Strona 9 z 21 PierwszyPierwszy ... 567891011121319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 505

Temat: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

  1. #201
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Właśnie o to mi chodzilo...Moje sie strasznie zwężają ku dołowi. Zły zakup zrobiłam, ot co.. a ja myślałam, ze ja cos robie nie tak:-/
    Widać to zwłaszcza na serdecznym palcu (tym obok małego)Załącznik 8921
    Ostatnio edytowane przez Chocolata ; 23-09-2009 o 16:33
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    no rzeczywiście troszkę za wąziutkie, zrób z nich szpice hehe a jak sobie radzisz ze spodem pazurka tak jak ja pisałam wyzej czy inaczej? bo ja nie umiem tak ładnie uklepać tunelu od spodu
    Ostatnio edytowane przez ewelinka:* ; 23-09-2009 o 17:15

  3. #203
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał chocolata Zobacz post
    Właśnie o to mi chodzilo...Moje sie strasznie zwężają ku dołowi. Zły zakup zrobiłam, ot co.. a ja myślałam, ze ja cos robie nie tak:-/
    Widać to zwłaszcza na serdecznym palcu (tym obok małego)Załącznik 8921
    A powiedz mi jak przymierzasz foremki do paznokci? Bo mam wrażenie że tam była za mała forma

  4. #204
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Górą pasuje jak ulał, ale czym dalej tym szybciej zwężają się - co prawda robi sie świetny tunel ale powinny szerokosć zachować na calej długości wg mnie. Co do wypełniania nie mialam problemu, poza tym, ze czasem z brzegów akryl nieco spływał do środka, ale wtedy dawalam dwie warstwy - drugą podobnie jak przy tradycyjnym akrylu- sporą kulkę na środek i tym samym likwidowalam niedociagniecia w pierwszej warstwie.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  5. #205
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Rozłóż sobie te formy numerkami koło siebie i zwróć uwagę na to czy niektóre, w miejscu gdzie przykładasz je do płytki nie są praktycznie takie same za to mają większy tunel. Ja przynajmniej takie znalazłam i faktycznie po zrobieniu paznokcia wyglądało to dziwnie. A zobacz że ten od strony kciuka wygląda normalnie no więc na pewno da się dobrać te formy tak żeby było dobrze. Ale my możemy tak gdybać - najlepiej rób różnymi sposobami i wtedy wyłapiesz co jest nie tak.

  6. #206
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Widać gołym okiem że czym mniejszy rozmiar tym bardziej wąskie sie robią ku dołowi. Załącznik 8941
    To jak mi wyszedł efekt koncowy to zasługa poprawek, bo bylam przerażona jakie mi "igły" wyszły. Chyba jednak kupię z innej firmy:-/ Dziękuję za porady Ladyss
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #207
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Kurcze ale jakbym Ci zrobiła zdjęcie moich to byś sama zobaczyła że też się zwężają ostatnią jedynie racjonalną rzeczą jaka przyszła mi do głowy jest to że mogły zostać trochę zgniecione jeszcze u sprzedawcy a że są wykonane z materiały dość plastycznego to mogło im tam zostać.
    chocolata ale wiesz co... najlepiej będzie jak do mnie przyjedziesz i spróbujemy wszystkiego na żywo

  8. #208
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    bardzo chętnie Może będzie jakaś okazja, albo miniszkolonko to lecę jak w dym
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #209
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Dziewczyny mam jeszcze jeden patent na wykorzystanie form... Zastanawiałam się ostatnio jak zrobić sobie kwiaty na prawej ręce no i spróbowałam zrobić na dualku i wyszło super a gotowy kwiat przełożyłam tylko na gotowy pazurek gdybyście próbowały to tylko bierzcie formy odpowiednio wyprofilowane - żeby nie zrobić zbyt wygiętego kwiatka

  10. #210
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Ladyss chyba tak bede musiala sprobowac ale sproboje tez zelem zrobic.

    chocolata moje tez sa takie zwezajace ku dołowi ale nie wyglada to najgorzej tobie sliczne paurki wyszly a to zelowe czy akrylowe?

  11. #211
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    To akryle, ale zdjecie nie oddało tego jakie mi "szponowate" powychodzily. Jak dla mnie za wąskie i mało naturalne
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  12. #212
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    tak czytam o tych foremkach i się jakoś do nich nie mogę przekonać

  13. #213
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ja juz moje foremki zamówiłam.. teraz czekam na przesyłke
    w weekend bede kombinowac

  14. #214
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Cytat Napisał Daria Zobacz post
    ja juz moje foremki zamówiłam.. teraz czekam na przesyłke
    w weekend bede kombinowac


    to jak cos wykombinujesz to czekam na fotke z efektem

  15. #215
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    Witajcie,jestem nowa na Waszym Forum.Wczoraj znalazłam ciekawą metodę upiększania paznokci,dual system,stąd moje pojawienie się u Was
    Paznokciami zajmuje się tylko i wyłącznie swoimi,naturalnymi,nigdy nie stosowałam żelu ani akrylu.Powiem szczerze,że dualki bardzo mi się spodobały i strasznie się na nie "napaliłam",ale jako osoba nie mająca doświadczenia w tego typu zdobieniach,mam do was kilka pytań.
    Przede wszystkim jak sądziecie czy poradze sobie z tą metodą,będąc amatorką?Czy jest to kwestia czasu?
    Oraz może to głupie pytanie,ale nie znalazłam na nie nigdzie odpowiedzi czy moge pomalować sobie paznokcie tak jak to robie dotychczas tzn normalny lakier na to brokat i bezbarwny albo utwardzacz i chcialam się dowiedzieć czy zamiast bezbarwnego mogłabym dac akryl na tej foremce?
    Aha i jeszcze jedno pytanko jak się je potem ściąga i czy potrzeba tych wszystkich rzeczy co dają do zestawów do akrylu na allegro czy wystarczą tylko te formy i akryl?
    Wybaczcie takie głupie pytania,ale widze,że jesteście doświadczone i obeznane w tym temacie i mam nadzieje,że troszeczke pomożecie
    Z góry Dziękuje

  16. #216
    Rozkręcanko Avatar ksenka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    [quote=malinka;64800]Witajcie,jestem nowa na Waszym Forum.Wczoraj znalazłam ciekawą metodę upiększania paznokci,dual system,stąd moje pojawienie się u Was
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    To chyba kwestia wprawy bo ja np. zamowilam je kilka miesiecy temu i choc przyznam ze teraz nie mam zabardzo czasu zeby sie nimi bawic to jak probowalam przedtem to mi nie bardzo wychodzilo z dualkami a robilam nimi akryle ale ze po 1 robila mi sie gulka to po 2 smierdzial mi strasznie ten akryl i przestalam bo nie mialam do nich cierpliwosci;p ale to niejest takie latwe przynajmniej dla mnie, na drugie pytanie pewnie ze mozna pomalowac swoje pazurki lakierem bezbarwnym i posypac na to brokat pozniej przykryc utwardzaczem i bedzie ok ale chyba pozniej na to akryl zamiast lakieru jeszcze to chyba nie bardzo. i oczywiscie raczej musisz miec to wszystko co jest potrzebne w zestawach bo sam akryl ci nic nie da poniewaz potrzebny jest dobry pedzelek cleaner do odtluszczania plytki oraz primer na naturalna plytke no i oczywiscie liquid , mam nadzieje ze pomoglam choc troche pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 01-06-2010 o 19:43

  17. #217
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: DUAL SYSTEM - Formy silikonowe do zelu i akrylu

    ksenka oj pomogłaś i to bardzow takim razie musze poszukać jakiegoś dobrego utwardzacza,bo z samym akrylem chyba nic nie zdziałamDziekuje jeszcze raz.Pozdrawiam

  18. #218
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie gotowe foremki silikonowe 3D

    Co myślicie o takich gotowych foremkach silikonowych do robienia ozdobek akrylowych? moze ktoras ma takie foremki i juz probowala cos z nich zrobic. Tak sobie pomyslalam ze moga byc interesujace jak dla mnie poniewaz kwiatki i inne rzeczy akrylowe mi nie wychodza.
    przeczytalam o nich w akademii paznokcia

  19. #219
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Ja kiedyś te foremki oglądałam i przymierzałam się do ich zakupu. Jednak zrezygnowałam i zaczęłam ćwiczyć kwiatki odręcznie. Uważam, że tego typu udogodnienia zatrzymują nasz rozwój "bo po co liczyć w pamięci jak można na kalkulatorze"
    Ja jestem przeciwniczką tych form, ale oczywiście, to tylko moje zdanie

  20. #220
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    http://forum.wzorki.info/sprzet-do-p...-akrylu-6.html tu też dziewczyny wspomnialy o tych foremkach A moim zdaniem są pójściem na łatwiznę i nie wygląda to ładnie
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  21. #221
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Oj dziewczyny nie piszcie że to pójście na łatwiznę bo to po prostu kolejne udogodnienie dla nas w pracy. Przecież pomaga nam też frezarka, tipsy french, airbrush, dual system czy Konad i też ktoś mógłby nam powiedzieć że idziemy na łatwiznę bo tego używamy a to nie prawda bo po prostu korzystamy z tego co może skrócić nasz czas pracy oczywiście takimi gotowymi formami nie da się wyczarować pięknych kwiatów tak jak to robimy własnoręcznie ale proste wzorki dlaczego nie? Nie mam niestety takich foremek ale pewnie czasami bym z nich korzystała z braku czasu choć bardzo lubię lepić kwiatuchy.

  22. #222
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Ladyss zgodzę się z Tobą, że to udogodnienie, ale dor@ zastanawia się nad kupnem, bo jej nie wychodzą kwiatki robione odręcznie, a to jest już pójście na łatwiznę. Dlatego jestem za ćwiczeniami rączki, a nie rezygnacją i od razu kupowaniem udogodnień.

  23. #223
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Mnie też kwiatki piękne nie wychodzą i powiem szczerze że oglądałam kiedyś te foremki, ale stwierdziłam że w ten sposób i tak i tak sie nie nauczę, więc po co tracić kasę

  24. #224
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Oj tak oczywiście też tak uważam chodziło mi oczywiście o osoby które opanowały ręczne lepienie 3D, bo dla nich jest to po prostu skrócenie czasu pracy.
    Moim zdaniem każda szanująca się stylistka powinna do skutku ćwiczyć aż opanuje frencha, akryl itd. Gotowe rzeczy nie powinny być alternatywą tylko udogodnieniem zdobytego już doświadczenia manualnego.

  25. #225
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: gotowe foremki silikonowe 3D

    Nie jestem zwolenniczką foremek do ozdób i się zgadzam z Ivonną (już drugi raz dzisiaj), ale o dual system uważam, że naprawdę są fajnym wynalazkiem przyśpieszają pracę o jakieś 50%.
    Oczywiście każda porządna stylistka czy pasjonatka paznokci nie powinna się blokować na tylko jednej metodzie (np tylko tips, szablon czy dual i nic więcej bo be). Każda metoda ma swoje wady i zalety, trzeba po prostu do tych wymarzonych paznokci dobrać jak najodpowiedniejsza metodę i będzie cacy bb
    To pare prac wykonanych na tych foremkach.
    Ostatnio edytowane przez Zuzanna Rzeszewska ; 21-10-2009 o 19:02

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 13:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •