Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 93

Temat: Peeling kawitacyjny

  1. #1

    Domyślnie Peeling kawitacyjny

    Jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na oczyszczeniu skóry przez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórniaków, wągrów, i bakterii. Jest to zabieg bezbolesny odczuwalny zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych.

    Wskazania do peelingu kawitacyjnego:
    - skóra szara, źle ukrwiona
    - skóra trądzikowa
    - cera wrażliwa, delikatna
    - rozszerzone naczynia
    - skóra zwiotczała, wymagająca ujędrnienia
    - blizny
    - rozszerzone pory, zaskórniki
    - skóra sucha
    - przebarwienia

    Efekty zabiegu:
    - oczyszczenie skóry
    - ujędrnienie tkanek (mikromasaż)
    - leczenie trądziku
    - usuwanie martwych komórek, zaskórników
    - stymulacja metabolizmu komórek
    - efekt rozjaśnienia skóry
    - przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych
    - odmładzenie skóry poprzez głęboki mikro-masaż
    - szybsze przenikanie i aktywacja kosmetyków w głąb skóry
    - poprawa struktury blizn
    - skóra jest nadzwyczajnie odmłodzona, odświeżona i zregenerowana działanie bakteriobójcze: mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych

  2. #2
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    SWIETNY ARTYKUL...jest ktos taki nam tutaj potrzebny...dziekuje..

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuję za miłe słowa
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 09-04-2009 o 23:48

  4. #4

    Domyślnie

    Pewnie każdy z chęcią się zapozna z takimi ciekawostkami super

  5. #5
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a powinno,powinno...

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Czarnulka1523
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Tczew/Gdańsk
    Postów
    300

    Domyślnie

    a ja mialam to w szkoel efekt niesamowity

  7. #7
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    chciałabym tego spróbować, czy ktoś może się podzielić efektami?

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    ja mialam i teraz pracujac w szkole wiekszosc pan korzysta z tej uslugi tym zabiegiem poprzedzamy zabiegi pielegnacyjne twarzy.jest on naprawde super a polaczony z sonoforeza daje efekty.mialam klientke ktora przyszla pierwszy raz to podczas oczyszczania łój doslownie pryskał...

  9. #9
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    a le taka przyjemność kosztuje? i jak długo 'się utrzymuje'?

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    zalecana ilosc zabiegow to 3-5 1 raz w tygodniu a dla podtrzymania efektu wystarczy 1 zabieg w miesiacu.ja mialam go robiony 1,5 miesiaca temu i teraz na zjezdzie bede miala znow.zabieg podstawowy kosztuje okolo 110zł a jesli dodatkowo wprowadza sie ampulke to okolo 140zł w moim miescie sa takie ceny.my pracujac w szkole robimy ten zabieg za grosze klientki placa tylko za zuzyte kosmetyki i wychodzi to max.30zł

  11. #11

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał dzoana Zobacz post
    a le taka przyjemność kosztuje? i jak długo 'się utrzymuje'?
    Wszystko zależy od miasta i od produktów na jakich pracuje dany salon. Ogólnie Peeling kawitacyjny szacuje się od 60zł wzwyż

  12. #12
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    u mnie w spa peeling kosztuje 70zł, za ampułka i wtłoczeniem czyli sonoforezą 80 a z maską 100
    ja mam duże problemy z trądzikiem i na prawde działa rewelacyjnie
    jest to delikatniejsze złuszczenie niz mikrodermabrazja ale dodatkowo ultradźwięki dezynfekują
    efekt jest taki że na szpatułce zostaja białe kropki czyli ten 'pryskający tłuszcz'
    u nas zaleca sie ok 6 zabiegów raz w tygodniu i dla potrzymania raz na miesiąc czyli podobnie

  13. #13
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    o dziewczynki to mam pytanie, bo widze ze tu zagladaja fachury. przeciwskazaniem do zabiegu sa metalowe implanty w ciele czyli jak ktos ma implanty w dziaslach to juz niestety nie mozna zrobic zabiegu?

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    to akurat nie jest przeciwskazaniem
    moja kumpela z aparatem na zebach miala robione (sama jest kosmetyczką) i mowila ze nic nie odczuwa nawet metalicznego posmaku w ustach jaki czasem sie czuje przy uzyciu pradow w okolicy policzkow

  15. #15
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał wiewioora Zobacz post
    o dziewczynki to mam pytanie, bo widze ze tu zagladaja fachury. przeciwskazaniem do zabiegu sa metalowe implanty w ciele czyli jak ktos ma implanty w dziaslach to juz niestety nie mozna zrobic zabiegu?
    tak jest to przeciwwskazanie

  16. #16
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał honeypuff Zobacz post
    tak jest to przeciwwskazanie
    nie wiem honey czy masz racje ale implant w zębie przy ultradzwiekach raczej nie powinien nic zrobic...
    pytalam sie naszej szkoleniowej i zadne koronki i implanty a takze wszelkie zmiany metalowe w zebach nie sa przeciwskazaniem do zabiegow z uzyciem ultradzwiekow, fal radiowych czy lasera...

    chodzi tu o implanty jak metalowe sruby w kosciach albo metalowe endoprotezy...

    ultradziwieki czestotliwosci peelingu kawitacyjnego dzialaja tylkow obrebie skory...

    w kazdym razie my robilysmy zabiegi po wypytaniu o to szkoleniowej i klientkom nic sie dzialo

  17. #17
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    no wlasnie chodzi zyza ze w ksiazkach tak pisze aczkolwiek na praktykach babka robila wszelkie prady etc i nawet nie kazala sciagac klientce bizuteri czy cos, gdzie u nas w szkole pilnuja jak nie wiem. dlatego roznie to z tym jest, jak mozna cos metalowego wyciagnac to czlowiek spokojniej lezy pod tymi pradami

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    o dokladnie o to mi chodzilo ze w wykazach przeciwskazan jest implant ale zawsze mozna zrobic peeling na odpowiedzialnosc klientki

    ps. my zawsze dawalysmy do podpisu przeciwskazania i jesli klientka miala implant w zebie to wyjasnialysmy sytuacje i sie zgadzaly na zabieg ale w razie niejasnosci bo klientki lubia zwalic na zabieg jak sie cos stanie mialysmy podkladke bo podpisala przeciwskazania mialysmy sytuacje kiedy klientka probowala wmowic nam ze jej buzie wyszczuplilo za mocno od zabiegow... przemilczala fakt ze zywila sie tylko salatą jakby nie podpisla przeciwskazań moglaby nas do sadu pozwac ale mialysmy podkladke wiec nic nie mogla zrobic. ale zazwyczja takie osoby to pieniaczki chcace odzyskac pieniadze wlozone w zabieg... skorzystac za darmo

  19. #19
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    no sa takie klientki ze przychodza dobrze wiedza ze maja uczulenie na henne i szybko szybko nic nie mowia i potem skarza bo kosmetyczka nie zrobila testu uczuleniowego


    sry za off

  20. #20
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    ojjj ja tego nie lubie :/ zawsze boli mnie po nim glowa :/




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    dziekuje wam serdecznie za porady.dalej mam metlik w glowie co prawda,ale przynajmniej wiem ze maz nie umrze podczas takiego zabiegu. a jakie moga byc ewentualnie konsekwencje? cos moze sie rozsypac?bol? czy nie do konca wiadomo? wczoraj przy okazji swojego zabiegu zadalam pytanie pani kosmetolog i tez byla troche zaskoczona. ale po namysle stwierdzila,ze chyba balaby sie zrobic zabieg.

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    ultradzwieki wiewioora to cos takiego gdzie wszystko zalezy od czestotliwosci...
    jesli chodzi o peeling kawitacyjny to dziala on tylko w obrebie skory a wiec nie przenika głebiej... sa tez czestotliwosci ktorymi mozna rozbijac kamienie zolciowe w brzuchu... ale takowych to sie nie stosuje w kosmetyce
    z racji tego ze nie jest jeszcze do konca zbadana metoda leczenia, takie a nie inne przeciwskazania sa wpisane...
    nic sie nie stanie...
    moja kolezanka kosmetyczka jak trenowalysmy miala aparat na zebach czyli zaraz pod skora gdzie robilysmy peeling (np. gorna warga) i nic nie odczuwala... jedynie przy pradach galwanicznych jak uczyłysmy sie liftingu mikropradowego czula metalowy posmak w buzi no ale wiadomo ze jak prad to przeplywa przez metal...

    na dobra sprawe peeling mozna by robic kobietom w ciazy a ciaza tez jest przeciwskazaniem poniewaz ta dziedzina nie do konca jest zbadana... i nie wiadomo czy ultradzwieki maja wplyw na dziecko
    jednakze w ciazy kobiety robia sobie usg i to co miesiac a to tez sa ultradzwieki

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Też zastanawiam się nad tym peelingiem i nie wiem co będzie dla mnie bardziej skuteczne, kawitacja czy mikrodermabrazja. Moja skóra jest poszarzała i pojawiło się na niej wiele przebarwień. Jak myślicie, co będzie dla mnie lepsze?

  24. #24
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    mikro jest glebszym zluszczaniem takze mikrodermobrazja bedzie lepsza...
    mozna ja wykonywac co dwa tygodnie leczniczo albo raz na 4 tygodnie
    peeling kawitacyjny jest swietny przy mocnym zanieczyszczeniu skory czyli pryszczacz zaskornikach bo dodatkowo dezynfekuje

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Laski a jaka firme polecacie odnosnie kupna peelingu kawitacyjnego? Chcialabym zakupić ale nie wiem jakiej firmy-zeby byl porzadny a nie jakis bubel... Czekam na Wasze opinie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kwasem migdałowym
    By justyna838 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 13:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •