Pokaż wyniki 1 do 24 z 24

Temat: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

  1. #1
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie KILECE Kurs doszkalajacy

    Jest tu moze ktoś z Kielc kto orientuje sie gdzie moge zrobic kurs doszkalajacy z zelu? Swoj robiłam ponad 8 lat temu i chciałabym sie troszke doszkolic, bo sporo sie przez ten czas zmieniło Szukałam w necie, ale znalazłam tylko jedna firme ktora pracuje na La Famme, a jakos nie mam zbyt dobrych wspomnien z ta firma

  2. #2
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    możecie to usunąć,ale muszę napisać

    dlaczego u nas w Kielcach nic nie organizujecie ,u nas nic z tych rzeczy nie ma żadnych warsztatów,doszkoleń,są chyba 3 kursy ale po pierwsze drogie a po drugie kiepskie
    sama jeden z nich kończyłam i nie byłam w pełni zadowolona
    uczą tylko tego co muszą ,nic ponadto
    warunki w mieście są dobre,mamy dużo hoteli,organizowane są przecież targi różnego rodzaju a co do paznokci i szkoleń nic!,nie mówiąc już o darmowych forumowych szkoleniach
    jestem pewna ,że gdyby ogłoszono warsztaty znalazłoby się wiele chętnych dziewczyn!
    proszę Was pomyślcie o tym)

  3. #3

    Domyślnie Odp: Szkolenia Stylizacji Paznokci Kielce - Czy Są?

    Jeżeli macie jakieś info na ten temat proszę pisać.

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Szkolenia Stylizacji Paznokci Kielce - Czy Są?

    Ja też bede bardzo wdzieczna za wszelkie informacje ,Kielce to naprawde duże miasto i całkiem ładne i napewno by sie dużo chętnych znalazło !
    Wypysia

  5. #5
    Wizażystka Avatar Trendy Style
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    166

    Domyślnie Odp: Szkolenia Stylizacji Paznokci Kielce - Czy Są?

    Drogie dziewczyny,

    zanim zarekomenduję Wam najlepszy z najlepszych kontakt do instruktorki z Kielc, która nie tylko Was nauczy ale także stworzy niesamowitą relację pomiędzy sobą a Wami, obudzi drzemiące w Was pokłady fantazji i tchnie ducha swego talentu, powiem Wam dlaczego w Kielcach niewiele się dzieje. Otóż w tym mieście próbowano już kilkakrotnie organizować warsztaty, ba! nawet spotkanie z bardzo znaną stylistką światowego formatu. Spotkanie zostało odwołane, ponieważ zgłosiły się 3 osoby chętne.


    pozdrawiam Was

    Ciocia Wiola ;-)

    Do reklamowania i prezentacji oferty firmy służy odpowiedni dział "Kursy i Szkolenia" / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 24-11-2010 o 23:58
    "Bo łączy nas piękno"

    www.trendy-style.com.pl
    mail: szkolenia@trendy-style.com.pl
    tel/fax: 22 666-45-89

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Co do Pani Edyty to również mogę ją polecić, robiłam u niej szkolenie 9 lat temu Kobietka jest naprawdę super, dokładnie wszystko pokazuje, cierpliwa, ciepła, miła

    Orientowałam się jeśli chodzi o kurs doszkalający w pewnej firmie w Kielcach, ale Pani powiedziała mi, że jak już tyle lat pracuję to raczej nic nowego się nie dowiem. Teraz chyba wybiorę się do Tych na szkolenie w zakresie manicure, m.in. japońskiego i zabiegów na dłonie. Niestety w Kielcach nic takiego nie mogę znależć

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    hejka...
    co do tych kursów to muszę się z wami zgodzić... w Kielcach SA kursy ale drogie i dokładnie zgadzam się z ania38 , SA kiepskie...już więcej dowiedziałam się z internetu niż z kursu...i tez jestem za tym żeby organizować więcej pokazów warsztatów w Kielcach:-)

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    witam to moze ja od siebie

    był pomysł zorganizowania warsztaów w kielcach, warunki- znalezienie sali w rozsadnej cenie i liczba mn 10 osób na szkoleniu i niestety echo było cisza niesamowita

    dziewczyny jexli macie ochote zorganziowac szkolenie warstztay pokazy to trzeba wziąc sprawe w swoje rece popytac podzwonić, ktos kto jest dojezdny z instruktorów niestety nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąc bedac w innym mieście

    jesli znajda sie osoby chetne na warsztaty to ja zapraszaam organizujemy warsztaty w róznych miastach wiec moze w kielcach tez sie uda

    poza tym tematykę warsztatów moga ustalic osoby zainteresowane, ułzy sie plan, cennik itp, znajdzie miejsce i warsztaty mogą być

    pozdrawiam Karola

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    no to dziewczyny musimy zebrać się w końcu i pomyśleć ..o ile dobrze pamiętam to ostatnio w ck były zorganizowane warsztaty firmy Golden Nails ale niestety za późno się zorientowałam i przegapiłam sprawę ale na kolejne jestem jak najbardziej chętna

  10. #10
    Rozkręcanko Avatar Majaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    proszę bardzo kobietki--warsztaty
    http://forum.wzorki.info/warsztaty/5...wska-luna.html

    w Kielcach trochę się juz dzieje kochane,trzeba tylko śledzić bo nie zawsze organizatorzy mają czas aby umieszczać info na forach...miałyście pokaz Mistero, mistrzostwa z mini pokazem,warsztaty organizowane przez 3różne firmy--tyle tylko,że u nas ciężko z chętnymi

    Ja serdecznie zapraszam na warsztaty a wcześniej na pokaz 27lutego w Dalu--więcej info po nowym roku

    Buziaki...

    ---------- Dodano o godzinie 18:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:16 ----------

    Cytat Napisał mariolka123 Zobacz post
    hejka...
    co do tych kursów to muszę się z wami zgodzić... w Kielcach SA kursy ale drogie i dokładnie zgadzam się z ania38 , SA kiepskie...już więcej dowiedziałam się z internetu niż z kursu...i tez jestem za tym żeby organizować więcej pokazów warsztatów w Kielcach:-)
    kochana--nie są drogie a przynajmiej nie droższe niż w innych miastach. Zresztą z tego co zauważyłam sa kursy nawet za 250zł ich jakość pozostawiam bez komentarza
    Co do jakości kursów I stopnia --czy są kiepskie hmm...dziewczyny na kursie podstawowym nie wymagajcie kwiatków akrylowych itp kurs podstawowy ma was wprowadzić w tajniki stylizacji pokazać jak pracować z tipsem,szablonem jak budować prawidłowo paznokieć i piłować go. Podstawy chorób i duży nacisk na french itp po czym ćwiczycie w domku a potem rozszerzacie horyzonty doszkoleniem i warsztatami

    pozdrawiam cieplutko

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    heh..bylam na warsztatach ktore wcale niebyly az tak drogie i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona takze nie zawsze tanio znaczy niedobrze...
    poprostu trzeba trafic na dobrego instruktora

    a co do kursow ... ...nawet ten za 250 zl moze duzo nauczyc,,jak juz mowilam to zalezy od instruktora...i nie mozna tutaj nikogo krytykowac(konkurencji)bo nikt nie jest idealny



    ps. kazdy ma swoje zdanie

  12. #12
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Ja robiłam kurs doszkalający z żelu u pani Patrycji z Sunflowera na Sienkiewicza. Polecam bardzo! To było właśnie to, czego potrzebowałam - instruktorka otwarta na wszelkie pytania, rzetelna i chętnie dzieląca się wiedzą. Generalnie nauczyłam się więcej niż na innym kursie w Kielcach (litościwie nie wymienię firmy), który trwał 10 razy dłużej i był trzy razy droższy.

  13. #13
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    wkleje swojego poscika:d to w sumie warsztaty ale moze tez sie przyda


    Witam, w zwiazku w ogromnym zainteresowaniem zapraszamy na warsztaty szkoleniowe z zakresu Paiting Design oraz One Stroke w Kilecach w dniu 19 badz 20 lutego 2011- data do uzgodnienia w zaleznosci od sali na jakiej bedzie szkolenie, adres miejsca bedzie uaktualniony

    w programie warsztatów m.in.

    Prezentacja prawidłowego posługiwania się pędzlem do malowania farbami, prawidłowe przygotowanie farb do zdobień, ćwiczenia precyzji dłoni w malowaniu linii- cienkich, długich, prostych krętych, łezek

    Przedstawienie kompozycji tła, cieniowanie farbami, wzory przechodzące jeden w drugi.
    - ćwiczenia uczestniczek.

    Wzory z zakresu Paiting Design- motywy kwiatowe, bąbelki, uzupełnienia kompozycji
    - ćwiczenia uczestniczek.

    One Stroke Flowers, czyli kwiatki malowane techniką one stroke – róże, kalie, maki, bratki, wszelkiego rodzaju liście, pąki kwiatów, środki
    - ćwiczenia uczestniczek

    Każdy uczestnik otrzyma dyplom uczestnictwa.

    Cena warsztatów to jedynie 200zł


    Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się grupa 10 osób

    W koszt warsztatów wliczone są materiały do pracy, torcik, obiadek, napoje, kawa, herbata, przekąski, dyplomy uczestnictwa.

    Zapisy do dnia 5.02.2011 liczba miejsc ograniczona.
    Zapisy Tel. Pod numerem 506 613 397, następnie wpłata na konto kwoty za szkolenie.

    Dane do przelewu:
    Nr rachunku
    55105011421000002275152938
    Nazwa Banku
    ING Bank Śląski S.A.
    Odbiorca
    MUSIAŁ KAROLINA
    BOHATERÓW KATYNIA 13/75
    42-200 CZĘSTOCHOWA

    Zabieracie ze sobą jedynie pędzelki do farb akrylowych oraz Lampki oświetleniowe jak również obowiązkowo dobry humor i zapał do pracy

    Dodatkowo dla wszystkich uczestników warsztatów przewidziany jest upust na wszystkie produkty Perfect Beauty w wysokości 5 %.

    Zapraszam serdecznie Karolina Musiał
    Instruktor Perfect Beauty



    ---------- Dodano o godzinie 21:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:35 ----------

    dziewczyny na dzien dzisiejszy jest 5 osób zapisanych czekamy na wiecej [IMG]http://www.*************/components/com_kunena/template/default/images/emoticons/laughing.png[/IMG] i serdecznie zapraszamy


    lista zapisanych:
    1.Ewelina G.evita
    2.Katarzyna K.
    3. Marta S.
    4. Ania misiowepazurki
    5.Ania- ania

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Magdalena zgadzam sie z toba..ja tez u niej robilam kursi jestem zadowolona...i na nastepny tez wybieram sie do niej rowniez polecam pania Patrycje z SF .

    ---------- Dodano o godzinie 11:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:52 ----------

    a ja mam pytanie..co do tych warsztatow czy musi byc koniecznie ta lampka oswietlenowa na stolik? bo ja niestety takowej jeszcze nie posiadam i druga sprawa to taka ze pazurki robie od kilku lat ale techniki one stroke dopiero sie ucze i czy kwalifikuje sie na takie warsztaty?bardzo bym chciala ale nie wiem czy to juz sa warsztaty dla zaawansowanych w one stroke?

  15. #15
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Dziewczyny, a czy któraś z was była może na szkoleniu w Klinice Pięknych Paznokci, chciałam iść na doszkolenie ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii .

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    mariolka sa to warsztaty szkoleniowe, wiec oczywiscie mozesz w nich uczestniczyc poniewaz uczymy sie od poczatku calej techniki paiting design i oneb stroke

    poza tym lampki beda mialy pozostale dziewczyny wiec mysle ze jesli nie mialabys to i tak dalybysmy sobie radee, jesli jestes zainteresowana to prosze dzwon 506613397- lista jets juz zamknieta ale czekam jeszczee na jedna wplate iwec jesli do jutra nie wplynie szostało jedno miejsce

    pozdrawiam serdecznie Karola

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Ja bylam na kursie podstawowym w Klinice Pieknych Paznokci
    Poniewaz bylam kompletnym laikiem (obcykana tylko w teorii) byo ciezko ufff
    Podstawy zdobylam glownie jak budowac prawidlowo paznokiec
    Frencz wykonywany bialym zelem o konsystencji lakierowej co bylo dla mnie koszmarem
    sama sie nauczylam robic go normalnym zelem i sonda w jeden dzien ( you tube)
    kwiatkow akrylowych i one stroke rowniez ( you tube chociaz to zajelo mi kilka tygodni
    Pani instruktorka w KPP jest mila niestety nie mialam okazji zobaczyc jej prac jedyne co bylo w salonie to wzorniki na tipsach a ona sam nie miala zrobionych pazurkow wiec w sumie nie widzalam ani jednej jej pracy
    Wypysia

  18. #18
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    No a jednak się dzieje w tych Kielcach

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Osobiscie polecam Sunflower w CK ,pani instruktor tez bardzo mila i dokladnie uczy , no i certyfikat z dobrej wyrobionej juz marki

  20. #20
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    a ja niestety nie byłam do końca zadowolona ze szkolenia u SF, bo pierwsze nie zostałam poinformowana o zakresie szkolenia, że są różne ceny za różny poziom wiedzy, poszłam na najtańszy za 350 zł, miałam tylko na tipsach, a o tym że można powiększyć ofertę dowiedziałam się po szkoleniu...
    Jedyne co mogę powiedzieć to Patrycja jest bardzo miłą i sympatyczną osobą i to właśnie ona powiedziała mi o wyższym poziomie, a nie osoba z którą ustalałam szkolenie

  21. #21
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Cytat Napisał ninia(ck) Zobacz post
    Osobiscie polecam Sunflower w CK ,pani instruktor tez bardzo mila i dokladnie uczy , no i certyfikat z dobrej wyrobionej juz marki
    A możesz coś więcej o tym szkoleniu?
    Jakie ceny przede wszystkim?

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar Majaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    No a jednak się dzieje w tych Kielcach
    pewnie,że się dzieje
    Dziewczyneczki drogie zapraszamy na pokaz STYLIZACJI PAZNOKCI

    -20marca...prowadzony przez firmę Astonishing, informacje i zapisy tel : (12) 423-43-43 cena pokazu 40zł

    -03 kwiecień...pokaz organizowany i prowadzony przez Klinikę Pięknych Paznokci
    informacje i zapisy
    tel : (41) 344 66 00, 608 855 685 pokaz darmowy prosimy tylko o wcześniejsze wpisanie się
    na listę

    Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia na pokazach

  23. #23
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: KIELCE Szkolenia Stylizacji Paznokci- Czy Są?

    Jedź do Warszawy. Naprawdę nastawianie się na szkolenie bo jest na miejscu, jest naprawdę pozbawione sensu. Stylizacja paznokcia to nie jest temat do ogarnięcia od zaraz, to wymaga czasu i postawienia na ciągły rozwój. Tak właśnie dochodzi się do pracy.

  24. #24
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    MamaSprzedawanie raczej nie zostanie zabronione.Ale sprzedawanie z zaleceniem do stosowania w jakieś określinej przypadłości to już zupełnie inna sprawa.Zulu.Bardzo fajny post, ja jednak uważam, że technik a nawet magister farmacji to za mało.Przecież żeby doradzać na wszystko to trzeba mieć pewne pojęcie.W poście o takim tytule ja uważam , że pewne pojęcie jest dopiero po przeczytanych paru tysiącach stron, rady na wszystko to minimum 10.000. stron.Żadne studia nie dają takiego przygotowania.Wiedza Pań w zielarskim jest na ogół marna, kiedyś chciałem kupić wrotycz - oburzona Pani powiedziała, że oni trucizn nie sprzedają bo zawierają tujon. Spytałem czy ma piołun i parę bylic - oczywiście miała, to , że jest tam tujon to już nie wiedziały.To, że herbatki wrotyczowe są praktycznie nieszkodliwe bo tujon przechodzi jedynie do alkoholu też nie wiedziały.Na pewno farmaceuci wiedzą o niebo więcej niż lekarze.Ale to tylko lekarze mogą leczyć ludzi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 23:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 22:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •