Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki 76 do 93 z 93

Temat: Peeling kawitacyjny

  1. #76
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Stefcia, ja miałam kiedyś ten pierwszy,szybko się popsuł a teraz mam ten drugi tylko czerwony,jak narazie jest ok,mam go ok 5miesięcy

  2. #77
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    już kupiłam ten 1 dzisiaj wypróbuje , mam nadzieje ze szybko sie nie popsuje

  3. #78
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Peeling kawitacyjny jest bardzo fajnym zabiegiem. Doskonale radzi sobie z zaskórnikami. Wiem co mówię :-) Jest ogromna różnica przed i po zabiegu. Ja staram się wykonywać takie zabiegi regularnie w połączeniu z sonoforezą. Skóra jest oczyszczona, rozświetlona i gładziutka. Śmiało mogę polecić tutaj Gabinet Olwin w Lublinie. Podaję linka: Peeling Kawitacyjny + LED - Salon Olwin. Zabiegi są tam wykonywane na wysokim poziomie, fachowa obsługa i co najważniejsze bardzo miła

  4. #79
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Peeling brzoskwiniowy HB - u mnie udało się wygładzić skórę, usunąć zanieczyszczenia, ogólnie cera ożywiła się, jest znacznie bardziej delikatna. Jeśli chcecie to kupujcie teraz, bo w sklepie HB sprzedają go z wysokim rabatem.

  5. #80
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Tutaj https://maxmedik.pl/content/70-urzad...-kawitacyjnego mozecie sobie więcej poczytać o urządzeniach do tego peelingu. Generalnie to fajna sprawa, sama korzystałam z takiego zabiegu

  6. #81
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Dziewczyny a co sądzicie o takim peelingu z kwasami AHA K: definicja Kwas AHA wg La Roche-Posay ? Robicie taki? Zastanawiam się nad zrobieniem bo podobno bardzo fajnie wpływa na zaskórniki eliminując je.

  7. #82
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Miałam raz robiony peeling kawitacyjny i spodziewałam się lepszego efektu. Skóra co prawda była oczyszczona, ale efekt nie utrzymał się zbyt długo, pomimo tego, że używałam potem poleconych przez kosmetyczkę kosmetyków. Bardziej zadowolona byłam po oczyszczaniu twarzy metodą mechaniczną, choć niektórzy uważają, że już się od tej metody odchodzi.

  8. #83
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Wystarczy peeling Thlasso od HB - super efekt, sensownie wyglądająca cera, zmieniona zdecydowanie na plus. Ale oczywiście - kwestia systematyczności i odpowiedniego stosowania. Fajną zmianę uzyskuje się bez wielkich cudów.

  9. #84
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Peeling kawitacyjny znacząco poprawił moją skórę, a sam zabieg wykonywałam w salonie EVE Kosmetyka Profesjonalna w Warszawie. Polecam każdej, która nie jest zadowolona z jakości swojej skóry, naprawdę pomaga.

  10. #85
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Byłam na jednym zabiegu peelingu kawitacyjnego. I nie wiem czy wybiorę się ponownie.Nie był drogi, oj nie. Ale nie byłam do konca zadowoloan z rezultatów. Twarz była gładziutka, ale nie tak długo. Mam wrażenie,że podobne efekty można uzyskać w domowych pieleszach.
    Popularne zabiegi medycyny estetycznej
    Peelingi, które polecam ze swojej strony to"

    peeling kwasem migdałowym
    octowym
    ewentualnie kwasem salicylowym ( chociaż ten jest dosc mocny)
    Ostatnio edytowane przez cass ; 02-02-2018 o 16:26

  11. #86
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Już mówiłam. Największą różnicę robi peeling Thallasso od HB. Zawiera wyciąg z alg morskich, widać efekty jego stosowania, daje fajną różnicę, ale oczywiście mocna zmiana zawsze wymaga czasu. Nauczcie się jak dobrze robić ten peeling, a wtedy dopiero ta zmiana będzie zdecydowana i zauważalna. Sami wiemy, jak to było u nas.

  12. #87
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    179

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    A co myślicie o samodzielnym robieniu peelingu kawitacyjnego w domu? Jest sens kupować sprzęt, czy lepie oddać się w ręce kosmetyczki?

  13. #88
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Raz byłam - miesiąc przed swoim weselem i muszę przyznać, że efekty były znakomite. Muszę jeszcze kiedyś spróbować.

  14. #89
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Kochani - podawałam wam nazwę kosmetyku, z którego będziecie zadowolone.
    Po prostu używajcie go zgodnie z zasadami, odpowiednio, systematycznie. Stopniowo będzie widoczna poprawa stanu cery, ale na pewno do niczego nie dojdzie z dnia na dzień. Na poprawę też trzeba trochę poczekać.

  15. #90
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Naczytałam się na temat usuwania przebarwień na blogu Magdaleny Jaglarz https://magdalenajaglarz.pl/blog/pro...amy-na-skorze/ ale nie wiem czy sama cokolwiek z tym zrobię, chyba jednak wolę żeby to zrobiła doświadczona kosmetyka taka jak ona

  16. #91
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja bardzo lubię zabieg peelingu kawitacyjnego, bo nic tak dobrze nie oczyszcza i nie odświeża skóry. Świetnie sprawdza się też w przypadku leczenia trądziku, przebarwień słonecznych, plam starczych etc. No i taka czysta cera jest gotowa później na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych. W Krakowie mam namiar na bardzo dobry i sprawdzony przez koleżanki gabinet Peeling kawitacyjny Kraków - J'adore Instytut . Jeśli mieszkacie w okolicach, to warto się na taki peeling do nich zapisać.

  17. #92
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    A ja się zastanawiam, czy nie kupić sobie urządzenia do samodzielnego wykonywania peelingu kawitacyjnego: https://www.yourspa.pl/peeling-kawitacyjny.html . Taki zabieg domowy jest bezpieczny, a przyjemnie odpręża + ma zastosowanie w przypadku, gdy skóra potrzebuje odżywienia, dotlenienia czy oczyszczenia. Można dokupić tez ampułki z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym. Co sądzicie?

  18. #93
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja się przed świętami pierwszy raz na taki peeling wybrałam chemiczny - https://klinikamiracki.pl/peeling-chemiczny/ I skóra zupełnie inna, od razu po zabiegu czuć już różnicę. Chyba zacznę chodzić regularnie na tego typu zabiegi, bo naprawdę w domu aż tak się o cerę nie zadba

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kwasem migdałowym
    By justyna838 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 13:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •