Strona 15 z 29 PierwszyPierwszy ... 511121314151617181925 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 710

Temat: Mój pierwszy raz

  1. #351
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    To musisz odważyć się Oluś jak najszybciej nam pokazać, żeby zweryfikować co robisz źle. Nie masz czego się bać, bo daję gwarancję, że nikt Cię tu nie "zjedzie" .
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #352
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie

    Mam nadzieję,bo raczej nie byłabym zbyt smaczna.
    Poszukam,poczytam jak dodać zdjęcie i coś wrzucę

    No więc próbuję dodać moje pierwsze dzieło.
    Troszkę wstyd się przyznać,ale jestem samoukiem i to moje naprawdę pierwsze dzieło.
    Ostatnio edytowane przez plushak ; 24-06-2010 o 13:07

  3. #353
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moje pierwsze wyglądały niemalże tak samo tylko na tipsie clear Poczytaj tematy o przedłużaniu paznokci na naszym forum, są nawet opisy co i jak krok po kroku, dasz radę
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  4. #354
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Dziękuję Kolejne już są troszkę lepsze....i nawet się trzymają około 2-3 tygodni. Wrzucę gdzieś kolejne to zobaczycie same.

  5. #355
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie

    A to moje pierwsze. Żele na tipsie. Piszcie opinie. Zalezy mi na nich bardzo!

    Załącznik 25481
    Trochę niewyraźne to zdjęcie ale może jednak cokolwiek da się zobaczyć

  6. #356
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    kiepskie zdjęcia...ale z tego co widzę troszkę kształt i budowę dopracować -boczki głównie wyrównać



  7. #357
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No zdjęcie bardzo kiepskie. Postaram się żeby były lepsze.
    Dzięki!
    Ciężko bardzo mi się tipsy przyklejało. W paru miejscach powietrze popodchodziło. Może jakaś rada dla początkującej?

  8. #358
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Rada dla wszystkich he he - przerzucić się na formy Na początku jest trudno ale później jak już się człowiek wprawi to rewelacja- dopasujesz do każdego rodzaju pazurka
    Jeśli o tipsy chodzi-może za mało kleju? Polecam formy



  9. #359
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No myślałam o formach prawdę mówiąc, ale jakoś śmiałości nie mam. Nigdy nie widziałam jak to się robi. Tylko zdjęcia na naszym forum. A jakim żelem budujesz na formie?

  10. #360
    Debiutantka Avatar aa1pp2
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Wrocław-Edynburg
    Postów
    2

    Smile Odp: Mój pierwszy raz

    witam,
    a ja dopiero zaczynam.moja przygoda właśnie się zaczyna.musze coś zrobić dla siebie.mam małą córeczkę 5,5 mies ,i więcej czasu na...hm..właśnie na pazurki:-)zawsze lubiałam ładnie wyglądać a pazurki to numer 1!
    kilka dni temu zrobiłam pierwszego akrylowego pazurka,jak sie tu doczytam jak to zrobić to go wstawię :-)
    dla mnie jest śliczny,ale mam dużo jeszcze do zrobienia :-)pozdrawiam wszystkich
    dosyć szybko wysycha mój akrylek (allepazurki)ale już zamówiłam inne wolnoschnące z Lady Perfect(tak jak radziły znawczynie) :-)
    on jeden zajął mi około 2 godzin czasu :-)
    mam małe pytanko :dlaczego w akrylu przeżroczystym widać zarys naturalnego paznokcia?w waszych fotkach tego nie widać ,a u mnie hm ,...jestem twarda -będę próbować -ha ha ha !

  11. #361
    No to..wpadłam Avatar moniska139
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Nysy
    Postów
    143

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    bo do maskowania służy cover, poczytaj sobie:
    http://forum.wzorki.info/przedluzani...e-o-pomoc.html

  12. #362
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    aa1pp2 musisz użyć covera albo innego zdobienia by zakryć linię Twojego naturalnego paznokcia.
    Powinnaś też zwęzić boczki .
    Nabierzesz wprawy, bo jak na pierwszy raz to na prawdę nie jest źle.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  13. #363
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    To teraz moja kolej... jakies 2 miesiace temu zakupilam swoj pierwszy zestaw... i zaczelam ta zabawe, na poczatku mialam tylko mala instrukce co po kolei nalezy wykonywac. Do dzisiaj zrobilam swoje paznokcie 3 razy. Chetnie poslucham rad co nalezy zmienic... z gory przepraszam za kiepskie fotki. Wiem, ze paznokcie sa brzydkie... ale moze to bedzie pocieszenie dla innych poczatkujacych, co im lepiej wychodza

    Pierwsze na tipsie, nalozylam za malo zelu (oszczednie) i zaczely sie szybko lamac, a i nagminnie zlewam skorki:
    Załącznik 25985
    drugie, wiecej zelu ale moim zdaniem krzywe...
    Załącznik 25986
    trzecie: aktualne, czasem rog tipsa odchodzi od paznokcia, moze powinnam nakladac wiecej zelu przy brzegach?
    Załącznik 25987

  14. #364
    Rozkręcanko Avatar LAURKA
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    62

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Moim zdaniem są ok. Super french jak na pierwszy raz. Sama jestem nowicjuszką i mogę smiało powiedzieć, że mój french mi taki ładny nie wyszedł. Na jakich żelach pracujesz?
    A to moje pierwsze kolorowe na naturalkach.
    Załącznik 25992

  15. #365
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    joannab80, we frenchu najlepiej jakby go bardziej uśmiechnąć, wtedy od razu będzie lepiej wyglądać Te niebieskie niektóre wydają się troszkę łopatkowate, więc spiłować boczki by trzeba było. A w ostatnich mi się wszystko w sumie podoba, tylko paznokieć na serdecznym palcu jakiś krzywy wyszedł, albo tak się wydaje
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  16. #366
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Laurka, mam zele exfashion.

    A paznokiec na serdecznym palcu jest faktycznie krzywy... tips byl krzywo przyklejony.

  17. #367
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Zaczęło się w tym roku w marcu, zakupiłam zestaw z allegro i tworzyłam tipsy sobie i koleżanką (byłam bez doświadczenia)
    Po dłuższym używaniu tego sprzętu stwierdziłam,ze moje dzieła są tragiczne i postanowiłam wybrać się na kurs metoda żelowa i manicure, który rozpoczęłam 28.06.2010, a dziś mam egzamin.
    Na kursie nauczyłam się przedłużać paznokcie na formie czego wcześniej nie robiłam i przekonałam się,że kupienie zestawu z allegro było wyrzuceniem pieniędzy.

    A oto moje pierwsze dzieła (oczywiście robione przed kursem bez doświadczenia)
    Ostatnio edytowane przez riczka ; 05-07-2010 o 07:35

  18. #368
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Jak na mój gust nie są te twoje dzieła takie tragiczne-zważywszy,że to dzieła samouka. Oczywiście idealne nie są,ale lepsze rady dostaniesz na pewno od bardziej doświadczonych koleżanek,bo ja mam staż podobny do twojego i też samouk-forum.wzorki.info-uk

  19. #369
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Riczka, moje poczatki byly gorsze powiedz mi jeszcze (ja co prawda na allegro nie kupowalam zestawu) ale czemu zalujesz zakupu? zla marka?

  20. #370
    Debiutantka Avatar Hosenka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Ja też nigdy na kursie stylizacji paznokci nie byłam. To co wiem na temat przedłużania wzięło się stąd, że kilka lat temu sama biegałam do stylistki na żel i patrzyłam i podpytywałam, a w zeszłym roku rozpoczęłam naukę w szkole o profilu kosmetycznym więc podstawy znam. Wiem, że pazurki nie są tak ładne jak powinny ( czy mogły by) być, ale wierzę, że jeśli się nie poddam i będę ćwiczyć będzie coraz lepiej.

  21. #371
    No to..wpadłam Avatar olusia87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Nasiedle/Racibórz
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    No boczki musisz przypiłować troszkę,ale moim zdaniem jak na początki jest ok. Moje pierwsze były dużo gorszeAle z własnego doświadczenia powiem,że practice makes perfect-ćwicz,ćwicz i jeszcze raz ćwicz,a sama zobaczysz,że każde kolejne będą lepsze od poprzednich

  22. #372
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał joannab80 Zobacz post
    Riczka, moje poczatki byly gorsze powiedz mi jeszcze (ja co prawda na allegro nie kupowalam zestawu) ale czemu zalujesz zakupu? zla marka?

    Może i lampa narazie jest ok, ale żele są bardzo kwasowe i strasznie niszczą płytkę paznokcia. W zestawie nie było primera ani nabłyszczacza z czego są to też ważne produkty.
    A co do żeli to nawet nie za ładnie się prezentują

  23. #373
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Rada dla wszystkich he he - przerzucić się na formy Na początku jest trudno ale później jak już się człowiek wprawi to rewelacja- dopasujesz do każdego rodzaju pazurka
    Jeśli o tipsy chodzi-może za mało kleju? Polecam formy
    Ja próbuję na formach,ale pod spód mi wchodzi akryl, może znasz jakiś tutorial jak nakładać formę i akryl? I jakie formy polecasz?

  24. #374
    Rozkręcanko Avatar bozena1
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Witam moja przygoda z paznokciami zaczela sie zupelnie przez przypadek mialam jechać do rodzinki z którą widzialam sie jakies 15 lat temu a że obgryzam paznokcie to poszlam sobie zrobic żeliki (no bo trzeba się jakoś pokazać) i tak mi się to spodobalo ze postanowilam iść na kurs.Rzucilam sie odrazu na glęboką wode -kurs full wypas 10 dniowy w ostatni dzień ze zmęczenia to niewiedzialam jak sie nazywam (ale to szczegól) do tego bylam jeszcze najstarszą kursantką (33 l) no ale jakoś to pcham już 2 lata.

  25. #375
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Mój pierwszy raz

    Cytat Napisał liliath Zobacz post
    Ja próbuję na formach,ale pod spód mi wchodzi akryl, może znasz jakiś tutorial jak nakładać formę i akryl? I jakie formy polecasz?
    Ja polecam lekturę tego tematu http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...ukcje-itp.html
    na pewno znajdziesz coś dla siebie


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Witam wszystkich
    By Kamis in forum Przywitaj się
    Odpowiedzi: 5739
    Ostatni post / autor: 02-09-2018, 12:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •