nie zrobić zbyt wygiętego kwiatka
    a jak zrobiłaś kwiatek na dualku? bo nie rozumiem. gotowy kwiatek zrobiłąs na dualku czy na formie silikonowej 3D

    ---------- Dodano o godzinie 03:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:30 ----------

    Cytat Napisał fortize Zobacz post
    ok, jak mi troszkę odrosną to wstawię zdjęcie z odrostem, bo te co mam teraz mam dwudniowe. Postaram się też filmik nagrać lub jakiś "step by step" w formie zdjęć. Robię pazurki raczej tylko sobie, i co jakieś 2-3 tygodnie, bo duże odrosty mi się nie podobają.
    a jak zrobić odrost na takiej foremce

    ---------- Dodano o godzinie 04:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 03:52 ----------

    Cytat Napisał kinga741 Zobacz post
    Dziewczyny moj frenczyk na dualkach zaznacze ze druga proba a frenchyk pierwszy tym sposobem

    tak wygladaly w trakcie dodam ze krzywa rewelacja
    Najpierw zrobilam szkielecik nastepnie french normalnym sposobem i do tego coverek opacowalam boczki i polozylam dualki raz jeszcze na koniec z tym ze trzeba dobrze docisnac i nie dawac zbyt duzo akrylu na foremke bo beda grubaski co widac na zdjeciu wystarczy troszeczke zeby przykryc calego paznokcia efekty ocencie same
    kinga szkielecik robiłaś na tych dualach tak? a potem na szkielet ręcznie frencha>? i cover? i potem dualki z clearem tak?

    ---------- Dodano o godzinie 04:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:06 ----------

    a czy da się dualkami zrobić lepszy tunel? chodzi mi o linię włosa na wolnym brzegu paznokcia żeby tunel był większy. używając np zaciskarki czy jak?

    ---------- Dodano o godzinie 04:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:08 ----------

    Cytat Napisał wiewioora Zobacz post
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    praca na dualkach z zelem
    przepraszam ale dla mnie to jest jakiś koszmar co ta kobita robi tej starszej osobie. szablon z allegro za 2zł serduszka dla starszej osoby? miałam te szablony ale do własnego użytku na wypróbowanie. wzorki są okropne i wychodzą jak malowane pędzlem 5cio latka. Jak można zrobić frencha z clearem w taki sposób? przecież ten french wygląda jakby był zawieszony w powietrzu czy tylko ja mam takie zdanie ? czy już zwariowałam poza tym french jest nałożony żle. pod krzywym kątem i z jednego boku wogóle go nie ma :/ nie nazwalabym tej kobitki profesjonalistką i nie poszłabym do niej zrobić pazurków

    ---------- Dodano o godzinie 04:48 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:39 ----------

    da się zrobić normalnie szpice na formie szkielet ,a na koniec potraktować paznokieć dualem tylko w miejscu łoża paznokcia? żeby wyszła fajna krzywa? czy zawsze muszą być do tego kwadraty?
    Paznokciowe szkolenia on-line. Zapisz się i zgarnij kurs "Podstawy Stylizacji Paznokci."

  5. #505
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ojej ale stare posty odkopałaś
    Frencha robiłam całkowicie normalnie, nałożyłam biały akryl na forme, uformowałam uśmiech, wypełniłam coverem i na paznokcia.
    Kwiatka robiłam również całkowicie normalnie tylko że na dualku. Z tego tworzywa akryl bardzo dobrze odchodził więc po prostu przełożyłam go na gotowego paznokcia.

    Nie pracuje na tych formach, w zasadzie to nigdy tego nie robiłam poza tamtą jedną pracą bo uważam że jednak warto takie rzeczy robić ręcznie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •