Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 28

Temat: Ogólnie

  1. #1

    Domyślnie Ogólnie

    Dziewczyny żadna z Was nie chodzi do kosmetyczki? Co tu takie pustki

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jak macie jakieś pytania, bądź potrzebujecie porady, to pisać śmiało, postaram się w miare możliwości pomóc

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Question

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Jak macie jakieś pytania, bądź potrzebujecie porady, to pisać śmiało, postaram się w miare możliwości pomóc
    co sądzisz o oczyszczaniu twarzy mimo wieku mam problemy z trądzikiem wiem że tego całkowicie nie da sie pozbyć ale czy takie oczyszczanie może coś pomóc

  5. #5

    Domyślnie

    Zdecydowanie uważam, że taka skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji.
    Trądzik można wyleczyć Niewyleczalny jest TRADZIK RÓŻOWATY ale też wymaga specialnej higieny.
    Przy trądziku odpowiednia higiena jest zdecydowanie zalecana. Wizyta u kosmetyczczki nie częściej jak raz na miesiąc, można zastosować ampułki i kwasy.
    Natomiast jeśli chodzi o wykwity ropne, to DERMATOLOG!
    Przy trądziku należy ograniczać ostre przyprawy, czekoladę i colę.
    Również przy skórze trądzikowej można poddać się serii zabiegów peelingu kawitacyjnemu, który ma działanie lecznicze trądziku, działanie bakteriobujcze, mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych.
    Przy trądziku pospolitym zaskórnikowym, grudkowym wskazaniem są zabiegi mikrodermabrazji jednak przeciwskazaniem jest tradzik krostkowy ropowiczy
    Zabiegi mikrodermabrazji najlepiej wykonywać w seriach co 2-3 tygodnie.Nieleczony tradzik ma swoje konsekwencje, równiez może nasilić się z wiekiem. Co do samego regularnego oczyszczania w gabinecie kometycznym, to nie wolno ponieważ skutek będze odwrotny skóra zaczyna wtedy w szybkim tempie nadrabiać straty. Jedyną metodą uznawaną przez LEKARZY jest PEELING KAWITACYJNY badź mikroderbabrazja (ale przed mikro... należy wstępnie podleczyć tradzik)
    Marta a zasięgnęłaś porad lekarza, tradzik wymaga wizyty u dermatologa.
    __________________
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 15-04-2009 o 01:21

  6. #6
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Przy trądziku należy ograniczać ostre przyprawy, czekoladę i colę.
    O ostrych przyprawach i czekoladzie to wiedziałam ale, że colę też to bym nie przypuszczała
    Dzięki

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Mam juz troche latek,u kosmetyczki bylam moze 3 razy na regulacji brwi.Za kazdym razem kosmetyczka nie widziala potrzeby zeby stosowac jakis zabieg.Moze za jakis czas bede musiala ale narazie nie widze takiej potrzeby.Nie chce wygladac mlodziej bo i tak mam przypadki ze musze pokazywac dowod.

    ---------- Dodano o godzinie 22:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:29 ----------

    No to ja jestem jakas inna,jem ostre papryczki,czekolade,cole i nic nie mialam

  8. #8
    VIP Avatar Artlia
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    336

    Domyślnie

    Jade no to masz szczęście

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    I tak i nie

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Zdecydowanie uważam, że taka skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji.
    Trądzik można wyleczyć Niewyleczalny jest TRADZIK RÓŻOWATY ale też wymaga specialnej higieny.
    Przy trądziku odpowiednia higiena jest zdecydowanie zalecana. Wizyta u kosmetyczczki nie częściej jak raz na miesiąc, można zastosować ampułki i kwasy.
    Natomiast jeśli chodzi o wykwity ropne, to DERMATOLOG!
    Przy trądziku należy ograniczać ostre przyprawy, czekoladę i colę.
    Również przy skórze trądzikowej można poddać się serii zabiegów peelingu kawitacyjnemu, który ma działanie lecznicze trądziku, działanie bakteriobójcze, mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych.
    Przy trądziku pospolitym zaskórnikowym, grudkowym wskazaniem są zabiegi mikrodermabrazji jednak przeciwskazaniem jest tradzik krostkowy ropowiczy
    Zabiegi mikrodermabrazji najlepiej wykonywać w seriach co 2-3 tygodnie.Nieleczony tradzik ma swoje konsekwencje, równiez może nasilić się z wiekiem. Co do samego regularnego oczyszczania w gabinecie kometycznym, to nie wolno ponieważ skutek będze odwrotny skóra zaczyna wtedy w szybkim tempie nadrabiać straty. Jedyną metodą uznawaną przez LEKARZY jest PEELING KAWITACYJNY badź mikroderbabrazja (ale przed mikro... należy wstępnie podleczyć tradzik)
    Marta a zasięgnęłaś porad lekarza, tradzik wymaga wizyty u dermatologa.
    __________________
    tak byłam nie raz ogólnie pomagały mi tylko robione maści bo jestem uczulona na benzoesan (chyba tak to się nazywa).

    ---------- Dodano o godzinie 12:42 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:27 ----------

    a chciałam jeszcze zapytać możesz polecić jakiś fajny peeling albo maseczki które można samemu sobie zrobić

  11. #11

  12. #12
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    Dziewczyny żadna z Was nie chodzi do kosmetyczki? Co tu takie pustki
    Ja chodzę dość regularnie. Henna, masaże zarówno twarzy jak i ciała, ale najbardziej lubię zabieg mikrodermabrazji. Super efekt. Przeważnie stosuję serię zabiegów w okresie jesiennym i wiosennym. Polecam również osobom z trądzikiem. Moja córka miała dość duże problemy. Systematycznie chodziła na zabiegi połączone z oczyszczaniem i efekty są super. Ale tak jak pisałaś potrzebna jest jeszcze dieta. Nie je chipsów, czekolady, ostrych przypraw.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta01_11 Zobacz post

    a chciałam jeszcze zapytać możesz polecić jakiś fajny peeling albo maseczki które można samemu sobie zrobić
    To zależy jakie maseczki masz na myśli bo jesli te domowe samoróbki, to niestety nie, miałam gdzieś notatki ze składnikami, ponoć dobre maseczki, ale jestem raczej bardziej przekonana do tych kosmetyków profesionalnych. Jesli znajdę coś ciekawego to napiszę, ale niestety nie wiem kiedy, bo przekopać moje notatki, to długa wyprawa
    Świetne są maski z Clareny, ostatnio zakupiłam z Bandi maski antyseptyczne, to cery trądzikowej i też są dobre.

    Natomiast jesli chodzi o peeling, to ciężko ocenic i doradzić coś nie widząc skóry, ogólnie przyjeło się że do cery z tradzikiem czy cer wrażliwych najlepiej stosować peeling enzymatyczny ponieważ przy jego stosowaniu nie podrażnia się mechanicznie gruczołów łojowych oraz nie roznosi się po twarzy bakterii są jednak cery które wymajają ozyszczenia mechanicznego, ale to wszysko zależy od stanu skóry.
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 16-04-2009 o 18:38

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Question

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    To zależy jakie maseczki masz na myśli bo jesli te domowe samoróbki, to niestety nie, miałam gdzieś notatki ze składnikami, ponoć dobre maseczki, ale jestem raczej bardziej przekonana do tych kosmetyków profesionalnych. Jesli znajdę coś ciekawego to napiszę, ale niestety nie wiem kiedy, bo przekopać moje notatki, to długa wyprawa
    Świetne są maski z Clareny, ostatnio zakupiłam z Bandi maski antyseptyczne, to cery trądzikowej i też są dobre.

    Natomiast jesli chodzi o peeling, to ciężko ocenic i doradzić coś nie widząc skóry, ogólnie przyjeło się że do cery z tradzikiem czy cer wrażliwych najlepiej stosować peeling enzymatyczny ponieważ przy jego stosowaniu nie podrażnia się mechanicznie gruczołów łojowych oraz nie roznosi się po twarzy bakterii są jednak cery które wymajają ozyszczenia mechanicznego, ale to wszysko zależy od stanu skóry.
    a gdzie mogę zakupić taka maseczkę z clareny są jakieś rodzaje

  15. #15

    Domyślnie

    Co do zakupów w Clarenie, to jest katalog dla klientek, ale nie wszyko można sobie kupić. Chyba, że jesteś kosmtyczką, to wtedy za okazaniem papierów, można zrobić zakupy. Ogólnie kosmetyki z takich firm są bardziej wydajne jak te zakupione w drogerii. Tu jest strona na której można zakupić Clarenę znam osobę która ją prowadzi, więc mam pewność, że są bezpośrednio z Clareny i z czystym sumieniem mogę polecić
    http://www.uholki.pl/product_info.php/cPath/21_22_26/products_id/82
    Ogólnie kosmetyki z Clareny są uważane m.in za jedą z lepszych firm

  16. #16
    Wczytuje się Avatar aniw88
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    Tak tu pusto było, a teraz widze się rozkręciło Oczyszczanie twarzy to dobry i trudny temat. Ja bym musiała z tym do kosmetyczki chodzić co dwa dni

  17. #17
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    widzę dziewczyny że zaczęłyście pisać coś na temat kosmetyków clarena mnie też one zainteresowały byłabym wdzieczna kochane kosmetyczki żebyście cos więcej napisaly o tych kosmetykach Interesuje mnie Oczyszczający żel antybakteryjny clarena czy w kazdym wieku można go stosować bo w opisach tych które znalazłam nie mogę się doczytać czy to dla cery dojrzałej czy mlodej I co myslicie o Owocowy peeling do twarzy clarena .Czy ta firma jest wogóle godna polecenia

  18. #18
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    Ja jestem na kierunku Technik Usług Kosmetycznych i na zajęciach używamy kosmetyków z clareny mamy krem pod oczy który jest naprawdę rewelacyjny ja mam z urody wiecznie wory pod oczami i nie mogłam z tym nic zrobić ale regularne na pracowni 2 razy w tygodniu masaże okolicy oczu i delikatne wmasowanie kremu i naprawdę widać było różnicę.

    Tak samo jak robiłyśmy zakupy preparatów dostałyśmy z hurtowni próbki kremów z clareny i np bardzo fajny jest krem nawilżająco-dotleniający albo witaminowy.
    A przede wszystkim ważne jest to że kosmetyki nie uczulaj. Ja mam wrażliwą skórę i podczas oczyszczania czy innych zabiegów po nałożeniu preparatów z innych firm wyskakują mi czerwone plamy na twarzy szyi i dekolcie które czasem swędzą i wyglądem przypominają ugryzienie przez pchłę po tyk kosmetykach nic takiego się nie dzieje.



    A teraz tak troszkę o innych kosmetykach

    Miałam ostatnio szkolenie z firmy Elier zabiegi borowinowe naprawdę fajna sprawa i od razu widoczne efekty.
    Słyszałyście może o tej firmie i tych zabiegach?
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  19. #19
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    Luthvian a możesz mi coś więcej napisać jesli wiesz o tym oczyszczającym żelu antybakteryjnym bo nie wiem czy on sie nadaje dla cery starszej tz. bo nastolatką juz nie jestem i interesuje mnie też peeling owocowy .

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    akurat żelu antybakteryjnego i peelingu owocowego nie miałyśmy. Więc nie mogę się wypowiedzieć. Ale zawsze można zapytać w hurtowni która ma kosmetyki z clareny i panie wszytko powiedzą. Przynajmniej u nas w hurtowni panie są bardzo sympatyczne i wiedzą wiele o preparatach i potrafią dobrze doradzić.
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  21. #21
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    skusiłam się na te kosmetyki z clareny teraz czekam na przesyłkę .Mam coraz większe problemy ze skóra na twarzy ze względu na moja alergie na żel a skutki odbijają sie coraz drastyczniej na cerze wiec muszę ostro zacząc dbac o nią

  22. #22
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    Cytat Napisał Luthvian Zobacz post
    A teraz tak troszkę o innych kosmetykach

    Miałam ostatnio szkolenie z firmy Elier zabiegi borowinowe naprawdę fajna sprawa i od razu widoczne efekty.
    Słyszałyście może o tej firmie i tych zabiegach?
    Chyba jesteśmy z tej samej szkoły, bo też miałam ostatnio szkolenie z Elier

    Elax- ja mam bardzo wrażliwą skórę a clarena nigdy mnie nie podrażniła. Z serii owocowej tylko krem stosowałam i zero alergii.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #23
    Rozkręcanko Avatar asantir
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    a ja nie wiem czy to pytanie do kosmetyczki ale zapytam. co zrobić z druga brodą? i czy na pojawiające się "opadające policzki" jak u pieska, odcinające brodę od reszty twarzy jakiś krem jest, masowanie? wykrzywianie buzi?

  24. #24
    Rozkręcanko Avatar EwaS.
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    Oj no ciężko z takim czymś walczyć... Umiejętnie położone maski gipsowe pomagają w formowaniu rys twarzy, można spróbować masażu twarzy jeśli nie jest to skóra młoda a we własnym zakresie pamiętać o tym aby demakijaż wykonywać zawsze ku górze żeby skórę podnosić a nie rozciągać ją w dół jak to robi większość osób.

  25. #25
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Ogólnie

    elax ja w gabinecie od 6 lat stosuję głównie clarenę- jak zaczynałam to ta marka nazywała się maystar. używam serii kwasów aha, do skóry trądzikowej (miętowe) , dla dojrzałej i alg- nie mam niezadowolonych klientek. głównie kwasy mają wzięcie
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •