Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 93

Temat: Peeling kawitacyjny

  1. #51
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Kupiłam model bezprzewodowy KD8020-o ile dobrze pamiętam a do tego preparaty z ziaji-pro.Na razie testuję.
    Ale mogę powiedzieć że maseczki z ziaji są super,a efekty po zbiegu widać od razu-z drugiej strony to może być też kwestia samych preparatów,bo nie roobiłam na razie samego peelingu kawitacyjnego.
    Ostatnio edytowane przez a_now ; 23-08-2012 o 20:12

  2. #52
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post

    Dziś zakupiłam serum normalizujące bielendy, myślicie że żel do ultradźwięków z bielendy też się przyda? jakie kosmetyki jeszcze używacie do dopełnienia zabiegu kawitacji?
    ja mysle ze zel bylby swietnym srodkiem sprzegajacym serum, i napewno efekt bylby wiekszy

  3. #53
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    [QUOTE=a_now;348801]Kupiłam model bezprzewodowy KD8020-o ile dobrze pamiętam a do tego preparaty z ziaji-pro.Na razie testuję.
    Ale mogę powiedzieć że maseczki z ziaji są super,a efekty po zbiegu widać od razu-z drugiej strony to może być też kwestia samych preparatów,bo nie roobiłam na razie samego peelingu kawitacyjnego.[/QUOT

    Masz może instrukcje po polsku do tego urządzenia. Bardzo potrzebuje
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  4. #54
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Miałam ale wyrzuciłam-zresztą niewiele tam pisało-ot żeby rąk do kontaktu nie wkładać.Obsługa jest prosta są trzy przyciski -włącz/wyłącz na środku największy.Po włączeniu od razu jest ustawione na kawitacje,po prawo mniejszym uruchamiasz sonoforezę,jak chcesz przełączyć się na kawitację naciskasz lewy.Środkowym wyłączasz-jak jest rozładowany sam się zaczyna wyłączać i wydaje przy tym dżwięk.Niestety nie ma sygnalizacji w trakcie ładowania że jest już naładowany.
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  5. #55
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    PEELING KAWITACYJNY, KAWITACJA-MOCNA-STANDARDOWA (2746770196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Dziewczyny w tej aukcji są różne modele na dole . Który najlepszy pod względem technicznym.
    Jest :
    -model standardowy lcd
    -model standardowy
    -model ekonomiczny bezprzewodowy
    -model profesjonalny do salonów

  6. #56
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    wg mnie zaden z nich nie jest profesjonalny, wszystkie te urzadzenia sa do domowego uzytku i maja słabsze działanie niz taki profesjonalny, ja wzialabym taki z wtyczką, ale czy ten sprzet jest godny polecenia-to nie wiem, ja mam takie urzadzedzenie w domu ale z biomaku bardzo fajnie sie sprawdza i sam robi przerwy zeby nie doprowadzic do przegrzania i raczej wszystkie te urzadzenia maja takie same parametry z tego co zauwazylam...

  7. #57
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Paulka dzięki. Mi właśnie chodzi o taki do domu dla samej siebie.

    Po oczyszcaniu manulanym skore nalezy zdezynfekowac (woda utleniona), dobrze jest tez uzyc pradow darsonwala celem zwezenia porow, dezynfekcji a potem nalozyc maske sciagajaca po oczyszczaniu i/lub serum normalizujace i algi, badz inna maske lagodzaca.
    Jak to w ogóle jest. Jakie kosmetyki i kiedy użyć? Ja jeszcze nigdy nie robiłam takiego zabiegu osobiście. Chciałabym jednak poeksperymentować na sobie.
    Dziewczyny coś pisały o kosmetykach Bielenda. Ale jakie maski i kiedy należy zastosować w połączeniu z peelingiem kawitacyjnym?

  8. #58
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    jak wykonujesz peeling kawitacyjny to nie musisz oczyszczanie, to zalezy tez jakiego zabiegu konkretnie potrzebuje Twoja skora, po takim seri 5-7zabiegów raz w tgodniu peelingiem kawitacyjnym powinnas zauwazyc mega poprawe jesli chodzi o zabieg to przed wykonaniem peelingu oczywiscie tradycyjnie demakijaz i tonizacja, potem wode przegotowaną lub tonik i wykonujesz peeling, po peelingu mozesz naniesc serum odpowiednie na to zel sprzegający i wprowadzasz(sonoforeza) na zakonczenie mozesz nałozyc maskę w kremie lub algowa a po maske krem na zakonczenie zabiegu. peeleing kawitacyjny mozesz wzmocnic dodatkowo odpowiednim peelingiem, tak jak sie to robi z mikrodermabrazja i kwasami.


    jesli masz skóre tłusta to polecam kosmetyki o działaniu normalizującym, matującym, antybakteryjne
    jesli chodzi o skóre na ktorej od czasu do czasu tylko cos wyskoczy to polecam poprostu skupic sie na nawilzaniu

    jesli chcesz wykonac oczyszczanie manualne polaczone z kawitacją to:
    demakijaz, tonizacja
    peeling
    maska rozpulchniająca
    oczyszczanie
    dezynfekcja
    na bogto (mozesz w tym momencie zastosowac maskę sciagająca)
    serum i maska np cyrusowa,
    krem na zakonczenie np matujący

  9. #59
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Kochana pięknie dziękuję . Super mi to wszystko opisałaś. Jestem pod wrażeniem. Mam świetną ściągę .
    Moje cera jest raczej normalna gdzie czasami coś wyskoczy .
    Chciałabym się skupić na nawilżaniu.
    Jakie polecasz kosmetyki do tego typu zabiegu
    jesli chcesz wykonac oczyszczanie manualne polaczone z kawitacją to:
    demakijaz, tonizacja
    peeling
    maska rozpulchniająca
    oczyszczanie
    dezynfekcja
    na bogto (mozesz w tym momencie zastosowac maskę sciagająca)
    serum i maska np cyrusowa,
    krem na zakonczenie np matujący
    Chodzi mi tutaj o peeling , maskę rozpulchniającą, maskę ściągającą no i serum.
    Co możesz polecić np. z Bielendy
    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  10. #60
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Sylla skoro masz cere normalna to nie potrzebujesz masek rozpulchnijących, uwierz mi ultradzwieki podziałąją i bez oczyszczania manualnegoJa mam tylko kosmetyki z bielendy i tylko o nich moge sie wypowiadac w szkole pracowalam na Apisie tez ale nie wiele o nich wiem, lubie ich kwasy jedynie, te z bielendy sa naprawde dobre moim zdaniem
    polecam również ten sklep sama roie w nim zakupy...

    przydałoby Ci się serum arbuzowe(nawilżające), albo to z kawioremBielenda Arbuzowe Serum Nawilżające - Bielenda
    zel do ultradzwięków nawilżąjący Bielenda Żel Do Ultradźwięków Nawilżający 100Ml - Bielenda
    i np maseczka, kremowa bedzie najlepsza, bo z algowa mozesz miec problemy z rozmieszaniem, jak nie widzials nigdy tego Bielenda Morska Kuracja Maseczka Odżywczo-Nawilżająca Z Kawiorem 175Ml - Bielenda


    pod tymi preparatami masz wszystko opisane takze myśle ze masz ułatwioną juz sprawe na samych kosmetykach masz tez napisane jak je stosowaci ile trzymac na skorze, mozesz tez jeszcze dokupic sobie jakis krem na zakonczenie zabiegu, ale nie jest to koniecznąścią gdyz kremowaa maseczkępozostawiasz na skórze do wchłonięcia a jej nadmiar usuwac chusteczkami kosmetycznymi, nie zmywaszjej
    Ostatnio edytowane przez Paulka ; 22-11-2012 o 10:30

  11. #61
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Dziękuję . Kupię wszystko jak opisałaś i przetestuję

  12. #62
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja używam preparatów z ziaji-jestem z nich mega zadowolona no i są tańsze-wybór też jest duży,ale o tym już wcześniej pisałam.
    Ja mam model bezprzewodowy ekonomiczny(według tych oznaczeń z aukcji)-jedyny minus to brak informacji jak już się akumulator naładuje,ale wolę opcję bezprzewodową bo żadne kable mi się nie plączą.
    Zapraszam na bloga,do komentowania i krytykowania(to najlepiej motywuje)
    http://maria-n.blog.pl/.

  13. #63
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    No to fajnie , że jesteś zadowolona. Ja właśnie zamówiłam urządzenie z linki wyżej. Ciekawa jestem...
    Jeszcze tylko kosmetyki muszę domówić i będę działać

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja mam serum normalizujace z bielendy i moim zdaniem nie robi nic a nic, mam tez zel do ultradzwiekow nawilzajacy to juz jest fajna sprawa, a i ostatnio kupilam z bielendy koncentrat pod oczy na moje wory, tu juz efekt jest fajny widzialam jeszcze ze kawitacje da se wykonwac na nawilzajacym toniku z Apisu, ma piekny zapach, przymeirzam sie do kupna, co do masek kremowych z Apisu nie jestem zadowolona, fazy sie rozdzielaja maska glinkowa schnie w pudelku ale krem matujacy jest bombowy, lekki i naprawde dziala

  15. #65
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    to zalezy co chcalas osiagnąc tym serum i czy wprowadzalas je z zzelem czy samo, nie powinno sie wprowadzac samego serum, wypadalo by cos jeszcze dodac sprzegającego, sam zel wprowadzac tez wg mnie nie ma zabardzo sensu, ale to moje zdanie...pewnei jeszcze jest kwestia tego ze nie na wszystkich wszystko dziala, ja za pomoca m.in tego serum wyprowadziłąm na prosta skore mojego chłopka.

  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    zazwyczaj wprowadzalam razem z zelem, byc moze moja skora nie jest az tak potrzebujaca normalizacji jak mi sie wydaje

  17. #67
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał sylla Zobacz post
    No to fajnie , że jesteś zadowolona. Ja właśnie zamówiłam urządzenie z linki wyżej. Ciekawa jestem...
    Jeszcze tylko kosmetyki muszę domówić i będę działać

    Posiadam w domu ten sprzęt który podałaś w linku i jak piszesz już zakupiłaś...i niestety to były pieniądze wydane w błoto! Żadnego efektu, żadnego działania. Pracowałam na peelingu kawitacyjnym firmy Biomak i jest rewelacyjny! te bezprzewodowe z allegro to jakiś chiński bubel. Sprzęt nie wytwarza bąbelków które mają za zadanie rozbijać obumarły naskórek, tylko głośno hałasuje i nic więcej po sprzecie z biomak miałam cere gładką i odswieżoną jak pupcia niemowlęcia , a po tym chińskim bublu wgl bez zmian tak więc nie polecam. Lepiej zainwestować w lepszy model i bynajmniej nie zrazisz się do swojej pracy na sprzęcie.

  18. #68
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    mozesz napisac ktory konkretnie polecasz z biomaka?

  19. #69
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    mozesz napisac ktory konkretnie polecasz z biomaka?

    http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1

    na tym pracowałam i miałam robiony zabieg też tym sprzetem. Rewelacja, idealna cera, odświeżona, czysta, złagodzona... efekt super po 1 zabiegu.
    Po tym z allegro nie widziałam żadnej różnicy, beznadziejny....

  20. #70
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    mazowieckie/Kozienice
    Postów
    2 578

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    mnika nie wiem czy zauwazyłaś rożnice w cenie..urzadzenie ktore pokazalas uzywane jest juz w salonach kosmetycznych a te ktore pokazywaly dzieczyny sa do domowego uzytku i jasna sprawa ze nie osiagnie takich efektow jak to urzadzenie 3razy droższe, ja osobiscie mialam wykonywany zabieg tym ktory pokazals i sama tez na nim pracowalam w domu mam podreczny biomaka ale to i tak nie to, tam efekt byl po pierwszym zabiegu tu trzeba przeprowadzic serie...nie widze sensu porównywania ze soba tych urzadzen, nie uwazam tez zeby ten do domowego uzytku byl az tak fatalny, dla mnie to tak jakby dwie inne rzeczy

  21. #71
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    paulka chcialabym zakupic aparat do pilingu kawitacyjnego dla siebie i kilku klientek na jakie parametry powinnam zwracac uwage czy ten z biomaka ale mini jest podobny do tego za 1200zl? czym mam sie kierowc przy jego wyborze?
    poszukuje jeszcze dobrego mikro albo kombajnu piling i mikro prosze o pomoc...

  22. #72
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Mam pytanko.. z tego co tu wyczytalam należy zrobić od 3 do 5 zabiegów po których widać efekty. Do tej pory mialam to dwa razy i tak sie zastanawiam jaki tak naprawdę powinien być efekt ? Czy jeśli teraz jeszcze nic nie widzę to to normalne ? Czy coś powinno sie ruszyć ku lepszemu ?
    Moja skóra jest świetna po zabiegu i dzień później, a kolejne dni to szara rzeczywistość
    Czy ktos moze mi wytłumaczyć tak prosto co sie dzieje ze skóra że potrzebuje tylu zabiegów ? Bo ciekawa jestem, a nie mam o tym bladego pojęcia.

    ________________________________________


  23. #73
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Peeling kawitacyjny dogłębnie oczyszcza skórę - mniej zaskórników a dodatkowo powoduje nawilżenie. Generalnie wszystkie zabiegi wykonuje się w seriach bo na początku przywraca się równowagę skórze, która jest zaburzona przez hormony, styl życia, złą pielęgnację itd. Bardzo często jest tak, że po pierwszych zabiegach wygląda jakby się pogorszyło, a wynika to z tego, że skóra oddaje wykwity, które i tak by się pojawiły. Czyli tak na prosto, z reguły trzeba wykonać parę zabiegów by coś naprawić a potem, żeby było lepiej a jeszcze później by taki efekt podtrzymać

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    mam zamiar wybrać się na ten peeling do salonu. Z tego co czytam to powinnam ok 3-5 razy pójść tydzień w tydzień, później raz na miesiąc. Czy po przerwaniu tych zabiegów stan skóry powraca do stanu aktualnego, czy może pogarsza się? Czy taki laik bez szkoły kosmetycznej, po kilku zabiegach i widocznych efektach będzie w stanie sam w domu(mając sprzęt z allegro i kosmetyki ze stron przez Was polecanych) robić sobie takie zabiegi, czy raczej wyrządzę sobie krzywdę?

  25. #75
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Chantelle - myśle że jeśli nie bedziesz nadużywać to krzywdy sobie nie zrobisz



    http://allegro.pl/peeling-kawitacyjny-sonoforeza-kawitacja-mocna-7w-i4468596368.html
    PEELING KAWITACYJNY KAWITACJA SKIN CLEANER NEW! (4384494849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    ma któraś z Was powyższy sprzęt ? co sądzicie ? chyba różnią sie tylko tym że pierwszy ma wyświetlacz LCD ?

    jakich toników używacie do peelingu ?

    wrzucam cos do poczytania



    wykonanie peelingu i sonoforezy :

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kwasem migdałowym
    By justyna838 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 13:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •